Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł do Decathlonu za założenie darmowego Konta Proste Zasady Junior w Getin Banku

Publikacja:
100 zł do Decathlonu za założenie darmowego Konta Proste Zasady Junior w Getin Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł w postaci bonów do Decathlonu.
Uczestnik Rodzic, posiadacz konta osobistego w Getin Banku, który chce założyć konto swojemu dziecku.
Po drodze Należy posiadać lub otworzyć Konto Proste Zasady oraz założyć swojemu dziecku Konto Proste Zasady Junior, a następnie wykazać się aktywnością na Koncie Proste Zasady.
Dzięki najnowszej promocji Getin Banku możesz zafundować sobie (lub swemu dziecku) sympatyczny prezent w postaci 2 bonów do sieci Decathlon o łącznej wartości 100 zł. Aby zdobyć nagrodę, musisz jedynie otworzyć nastolatkowi Konto Proste Zasady Junior oraz wykazać się prostą aktywnością przez dwa następujące po sobie miesiące.

W porównaniu z wcześniejszymi edycjami nowa odsłona promocji „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon" pozytywnie zaskakuje wyższą nagrodą (100 zł zamiast 60 zł) i krótszym okresem spełniania warunków (2 miesiące zamiast 3 miesięcy). Jednocześnie wymogi banku pozostały niezmienione i wciąż sprowadzają się do prostej aktywności.

W efekcie możesz teraz zdobyć wyższą nagrodę, wkładając w to jeszcze mniej wysiłku. Co jednak dokładnie powinieneś zrobić, wyjaśniamy w dalszej części tekstu.

Kto może skorzystać z promocji i zdobyć 100 zł do sieci Decathlon?

Promocja „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon" trwa do 31 października 2021 r. W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne będące przedstawicielami ustawowymi (rodzicem, opiekunem prawnym) osoby małoletniej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski.

Abyś jednak mógł – jako rodzic – skorzystać z oferty, powinieneś posiadać rachunek osobisty w Getin Banku: Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking prowadzone w złotówkach wraz z kartą debetową i bankowością elektroniczną. Jeżeli nie masz konta w Getin Banku, możesz je założyć w każdej chwili na stronie banku .

Kolejnym warunkiem uczestnictwa jest otworzenie rachunku młodzieżowego. W tym przypadku umowę podpisuje Twoja pociecha, a Ty jedynie wyrażasz zgodę na jej zawarcie. W praktyce wiąże się to z wizytą w dowolnym oddziale Getinu, ponieważ rachunku młodzieżowego nie można zakładać zdalnie. Potrzebne będą Wasze dokumenty: dowody osobiste, paszporty lub legitymacja szkolna.

Konto Proste Zasady Junior przeznaczone jest dla nastolatków, którzy skończyli 13 lat, ale nie ukończyli 18 lat r.ż. Dodatkowo bank stawia pewien warunek – aby osoba niepełnoletnia, która podpisze umowę o Konto Proste Zasady Junior, nie posiadała rachunku w Getin Banku przed 1 września 2021 r.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Jak już wspominaliśmy, warunki otrzymania nagrody do skomplikowanych nie należą. Aby zgarnąć 2 kody podarunkowe o wartości 50 zł każdy, powinieneś wykonać następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej 31 października 2021 r. otwórz rachunek osobisty dla siebie , jeżeli go nie posiadasz, oraz Konto Proste Zasady Junior (możesz to zrobić tylko w placówce banku) dla swojego dziecka.

 • Krok 2

  Jeśli nie masz udzielonych zgód marketingowych, wyraź je teraz (muszą być one ważne przez cały okres promocji) i podczas wizyty w oddziale zaakceptuj regulamin akcji dotyczącej rachunku dla dziecka.

 • Krok 3

  W 2 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady Junior:

  • przelej co najmniej 20 zł ze swojego konta osobistego na Konto Proste Zasady Junior,
  • wykonaj min. pięć transakcji bezgotówkowych swoją kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
 • Premia

  Za każdy miesiąc, w którym wywiążesz się z obu zadań, otrzymasz bon do Decathlonu o wartości 50 zł. Voucher zostanie przekazany w Twojej bankowości internetowej / mobilnej w postaci linka zewnętrznego do 7. dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Mission complete!

Posłużmy się przykładem. Jeśli podpiszesz umowę we wrześniu 2021 r., to będziesz musiał wykonać przelew i transakcje kartą w  październiku oraz listopadzie.

O czym warto pamiętać

Zwróć uwagę, że w tej promocji, choć pozornie dotyczy ona konta młodzieżowego, spełnienie jej warunków leży wyłącznie po Twojej stronie: wymagany przelew i transakcje kartą lub Blikiem dotyczą Twojego rachunku osobistego, nie zaś konta Twojego dziecka. Również wyłącznie Ty udzielasz zgód marketingowych.

Pamiętaj także, że w dniu przyznania nagrody musisz mieć zawartą umowę o konto osobiste oraz aktywny dostęp do bankowości elektronicznej.

E-karty podarunkowe są ważne do 5 marca 2022 r. i nie możesz ich wymienić na gotówkę ani na inną nagrodę rzeczową.

Wartość premii jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Proste Zasady – jeden z lepszych rachunków na rynku

Udział w promocji wiąże się z koniecznością posiadania przez rodzica rachunku osobistego. Najciekawszą propozycją Getin Banku jest Konto Proste Zasady. Jego parametry prezentują się następująco:

Oferta nieaktywna
VeloBank
 • Konto
  0 zł / 9 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 3,5% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Do uniknięcia opłaty za rachunek wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub Blikiem w miesiącu. W zamian otrzymujesz darmową kartę oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce.

Młodzi posiadacze Konta Proste Zasady Junior nie muszą spełniać nawet tego warunku. Dla nich prowadzenie rachunku, karta i wszystkie bankomaty krajowe są bezpłatne.

Przeczytaj, jak założyć konto dla nastolatka.

100 zł do sieci Decathlon w ramach kieszonkowego

Jak mówi przysłowie „Czego się Jaś nie nauczy, to Jan nie będzie umiał”, dlatego warto jak najwcześniej wprowadzać dziecko w świat finansów i oswajać z nowoczesną bankowością. O zaletach takiej postawy pisaliśmy w tekście „5 powodów, by założyć dziecku konto w banku”. Teraz Getin Bank dostarcza jeszcze argumentów finansowych w postaci 2 kart podarunkowych o łącznej wartości 100 zł do sieci Decathlon. Otrzymają je rodzice, którzy założą swojemu dziecku Konto Proste Zasady Junior i spełnią dwa proste warunki – w 2 kolejnych miesiącach przeprowadzą 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem oraz wykonają przelew w wysokości 20 zł na rachunek dziecka (i zapewnią mu tym samym dodatkowe kieszonkowe).

Na plus akcji należy zaliczyć to, że mogą z niej skorzystać dotychczasowi klienci banku, posiadający konto osobiste. Jeżeli nie masz rachunku osobistego w Getin Banku, możesz otworzyć nowe konto na tej stronie .

PS. Być może jesteś nastolatkiem, którego rodzice nie są przekonani, by otworzyć mu rachunek. Jeśli tak, zajrzyj do tekstu "Kochani rodzice, otwórzcie mi konto" i zapoznaj się z argumentami, które powinny Ci pomóc w przekonaniu dorosłych 😉

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos