Wróć

Nawet 250 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,7% na rachunku Moje cele + 50 zł za eKonto Junior

Publikacja:
Nawet 250 zł za eKonto osobiste w mBanku + 1,7% na rachunku Moje cele + 50 zł za eKonto Junior
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł w gotówce (200 zł za aktywność, 50 zł za otwarcie konta "na selfie / przez e-dowód) + 1,7% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2018 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Aby otrzymać premię gotówkową, należy otworzyć konto metodą "na selfie" lub przez e-dowód oraz zrealizować warunki aktywności (m.in. wpływ 1000 zł i 8 transakcji) w 4 kolejnych miesiącach.
mBank odpalił nową promocję eKonta osobistego! Tym razem do zdobycia jest 250 zł i dodatkowe 50 zł za otwarcie konta dla dziecka. Oprócz tego można zyskać atrakcyjne – jak na obecne warunki – oprocentowanie 1,7% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele".

Do promocji „eKonto plus premia” można przystąpić do 28 września 2021 r. Liczba kont otwartych w ramach akcji nie jest w żaden sposób ograniczona – jeśli spełnisz wszystkie warunki w wymaganym terminie, na pewno otrzymasz bonus.

Jest się o co bić. Premie w promocji wynoszą:

 • 200 zł (4 premie cząstkowe po 50 zł za aktywność),
 • 50 zł za otwarcie konta metodą "na selfie" lub przez e-dowód,

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 1,7% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 10 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 50 zł za otwarcie dziecku do 13. roku życia eKonta Junior.

Dla kogo promocja?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2018 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Zwracamy uwagę, że choć okres karencji jest długi, to jednak prawa do skorzystania z oferty nie pozbawia posiadanie w mBanku np. lokaty czy konta firmowego.

Możesz wziąć udział w akcji? Czytaj dalej.

250 zł za otwarcie konta + aktywność

Zgarnięcie premii jest całkiem proste i wymaga standardowej aktywności w korzystaniu z rachunku:

Start
 • Krok 1

  Do 28 września 2021 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele na stronie banku. Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Jeśli chcesz ubiegać się o dodatkowe 50 zł, otwórz konto metodą "na selfie" lub przez e-dowód (z poziomu powyższego linka).

 • Informacja

  Przed wypłatą premii 50 zł za otwarcie konta metodą "na selfie" lub przez e-dowód bank zweryfikuje, czy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonałeś przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Jest to warunek niezbędny, ale zaznaczamy, że może to być transakcja wykonana w ramach spełniania warunku z Kroku 2 (premia za szybki wpływ i transakcje).

 • Krok 2

  Aby otrzymać 50 zł za szybki wpływ i transakcje:

  • w ciągu 7 dni od momentu otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Krok 3

  Aby otrzymać dodatkowo 3 x 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu, trzecim pełnym miesiącu oraz czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Krok 4

  Jeśli chcesz uzyskać 1,7% na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka 1,7% zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniłeś ten warunek.

 • Premia

  Każda z 5 premii w wysokości 50 zł wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że premię otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 15 czerwca 2021 r., to:

 • Do 22 czerwca zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W czerwcu i / lub do końca lipca wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem (w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii cząstkowej za otwarcie konta "na selfie" lub przez e-dowód). Bank przekaże Ci należną premię do końca sierpnia 2021 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w sierpniu, wrześniu i październiku. Za wykazanie się aktywnością w każdym z tych miesięcy zyskasz kolejne nagrody w wysokości 50 zł każda. Premie zostaną wypłacone do końca września, końca października oraz do końca listopada.

Dobra informacja jest taka, że premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe. Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Otwarcie konta "na selfie" lub przez e-dowód

Zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 50 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

Co zrobić we wniosku?

O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych.

Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji…

eKonto z premią, oświadczenie

Jakie wpływy i transakcje zostaną uznane?

Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

1,7% na Moje cele? Korzystaj!

Kolejną zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 1,7% w skali roku. Maksymalna kwota to 10 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

Bank wyjaśnia tę zasadę w regulaminie w następujący sposób:

jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec czerwca, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez lipiec, sierpień i do końca września.

Na Moje cele trafia reszta z wykonywanych transakcji, więc właściwie nie musisz myśleć o jego zasilaniu. Wcześniej ustaw tylko, czy ma to być określona kwota, czy procent od płatności. Warto wiedzieć, że możliwe jest też zasilanie konta Moje cele zleceniem stałym, niekoniecznie muszą to być resztki z płatności.

Oprocentowanie
6,5%
Opłata za konto
0 zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto osobiste

Konto oszczędnościowe
NIE
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.3

Autooszczędzanie

 • Oprocentowanie rachunku
  • w promocji 6,5% dla kwot do 50 tys. zł - obowiązuje przez 3 miesiące, jeśli skorzystasz z oferty do 5 czerwca 2024 r.
  • poza promocją:
   • 0,5% - oprocentowanie standardowe
   • 1,5% - stawka premium jest naliczana, jeśli w danym miesiącu suma wpływów na rachunek jest wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń
 • Sposób oszczędzania

  możesz wybrać:

  • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • procent (1-15%) od każdej transakcji
  • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji
  • stałą kwotę raz w miesiącu
 • Rodzaj transakcji
  • płatności kartą debetową
  • wypłaty z bankomatów
  • przelewy internetowe
 • Uwagi

  do uzyskania oprocentowania 6,5% należy otworzyć ten rachunek razem z eKontem osobistym do 5 czerwca 2024 r. i zadbać, aby w danym miesiącu suma wpływów na Moje Cele była większa od sumy obciążeń o min. 100 zł

  obecni klienci mBanku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 6,5%, jeśli 1 lutego 2024 r. posiadali na rachunkach oszczędnościowych i lokatach w mBanku mniej niż 1000 zł i do 5 czerwca 2024 r. złożą wniosek o rachunek Moje Cele (alternatywy warunek to spełnienie łącznie warunków: 1) wykonanie w co najmniej 3 miesiącach od lipca do grudnia 2023 r. min. 1 transakcji miesięcznie, 2) w tym samym okresie zapewnienie min. 2500 zł na rachunek w mBanku w min. 3 miesiącach, 3) w min. 3 miesiącach od lipca do grudnia 2023 r. zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku, 4) nieposiadanie mKonta intensive na dzień 12 stycznia 2024 r.)

  rachunek Moje Cele otwarty placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 08.02.2024 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód oprocentowany jest na 5,3%

Podstawowe opłaty

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Opłata za internetowy przelew z rachunku

  pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, opłata za każdy kolejny uzależniona jest od wieku klienta:

  • 0,50 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów w wieku 18-24 lata
  • 9 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów, którzy skończyli 25 lat
 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto osobiste

 • Czy konto oszczędnościowe jest wymagane?

  NIE

Zalety

 • konkurencyjne rynkowo oprocentowanie
 • największy wybór metod oszczędzania na rynku

Wady

 • konieczność posiadania konta osobistego
 • oferta dla nowych środków
 • Wysokość oprocentowania
  4.8/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  3.7/ 5

Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

+ 50 zł za otwarcie eKonta Junior

Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie rachunku eKonto Junior dziecku do 13. roku życia. Musisz to zrobić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

eKonto osobiste w mBanku – ile kosztuje?

Prowadzenie eKonta osobistego jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Co do opłaty za kartę, to aby jej uniknąć, należy w miesiącu wykonać transakcje na min. 350 zł. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 7 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 7 zł

opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

od 3 kwietnia 2024 r.: 0 zł / 10 zł

Bankomaty
0 zł / 2,50 zł
Bankomaty 0 zł / 2,50 zł

 • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł

od 3 kwietnia 2024 r.:

 • 0 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
 • 2,50 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi mniej niż 300 zł​​​​​​
 • 5 zł - pozostałe bankomaty krajowe
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.4

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Mastercard Debit PayPass
  • Visa Electron payWave
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
  • możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 4,90 zł miesięcznie)
  • moneyback w ramach programu mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 7 zł

  od 3 kwietnia 2024 r.: 0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą
  • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
  • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
  • 2,50 zł - jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł

  od 3 kwietnia 2024 r.:

  • 0 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
  • 2,50 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi mniej niż 300 zł​​​​​​
  • 5 zł - pozostałe bankomaty krajowe
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

  od 4 czerwca 2024 r.:

  • 0 zł - dla kwot od 300 zł w dowolnym bankomacie
  • 2,50 zł - dla kwot poniżej 300 zł w bankomatach mBanku i Planet Cash
  • 5 zł - dla kwot poniżej 300 zł w pozostałych bankomatach
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3,5% (karta wielowalutowa) do 5,9% (pozostałe karty) za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
  • 0,5%, min. 5 zł - sieć Euronet
 • Cashback

  0 zł

  od 3 kwietnia 2024 r.: 2 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł - realizacja 
  • 2 zł - miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  6 zł

  od 3 kwietnia 2024 r.: 10 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Visa Mobile: płatności internetowe kartą Visa z użyciem numeru telefonu zarejestrowanego w usłudze (bez danych karty).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • nowoczesne płatności mobilne oraz funkcjonalna aplikacja mobilna
 • atrakcyjne usługi dodatkowe (eKarta wirtualna, mOkazje)

Wady

 • opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów w kwocie niższej niż 100 zł
 • wysokie koszty transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4.3/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.4/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.7/ 5

Jako posiadacz konta możesz polecać je znajomym, za co bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem:

Jeśli rozważasz ubieganie się o dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior, zapoznaj się także ze szczegółami tego rachunku:

Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Junior

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

Inne

Zalety

 • darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • karta debetowa do rachunku
 • gra-samouczek wprowadzająca w świat bankowości
 • aplikacja mobilna dla dziecka

Wady

 • brak ciekawych propozycji oszczędnościowych i walutowych dla dziecka
 • Atrakcyjność opłat
  5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5

250 zł + 1,7%? Warto!

mBank w kolejnych promocjach lubił zmieniać wysokość premii – dobrze, że tym razem jest to zmiana na plus. Do zgarnięcia jest obecnie aż 250 zł oraz 1,7% na rachunku Moje cele.

Aby zyskać samo 200 zł, wciąż wystarczy jedynie standardowa aktywność – wpływ 1000 zł i 8 transakcji w każdym z czterech miesięcy. Zyskanie kolejnych 50 zł wymaga skorzystania z nowoczesnej metody otwarcia konta, zaś podwyższone oprocentowanie na rachunku do automatycznego oszczędzania to już stały element akcji mBanku.

Powodzenia!

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(25)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Kamil
Gość

Już nie można konta otworzyć na selfie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Skąd taki wniosek?

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Aldona Derdziak

Bo ja próbuję założyć konto przez stronę to nie mogę tego znaleźć

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kamil

Konto przez selfie założysz w aplikacji mobilnej mBanku.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość
@Aldona Derdziak

A no chyba że tak ?. Bo ja sprawdzałem to z tą druga promocja gdzie jeszcze 150zl było i tam tylko tym wnioskiem przez strone www można było.

Odpowiedz

A
Arek
Gość

Czy z promocji można skorzystać będąc jednocześnie polecanym przez innego klienta banku? Mój znajomy ma konto, chciałbym skorzystać z jego linku polecającego ale jednocześnie móc skorzystać z opisywanej przez Państwa promocji i zastanawiam się, czy jest to możliwe.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Arek

Niestety w mBanku nie ma możliwości łączenia różnych promocji. Na końcu regulaminu opisywanej akcji jest dokładnie taki zapis:

Każdą naszą promocję organizujemy odrębnie. Każda ma swój, odrębny regulamin. Nasze promocje i regulaminy nie łączą się. 

Odpowiedz

K
Kate
Gość

Jeżeli założę konto w czerwcu i do końca czerwca zrobię 8 transakcji i wpłacę 1000zł w ciągu 7 dni, to w lipcu, sierpniu i wrześniu mam to powtórzyć, a w październiku mogę zamknąć konto?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Kate

Jeśli założysz konto w czerwcu, to wpływ trzeba zapewnić w ciągu 7 dni, a transakcje wykonać najpóźniej do końca lipca. Potem w sierpniu, wrześniu i październiku powinieneś spełnić kolejne warunki (wpływ + transakcje), a ostatnia premia trafi do Ciebie w listopadzie. Dopiero po jej otrzymaniu możesz zamknąć konto.

Odpowiedz

E
Elżbieta
Gość

Wyskakuje mi opcja, żeby dane wprowadzić przez e dowód lub samodzielnie (kurier, placówka). Czy w tym 2 przypadku znajduje się też możliwość z selfie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Elżbieta

Nie, wtedy opcja z selfie nie jest dostępna.

Odpowiedz

K
Kate
Gość

w tym banku też jest okres wypowiedznia 30 dni?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Kate

Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Pkt 30.4. regulaminu rachunków dla osób fizycznych:

4) Możesz wypowiedzieć umowę w całości lub części, która dotyczy danego rachunku: a) z miesięcznym okresem wypowiedzenia, b) gdy nie zgodzisz się na proponowane zmiany w regulaminie, taryfie lub tabeli – z dniem, w którym otrzymamy od Ciebie taką informację.

Odpowiedz

M
Marian
Gość
@Kate

natychmiastowy 30 dniowy - odpowiedz sobie sama oczy to świadczy

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Marian

Czy możesz uściślić swoją wypowiedź? Jest ona nieco chaotyczna i trudno się do niej ustosunkować.

Odpowiedz

M
Marian
Gość

Według regulaminu do 10 tyś 1,8 % ,a ponad tą sumę pisze że według regulaminu oprocentowanie ,i według mnie i sadzę że każdy kto ma maturę to też tak zrozumie że kwota ponad 10 tyś natomiast bankowcy całą kwotę dyskryminują jaką całość , to pytam poco te słowo do 10 tyś uważajcie

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Marian

Oprocentowanie na Moje cele w tej promocji to 1,7% i taka stawka obejmie kwotę do 10 000 zł. Dopiero nadwyżka – jeśli występuje – jest oprocentowana standardowo.

Odpowiedz

M
Marian
Gość
@Michał Radzimiński

no własinie a mnie potraktowano tak że założony rachunek kwota 9900 zł zarobiło 1,8 % od 8 do konica Kwietnia a za Maj 0,09 zł przy stanie automatyczne odkładanie na moje cele 10042 to napisz do nich i przekonaj że dopiero nadwyżka wskakuję na podstawowe i co ciekawe ja zrobiłem z rzutkie ekranu i pobrałem księgową operację a teraz zniknęła operacja odsetkowa i nie ma nic a mondaminy piszą głupoty jako nie spełniłem warunków kasa nawęd więcej jak 1000 30 operacji blik i Gucio

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Marian

Trudno mi powiedzieć, co było przyczyną nienaliczenia podwyższonego oprocentowania w Twoim przypadku, ale bank z pewnością powinien udzielić Ci jednoznacznych wyjaśnień.

Ogólna zasada jest taka, że nawet po przekroczeniu salda 10 000 zł środki do tej kwoty powinny być oprocentowanie na poziomie promocyjnym.

Odpowiedz

M
Marian
Gość

M bank najgorsze konto nie wysłali karty i kazali zastrzec kartę której nie wysłali o o promocji to nie dokopie się nawęd reklamując na zasadzie Pan sowie , Pani sowie jakiś system co bankowcy nie ogarniają

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Marian

Mi kiedyś listonosz wrzucił list z kartą jednego z banków do skrzynki sąsiada. Najlepiej, gdy bank wysyła kartę kurierem razem z umową z odbiorem do rąk własnych.

Po zastrzeżeniu powinni ci wysłać nową kartę. Upewnij się wcześniej, że adres korespondencyjny jest prawidłowy.

Odpowiedz

M
Marian
Gość

OSTRZEGAM W REGULAMINIE JEST HACZYK NA SAMYM DOLE OŚWIADCZENIA JEST KLAUZURA PK.9 upoważniającego właściciela promocji do wprowadzania zmian cenowych .i zawrze może nie wypłacić promocyjnych należności i pokrętnie umyć rączki .

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Marian

Zapis w regulaminie dotyczy przyszłych promocji, a nie tej "Przystępuję do promocji ze świadomością, że mBank może organizować w przyszłości podobne promocje pod taką samą nazwą lecz o innych parametrach cenowych."

I nie, bank nie może nie wypłacić premii. Regulamin jest pisemnym zobowiązaniem i nawet zawiera 7 punktów z informacją, co robić np. w sytuacji, gdyby premia nie wpłynęła na konto po spełnieniu warunków. Radzę doczytać dokładnie.

Odpowiedz

T
tadam
Gość

"Jeśli chcesz uzyskać 1,8% na rachunku Moje cele, dopilnuj, by..."

Oprocentowanie wynosi 1,8 czy 1,7%?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@tadam

1,7% - już poprawiliśmy.

Odpowiedz