Wróć

200 zł do Empiku + gra planszowa w konkursie plastycznym dla dzieci (do 12 l.) od Banku Pekao

200 zł do Empiku + gra planszowa w konkursie plastycznym dla dzieci (do 12 l.) od Banku Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach Empik oraz gra planszowa.
Uczestnik Dziecko w wieku do 12 lat oraz jego przedstawiciel ustawowy.
Po drodze Należy zamieścić pod postem na facebookowym profilu banku fotografię pracy plastycznej wykonanej przez dziecko.
Bank Pekao przygotował niespodziankę dla najmłodszych. W konkursie plastycznym do wygrania jest 20 bonów do wykorzystania w Empiku przyznawanych wraz z grą planszową "Szlakiem na górę oszczędności". Wystarczy wykazać się kreatywnością i talentem w przedstawieniu... jednego z bohaterów brygady PeoPay KIDS. Uwaga! Ani Ty, ani Twoje dziecko nie musicie posiadać produktów banku.

Niecodzienny konkurs dla dzieci potrwa do 17 stycznia 2021 r. Do tego dnia, dokładnie do godziny 18.00, należy zamieścić pracę swojej pociechy pod postem konkursowym na facebookowym profilu Banku Pekao.

W konkursie może wziąć udział wyłącznie dziecko w wieku do 12 lat, zaś zgłoszenia pracy w konkursie dokonuje jego przedstawiciel ustawowy mieszkający na terytorium Polski i posiadający profil na Facebooku. Co istotne, nie jest wymagane posiadanie żadnych produktów banku.

Autorów 20 najlepszych prac wybranych przez komisję bank nagrodzi:

 • bonem podarunkowym o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Empik oraz
 • grą planszową PeoPay KIDS – Szlakiem na górę oszczędności.

Tego typu nagroda z pewnością zachęci Twoje dziecko do odrobiny wysiłku. Zresztą, co to za wysiłek, jeśli pociecha akurat ma talent plastyczny i lubi malować. 😉

Jakie są zasady konkursu?

Oto, co Ty, i oczywiście dziecko, musicie zrobić, by miało ono szasnę na wygraną:

Start
 • Krok 1

  Zachęć dziecko do stworzenia pracy plastycznej z ulubionym bohaterem brygady PeoPay KIDS, a więc z liskiem, żubrem lub złotówką.

  Jakie warunki ma spełniać praca? Powinna ona:

  kojarzyć się z naturalnością, prostotą, oryginalnością, kreatywnością i być skupiona na temacie Konkursu, wywoływać pozytywne skojarzenia, być wysokiej jakości, być oryginalna (nigdy wcześniej niestosowana, w szczególności przez firmy, które realizowały podobne projekty), wykonana na dowolnym papierze i dowolną techniką pracy (kredki, pastele, farby, w tym akwarele, mazaki itp.).

 • Krok 2

  Do 17 stycznia 2021 r., najpóźniej do godziny 18.00, zrób dobrej jakości zdjęcie wykonanej przez dziecko pracy i umieść je w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Banku Pekao.

  Razem ze zdjęciem koniecznie zamieść oświadczenie wskazane w regulaminie!

 • Informacja

  Wynik konkursu zostanie ogłoszony na facebookowym profilu banku najpóźniej 31 stycznia 2021 r.

 • Krok 3

  Jeśli praca Twojego dziecka została wskazana jako zwycięska, w ciągu dwóch dni kalendarzowych od ogłoszenia wyników wyślij na adres mailowy [email protected] wiadomość z tytułem Maluj z PeoPay KIDS, podając w niej imię i nazwisko (swoje i dziecka), adres do wysyłki nagrody oraz swój numer telefonu komórkowego.

 • Premia

  Nagroda zostanie dostarczona pocztą w terminie 30 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.

Mission complete!

Dla formalności – wartość nagród jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Oświadczenie, o którym piszemy w harmonogramie, znajdziesz w §6 pkt 3.1-5 regulaminu konkursu.

Promocja dla najmłodszych: 50 zł + 2%...

Choć do udziału w konkursie nie jest wymagane posiadanie produktów banku, to warto wspomnieć o promocji dla dzieci w wieku 6-12 lat z premią 50 zł i oprocentowaniem 2% na rachunku Mój Skarb:

...i dla tych nieco starszych: w sumie 450 zł premii!

Zanim jednak otworzysz konto dziecku, sam możesz zgarnąć solidną premię...

Warto spróbować

Gdy pociecha i tak spędza większość czasu w domu, może jej doskwierać nuda. Konkurs Banku Pekao to niezła propozycja na zwalczenie zimowej nudy. Nagrody są całkiem zachęcające, z czym Twoje dziecko z pewnością się zgodzi 😉

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji