Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Podejmij wyzwanie i wygraj 500 zł w Konkursie #Blikchallenge

Podejmij wyzwanie i wygraj 500 zł w Konkursie #Blikchallenge
Czas trwania
Cel (zysk) 500 zł w gotówce
Uczestnik Posiadacz smartfona i aplikacji banku, który umożliwia przelewy na telefon Blik
Po drodze Należy nakręcić krótki film wideo, który skłoni jury do przyznania nagrody jego twórcy.
Superszybki przelew na telefon realizowany jest za darmo i natychmiast przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli potrafisz zrobić coś szybciej, pokaż to całemu światu na krótkim filmiku wideo. W każdym tygodniu trwania konkursu do wygrania są 3 nagrody po 500 zł.

Skoro gotówka staje się coraz mniej popularna, to czas zapomnieć o proszeniu znajomych o banknoty czy monety, rozliczaniu się z nimi poprzez fizyczne przekazywanie pieniędzy. Znacznie wygodniejsze są operacje bezgotówkowe. Od kiedy pojawił się Blik i możliwość dokonywania przelewów na telefon, nie trzeba już znać numeru rachunku bankowego odbiorcy. Wystarczy znajomość jego numeru telefonu oraz posiadanie aplikacji mobilnej swojego banku. Cały proces trwa zaledwie kilka chwil, tyle co uruchomienie apki, wybranie adresata i wpisanie kwoty, która ma do niego trafić

Kto ma szansę na 500 zł?

W konkursie #Blikchallenge mogą uczestniczyć osoby dorosłe z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające profil na Facebooku i mieszkające na terytorium Polski. Niezbędne też jest posiadanie rachunku osobistego w banku, którego aplikacja mobilna umożliwia dokonywanie przelewów na telefon. Oto one:

 • Alior Bank
 • Bank Millennium
 • Credit Agricole Bank Polska
 • ING Bank Śląski
 • mBank
 • PKO BP
 • Santander Bank Polska

Nakręć filmik i wygraj

Regulamin akcji tak ujmuje Twoje zadanie:

Kto jest szybszy? Ty czy przelew na telefon BLIK? Sprawdź się! Nagraj krótkie wideo, w którym pokażesz, jak robisz coś szybciej, niż przelew na telefon BLIK trafi do odbiorcy.

Pamiętaj, że przygotowany przez Ciebie materiał musi zawierać Twoją wypowiedź „... jest szybsze/y niż przelew na telefon BLIK”, gdzie „...” odpowiada czynności, którą wykonujesz w filmie. Przykładowo: mrugnięcie okiem jest szybsze niż przelew na telefon Blik.

Twoje szanse na wygraną wzrosną, jeśli podczas realizacji zadania konkursowego wykażesz się kreatywnością, zaskoczysz czymś jury.

Niezbędne działania

Masz tylko jedno zadanie do wykonania:

Start
 • Krok 1

  Do 10 listopada 2019 r. nakręć film (max 1 minuta) pokazujący, jak robisz coś bardzo szybko, i zamieść go najpóźniej tego dnia jako komentarz pod postem konkursowym na profilu Blika na Facebooku.

 • Informacja

  Informacje o laureatach będą publikowane co tydzień na profilu Blika na Facebooku w każdy czwartek. Ostatnich zwycięzców poznamy 14 listopada 2019 r.

 • Premia

  Nagrody zostaną wysłane do 14 dni od zakończenia procesu zbierania od laureatów danych kontaktowych niezbędnych do przekazania pieniędzy. Odbędzie się to, jakżeby inaczej, przelewem na telefon Blik.

Mission complete!

To musisz wiedzieć

Regulamin pozwala, byś wziął udział w konkursie dowolną ilość razy.

Wymagania wobec filmu

Twój film nie może naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich, w szczególności wykorzystywać ich profili, ingerować w ich prawa autorskie bez ich zgody lub właściwej licencji. Oczywiście zabronione są działania sprzeczne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego czy zamieszczanie w odpowiedziach konkursowych wulgaryzmów, treści obraźliwych itp.

W razie wygranej

Jeśli znajdziesz się w gronie zwycięzców, organizator skontaktuje się z Tobą w wiadomości prywatnej na Facebooku. Od chwili otrzymania informacji o wygranej będziesz miał 7 dni na przesłanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Gdybyś tego nie zrobił, stracisz prawo do wygranej.

Warunkiem przesłania 500 zł jest udzielenie organizatorowi konkursu zgody na:

 • opublikowanie w przypadku przyznania nagrody nazwy użytkownika na profilu Blika na Facebooku;
 • umieszczenie przesłanego w ramach konkursu filmu w wymienionym wyżej miejscu;
 • przesłanie do organizatora wysokiej jakości wideo umożliwiającego dalsze wykorzystywanie filmu na profilach Blika w mediach społecznościowych;
 • przekazanie organizatorowi na adres [email protected] podpisanej „Zgody na wykorzystanie utworu audiowizualnego” stanowiącej załącznik do regulaminu.

I na koniec jeszcze jedna wiadomość: organizator zapłaci za Ciebie podatek dochodowy z własnych środków, Ty otrzymasz całe pięć stówek.

Wykaż się kreatywnością

Przelew na telefon trwa kilka chwil, Ty pewnie pokażesz na filmie, że robisz coś jeszcze szybciej, więc i my błyskawicznie kończymy tekst.

Zachęcamy, byś podjął wyzwanie rzucone przez Blika i życzymy powodzenia.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji