Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

4-osobowy kamper za darmo na tydzień w konkursie fotograficznym Twisto

2 komentarze / opinie
4-osobowy kamper za darmo na tydzień w konkursie fotograficznym Twisto
Czas trwania
Cel (zysk) Bezpłatne użyczenie kampera na wybrany tydzień września.
Uczestnik Posiadacz profilu na Instagramie.
Po drodze Wakacyjna fotografia zgłoszona do konkursu musi zyskać uznanie komisji konkursowej.
Lato w pełni, więc nie dziwne, że pojawiają się wakacyjne akcje specjalne dotyczące produktów finansowych. Twisto proponuje sympatyczny konkurs z bardzo oryginalną nagrodą. Za fotograficzne wspomnienie z wakacji możesz dostać w użyczenie 4-osobowego kampera na tydzień. Za darmo!

Upały nie sprzyjają pisaniu i czytaniu długich opisów. Przejdźmy więc jak najszybciej do przedstawienia zasad konkursu „Lato nie zaczeka” przygotowanego przez Twisto. Zabawa trwa jedynie do 9 sierpnia 2021 r., nie ma więc wiele czasu na przygotowanie pracy konkursowej.

Potencjalni zwycięzcy

Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające swój profil na Instagramie. Co prawda konkursowe zdjęcie możesz też zamieścić na Facebooku, ale organizator będzie się kontaktował ze zwycięzcą jedynie przez Instagrama.

Z racji charakteru nagrody – bezpłatne użyczenie na tydzień września (wskazany przez zwycięzcę) 4-osobowego kampera marki Adria Matrix Axess 670 SL – konieczne jest, by uczestnik posiadał prawo jazdy kategorii B.

Wakacyjne zdjęcie przepustką do wygranej

Czas na szczegóły zadania konkursowego:

Start
 • Krok 1

  Do 9 sierpnia 2021 r. dołącz do obserwowanych profil Twisto na Instagramie lub na Facebooku.

 • Krok 2

  Także do 9 sierpnia 2021 r. opublikuj na swoim koncie na jednym ze wspomnianych portali zdjęcie związane z tematem wakacyjnym, które zgłaszasz do konkursu. Fotografie możesz też zamieścić pod jednym z postów dotyczących konkursu. Piszemy w liczbie mnogiej, gdyż regulamin pozwala na zgłoszenie do konkursu wielu prac.

  Pamiętaj, że

  • zdjęcie musi być oznaczone hasztagiem #LatoNieZaczeka,
  • post nie może być prywatny, powinien być publiczny.
 • Informacja

  Powołana przez Twisto komisja konkursowa zbierze się 10 sierpnia 2021 r. o 12:00 i zwracając uwagę na walory artystyczne oraz inwencję twórczą autora, dokona wyboru zwycięzcy.

 • Premia

  Laureat konkursu zostanie powiadomiony o przyznaniu mu nagrody tego samego dnia do godz. 18:00 w wiadomości prywatnej na Instagramie. Jeśli to Ty nim będziesz, to najpóźniej 11 sierpnia musisz przekazać organizatorowi dane osobowe oraz wskazać tydzień września, w którym chciałbyś korzystać z kampera. Natomiast do 18 sierpnia 2021 r. musi dojść do podpisania umowy użyczenia pojazdu.

Mission complete!

Ważne detale

Zgłaszając zdjęcie do konkursu, oświadczasz, że akceptujesz jego regulamin, a fotografia jest Twojego autorstwa i masz pełne prawa do dysponowania nią, w tym do rozpowszechniania wizerunku osób, które są na nim widoczne.

Przystępując do zabawy, udzielasz też nieograniczonej czasowo, terytorialnie, nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na rzecz Twisto na korzystanie z Twojej fotografii.

I jeszcze jedna wiadomość – co prawda użyczenie kampera na tydzień ma swoją określoną wartość i podlega opodatkowaniu, ale Ty nie musisz się tym martwić. Podatek zapłaci Twisto i dopełni wszelkich związanych z nim formalności.

Pokaż zdjęcie, daj sobie szansę na wygraną

Zabawa kończy się wkrótce po połowie wakacji. Być może do tego momentu nie będziesz jeszcze na urlopie. Nic straconego, gdyż w regulaminie nie ma wzmianki, że ma to być zdjęcie z tegorocznego wypoczynku, nie ma też zakazu, byś utrwalił weekendowy wypad za miasto. Regulamin wymaga jedynie, by zdjęcie było związane z tematyką wakacyjną.

Przejrzyj więc swoje archiwum, pomyśl nad ciekawym ujęciem, albo po prostu wykaż się refleksem, gdy zobaczysz coś interesującego czy oryginalnego. Może to Ty wyruszysz z bliskimi lub znajomymi na tygodniową wyprawę kamperem. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Adrian
Gość

W dzisiejszym mailu od Twisto znalazłem to

W wakacje wprowadzamy najlepszy kurs wymiany walut (bez opłat i prowizji)... i bez ograniczeń! Podróżuj i oszczędzaj - średnio 3% na każdym przewalutowaniu!

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Analityk produktów finansowych
@Adrian

Zgadza się ? a zatem jeśli testować Twisto, to tegoroczne wakacje wydają się być dobrym momentem.

Odpowiedz