150 zł na Allegro za ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem PKO BP

Publikacja:
150 zł na Allegro za ubezpieczenie samochodu za pośrednictwem PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Od 50 do 150 zł na Allegro.
Uczestnik Klient banku PKO BP, który nie ubezpieczał dotąd danego pojazdu za pośrednictwem tego banku.
Po drodze Wystarczy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne za pośrednictwem PKO BP.
Kolejna okazja, by zrobić zakupy na Allegro z bonem otrzymanym od banku. Za ubezpieczenie pojazdu za pośrednictwem PKO BP możesz teraz zgarnąć od 50 do 150 zł do wykorzystania na wspomnianym portalu.

Banki oferują swym klientom nie tylko rachunki, lokaty, kredyty czy inne typowe produkty bankowe, ale coraz częściej zachęcają do skorzystania z innych usług, np. ubezpieczenia komunikacyjnego, majątkowego czy nawet na życie. Chcąc zwiększyć zainteresowanie tym obszarem swojej działalności, instytucje finansowe proponują swoim klientom rabaty za wykupienie polis za ich pośrednictwem lub kuszą nagrodami. Na taki ruch zdecydował się po raz kolejny bank PKO BP.

Zawarcie ubezpieczenia komunikacyjnego pozwoli Ci zdobyć voucher o odpowiedniej wartości do wykorzystania na Allegro:

 • 50 zł za wykupienie OC z NNW;
 • 100 zł za AC;
 • 150 zł za skorzystanie z obu ubezpieczeń.

Składka za OC z NNW lub samo AC musi wynosić min. 600 zł.

Dla kogo te nagrody?

Kolejna edycja promocji „Jedziemy z tym” trwa do 31 stycznia 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród. Niestety bank nie informuje w regulaminie, ile ich jest, ale obiecuje, że o ich rozdaniu poinformuje na stronie akcji.

Kto może zdobyć nagrodę? Odpowiedź na to pytanie zawarta w regulaminie brzmi następująco:

Promocja jest skierowana do Klientów, którzy pierwszy raz zawrą umowę ubezpieczenia komunikacyjnego danego pojazdu za pośrednictwem PKO Banku Polskiego.

Wynika z tego, że jeśli ubezpieczałeś wcześniej inne auto z pomocą tego banku, to nie ma przeszkód, byś skorzystał z tej propozycji.

Dodajmy, że współorganizatorami akcji są towarzystwa ubezpieczeniowe: Compensa, Generali, InterRisk, Link 4 i Uniqua.

Być może nie jesteś jeszcze klientem PKO BP. W tej sytuacji musisz zacząć od otwarcia rachunku osobistego. Potem będziesz mógł skorzystać nie tylko z opisywanej akcji, ale i innych przygotowanych przez bank dla swoich klientów.

Jak zgarnąć premię?

W bardzo prosty sposób:

Start
 • Krok 1

  Sprawdź, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej i telefonicznej oraz czy bank posiada Twój aktualny numer telefonu. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z poradnika dotyczącego sprawdzenia posiadanych zgód i/lub uaktualnienia danych.

 • Krok 2

  Do 31 stycznia 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zawrzyj za pośrednictwem PKO BP umowę ubezpieczenia swojego pojazdu. Możesz to zrobić w bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

 • Informacja

  Składka za OC z NNW, jak i za AC musi zostać opłacona przelewem w trakcie zawierania umowy ubezpieczenia. To warunek niezbędny do uznania, że spełniłeś wszystkie wymogi akcji.

  Przypominamy, że minimalna kwota polisy za OC z NNW lub AC nie może być niższa niż 600 zł.

 • Premia

  Nagrodę w postaci elektronicznego kodu otrzymasz na numer telefonu zapisany w kartotece klienta w dniu zawarcia ubezpieczenia lub nazajutrz, jeśli dopełniłeś formalności po godzinie 20:00.

Mission complete!

Premie będą wysyłane do uczestników promocji według kolejności spełnienia przez nich wszystkich wymagań akcji.

Otrzymany kod będziesz mógł wykorzystać do 31 października 2023 r. O zasadach płacenia voucherami za zakupy na Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nie musisz się martwić rozliczeniami z urzędem skarbowym, ponieważ premie w tego typu akcjach są zwolnione z opodatkowania.

PKO Konto za Zero – ważne informacje

PKO Konto za Zero jest bezwarunkowo darmowe. Karta też będzie bezpłatna, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 10 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 10 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie PKO Konta za Zero.

Warto skorzystać

Koszt ubezpieczenia samochodu systematycznie rośnie, więc warto wykorzystać okazję, by go nieco obniżyć. Atrakcyjność propozycji PKO BP podnosi fakt, że premie będą wypłacane natychmiast po zawarciu umowy ubezpieczenia i opłaceniu polisy. Trzeba się jedynie pospieszyć, by inni nie byli szybsi.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos