Wróć

Nawet 1000 zł z eKontem: 100 zł premii za otwarcie, 50 zł za każde polecenie, 650 zł zwrotu za zakupy

Nawet 1000 zł z eKontem: 100 zł premii za otwarcie, 50 zł za każde polecenie, 650 zł zwrotu za zakupy
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł: 100 zł premii za otwarcie, 50 zł za każde polecenie, 650 zł zwrotu za zakupy.
Po drodze Za założenie eKonta standard wraz z kartą oraz wykonanie nią min. 5 transakcji można zdobyć 100 zł. Dodatkowo można zyskać: 250 zł za polecenie konta oraz do 650 zł zwrotu za zakupy.
W akcji „eKonto z BONUSEM” możesz zgarnąć 100 zł premii za otwarcie eKonta standard w mBanku. Dodatkowo za każdą osobę, której polecisz ten rachunek, możesz otrzymać kolejne 50 zł. Co więcej, jako posiadacz eKonta zyskasz możliwość uzyskania nawet 650 zł zwrotu za zakupy w ramach moneybacku. W sumie wartość Twoich premii może więc sięgnąć nawet 1000 zł!

Organizatorem akcji jest Rankomat Sp. z o.o. Partnerem promocji jest wspomniany już mBank, który promuje w ten sposób wśród nowych klientów swój flagowy produkt, jakim jest eKonto standard. Promocja trwa do 18 grudnia 2017 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji "eKonto z BONUSEM" może być osoba pełnoletnia posiadająca polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terytorium Polski i pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowym wymogiem jest nieposiadanie po 1 stycznia 2016 r. rachunku osobistego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku. Z promocji nie skorzystasz także w przypadku, gdy przed jej rozpoczęciem wnioskowałeś już o otwarcie takiego rachunku. Z udziału w akcji nie są za to wyłączeni obecni klienci, którzy posiadają konto firmowe w tym banku.

Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w promocji, zapewne chciałbyś wiedzieć, jak zgarnąć 100 zł za otwarcie rachunku, 50 zł za każde polecenie eKonta oraz 650 zł zwrotu. Szczegóły znajdziesz poniżej.

100 zł na start za 5 dowolnych transakcji

Odebranie premii wymaga od Ciebie wykonania kilku prostych czynności. Wystarczy, że:

  1. Zarejestrujesz się jako uczestnik akcji na dedykowanej stronie promocji, podając swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, a także zaakceptujesz regulamin promocji oraz regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną; aktywacji konta uczestnika dokonasz, klikając link aktywacyjny wysłany na Twoją skrzynkę mailową.
  2. W okresie trwania promocji złożysz (koniecznie za pośrednictwem konta uczestnika!) wniosek o otwarcie rachunku eKonto standard wraz z kartą; ważne – musisz podać taki sam adres e-mail, jak przy rejestracji konta uczestnika.
  3. Zawrzesz z bankiem umowę za pośrednictwem kuriera, w placówce lub w mKiosku.
  4. Przed upływem końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy dokonasz co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę (płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na eKoncie).

Pamiętaj, że do puli transakcji nie są zaliczane wypłaty z bankomatów, przelewy z eKonta na inne rachunku prowadzone w mBanku oraz transakcje anulowane. Zamknięcie rachunku przed momentem wypłaty premii pozbawi Cię prawa do jej odebrania.

Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, niezależnie od liczby założonych rachunków.

Przekazanie nagrody

Jeśli spełnisz powyższe warunki, to najpóźniej 28 lutego 2018 r. organizator poinformuje Cię o przyznaniu premii 100 zł. Informację otrzymasz w formie wiadomości e-mail. Po kliknięciu w zawarty w niej link zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych danych – numeru rachunku bankowego przypisanego do eKonta oraz numeru PESEL. Na przekazanie wspomnianych danych masz 7 dni od momentu otrzymania maila.

100 zł premii wpłynie na Twój rachunek najpóźniej 2 marca 2018 r. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe 50 zł za każdą osobę poleconą

100 zł to za mało? Możesz powiększyć swoją zdobycz, polecając eKonto standard rodzinie i znajomym. Za każdą osobę, która za Twoją namową zdecyduje się na otwarcie tego rachunku, mBank wypłaci Ci dodatkową premię 50 zł.

Jakie warunki trzeba spełnić, by ją zdobyć? Na swoim koncie uczestnika wejdź w zakładkę „Program Polecający”. Zostanie tam wygenerowany link, dzięki któremu osoba polecana dokona rejestracji swojego konta na stronie promocji.

Na tym Twoja rola się kończy. Osoba, której poleciłeś eKonto poprzez przekazanie linka, powinna spełnić podobne warunki, co Ty na etapie ubiegania się o premię, tj. złożyć wniosek o otwarcie eKonta z kartą za pośrednictwem konta w serwisie, podpisać umowę oraz dokonać przynajmniej 5 transakcji (szczegóły powyżej). Pamiętaj, że osoba polecana musi być nowym klientem – nie możesz polecić osoby, która posiada rachunek w mBanku, posiadała go po 1 stycznia 2016 roku lub złożyła wniosek o otwarcie rachunku przed startem promocji.

Bank wypłaci dodatkową premię za maksymalnie 5 poleconych osób, co oznacza, że jej wartość może wynieść maksymalnie 250 zł. Dodatkowa premia zostanie wypłacona wraz z premią 100-złotową. Co ciekawe, otwarcie eKonta możesz polecać, jeszcze zanim sam spełnisz warunki do otrzymania 100 zł – ważne, byś dokonał tego w wymaganym terminie. Jeśli Ci się to nie uda, przepadnie Ci także szansa na premię dodatkową.

„Lepiej z eKontem”: 650 zł zwrotu za zakupy

eKonto standard, którego otwarcie jest konieczne do udziału w akcji „eKonto z BONUSEM”, to propozycja rachunku osobistego, za którego prowadzenie mBank nie pobiera ani złotówki.

Aktualnie możesz je otworzyć w ramach promocji „Lepiej z eKontem” (trwa ona do 10 stycznia 2018 r.), dzięki czemu korzystanie z rachunku jest jeszcze tańsze – nie zapłacisz chociażby za użytkowanie karty (przez pierwsze 2 lata) czy wypłaty z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronet (pod warunkiem, że wypłacana kwota wynosi min. 100 zł). Darmowe są także zwykłe przelewy internetowe w złotych.

Założenie rachunku w okresie trwania promocji ma jeszcze jedną zaletę. Upoważnia Cię ono bowiem do odebrania 4% zwrotu za płatności dokonane przy pomocy karty lub BLIK-iem. W sumie przez 5 miesięcy możesz zyskać aż 650 zł. Oferta łączy się z promocją „eKONTO z bonusem” – łatwo zatem obliczyć, że łączna wartość możliwych do uzyskania premii w obu akcjach to aż 1000 zł!

Opinia redakcji: "Ciekawa propozycja mBanku"

Akcja „eKONTO z bonusem” wydaje się być dobrym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów. Uzyskanie premii 100 zł nie jest ani szczególnie trudne, ani kosztowne – eKonto standard jest bowiem darmowym rachunkiem, a wymóg dokonania 5 transakcji możesz spełnić przy okazji zwykłych, codziennych zakupów.

Zgarnięcie dodatkowych 50 zł premii za każdą osobę poleconą może się okazać nieco bardziej skomplikowane. Po pierwsze dlatego, że do korzystnej oferty mBanku musisz przekonać kogoś innego. Po drugie, na tym etapie nie wszystko zależy od Ciebie.

Do udziału w promocji zachęcamy tych, którzy aktualnie poszukują konkurencyjnej oferty rachunku osobistego. Pamiętaj, że jeśli aktywne korzystanie z eKonta przypadnie Ci do gustu, wysokość Twoich premii może sięgnąć nie 100 czy 150, ale nawet 1000 zł.

Krystian

Autor tekstu o promocji