Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł moneyback za konto osobiste z oferty PKO BP.

10 000 zł do RTV EURO AGD w konkursie z okazji 10. urodzin aplikacji IKO banku PKO BP

Publikacja:
10 000 zł do RTV EURO AGD w konkursie z okazji 10. urodzin aplikacji IKO banku PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda 1. stopnia: 10 000 zł, nagroda 2. stopnia - 10 x 1000 zł, nagroda 3. stopnia - 10 x 500 zł. Wszystkie nagrody mają postać voucherów do sklepów RTV EURO AGD.
Uczestnik Posiadacz aktywnej aplikacji IKO oraz profilu na Facebooku, Instagramie lub Twitterze.
Po drodze Zadanie konkursowe polega na opisaniu sytuacji, w której aplikacja IKO pomogła w codziennym życiu.
Bank PKO BP nieustannie zaskakuje wymyślaniem tematyki swoich konkursów. Tym razem zaprasza do zabawy z okazji 10. urodzin aplikacji IKO. Zadanie polega na podzieleniu się wspomnieniami związanymi z tą apką, a do wygrania są karty podarunkowe do RTV EURO AGD. Osoba, której wypowiedź zostanie uznana przez komisję konkursową za najciekawszą, otrzyma voucher o wartości 10 000 zł!

Bank PKO BP ogłosił marzec miesiącem aplikacji IKO i zaprasza do wspólnego świętowania jej 10. urodzin. Z tej okazji przygotowano konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe do sieci RTV EURO AGD oraz sklepu internetowego euro.com.pl. Łączna pula nagród to 25 000 zł, które podzielono w następujący sposób:

 • Nagroda 1. stopnia - karta podarunkowa o wartości 10 000 zł;
 • Nagroda 2. stopnia - 10 voucherów po 1000 zł;
 • Nagroda 3. stopnia - 10 e-kodów po 500 zł.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział osoby z pełną zdolności do czynności prawnych mające miejsce zamieszkania na terenie Polski. Konieczne jest też posiadanie aktywnej aplikacji IKO w języku polskim (w wersji 3.141 lub wyższej) powiązanej z numerem telefonu podanym w banku oraz korzystanie z założonego na swoje prawdziwe dane profilu w serwisie Instagram, Facebook lub Twitter.

Co konkretnie trzeba zrobić?

Zadanie jest naprawdę łatwe, wszystko w Twoich rękach. Po prostu musisz wykazać się kreatywnością.

Start
 • Krok 1

  Do 23 marca 2023 r. w aplikacji IKO przejdź do asystenta głosowego (prawy górny róg na stronie głównej) i wpisz lub powiedz „10 lat IKO”, a następnie "Wszystkiego najlepszego".

 • Krok 2

  Także do 23 marca 2023 r. odwiedź oficjalny profil PKO BP na Facebooku lub Instagramie albo na Twitterze i zapoznaj się z postem konkursowym „10 lat IKO”.

 • Informacja

  W komentarzu pod postem konkursowym opisz sytuację, w której aplikacja IKO pomogła Ci w codziennym życiu.

 • Krok 3

  Jeśli znajdziesz się wśród nagrodzonych, przedstawiciel banku skontaktuje się z Tobą w prywatnej wiadomości za pośrednictwem portalu, na którym zamieściłeś zadanie konkursowe, w ciągu 20 dni roboczych od daty zakończenia konkursu i poprosi o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL. Na odesłanie tych danych będziesz miał 5 dni roboczych.

 • Premia

  E-kod do wykorzystania w sieci RTV EURO AGD lub w sklepie internetowym euro.com.pl otrzymasz na podany adres e-mail.

Mission complete!

Istotne szczegóły

Jeśli zadanie konkursowe zrealizujesz więcej niż raz, komisja konkursowa oceni tylko Twoją pierwszą wypowiedź. 

Przystępując do konkursu, czyli publikując swoje wspomnienie, akceptujesz regulamin zabawy, który mówi, że musisz posiadać pełnię praw autorskich do zamieszczonego wpisu. Pamiętaj, że kiedy zostaniesz laureatem, automatycznie udzielisz bankowi PKO BP bezpłatnej i bezterminowej licencji na publikowanie nagrodzonej pracy w wymienionych w regulaminie wydawnictwach i portalach internetowych prowadzonych przez bank.

Co prawda nagroda podlega opodatkowaniu 10-procentowym zryczałtowanym podatkiem, ale nie musisz się nim martwić, gdyż PKO BP dopełni wszelkich formalności związanych z jego rozliczeniem.

Do dzieła!

Na co dzień, kiedy ktoś świętuje urodziny, to Ty kupujesz mu prezent i składasz życzenia jubilatowi. Tymczasem w konkursie przygotowanym przez PKO BP wystarczy tylko złożyć życzenia (wszystkiego najlepszego) i podzielić się wspomnieniami związanymi z aplikacją IKO. Potem pozostanie Ci już tylko ściskanie kciuków, by komisja konkursowa uznała Twoją wypowiedź za jedną z najciekawszych, może nawet przyznała Ci nagrodę główną 😀 Życzymy powodzenia!

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Ł
Łowca okazji
Gość

Skoro ogłosili marzec miesiącem świętowania urodzin apki, to czy będą jakieś inne akcje? Takie z jakąś aktywnością, chocby szybką, by łatwiej coś zdobyć?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Łowca okazji

Nie mamy informacji o innych akcjach planowanych przez bank z okazji urodzin IKO. Mamy nadzieję, że konkurs faktycznie nie będzie jedyną "uroczystością" urodzinową ?

Odpowiedz