Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Łatwe 350 zł dla osób w wieku 18-24 lata za eKonto możliwości w mBanku + 8% na rachunku Moje cele

Publikacja:
Łatwe 350 zł dla osób w wieku 18-24 lata za eKonto możliwości w mBanku + 8% na rachunku Moje cele
Czas trwania
Cel (zysk) 350 zł premii gotówkowej.
Uczestnik Nowy klient w wieku od 18 do 24 roku życia, który od 1 stycznia 2020 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.
Po drodze Wystarczy otworzyć konto metodą "na selfie" / przez e-dowód, a następnie spełnić proste warunki aktywności (płatności telefonem, przelewy na numer telefonu, ustawienie celu oszczędnościowego i jego zasilenie).
Nie masz konta, chcesz zmotywować się do oszczędzania i jesteś fanem nowoczesnych technologii? W takim razie rozważ tę propozycję – X edycję promocji „I możesz więcej” organizowaną przez mBank. Jeśli założysz eKonto możliwości i spełnisz kilka łatwych warunków, bank nagrodzi Cię premią w wysokości 350 zł. Później możesz skorzystać z programu poleceń i znacząco podwyższyć swoje zyski, zarabiając za każdą skuteczną rekomendację. Ponadto 8% w skali roku dla oszczędności.

Zasady najnowszej akcji mBanku są wyjątkowo łatwe – w praktyce sprowadzają się do założenia konta i prostych aktywności. Maksymalnie możesz otrzymać 350 zł:

 • 20 zł za płatności telefonem,
 • 20 zł za przelewy na numer telefonu,
 • 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy,
 • 140 zł dodatkowej premii „za wytrwałość” (czyli spełnienie wszystkich powyższych warunków) oraz
 • 150 zł, jeśli otworzysz konto metodą "na selfie" lub przez e-dowód, a do tego spełnisz wcześniej wymienione warunki.

Z oferty możesz skorzystać do 31 maja 2023 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zanim jednak poznasz opis zadań, sprawdź, czy możesz zostać uczestnikiem akcji. Musisz bowiem wiedzieć, że oferta „I możesz więcej” skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich osób fizycznych, które nie ukończyły 24 r.ż. oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Niestety, z tej promocji nie skorzystają osoby, które od 1 stycznia 2020 r. były (lub są nadal) posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Słowem, jest to akcja dostępna tylko dla nowych klientów mBanku.

Spełniasz te warunki? No to czytaj dalej.

Warunki zdobycia bonusów

Jeśli chcesz zdobyć maksymalną nagrodę (czyli 350 zł), musisz wykonać poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 31 maja 2023 r.:

  • złóż wniosek o otwarcie eKonta możliwości wraz z kartą debetową na stronie promocji. Zwracamy uwagę, że w akcji nie mogą wziąć udziału klienci otwierający rachunek wspólny, dlatego musisz zawnioskować o konto indywidualne;
  • zaakceptuj oświadczenia zawarte na wyżej wymienionym wniosku i wybierz sposób podpisania umowy;
  • zawrzyj z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta możliwości.

  Jeśli chcesz zgarnąć pełną pulę w promocji, wybierz opcję zawarcia umowy "na selfie" lub przez e-dowód.

 • Krok 2

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś eKonto możliwości, wywiąż się z 3 zadań:

  • zapłać minimum 4 razy telefonem;
  • wykonaj minimum 4 przelewy na numer telefonu;
  • ustaw cel oszczędnościowy i upewnij się, że jego saldo wyniesie przynajmniej 50 zł.
 • Informacja

  Za spełnienie każdego z wymienionych wyżej warunków otrzymasz po 20 zł premii. Jak już wiesz, bank wypłaci Ci dodatkowe 140 zł, jeśli uda Ci się wykonać wszystkie operacje. W sumie możesz więc zgarnąć 200 zł za aktywność.

  Oczywiście dodatkowe 150 zł otrzymasz za otwarcie konta "na selfie" lub przez e-dowód. Pamiętaj jednak, że do otrzymania premii dodatkowej niezbędne jest zrealizowanie wszystkich warunków wskazanych w Kroku 2.

 • Premia

  Bonus w należnej wysokości wpłynie na Twoje eKonto możliwości do końca 2. miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto.

Mission complete!

Dla uniknięcia wątpliwości, opiszmy te działania na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że konto otworzysz w lutym. Wówczas warunki aktywności musisz spełnić do końca marca, a nagrodę otrzymasz do końca kwietnia 2023 r.

Przydatne informacje

Sam więc widzisz, że w tej promocji nie musisz spełniać wygórowanych wymagań, takich jak transakcje kartą na określoną kwotę czy odpowiednie wpływy na konto. Warto jednak, byś pamiętał o kilku szczegółach, od których zależy powodzenie całej akcji. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, jak bank definiuje przelewy na telefon i płatności telefonem, a także czym jest cel oszczędnościowy i czy opłaca się z niego korzystać. Od razu dodajmy, że zdobyte przez Ciebie premie nie podlegają opodatkowaniu, będą w całości do Twojej dyspozycji.

Płatność telefonem

Zgodnie z regulaminem „płatność telefonem” to inaczej bezgotówkowa transakcja zakupu dokonana w punktach handlowo-usługowych i przez Internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których przypisana jest karta wydana do konta otwartego w promocji. Uznawane są również płatności Blikiem zbliżeniowym.

Przelew na numer telefonu

Z kolei ta operacja została w regulaminie zdefiniowana jako przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze Blik.

Aktywny cel oszczędnościowy

Natomiast „Cel oszczędnościowy” to rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z eKontem możliwości.

Usługę „Moje Cele” możesz aktywować na etapie składania wniosku o rachunek, zaznaczając odpowiednie pole formularza, lub w systemie transakcyjnym, już po otwarciu konta. W tym celu wejdź w zakładkę Pasaż, a następnie wybierz:--> Market --> Oszczędności --> Moje cele.

Pamiętaj, by w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia e-Konta możliwości saldo na „Celu oszczędnościowym” wynosiło przynajmniej 50 zł.

Kilka słów o produktach mBanku

Atrakcyjna nagroda w promocji to jedno, a warunki prowadzenia rachunku na co dzień – to drugie. Spójrzmy więc na szczegóły dotyczące proponowanych przez mBank produktów.

eKonto możliwości

Darmowe prowadzenie konta, bezpłatne korzystanie z karty i wypłaty za 0 zł ze wszystkich bankomatów w kraju, do tego niezła oferta walutowa i dostęp do wielu ciekawych funkcjonalności – to największe atuty tego rachunku. Pozostałe parametry konta znajdziesz w naszej analizie eKonta możliwości.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Moje cele – rachunek do regularnego oszczędzania

Konto oszczędnościowe „Moje cele” to oprocentowany rachunek służący do automatycznego oszczędzania małych kwot pozostałych z płatności kartą, wykonywanych przelewów czy wypłat gotówki z bankomatu. Reszta z tych transakcji może być zaokrąglana do pełnej kwoty (do 10 zł), ściśle przez Ciebie określona (np. 5 zł) lub wskazana jako procent od transakcji. „Moje Cele” możesz też zasilać niezależnie od wybranej metody oszczędzania np. przelewem z konta osobistego.

W ramach opisywanej promocji możesz zyskać specjalne oprocentowanie swoich środków do 50 tys. zł przez 3 pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu rachunku:

 • 8% w skali roku, jeśli otworzysz eKonto możliwości przez selfie lub e-dowód;
 • 7% w skali roku, gdy do otwarcia eKonta możliwości dojdzie w inny sposób.

mBank zastrzegł, że promocyjne oprocentowanie będzie naliczał tylko dla łącznej kwoty 1 mld zł powierzonej mu w ramach promocji.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku Moje Cele zostanie Ci naliczone, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu będzie wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie powiązanych z tym samym eKontem możliwości. Inaczej mówiąc, jeśli na koniec miesiąca miałeś na Moich celach 100 zł, to na koniec kolejnego musisz mieć min. 200 zł, by bank naliczył promocyjne odsetki.

 • Oprocentowanie
  6,5%
 • Opłata za konto
  0 zł
 • Konto osobiste
  TAK

 • Konto oszczędnościowe
  NIE

Program poleceń i inne bonusy

Jak już wspomnieliśmy, po podpisaniu umowy o eKonto możliwości możesz od razu przystąpić do programu poleceń i wziąć udział w innych akcjach organizowanych przez mBank.

Atrakcyjna premia za prostą aktywność

W obecnej edycji promocji dla młodych mBank proponuje bonus w wysokości 350 zł. To atrakcyjna premia zważywszy na fakt, że warunki akcji nie należą do skomplikowanych, ich spełnienie nie wymaga wiele trudu.

By cieszyć się maksymalną premią, wystarczy założyć eKonto możliwości "na selfie" lub przez e-dowód, wykonać 4 płatności telefonem, 4 przelewy Blik i ustawić cel oszczędnościowy. Potem możesz też sięgnąć po bonusy w innych akcjach. Naszym zdaniem to naprawdę fajna okazja, by w łatwy i całkiem bezstresowy sposób zasilić swój portfel.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos