Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

450 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie + grill elektryczny w konkursie dla nowych klientów BNP Paribas

8 komentarzy / opinii
450 zł za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie + grill elektryczny w konkursie dla nowych klientów BNP Paribas
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 450 zł w gotówce + grill elektryczny do wygrania w konkursie.
Uczestnik Nowy Klient, czyli osoba która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadała konta w BNP Paribas.
Po drodze Należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie i we wskazanych miesiącach wykonać zadania opisane w regulaminie. Można też zrealizować zadanie konkursowe i wygrać grill elektryczny.
Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas przynoszą na ogół bardzo atrakcyjne nagrody. W najnowszej akcji do zdobycia jest 450 zł, a w odbywającym się równolegle konkursie można wygrać grill elektryczny (o wartości 540 zł) lub jedną z nagród pocieszenia. Wymagania dotyczące aktywności i zadanie konkursowe są bardzo łatwe.

Organizatorem promocji „Grillowa fiesta" jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej partnerem.

W ramach tej akcji do zdobycia jest w sumie 450 zł. Premia zostanie wypłacona w 3 częściach: 50 zł i 2 x 200 zł. Promocja potrwa do 18 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie akcji dojdzie do 2000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem.

Konkurs "Grillowy bank zdjęć" też przygotowała spółka Hagen. Zabawa potrwa do 18 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli 2000 zgłoszeń. O uczestnictwie w konkursie trzeba zdecydować na etapie przystępowania do promocji. Do wygrania są:

 • nagroda główna - grill elektryczny STEBA RC 78 kosztujący 540 zł;
 • nagroda pocieszenia - zestaw do grillowania DSTrade 5 o wartości 100 zł.

Łącząc gotówkę z grillem, otrzymamy niebagatelną premię - 990 zł!

Nagrody w konkursie "Grillowy bank zdjęć" dla nowych klientów banku BNP Paribas

Zwracamy uwagę, że 20 nagród głównych przy limicie rejestracji 2000 oznacza, że grilla wygra co setny uczestnik. Dodatkowo jest jeszcze 100 zestawów do grillowania, więc tak naprawdę oprócz gotówki jakąś nagrodę rzeczową otrzyma co 17 osoba uczestnicząca w zabawie. Wszystko to przy założeniu, że osiągnięty zostanie limit rejestracji. Jeśli tak się nie stanie, to szanse na grilla lub akcesoria będą jeszcze większe 😀

Kto może wziąć udział w promocji i konkursie?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że w promocji i konkursie mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które w dniu złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto – jako uczestnik obu akcji – musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 450 złotych?

Jeśli przygotowana przez organizatora premia przyciągnęła Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 18 czerwca 2023 r. (pamiętając o limicie uczestników) zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i PESEL.

 • Krok 2

  Również do 18 czerwca 2023 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą i usługami bankowości elektronicznej.

  Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

 • Informacja

  Na tym etapie decydujesz, w jaki sposób otworzysz konto. Do wyboru masz:

  • złożenie wniosku na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości podczas spotkania z kurierem LUB
  • wnioskowanie o konto w aplikacji mobilnej GOmobile z potwierdzeniem tożsamości przez wideoweryfikację. Przy tej opcji aplikacja musi zostać pobrana poprzez link, który otrzymasz w wiadomości SMS.
 • Krok 3

  Do 30 czerwca 2023 r.:

  • zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS w systemie Autenti;
  • aktywuj i nadaj PIN do karty (jest to jeden z warunków uzyskania premii 50 zł) – najlepiej zrobić to jak najszybciej po otrzymaniu przesyłki z kartą.
 • Premia

  Informację o zdobyciu nagrody za otwarcie rachunku organizator prześle Ci do 21 lipca 2023 r. W e-mailu znajdziesz link do formularza służącego do podania numeru konta, na który mają być przekazane pieniądze. Musisz go wypełnić i odesłać do 26 lipca 2023 r.

  Premia trafi na Twoje konto do końca lipca 2023 r.

 • Krok 4

  W lipcu 2023 r.:

  Uwaga: uwzględniane będzie tylko jedno logowanie do aplikacji w ciągu dnia.

 • Premia

  Wiadomość o przyznaniu 200 zł za aktywność w lipcu otrzymasz do 25 sierpnia 2023 r., a premia zasili Twoje konto do końca tego miesiąca.

 • Krok 5

  W sierpniu 2023 r. wykonaj dokładnie te same działania co w lipcu, czyli:

  • minimum 2 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 2 transakcje Blikiem;
  • zrealizuj przynajmniej 5 przelewów, każdy w wysokości min. 50 zł.
 • Premia

  Wiadomość o ostatnim z bonusów otrzymasz do 26 września 2023 r., zaś 200 zł wpłynie na Twoje konto do końca września 2023 r.

Mission complete!

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewne ograniczenia związane z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

 • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
 • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Szczegóły dotyczące aktywności

Raz jeszcze zwracamy uwagę, że w ramach promocji zostanie zaakceptowane tylko jedno logowanie do aplikacji mobilnej GOmobile w ciągu dnia. Tak więc, by spełnić wymogi regulaminu, musisz zajrzeć do apki przynajmniej w 2 różne dni.

Przelew możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz transfery dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media, Blik (w tym przelewy na telefon Blik).

Jak chodzi o transakcje Blikiem, to regulamin definiuje je jako operacje zainicjowane przez posiadacza konta wykonane z wykorzystaniem usługi Blik; dopuszczalne są przelewy Blikiem na telefon. Płatności tego typu nie mogą być zrealizowane w miejscach określonych kodami MCC wymienionymi w załączniku nr 2 do regulaminu. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych i przekazy pieniężne.

To też jest ważne

W dniu przekazania bonusów musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Uzyskanie każdej nagrody za aktywność jest możliwe wyłącznie w przypadku spełnienia warunków otrzymania poprzedniej premii z tego tytułu. A zatem, jeśli np. nie wywiążesz się ze wszystkich zadań w lipcu, nie masz już szans na bonus za aktywność w sierpniu.

Gdybyś nie przekazał numeru nowego Konta Otwartego na Ciebie we wspomnianym wyżej terminie, to nie stanie się nic strasznego. Musisz wówczas napisać wiadomość na adres e-mail: [email protected] i podać potrzebne informacje. Ostateczny termin na wskazanie ROR-u do przelewu nagrody to 15 czerwca 2024 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać fiskusowi. Natomiast do nagród rzeczowych organizator przyzna dodatkową nagrodę gotówkową, którą przeznaczy na należny fiskusowi podatek. Ty nie musisz się niczym martwić; wszystkie niezbędne działania wykona firma Hagen.

Grill elektryczny w konkursie

Najwyższa pora przedstawić warunki udziału w konkursie.

Start
 • Krok 1

  Do 18 czerwca 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli zgłoszeń) rejestrując się w promocji związanej z założeniem Konta Otwartego na Ciebie, zaznacz, że chcesz uczestniczyć w konkursie "Grillowy bank zdjęć".

  Do zgłoszenia dołącz fotografię (bądź ich kolaż) pt.: „Moja ulubiona potrawa z grilla” i wyślij zgłoszenie, klikając w przycisk Zarejestruj się.

  Pamiętaj o akceptacji regulaminu konkursu i wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia.

 • Informacja

  Wyboru laureatów konkursu dokona komisja powołana na przez organizatora. Jej członkowie ocenią, która z nadesłanych prac jest najciekawsza / najbardziej kreatywna, spełnia warunki adekwatności do tematu.

  Wiadomość o przyznaniu nagrody zostanie przesłana do nagrodzonych na adres e-mail podany w zgłoszeniu konkursowym do 11 sierpnia 2023 r.

 • Krok 2

  Sprawdzaj regularnie swoją pocztę elektroniczną. Jeśli otrzymasz powiadomienie o zdobyciu nagrody, to do 18 sierpnia 2023 r. musisz zalogować się na wskazanej w nim stronie (za pomocą adresu e-mail podanego w formularzu rejestracyjnym oraz otrzymanego unikalnego kodu) oraz przekazać adres, na który ma być przesłana nagroda.

 • Informacja

  Gdybyś nie dotrzymał powyższego terminu, organizator spróbuje się z Tobą skontaktować 21 sierpnia 2023 r. Gdyby to się nie udało, a Ty do następnego dnia nie oddzwonisz, to nagroda trafi w ręce "laureata rezerwowego".

 • Premia

  Nagroda będzie wysłana przesyłką kurierską na wskazany przez Ciebie adres do 31 sierpnia 2023 r.

Mission complete!

Niewykonanie zadania konkursowego i niezłożenie oświadczeń związanych z konkursem nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji i zdobycia premii gotówkowej.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie i możesz do niego wybrać jedną z trzech kart debetowych. Naszym zdaniem wyjątkowo interesująco wygląda Karta Otwarta na Dzisiaj. Korzystanie z niej to koszt 7 zł / mies., ale opłaty unikniesz, gdy wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe, zalogujesz się do bankowości elektronicznej i jednocześnie masz wyrażone zgody marketingowe.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Premia zawsze cieszy, grill też

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne bonusy. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjna premia gotówkowa, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinna nikomu sprawić kłopotów. Do tego jeszcze szansa na wygranie nagrody rzeczowej, co może Ci przynieść w sumie nawet 990 zł. Jeśli nawet sam nie należysz do miłośników grillowania, to możesz ją przeznaczyć na prezent dla kogoś, kto to lubi. Szansa na nagrodę rzeczową są naprawdę duże, a zadanie konkursowe nie jest wcale skomplikowane, można je zrealizować przy okazji najbliższego spotkania przy grillu.

Przypominamy, że pula nagród w tej akcji jest ograniczona, zdobędą je tylko Ci, którzy najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.


PS: to jedna z tych kilku okazji w roku, których nie można przegapić. Rozważ poinformowanie bliskich i przyjaciół. Niech oni również skorzystają 🙂

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(8)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Angelika
Gość

Po zarejestrowaniu się w promocji przeszło na stronę otwórz konto i jak kliknęłam w ten przycisk to wyszedł błąd. Na maila też nic mi nie przyszło. Jak próbuje się jeszcze raz zarejestrować to moje dane podświetlają się na czerwono. Jakaś rada jak to rozwiązać?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Angelika

Z tego, co piszesz, wynika, że nie rozpoczęłaś jeszcze składania wniosku. Sprawdź dokładnie skrzynkę mailową - organizator powinien przysłać Ci link do założenia konta. Ponowna rejestracja w promocji nie jest możliwa, bo już to raz zrobiłaś.

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Czy aby uzyskać nagrody od Banku trzeba brać udział w konkursie "Grilowa fiesta"? Jest opcja wyboru TAK lub NIE

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Marek

Nie ma obowiązku uczestniczenia w konkursie. Tak, jak napisaliśmy na początku drugiego z zamieszczonych wyżej harmonogramów, przystępując do promocji, należy zdecydować się, czy chce się wziąć udział w konkursie i walczyć o grilla czy nie.

Odpowiedz

S
shunn
Gość

Czy ta promocja łączy się z promocją "Jesteś wygrywem" przy otwieraniu konta przez aplikację?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@shunn

Nie, te promocje nie łączą się.

Odpowiedz

S
shunn
Gość
@Aldona Derdziak

W sumie dlaczego? Nie znalazłem w regulaminach takiego zapisu.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@shunn

Do obu promocji musisz się najpierw zarejestrować, a dopiero potem założyć konto. Jeśli zrobisz to w jednej z promocji, to w tej drugiej już nie założysz rachunku jako nowy klient i nie otrzymasz premii.

Odpowiedz