Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 1000 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

360 zł moneyback i 100 zł z fast cash + roczne zwolnienie z opłat dla nowych posiadaczy karty kredytowej Santander Bank Polska

Publikacja:
360 zł moneyback i 100 zł z fast cash + roczne zwolnienie z opłat dla nowych posiadaczy karty kredytowej Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) 460 zł: 360 zł w formie moneybacku + 100 zł za skorzystanie z usługi fast cash + zwolnienie z opłat za kartę przez rok.
Uczestnik Nowy posiadacz karty kredytowej w Santander Bank Polska.
Po drodze Bank zwróci 5% wydatków kartą kredytową we wskazanych sklepach, maksymalnie 30 zł/miesiąc, czyli 360 zł po roku. Premia 100 zł przysługuje za skorzystanie z usługi fast cash.
Przedstawiamy promocję skierowaną do nowych posiadaczy kart kredytowych Visa wydanych przez Santander Bank Polska. Jeśli teraz zdecydujesz się sięgnąć po "kredytówkę" tego banku, to otrzymasz zwrot części wydatków, jakie poczynisz w najbliższych miesiącach. Ponadto bank przyzna Ci 100 zł premii za skorzystanie z usługi fast cash i zwolni Cię z opłaty miesięcznej za kartę przez rok.

Inflacja nieustannie utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, szczególnie dotkliwe są rosnące ceny żywności. Pewnym antidotum na tę sytuację może być skorzystanie z propozycji Santander Bank Polska, który zachęca do sięgnięcia po kartę kredytową z jego oferty. W nagrodę za ten ruch proponuje zwrot 5% wydatków w sklepach spożywczych. W ten sposób można co miesiąc odzyskać 30 zł, czyli w ciągu roku nawet 360 zł.

To nie koniec nagród przygotowanych w ramach akcji "Karta kredytowa Visa z bonusem". Bank proponuje też 100 zł za skorzystanie z usługi fast cash oraz zwolnienie z opłat za kartę przez 12 miesięcy. Przyjrzyjmy się szczegółom tej interesującej promocji.

Dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Promocja trwa do 31 marca 2023 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 1 października 2022 r. do dnia przystąpienia do akcji nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w Santanderze.

Jako że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jego wyniku zależy decyzja o przyznaniu (lub nie) przez bank "kredytówki" i wysokość jej limitu.

360 zł moneyback + 100 premii za fast cash

Oto, co trzeba zrobić, by otrzymać moneyback oraz premię gotówkową:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" lub Visa Platinum.

  Możesz to zrobić w bankowości elektronicznej (jeśli jesteś już klientem Santandera) lub zamawiając kontakt z doradcą na stronie promocji (gdy nie współpracujesz jeszcze z tym bankiem).

 • Krok 2

  Jeśli chcesz otrzymać 100 zł za skorzystanie z usługi fast cash, w trakcie wnioskowania o kartę kredytową zaznacz odpowiednią opcję. Zanim zdecydujesz się na ten krok, przeczytaj zamieszczone niżej informacje o tej usłudze.

 • Krok 3

  Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK) oraz czy podałeś swoje dane kontaktowe. Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

 • Krok 4

  Aktywnie korzystaj z przyznanej Ci karty kredytowej przez 12 miesięcy (licząc od tego, w którym podpisałeś umowę o "kredytówkę"). Santander Bank Polska odda Ci 5% wydatków w sklepach spożywczych w każdym z tych miesięcy, maksymalnie 30 zł/miesiąc.

 • Informacja

  Wypłata premii nastąpi pod warunkiem posiadania aktywnej karty kredytowej w dniu przekazywania nagrody.

 • Premia

  Należny Ci zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonałeś płatności.

Mission complete!

Dla uniknięcia nieporozumień, przedstawmy zasady zapisane w regulaminie na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę kredytową podpisałeś w lutym 2023 r. Wówczas moneybackiem będą objęte płatności, jakie wykonasz od lutego 2023 r. do 31 stycznia 2024 r. Pierwszy bonus, za transakcje z lutego, otrzymasz do końca marca 2023 r.

Transakcje objęte zwrotem

5% moneyback otrzymasz jedynie za płatności w sklepach spożywczych. Decydujące znaczenie ma jednak nie oferowany asortyment czy nawet nazwa placówki, ale kod MCC, pod jakim jest ona zarejestrowana w systemie rozliczeniowym. W regulaminie wymieniono dokładnie kody objęte promocją:

 • 5411 – sklepy spożywcze, supermarkety;
 • 5499 – sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne;
 • 5422 – zamrażarki i szafki mięsne;
 • 5441 – sklepy cukiernicze, cukiernie, sklepy z orzechami;
 • 5451 – sklepy z nabiałem, mleczarnie;
 • 5462 – piekarnie;
 • 5300 – hurtownie.

Wyjaśnijmy, że pod kodem 5411 ukryte są najpopularniejsze sieci handlowe, m.in. Auchan, Biedronka, Carrefour, Lidl.

Kilka słów o usłudze fast cash

Fast cash to usługa, z której możesz skorzystać tylko podczas wnioskowania o wydanie karty kredytowej. Dzięki niej możesz przelać na swoje konto osobiste kwotę w ramach przyznanego Ci limitu karty kredytowej. Chcąc otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł, musisz zdecydować się na przelew w wysokości min. 3000 zł.

Propozycja szybkiego skorzystania z pieniędzy banku jest bardzo kusząca, ale trzeba pamiętać o konieczności ich oddania w określonym czasie. Dlatego zanim zdecydujesz się na ten ruch, dobrze przemyśl swoją decyzję.

Inne ważne informacje

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody w jednym z miesięcy nie powoduje utraty prawa do jej przyznania za płatności w kolejnych.

Dodajmy, że dodatkową nagrodą jest bezwarunkowe zwolnienie z miesięcznych opłat za kartę w pierwszym roku korzystania z niej.

Kwota otrzymanego zwrotu jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karty kredytowe Santandera

Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver "Akcja Pajacyk".

Visa Silver "Akcja Pajacyk"

Santander Bank Polska
 • Karta
  0 zł / 7,50 zł

 • Bankomaty
  4%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  54 dni
Unikalne cechy: płatności kartą wspierają akcję "Pajacyk".

Płać i zyskuj

Szkoda, że Santander zaoferował moneyback tylko nowym posiadaczom kart kredytowych, ich obecni użytkownicy mogą czuć się pokrzywdzeni. Cóż, nikt jednak nie obiecywał, że każda promocja będzie ogólnodostępna 😀 Ważne, że nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków, by zasłużyć na moneyback. 360 zł tylko za płacenie "kredytówką" Santandera za artykuły spożywcze wygląda całkiem atrakcyjnie. Obrazowo można powiedzieć, że korzystając z promocji, jedne większe zakupy w ciągu roku zrobisz za darmo.

Dodajmy, że jeśli masz już konto w Santanderze i dostęp do bankowości elektronicznej, to możesz wziąć udział w alternatywnej promocji karty kredytowej z premią w postaci 300 zł do Biedronki.

Rozważając udział w tej promocji w sytuacji, gdy nie jesteś jeszcze klientem Santandera, zastanów się nad nawiązaniem współpracy z tym bankiem poprzez otwarcie Konta Jakie Chcę. Decydując się na ten krok, będziesz miał szansę na zgarnięcie kolejnych bonusów, nawet kilkuset złotych.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos