Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii z kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Banku.

300 zł do Biedronki z Kartą Ratalną Comfort Plus ze stałą spłatą od Santander Consumer Banku

Publikacja:
300 zł do Biedronki z Kartą Ratalną Comfort Plus ze stałą spłatą od Santander Consumer Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł do Biedronki.
Uczestnik Osoba, która nie posiada w Santander Consumer Banku głównej karty kredytowej.
Po drodze Warunkiem otrzymania 3 voucherów po 100 zł jest wydanie kartą w 3 miesiącach po min. 300 zł.
Jeśli wydasz w miesiącu kartą kredytową Comfort Plus przynajmniej 300 zł, Santander Consumer Bank przekaże Ci voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce. Realizacja zadania w kolejnych miesiącach przyniesie Ci następne nagrody. Maksymalnie możesz zyskać 3 bony, czyli 300 zł na zakupy.

Karta kredytowa Comfort Plus, określana przez bank także jako ratalna, jest obecna w ofercie Santander Consumer Banku od niedawna. Zasada jej działania jest nieco odmienna od typowej karty kredytowej. Przy „kredytówce” powinieneś oddać bankowi tyle, ile wydałeś w poprzednim okresie rozliczeniowym i wówczas skorzystasz z okresu bezodsetkowego. Możesz też spłacić kwotę minimalną wymaganą przez wydawcę karty i wtedy od tej pozostałej do spłaty będą naliczane odsetki.

Tymczasem w przypadku karty ratalnej Comfort Plus co miesiąc spłacasz stałą kwotę, którą zadeklarowałeś podczas składania wniosku o jej wydanie. Twoje wydatki muszą się mieścić w limicie, który pozostał Ci jeszcze do wykorzystania w ramach tego otrzymanego od banku. Od salda zadłużenia cały czas naliczane są odsetki. Wpłacana co miesiąc kwota zadeklarowana przy podpisywaniu umowy przeznaczana jest na odsetki, miesięczną opłatę za kartę i spłatę zadłużenia. Krótko mówiąc: każda wpłata odbudowuje limit, jaki masz do dyspozycji i zmniejsza zadłużenie, od którego liczone są odsetki, a każdy wydatek zmniejsza kwotę pozostałą do wykorzystania i zwiększa saldo zadłużenia.

Uczestnicy promocji i nagrody do zdobycia

Skoro ustaliliśmy już, jak funkcjonuje karta kredytowa Comfort Plus ze stałą spłatą, czas przejść do opisu akcji „Karta ratalna z voucherem do Biedronki”, która trwa do 31 grudnia 2022 r. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadają w Santander Consumer Banku karty kredytowej.

Do zgarnięcia są maksymalnie 3 vouchery do Biedronki, każdy o wartości 100 zł. Bonus otrzymasz za miesiąc, w którym wydasz kartą min. 300 zł.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że bank przygotował jedynie 1500 e-kodów po 100 zł. Szansę na ich zdobycie będzie miało 500 osób, które jako pierwsze podpiszą umowę o promowaną „kredytówkę”.

Jak zgarnąć premie?

Wymagania nie są skomplikowane:

Start
 • Krok 1

  Do 31 grudnia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród) złóż wniosek o kartę kredytową Comfort Plus ze stałą spłatą i podpisz z Santander Consumer Bankiem stosowną umowę. Dopełnienie formalności może się odbyć podczas spotkania z kurierem lub poprzez przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.

 • Krok 2

  W miesiącu zawarcia umowy o kartę oraz w kolejnych wydaj nią min. 300 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz voucher do Biedronki o wartości 100 zł. Maksymalnie możesz zdobyć 3 nagrody. Ostatnia z nich może Ci być przyznana za 5. miesiąc, licząc od tego, w którym zawarłeś z bankiem umowę o kartę kredytową Comfort Plus

 • Krok 3

  Pilnuj, by na Twojej karcie nie wystąpiła zaległość w spłacie zadłużenia w kwocie wyższej niż 50 zł trwająca dłużej niż 10 dni. Gdyby tak się stało, bank nie przekaże Ci nagrody.

 • Premia

  Należny Ci bonus otrzymasz w wiadomości sms na podany bankowi numer telefonu do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś wymagania regulaminu.

Mission complete!

Przedstawmy powyższe reguły na przykładzie. Załóżmy, że podpisałeś umowę o kartę Comfort Plus ze stałą spłatą w listopadzie i w tym miesiącu wydałeś nią min. 300 zł. Wówczas premię otrzymasz do końca grudnia 2022 r., a ostatnim miesiącem, za który może Ci być przyznany voucher, jest marzec 2023 r. (oczywiście jeśli wcześniej nie zasłużysz już na 3 bony).

Istotne szczegóły

Bank zastrzegł, że w ramach promocji nie będą uwzględniane płatności wykonane w punktach o kodach MCC wskazanych w regulaminie. Chodzi m.in. o transakcje związane z hazardem, przekazami pieniężnymi i u brokerów ubezpieczeniowych. Niedozwolone są także przelewy lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

W przypadku anulowania transakcji (np. w wyniku zwrotu towaru), która nastąpi do dnia przekazania vouchera, taka operacja nie zostanie uwzględniona w wymaganym limicie wydatków.

Do momentu wypłaty ostatniej premii nie możesz wypowiedzieć, a tym bardziej rozwiązać umowy o kartę Comfort Plus.

W regulaminie nie określono terminu ważności voucherów do Biedronki. Zapewne dlatego, że standardowo są one ważne bezterminowo. Aby zapłacić e-kodem, wystarczy podać tworzący go ciąg cyfr kasjerowi lub wybrać na kasie samoobsługowej metodę płatności „e-bon” i samodzielnie wpisać cyfry na ekranie.

Otrzymane przez Ciebie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać z fiskusem.

Karta kredytowa Comfort Plus

Możesz sobie zadać pytanie, kiedy może Ci się przydać taka nietypowa karta kredytowa/ratalna. Bank reklamuje ją w taki sposób:

Wygodne zakupy na raty już znasz. A z kartą ratalną możesz kupować jeszcze wygodniej. Nie musisz szukać sklepu, który oferuje wybrany produkt w dobrej cenie i możliwość spłaty w ratach. To Ty wybierasz sklep, płacisz za zakupy kartą ratalną, a później spłacasz co miesiąc w równych kwotach – tak jak znane Ci raty.

Dodajmy, że nie ma przeszkód, byś oprócz stałej kwoty miesięcznej, którą zadeklarowałeś przy podpisywaniu umowy, wpłacił dodatkowe środki i tym samym zmniejszył saldo swojego zadłużenia.

Możesz wybrać jeden z 4 terminów spłaty karty, tak aby dopasować go do daty wpływu Twojego wynagrodzenia. W bankowości internetowej oraz w aplikacji mobilnej możesz sprawnie i wygodnie spłacić zadłużenie za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Karta Ratalna Comfort Plus ze stałą spłatą

Santander Consumer Bank
Karta
0 zł / 15 zł
Opłata za kartę 0 zł / 15 zł

opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz w ustalonym okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł

Bankomaty
6%, min. 10 zł
Bankomaty 6%, min. 10 zł

bankomaty krajowe i zagraniczne

Oprocentowanie
18,5%
Okres bezodsetkowy
54 dni
 • Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Opłaty

Zadłużenie

Informacje ogólne

 • Polecana dla
  • łowcy promocji
  • aktywnego użytkownika
 • Operator karty

  Visa

 • Rodzaj karty

  zwykła

 • Okres ważności

  3 lata

Opłaty

 • Wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za kartę

  0 zł / 15 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty unikniesz, jeżeli wykonasz w ustalonym okresie rozliczeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  6%, min. 10 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  6%, min. 10 zł

 • Płatność kartą za granicą
  • 1,26% (transakcje w EUR)
  • 2,52% (pozostałe waluty)
 • Wydanie karty dodatkowej

  0 zł (bank pobiera 2 zł / mies. za jej obsługę)

Zadłużenie

 • Oprocentowanie

  18,5%

 • Okres bezodsetkowy

  54 dni

 • Maks. limit kredytowy

  do 10 tys. zł 

  wysokość limitu uzależniona jest od wybranej stałej kwoty comiesięcznej spłaty

 • Wysokość spłaty minimalnej

  stała kwota uzależniona od wysokości przyznanego limitu

 • Przekroczenie limitu karty

  30 zł

Temat do rozważenia

Karta kredytowa, zwana też ratalną, Comfort Plus, to dość nietypowy produkt, różniący się od typowej „kredytówki”. Jej największą zaletą jest naszym zdaniem możliwość swobodnego rozłożenia na raty dokonanego zakupu bez konieczności składania wniosków, proszenia banku o zgodę. Jeśli chcesz, spłacasz we wskazanym terminie całe zadłużenie i nie ponosisz kosztów odsetek lub przekazujesz do banku dowolną kwotę, nie mniejszą niż ta zadeklarowana w umowie.

Zważywszy na premię za aktywne korzystanie z karty, można powiedzieć, że uczestnicząc w tej promocji, masz dostęp do tanich zakupów i dzięki bonusowi możesz wręcz na nich zarobić. Decyzja, czy skorzystasz z propozycji Santander Consumer Banku, należy – jak zawsze – do Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(10)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mariusz
Gość

Mam Turbokarte, ale złożyłem wniosek, żeby się upewnić, że nie mogę wziąć udziału w tej promocji. Została mi przyznana, a konsultantka zapewniła mnie, że mogę smiało uczestniczyć w promocji. Wiem, ze regulamin mówi o braku posiadania jakiejkolwiek KK w SCB, ale ona twierdziła, ze to dotyczy tylko tej karty - Comfort Plus. Jeszcze się w dniu jutrzejszym upewnię na infolinii, czy na pewno wszystko jest OK. W razie czego mogę się powołać na rozmowę telefoniczną.

Turbokartę mam od niedawna (dopiero drugi miesiąc promocji ;), ale wnioskując o nią miałem na wypowiedzeniu zwykłą Comfort i póki okres wypowiedzenia nie minął to bank nie chciał mi przyznać drugiej. Dzień po rozwiązaniu umowy przyznali bez problemu.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Mariusz

Niestety odpowiedzi udzielane przez konsultantów niekiedy są sprzeczne, informacje przekazane ustnie nie są wiążące. Przypuszczam, że w przypadku złożenia reklamacji, gdy nie otrzymasz bonusu, bank odwoła się do zapisów regulaminu, w którym zakaz posiadania "kredytówki" zapisano w odniesieniu do rodzaju produktu (pisownia małymi literami), a nie konkretnej karty (tak by było, gdyby użyto wielkich liter). Moim zdaniem wskazuje to, że posiadanie jakiejkolwiek karty kredytowej tego banku wyklucza możliwość otrzymania nagrody.

Ciekaw jestem jak zakończy się Twoja sprawa.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Krzysztof Duliński

Potwierdzili mi dzisiaj na infolinii, że powstał jakiś błąd i nie mogę wziąć udziału w promocji. Ja generalnie wiedziałem, że tak mówi regulamin i prosiłem podczas wczorajszej rozmowy, aby się upewniła czy na pewno mogę wziąć udział w tej promocji.

Napisałem im oficjalnego maila, aby się określili powołując na odsłuchanie mojej rozmowy telefonicznej - jakby nie patrząc konsultantka zachęciła i namówiła mnie do zawarcia tej umowy.

Ale ogólnie, czy powołanie się na odsłuchanie rozmowy telefonicznej ma jakiekolwiek szanse na pozytywne rozpatrzenie sprawy i wyjątkowe zakwalifikowanie mnie do promocji ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Mariusz

Moim zdaniem nie, ale kto wie, może bank wykona zaskakujący ruch ? Jeśli ta nowa karta nie jest Ci potrzebna, a nie minęło jeszcze 14 dni od daty podpisania umowy, to możesz zgłosić chęć odstąpienia od niej. Wówczas umowa jest traktowana jako nigdy nie zawarta, i tym samym fakt jej podpisania nie powinien wpływać na ewentualną karencję w przyszłości.

Odpowiedz

M
Mariusz
Gość
@Krzysztof Duliński

Do teraz bank się odpowiedział na moje pytanie co z tą sytuacją :) Oczywiście odstąpiłem od umowy. Czekałem do samego końca możliwego czasu licząc na odpowiedź :)

Odpowiedz

D
Dawid
Gość

Mam już kartę kredytową wydaną przez ten bank. Czy będę spełniać warunki obecnej promocji?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Gość
@Dawid

Niestety nie. To promocja dla osób, które nie posiadają karty kredytowej w SCB.

Odpowiedz

D
Dawid
Gość
@Michał Radzimiński

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Czy bank pobiera prowizję za doładowanie kartą np. revoluta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Łukasz

Według informacji jaką otrzymałem w banku nie jest możliwe doładowanie karty Revoluta ze środków przyznanego limitu kredytowego karty Comfort Plus.

Odpowiedz