Pokaż bezcenne momenty ze swojego życia i wygraj kamerę GoPro HERO9 lub 600 zł w konkursie Mastercard

Publikacja:
Pokaż bezcenne momenty ze swojego życia i wygraj kamerę GoPro HERO9 lub 600 zł w konkursie Mastercard
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna: kamera GoPro HERO9 o wartości 2200 zł. Nagrody pocieszenia: 10 kart przedpłaconych o wartości 600 zł każda.
Uczestnik Osoba posiadająca aktywny profil na Instagramie i adres do doręczeń na terenie Polski.
Po drodze Nalezy opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie lub film dokumentujący bezcenny moment z życia, który znajdzie uznanie w oczach komisji konkursowej.
Opublikowanie na Instagramie zdjęcia lub filmu dokumentującego bezcenny dla Ciebie moment może Ci przynieść atrakcyjną nagrodę w konkursie „Odkryj #bezcenność”. Do zdobycia jest kamera GoPro HERO9 i 10 kart przedpłaconych o wartości 600 zł.

Udział w promocjach czy konkursach związanych z instytucjami funkcjonującymi na rynku finansowym nie zawsze musi się wiązać z produktami oferowanymi przez te podmioty. Wiele akcji wymaga udzielenia kreatywnej odpowiedzi na zadanie konkursowe czy zamieszczenia oryginalnej fotografii lub filmu. Przykładem takiego przedsięwzięcia jest konkurs „Odkryj #bezcenność” przygotowany przez spółkę McCann Polska na zlecenie Mastercard.

Zasady uczestnictwa

Zabawa trwa do 7 września 2021 r. Mogą w niej uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające swój profil na Instagramie. Regulamin dopuszcza także udział nastolatków, którzy ukończyli 13 r.ż., ale wymaga, by przedstawili oni zgodę swojego przedstawiciela ustawowego (np. rodzica, opiekuna prawnego).

Każdy uczestnik musi posiadać adres do doręczeń na terenie Polski.

Co zrobić, by mieć szansę na wygraną?

Zakres niezbędnych działań jest bardzo niewielki. Najważniejsza jest Twoja kreatywność:

Start
 • Krok 1

  Do 7 września 2021 r. wejdź na profil Mastercard na Instagramie, by zapoznać się z regulaminem konkursu i zaakceptować go.

 • Krok 2

  Także do wspomnianej daty opublikuj na swoim profilu na Instagramie zdjęcie lub film pokazujący bezcenny moment z Twojego życia i oznacz go hasztagami #bezcenne oraz #odkrywambezcenność.

 • Informacja

  O rozdziale nagród zdecyduje komisja konkursowa powołana przez organizatora, oceniając zgodność wpisu z założeniami konkursu, a także kreatywność autora i oryginalność pracy. Werdykt zostanie opublikowany najpóźniej w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu.

 • Premia

  Zwycięzcy (zarówno zdobywca kamery, jak i osoby, którym przyznano karty przedpłacone) zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Instagramie w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu. Jeśli znajdziesz się w ich gronie, to pamiętaj, że w ciągu 72 godzin od momentu otrzymania informacji o wygranej musisz przesłać na adres e-mail: [email protected] potwierdzenie udziału w konkursie oraz dane, o które zostaniesz poproszony.

  Twoja nagroda zostanie wysłana w ciągu 30 dni od daty przekazania przez Ciebie kompletu informacji.

Mission complete!

Istotne szczegóły

Masz prawo opublikować wiele wpisów, by zwiększyć swoje szanse, ale nagrodę możesz zgarnąć tylko jedną.

Uwaga: dodanie wspomnianych hasztagów do materiałów opublikowanych przed rozpoczęciem konkursu nic Ci nie da. Takie prace nie będą oceniane.

Zdjęcie lub film, które opublikujesz, muszą być Twojego autorstwa, nie mogą zawierać wulgaryzmów, treści promocyjnych ani w żaden sposób naruszać praw osób trzecich.

Dane, które będziesz musiał przekazać w przypadku wygranej, są niezbędne do dokonania przez organizatora rozliczeń z urzędem skarbowym i wysłania Ci nagrody.

Bezcenny moment

Jeśli spełniasz wymagania stawiane przed uczestnikami konkursu, zamieść na Instagramie zdjęcie lub film swojego autorstwa. Kto wie, może przyciągną one uwagę jury i to do Ciebie trafi jedna z nagród. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos