Wróć

500 zł na biżuterię Ani Kruk w konkursie Santander Bank Polska

Publikacja:
500 zł na biżuterię Ani Kruk w konkursie Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie internetowym AniaKruk.pl
Uczestnik Klient indywidualny Santander Bank Polska
Po drodze Warunkiem zdobycia nagrody jest kreatywne uzasadnienie wyboru Gwiazdy Oferty banku i wykonanie przelewu w aplikacji mobilnej.
Tym, którym podoba się biżuteria Ani Kruk, Santander Bank Polska proponuje udział w prostym konkursie. Wystarczy wskazać Gwiazdę Oferty banku, uzasadnić w niebanalny sposób swój wybór i wykonać przelew w aplikacji mobilnej. Do zdobycia 50 nagród po 500 zł oraz 400 bonusów po 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym AniaKruk.pl!

Bankowi marketingowcy potrafią zaskoczyć swoimi pomysłami nawet nas, którzy opisaliśmy już setki promocji. Propozycja Santandera nie dość, że jest oryginalna, to przynosi bardzo atrakcyjne nagrody. Rzadko się zdarza, by po spełnieniu prostych wymagań można było zgarnąć bonus o wartości 500 zł.

450 nagród

Do zdobycia jest:

 • 50 nagród po 500 zł (w postaci 5 kodów po 100 zł);
 • 400 premii po 100 zł (kod o wartości 100 zł lub 2 vouchery po 50 zł).

Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele, bo zgłoszenia konkursowe przyjmowane są tylko do 22 września 2020 r.

Kto może zdobyć kod na biżuterię?

Konkurs adresowany jest do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają w Santander Bank Polska rachunek osobisty oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Nie jesteś jeszcze klientem Santandera? Cóż, to nawet dobrze, bo możesz założyć Konto Jakie Chcę w promocji i zgarnąć 250 zł „na start”, otwierając sobie drogę do odzyskania 300 zł za domowe rachunki czy 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2% w skali roku. No, i do udziału w opisywanym konkursie.

Jak zgarnąć nagrodę?                    

Tym razem nie wystarczy skrupulatne wypełnienie warunków akcji. Potrzebna jest też kreatywność, która sprawi, że Twoje uzasadnienie wyboru Gwiazdy Oferty banku zwróci uwagę komisji konkursowej. Zacznijmy jednak od początku:

Start
 • Krok 1

  Do 22 września złóż wniosek o Konto Jakie Chcę na stronie internetowej promocji i zawrzyj z bankiem stosowną umowę.

  Jeśli już posiadasz rachunek osobisty w Santanderze, to oczywiście pomijasz ten ruch i przechodzisz od razu do Kroku 2.

 • Krok 2

  Do 22 września 2020 r.:

  • zarejestruj się na stronie konkursu Gwiazdy Oferty banku, zaakceptuj jego regulamin i odpowiedz na pytanie: „Co z zakładki Oferta banku dostępnej w Usłudze bankowości elektronicznej świeci najbardziej i dlaczego?” (uzasadnienie nie może być dłuższe niż 500 znaków);
  • zaloguj się i wykonaj w aplikacji Santander mobile co najmniej jeden przelew. Może to być przelew w złotych na rachunek własny lub obcy, do ZUS lub urzędu skarbowego czy innych organów podatkowych. Dopuszczalny jest także przelew na telefon Blik.
 • Krok 3

  Najpóźniej w dniu rejestracji do konkursu upewnij się, że

  • masz aktywny Elektroniczny Kanał Kontaktu;
  • wyraziłeś zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Podpowiedzi, jak to sprawdzić, znajdziesz tutaj (na dole strony).

 • Premia

  Laureaci wybrani przez komisję konkursową otrzymają informację o wygranej w wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w formularzu rejestracyjnym do 7 października 2020 r.

  Nagroda będzie miała postać kodu do sklepu internetowego AniaKruk.pl, który trzeba wykorzystać do 31 grudnia 2020 r.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Do konkursu możesz się zgłosić tylko raz i przesłać tylko jedną odpowiedź.

Nagrody nie otrzymasz, gdy wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych, odwołasz udzielone zgody albo gdy wyłączysz Elektroniczny Kanał Kontaktu.

Nagrody objęte są zryczałtowanym 10-procentowym podatkiem dochodowym. W razie wygranej nie musisz się nim jednak martwić, bo bank bierze na siebie dopełnienie wszelkich formalności.

Błyśnij pomysłem, zgarnij biżuterię

Opisywany konkurs jest pełen blasku – trzeba wybrać Gwiazdę Oferty banku, błysnąć pomysłem i udzielić błyskotliwego uzasadnienia swojego wyboru, by zdobyć piękną, błyszczącą biżuterię od Ani Kruk. I co o tym sądzisz? Spróbujesz swoich sił? Zachęcamy – nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz wiele. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(21)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
Radek
Gość

Lipa. Kuponów nie można łączyć. Ceny mają takie, że jak się dopłaci za różnicę + przesyłka to cena będzie niemal taka jak w normalnym - nie tak ekskluzywnym sklepie.

Odpowiedz

D
Dominika
Gość

Ja dostałam 500 zł. Ale tam można zrobić tylko zakup za 100, czyli jeden kod można wykorzystać w jednym zakupie. Więc jeśli jakaś rzecz kosztuje np. 169 zł to już nie można jej kupić.. ktoś wie dlaczego tak jest?

Odpowiedz

Ł
Łowca
Gość
@Dominika

Na pewno? Prawda jest taka, że można użyć (chyba) tylko jednego kodu, których nie można łączyć ;/. Moim zdaniem można kupić droższą rzecz ale dopłacając różnicę. Tak jak w twoim przykładzie jeśli cena wyjściowa jest 169 - 100 (kod) to 69 dopłacasz plus wysyłka. Kody mają działać na wszystko. Ktoś potwierdzi, bo jeszcze nie próbowałem.

Odpowiedz

Ł
Łowca
Gość

Mam i ja, wpadło... +500 ?. Mail z dzisiaj ?.

Odpowiedz

Z
Zeno
Gość

Dziś wpadło - 5x100.

Uczciwy bank, warto brać u nich udział w konkursach.

Pozdrawiam


Odpowiedz

M
Marek
Gość

Raczej się nie spodziewałem, ale zgarnąłem całe 500 zł!

Odpowiedz

M
Mirek
Gość

Dostałem 100zł

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Mirek

Gratulujemy!

Odpowiedz

K
Karolina
Gość

Jak ktoś z was dostanie nagrodę to dajcie znać.

Odpowiedz

A
Artur
Gość

Dostał ktoś już nagrodę?

Odpowiedz

M
Mirek
Gość
@Artur

Nie

Odpowiedz

A
Ania
Gość

Czy ktoś już z Was dostał nagrodę?:)

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Ania

Informacje o nagrodzie bank prześle zwycięzcom do 7 października. Promocja zakończyła się 2 dni temu, więc trzeba cierpliwie czekać ;)

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Czy przychodzi jakieś potwierdzenie, że bierze się udział w zabawie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@Marek

Tak, powinieneś otrzymać potwierdzenie na maila.

Odpowiedz

D
Dominika
Gość

Przelew może być na dowolną kwotę?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Dominika

Tak. Ważne, żeby był wykonany z poziomu aplikacji mobilnej.

Odpowiedz

K
Kondzior
Gość

Transakcja na rachunek obcy, to znaczy do innego banku?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Kondzior

Niekoniecznie. Odwołam się do regulaminu, który mówi, że przelew na rachunek obcy, to transfer środków na rachunek, który nie jest własnym ? Wczytując się dalej w regulamin znajdziemy definicję rachunku obcego:

rachunek bankowy prowadzony przez inny bank lub prowadzony przez Bank nie będący Rachunkiem Klienta

Wynika z niego, że rachunek obcy to każde konto prowadzone w innym banku, jak i konto kogoś innego prowadzone w Santanderze.

Odpowiedz

M
Michalina
Gość

Czy spłata karty kredytowej będzie traktowana jak przelew?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Michalina

Spłata karty kredytowej powinna spełnić warunki przelewu na rachunek własny. Wskazuje na to zapis regulaminu definiujący pojęcie Rachunek własny:

wszystkie Rachunki (złotowe i walutowe) prowadzone przez Bank na rzecz Klienta a w przypadku rachunków kredytowych - wyłącznie rachunek kredytowy do karty kredytowej wydanej przez Bank,


Odpowiedz