Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Nawet 250 zł za eKonto osobiste w mBanku + 50 zł za eKonto Junior + 1,8% na rachunku Moje cele

Publikacja:
Nawet 250 zł za eKonto osobiste w mBanku + 50 zł za eKonto Junior + 1,8% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł: 250 zł w gotówce (200 zł za aktywność, 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód) + 1,8% na rachunku Moje cele.
Uczestnik Nowy klient, który po 1 stycznia 2018 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Aby otrzymać premię gotówkową, należy otworzyć konto oraz zrealizować warunki aktywności (m.in. wpływ 1000 zł i 8 transakcji) w 3 kolejnych miesiącach. Dodatkowe 50 zł bank przekaże za założenie ROR metodą "na selfie" lub przez e-dowód
mBank promuje eKonto osobiste sprawdzonym zestawem nagród. Do zdobycia są premie gotówkowe: 250 zł i dodatkowo 50 zł za otwarcie konta dla dziecka. Oprócz tego możesz zyskać atrakcyjne – jak na obecne warunki – oprocentowanie 1,8% na rachunku do automatycznego oszczędzania "Moje cele".

Do promocji „eKonto plus premia” można przystąpić do 8 lutego 2022 r. Premie wynoszą:

 • 200 zł (3 premie cząstkowe - 100 zł i 2 × 50 zł za aktywność),
 • 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód.

Do tego mBank dorzuca oprocentowanie 1,8% na rachunku Moje cele służącym do automatycznego oszczędzania, jeśli oczywiście zdecydujesz się go otworzyć razem z kontem osobistym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 10 tys. zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta.

Regulamin przewiduje też możliwość zgarnięcia 50 zł za otwarcie dziecku do 13. roku życia eKonta Junior.

Dla kogo promocja?

mBank kieruje ofertę do nowych klientów. Warunkiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2018 r. konta osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy wspomnianych rachunków.

Zwracamy uwagę, że choć okres karencji jest długi, to jednak prawa do skorzystania z oferty nie pozbawia posiadanie w mBanku np. lokaty czy konta firmowego.

Możesz wziąć udział w akcji? Czytaj dalej.

250 zł za otwarcie konta + aktywność

Zgarnięcie premii nie jest zbyt trudne, konieczne są skrupulatne pilnowanie terminów i standardowa aktywność w korzystaniu z rachunku:

Start
 • Krok 1

  Do 8 lutego 2022 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą oraz (opcjonalnie) rachunkiem do automatycznego oszczędzania Moje cele na stronie banku. Pamiętaj o wymaganych oświadczeniach i akceptacji regulaminu.

  Możesz zdobyć dodatkowy bonus: 50 zł w gotówce, jeśli otworzysz konto przez e-dowód.

  Uwaga: Wspomniane 50 zł będziesz mógł zdobyć również po otwarciu konta "na selfie" z poziomu aplikacji.

 • Krok 2

  Aby otrzymać 100 zł za szybki wpływ i transakcje:

  • w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • w miesiącu otwarcia eKonta i/lub w kolejnym miesiącu wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Informacja

  Przed wypłatą premii 50 zł za otwarcie konta przez e-dowód bank zweryfikuje, czy do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonałeś przynajmniej jedną transakcję kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Jest to warunek niezbędny, ale zaznaczamy, że może to być transakcja wykonana w ramach spełniania warunku z Kroku 2 (premia za szybki wpływ i transakcje).

 • Krok 3

  Aby otrzymać dodatkowo 2 × 50 zł, spełnij te same warunki aktywności również w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

  Oznacza to, że musisz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej 8 transakcji kartą lub Blikiem w drugim pełnym miesiącu oraz w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

 • Krok 4

  Jeśli chcesz uzyskać 1,8% na rachunku Moje cele, dopilnuj, by w miesiącu jego otwarcia i w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych suma wpływów była o co najmniej 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Promocyjna stawka 1,8% zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniłeś ten warunek.

 • Premia

  Każda z premii gotówkowych wpłynie na Twoje konto oddzielnie. Generalna zasada jest taka, że premię otrzymujesz w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do jej zdobycia.

Mission complete!

Wyjaśnijmy zawiłości związane z terminami wykonywania poszczególnych działań na konkretnych przykładach. Jeśli otworzysz rachunek np. 15 października 2021 r., to:

 • Do 22 października zapewnij wymagany wpływ na konto,
 • W październiku i / lub do końca listopada wykonaj 8 transakcji kartą lub Blikiem (w tym jedną transakcję uprawniającą do zgarnięcia premii cząstkowej za otwarcie konta przez e-dowód). Bank przekaże Ci należną premię do końca grudnia 2021 r.
 • Wpływ na konto + 8 transakcji kartą lub Blikiem musisz także zrealizować w grudniu 2021 r. i w styczniu 2022 r. Za wykazanie się aktywnością w każdym z tych miesięcy zyskasz kolejne nagrody w wysokości 50 zł każda. Premie zostaną wypłacone do końca stycznia i do końca lutego.

Dobra informacja jest taka, że premie cząstkowe są od siebie niezależne, tzn., że jeśli przypadkiem nie spełnisz warunków uzyskania którejkolwiek z nich, to wciąż możesz się spokojnie ubiegać o pozostałe. Wszystkie nagrody uzyskane w promocji są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Otwarcie konta przez e-dowód lub "na selfie"

Zastanawiasz się, czy skorzystanie z najnowszych metod zakładania rachunku bez wychodzenia z domu jest rzeczywiście szybkie i wygodne? Zapoznaj się z instrukcjami przygotowanymi przez bank:

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowych 50 zł, pozostaje opcja z tradycyjnym podpisaniem umowy w obecności kuriera.

Przypominamy, że opcja "na selfie" jest dostępna z poziomu aplikacji mobilnej, a jeśli skorzystasz z tej ścieżki, nie będziesz mógł ubiegać się o 200 zł na Allegro.

Co zrobić we wniosku?

O rachunek do automatycznego oszczędzania Moje cele wnioskujesz już na etapie składania wniosku o eKonto osobiste. Zaznacz odpowiednie pole w tym miejscu, aby mieć szansę na wyższe oprocentowanie „resztek” z wykonywanych transakcji. Na tym etapie możesz także włączyć bezpłatną usługę CyberRescue, pomocną np. przy kradzieży konta w mediach społecznościowych..

Zakładanie eKonta w mBanku

Zaakceptuj też oświadczenie związane z uczestnictwem w promocji…

eKonto z premią, oświadczenie

Jakie wpływy i transakcje zostaną uznane?

Jeśli chodzi o warunek wpływu, to należy pamiętać, że musi on być jednorazowy – nie liczy się suma, chodzi o co najmniej 1000 zł w jednym przelewie. Może on pochodzić z dowolnego źródła z wyjątkiem innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej będzie po prostu wykonać przelew z Twojego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji jest zapis, że zaliczona będzie także wpłata we wpłatomacie i oddziale banku.

Z kolei transakcje możesz wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie przy użyciu karty lub Blika. Liczą się też mobilne płatności zbliżeniowe, o ile do portfela Google Pay / Apple Pay dodałeś kartę od mBanku.

Ważne, by transakcje nie zostały anulowane (zwrócone) przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

1,8% na Moje cele? Korzystaj!

Kolejną zachętą do skorzystania z oferty mBanku jest rachunek do automatycznego oszczędzania, który w ramach promocji oferuje oprocentowanie 1,8% w skali roku. Maksymalna kwota to 10 tys. zł, a czas naliczania wyższych odsetek to 3 pełne kolejne miesiące kalendarzowe po założeniu konta.

Bank wyjaśnia tę zasadę w regulaminie w następujący sposób:

jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu.

Na Moje cele trafia reszta z wykonywanych transakcji, więc właściwie nie musisz myśleć o jego zasilaniu. Wcześniej ustaw tylko, czy ma to być określona kwota, czy procent od płatności. Warto wiedzieć, że możliwe jest też zasilanie konta Moje cele zleceniem stałym, niekoniecznie muszą to być resztki z płatności.

Oprocentowanie
6,5%
Opłata za konto
0 zł
Konto osobiste
TAK
Czy konto osobiste jest wymagane?

TAK


dowolne, np. eKonto do usług

Konto oszczędnościowe
NIE
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.2

Autooszczędzanie

Podstawowe opłaty

Wymagane konta

Autooszczędzanie

 • Oprocentowanie rachunku
  • w promocji 6,5% dla kwot do 50 tys. zł - obowiązuje przez 3 miesiące, jeśli skorzystasz z oferty do 5 czerwca 2024 r.
  • poza promocją:
   • 0,5% - oprocentowanie standardowe
   • 1,5% - stawka premium jest naliczana, jeśli w danym miesiącu suma wpływów na rachunek jest wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń
 • Sposób oszczędzania

  możesz wybrać:

  • zaokrąglenie kwoty transakcji do 10 zł
  • procent (1-15%) od każdej transakcji
  • stałą kwotę (3-10 zł) po każdej transakcji
  • stałą kwotę raz w miesiącu
 • Rodzaj transakcji
  • płatności kartą debetową
  • wypłaty z bankomatów
  • przelewy internetowe
 • Uwagi

  do uzyskania oprocentowania 6,5% należy otworzyć ten rachunek razem z eKontem osobistym do 5 czerwca 2024 r. i zadbać, aby w danym miesiącu suma wpływów na Moje Cele była większa od sumy obciążeń o min. 100 zł

  obecni klienci mBanku mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 6,5%, jeśli 1 lutego 2024 r. posiadali na rachunkach oszczędnościowych i lokatach w mBanku mniej niż 1000 zł i do 5 czerwca 2024 r. złożą wniosek o rachunek Moje Cele (alternatywy warunek to spełnienie łącznie warunków: 1) wykonanie w co najmniej 3 miesiącach od lipca do grudnia 2023 r. min. 1 transakcji miesięcznie, 2) w tym samym okresie zapewnienie min. 2500 zł na rachunek w mBanku w min. 3 miesiącach, 3) w min. 3 miesiącach od lipca do grudnia 2023 r. zalogowanie do aplikacji mobilnej mBanku, 4) nieposiadanie mKonta intensive na dzień 12 stycznia 2024 r.)

  rachunek Moje Cele otwarty placówce mBanku, przez mFinanse lub na mLinii oraz dla klientów, którzy otworzyli po 08.02.2024 r. eKonto osobiste lub ekonto możliwości w inny sposób niż przez selfie i e-dowód oprocentowany jest na 5,3%

Podstawowe opłaty

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

 • Opłata za internetowy przelew z rachunku

  pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny, opłata za każdy kolejny uzależniona jest od wieku klienta:

  • 1 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów w wieku 18-24 lata
  • 9 zł za drugi i każdy kolejny przelew (wewnętrzny i zewnętrzny) w miesiącu dla klientów, którzy skończyli 25 lat
 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

Wymagane konta

 • Czy konto osobiste jest wymagane?

  TAK

 • Wymagane konto

  dowolne, np. eKonto do usług

 • Czy konto oszczędnościowe jest wymagane?

  NIE

Zalety

 • konkurencyjne rynkowo oprocentowanie
 • największy wybór metod oszczędzania na rynku

Wady

 • konieczność posiadania konta osobistego
 • oferta dla nowych środków
 • Wysokość oprocentowania
  4.5/ 5
 • Atrakcyjność opłat
  4/ 5
 • Wygoda osiągnięcia zysku
  3.7/ 5

Ważne! Aby bank naliczył promocyjne oprocentowanie, suma wpływów w każdym z miesięcy musi być o min. 100 zł wyższa niż suma obciążeń. Innymi słowy, ostatniego dnia roboczego miesiąca saldo rachunku Moje cele musi być o co najmniej 100 zł wyższe niż w poprzednim miesiącu.

+ 50 zł za otwarcie eKonta Junior

Po otwarciu eKonta osobistego możesz zgarnąć dodatkowe 50 zł za założenie darmowego rachunku eKonto Junior dziecku do 13. roku życia. Musisz to zrobić w miesiącu otwarcia konta osobistego lub w kolejnym.

eKonto osobiste w mBanku – ile kosztuje?

Prowadzenie eKonta osobistego jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Co do opłaty za kartę, to aby jej uniknąć, należy w miesiącu wykonać transakcje na min. 350 zł. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

Konto
0 zł
Karta
0 zł / 10 zł
Miesięczna opłata za kartę

0 zł / 10 zł


opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 2,50 zł
Bankomaty 0 zł / 2,50 zł

 • 0 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
 • 2,50 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi mniej niż 300 zł​​​​​​
 • 5 zł - pozostałe bankomaty krajowe
Przelew internetowy
0 zł
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  3.7

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Mastercard Debit PayPass
  • Visa Electron payWave
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • własny wizerunek karty (z kartą Visa Foto)
  • możliwość odpłatnego ubezpieczenia karty (koszt 4,90 zł miesięcznie)
  • moneyback w ramach programu mOkazje
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 10 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą
  • 5,9% za przewalutowanie transakcji kartą bez usługi wielowalutowej
  • 3,5% za przewalutowanie transakcji kartą z uruchomioną usługą wielowalutową

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 300 zł
  • 2,50 zł - w bankomatach mBanku i Planet Cash, jeżeli wypłacana kwota wynosi mniej niż 300 zł​​​​​​
  • 5 zł - pozostałe bankomaty krajowe
 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

  od 4 czerwca 2024 r.:

  • 0 zł - dla kwot od 300 zł w dowolnym bankomacie
  • 2,50 zł - dla kwot poniżej 300 zł w bankomatach mBanku i Planet Cash
  • 5 zł - dla kwot poniżej 300 zł w pozostałych bankomatach
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + opłata za przewalutowanie transakcji od 3,5% (karta wielowalutowa) do 5,9% (pozostałe karty) za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłata gotówkowa we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline
  • 0,5%, min. 5 zł - sieć Euronet
 • Cashback

  2 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  10 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty
  • 0 zł - realizacja 
  • 2 zł - miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty
 • Zwykły przelew w oddziale banku

  10 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł (spread na EUR ok. 5,8%)

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,35% kwoty przelewu, min. 25 zł, maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, płatności zbliżeniowe telefonem, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Visa Mobile: płatności internetowe kartą Visa z użyciem numeru telefonu zarejestrowanego w usłudze (bez danych karty).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.

Zalety

 • nowoczesne płatności mobilne oraz funkcjonalna aplikacja mobilna
 • atrakcyjne usługi dodatkowe (eKarta wirtualna, mOkazje)

Wady

 • opłaty za wypłaty gotówki z bankomatów w kwocie niższej niż 300 zł
 • wysokie koszty transakcji w obcych walutach
 • Atrakcyjność opłat
  4.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4.4/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  3.5/ 5
 • Promocje i bonusy
  1.7/ 5

Jako posiadacz konta możesz polecać je znajomym, za co bank nagrodzi Cię dodatkowym bonusem:

Jeśli rozważasz ubieganie się o dodatkowe 50 zł za otwarcie eKonta Junior, zapoznaj się także ze szczegółami tego rachunku:

Konto
0 zł
Karta
0 zł
Bankomaty
0 zł
Bankomaty 0 zł

wszystkie bankomaty krajowe i zagraniczne

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: karta płatnicza dostępna jest dla dzieci od 1. roku życia.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja
  4.5

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób do 13 lat

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Visa Junior

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • cashback
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł

 • Płatność kartą za granicą

  5,9% wartości transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  0 zł + 5,9% prowizji za przewalutowanie

 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  0 zł

Inne

Zalety

 • darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • karta debetowa do rachunku
 • gra-samouczek wprowadzająca w świat bankowości
 • aplikacja mobilna dla dziecka

Wady

 • brak ciekawych propozycji oszczędnościowych i walutowych dla dziecka
 • Atrakcyjność opłat
  5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  3/ 5

 250 zł + 1,8%? Warto!

Doceniamy, że mBank dba o to, aby jego nowi klienci ciągle czuli się doceniani. Do zgarnięcia w tej promocji jest nawet 250 zł oraz 1,8% na rachunku Moje cele. Wystarczy jedynie standardowa aktywność – wpływ 1000 zł i 8 transakcji w każdym z trzech miesięcy. Zyskanie kolejnych 50 zł wymaga skorzystania z nowoczesnej metody otwarcia konta, zaś podwyższone oprocentowanie na rachunku do automatycznego oszczędzania to już stały element akcji mBanku.

Powodzenia!

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
T
Tomek
Gość

Ta promocja działa jeszcze bo licznik wskazuje taką samą cyfrę już któryś dzień, czy zainteresowania nie ma ?

Może coś lepszego szykujecie po tej promce ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Tomek

Być może zainteresowanie jest niewielkie... My nic nie szykujemy, ale i nie wiemy jak na razie, czy mBank ma coś w zanadrzu. Jeśli coś się pojawi, na pewno o tym napiszemy :)

Odpowiedz

T
Tomek
Gość
@Aldona Derdziak

Dziękuję za ekspresową odpowiedź ;)

Odpowiedz

J
Jano
Gość

Jaka karta jest wydawana do konta - Visa czy MC? Czy jest wybór?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Gość
@Jano

Można wybrać jedną z nich przy składaniu wniosku (a drugą, jeśli się chce, już po otwarciu konta ?).

Odpowiedz

J
Jano
Gość
@Justyna Kalicińska

Dziękuję bardzo za informację zwrotną:)

Odpowiedz

R
remi
Gość

czyli jak otworzę konto w listopadzie to kod na Allegro dostanę w styczniu tak?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@remi

Tak, ostateczny termin wydania kodów tym, którzy otworzyli konto w listopadzie (oraz spełnili pozostałe warunki), to 31 stycznia 2022 r.

Odpowiedz

T
Tomek
Gość

"Jeśli chcesz ubiegać się o dodatkowe 50 zł, otwórz konto metodą "na selfie" lub przez e-dowód (z poziomu powyższego linka)." Nie do końca rozumiem jak zrealizować ten punkt. Strona promocji w tym miejscu po prostu kieruje do sklepu Google/AppStore w celu pobrania aplikacji. Rozumiem, że rozpoczęcie procedury rejestracji przez aplikacje mobilną automatycznie wiąże się z przystąpieniem do opisanej na tej stronie promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Tomek

Link pozwala założyć eKonto przez e-dowód lub kuriera. Założenie przez selfie trzeba zacząć w aplikacji mBanku.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Aldona Derdziak

Czy mogła by Pani odpowiedzieć na powyższe pytanie: "Rozumiem, że rozpoczęcie procedury rejestracji przez aplikacje mobilną automatycznie wiąże się z przystąpieniem do opisanej na tej stronie promocji?"

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Wojciech

Złożenie wniosku w aplikacji metodą "na selfie" jest równoznaczne z przystąpieniem do akcji, o ile w tak złożonym wniosku zaakceptujemy regulamin i oświadczenie o przystąpieniu do promocji. Otwarcie konta w ten sposób nie da jednak możliwości ubiegania się o 200 zł na Allegro (ta premia nie jest dostępna z poziomu aplikacji).

Odpowiedz

P
Paweł
Gość

Czy ta oferta dotyczy również dziecka, które ukończyło 16 lat?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Paweł

Jeśli chodzi o eKonto Junior, to ono dostępne jest dla dzieci do 13 lat.

Odpowiedz

B
Bartek
Gość

Dzień dobry, czy mogą Państwo doprecyzować w jakich miesiącach naliczane jest promocyjne oprocentowanie?

W powyższym artykule jest cytat z regulaminu banku "jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu.". Natomiast w tym artykule - https://www.najlepszekonto.pl/moje-cele-mbank udzielają Państwo takiej wskazówki: "Wskazówka: rachunek najlepiej otworzyć w pierwszych dniach miesiąca, ponieważ dzięki temu oprocentowanie promocyjne 1,8% będzie obowiązywało dłużej: do końca danego miesiąca + przez 3 kolejne, czyli niemal przez 4 miesiące."

Trochę się pogubiłem w tych informacjach. Jeżeli konto założę dzisiaj - 1 października, to czy na koniec bieżącego miesiąca oprocentowanie wyniesie 1,8%?

Odpowiedz

B
bankowicz
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.
@Bartek

Tak, mBank w regulaminie promocji podaje taki przykład, ale w praktyce okazuje się, że w miesiącu otwarcia Moich Celów też naliczą wyższe oprocentowanie, jeśli spełnisz warunek przyrostu salda o 100 zł. Ja już drugi raz korzystam z promocyjnego % jako obecny klient - założyłem cele w połowie czerwca i za tę połowę czerwca naliczyli mi już wyższe odsetki, a potem tak samo od lipca do września włącznie.

Myślę, że jak założysz Cele dzisiaj, to na koniec października będziesz miał wyższe oprocentowanie.

Odpowiedz

J
Jagna
Gość

Przy tym pierwszym wpływie na 1000 zł chodzi o dni kalendarzowe czy robocze?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Jagna

Chodzi o dni kalendarzowe, regulamin mówi o tym wprost.

Dzięki za spostrzeżenie, uzupełniłem tekst.

Odpowiedz