15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

Publikacja:
15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) Nagrodami są premie gotówkowe: 15 000 zł (za zajęcie I miejsca), 10 000 zł (za II i III miejsce), 5000 zł (za lokaty od IV do VI) oraz 1000 zł (dla kolejnych 100 osób).
Uczestnik Klient Kantoru Walutowego Alior Banku.
Po drodze Wymian walut w aplikacji mobilnej Kantoru, płatności kartą wielowalutową.
Weź udział w promocji
Wakacyjne konkursy dla korzystających z Kantoru Walutowego Alior Banku to już tradycja. Łączna pula nagród w tegorocznej edycji przekracza 330 tys. zł. W każdym z 3 etapów rozdanych zostanie 250 e-kodów do Allegro o wartości 250 zł. W wielkim finale nagroda główna wynosi 15 tys. zł.

Konkurs "Lato z Kantorem Walutowym"

Organizatorem konkursu jest Alior Bank.

Do kiedy możesz skorzystać?

Konkurs trwa do 30 września 2024 r. i został podzielony na 3 etapy odpowiadające kolejnym miesiącom kalendarzowym, czyli lipiec, sierpień i wrzesień.

Co możesz zyskać?

Nagrody zostaną rozdane na każdym z trzech miesięcznych etapów a także za aktywność podczas całego konkursu.

Oto nagrody główne do wygrania w finale:

 • 15 000 zł dla osoby, która zgromadzi najwięcej punktów;
 • 10 000 zł dla laureatów II i III miejsca;
 • 5000 zł dla osób, które zajmą lokaty od IV do VI;
 • 1000 zł dla 100 osób, które zajmą kolejne miejsca.

Ponadto w każdym z etapów do wygrania jest 250 e-kodów do Allegro o wartości 250 zł każdy.

Przy ustalaniu listy zwycięzców brane będą pod uwagę tylko osoby, które zgromadziły min. 100 punktów na danym etapie lub 400 punktów w całym konkursie.

Uczestnik konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę etapową. Zdobycie jej nie blokuje szans na otrzymanie jednej z nagród głównych.

Czy możesz skorzystać?

O nagrodę mogą się ubiegać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Co musisz zrobić?

Wygraj 15 000 zł w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
 • Krok 1. Załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku  i zacznij realizować promowane transakcje

  Jak najszybciej załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacznij realizować transakcje, które przyniosą Ci promocyjne punkty.

  Jeśli współpracujesz już z Kantorem Walutowym Alior Banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2. Do 30 września 2024 r. przystąp do konkursu

  Do 30 września 2024 r. zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego i zgłoś swój udział w konkursie w zakładce Konkursy.

  Możesz to też zrobić, przechodząc przez specjalną stronę internetową.

  Jeśli jesteś klientem Kantoru Walutowego Alior Banku i 10 lipca 2024 r. posiadałeś wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych w kanałach elektronicznych, nie musisz nic robić, zostałeś automatycznie zapisany do udziału w konkursie. Swój zapis możesz sprawdzić w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Kantoru Walutowego w zakładce Konkursy -> Zapisz się do konkursu.
 • Krok 3. Aktywnie korzystaj z Kantoru Walutowego Alior Banku

  Do 30 września 2024 r. korzystaj aktywnie z Kantoru Walutowego, to znaczy:

  • płać (w złotówkach lub w innej walucie) kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych. 5 punktów za tego typu operację otrzymasz pod warunkiem, że będzie ona opiewała na min. 5 jednostek danej waluty;
  • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej; każda transakcja tego typu to 2 punkty na Twoim koncie.

  Premiowane transakcje nie mogą być zrealizowane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych. Zwracamy uwagę, że wykluczenie obejmuje też kod 4111, czyli usługi transportowe, a więc płatność, która jest dość powszechna.

  Jeśli do otrzymania bonusu zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście zdecyduje liczba transakcji kartą, a gdyby i ona była taka sama, to decydujące znaczenie będzie miała wyższa suma transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej.

  Do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku w złotych polskich w Kantorze Walutowym. Gdybyś to zrobił, stracisz bezpowrotnie należny Ci bonus.

 • Premia. Odbierz wygraną

  Informacja o przyznaniu nagród etapowych będzie rozesłana do laureatów w formie wiadomości sms na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu 15. dnia kolejnego miesiąca po zakończeniu danego etapu (gdyby był to dzień wolny od pracy, komunikat będzie wysłany w najbliższym dniu roboczym). E-kody do Allegro zostaną wysłane tym samym kanałem kontaktu 23. dnia kolejnego miesiąca po zakończeniu etapu.

  O zasadach korzystania z voucherów w serwisie Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Komunikat o zdobyciu nagrody głównej trafi do laureatów w identyczny sposób 15 października 2024 r., natomiast przelew z nagrodą zostanie wykonany przez Alior Bank na konto w PLN w Kantorze Walutowym 23 października 2024 r.

  Wygrane objęte są podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić, gdyż bank zobowiązał się do jego zapłacenia z własnych środków i dopełnienia wszelkich formalności.

Mission complete!

Usługa, z którą związany jest konkurs

 • Liczba walut
  21

 • Średni spread
  0,66%

 • Średni spread weekendowy
  1,3-1,5%

 • Opłata za konto
  0 zł

Kantor bankowy, niewymagający posiadania konta w Alior Banku.
Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
4.2
(6 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos