Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem za płatność Google Pay

30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem za płatność Google Pay
Czas trwania
Cel (zysk) 30 zł zniżki na kolejny przejazd FlixBusem.
Po drodze Wystarczy zapłacić za przejazd za pomocą Google Pay.
Świetna okazja dla podróżników. Jeśli korzystasz z aplikacji Google Pay, możesz w banalnie łatwy sposób otrzymać voucher o wartości 30 zł na dowolny przejazd FlixBusem (wcześniej PolskiBus.com).

Planujesz w przyszłym roku podróż i chcesz zaoszczędzić na kosztach biletu? Dzięki mini promocji uruchomionej przez FlixBusa w Twoim portfelu zostanie 30 zł.

Wystarczy, że rezerwując bilet na stronie przewoźnika, zapłacisz za niego za pomocą Google Pay. Za wykonanie tej prostej czynności otrzymasz elektroniczny voucher o wartości 30 zł i będziesz mógł go użyć podczas kolejnej rezerwacji. Trudno o mniej skomplikowane warunki.

Promocja ma być dostępna do odwołania (niestety, organizator nie podaje daty zakończenia) i można z niej skorzystać tylko jeden raz.

Gdyby nie było Ci po drodze z Flixbusem, to może skorzystasz z propozycji firmy Polonus. Kupując bilet na jej autobusy i płacąc za przejazd Visa Checkout możesz zyskać maksymalnie 20 zł.

Kilka szczegółów, o których warto pamiętać

Organizator nie wymaga minimalnej kwoty zamówienia, tak więc aby otrzymać zniżkę na kolejny przejazd, możesz zakupić bilet o dowolnej wartości. Po dokonanym zakupie na Twój adres e-mail zostanie wysłany kod vouchera – jednak dopiero w styczniu 2019 r. (jeśli więc zarezerwujesz bilet teraz, na nagrodę będziesz musiał nieco poczekać).

Voucher będziesz mógł wykorzystać podczas kolejnej rezerwacji na dowolny przejazd z siatki połączeń FlixBusa.

Czym jest Google Pay?

Jeśli nie korzystałeś dotąd z płatności Google Pay, być może nadszedł czas, by wypróbować tę przydatną usługę. Tym bardziej, że aktualnie trwa kilka promocji, w których możesz zyskać rabat za za transakcje opłacone Google Pay.

Przypomnijmy - Google Pay to mobilny portfel od Google oparty na technologii HCE. Dzięki aplikacji możliwe jest dokonywanie płatności zbliżeniowych przy pomocy telefonu wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe płatności zbliżeniowe kartą, a sama transakcja jest szybka i bezpieczna.

Aby skorzystać z usługi, należy posiadać telefon z systemem Android w wersji przynajmniej 4.4, pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do niej kartę płatniczą banku, który wdrożył u siebie tę usługę.

Rabaty i zniżki

Reasumując – Google Pay jest nie tylko wygodną formą płatności, lecz również pozwala na uzyskanie całkiem niezłych profitów. Szkoda, że opisywana promocja, to obecnie jedyna akcja dotycząca tej formy płatności.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos