Wróć

150 zł w konkursie "Specjalne Walentynki z Citi" dla klientów banku Citi Handlowy

Publikacja:
150 zł w konkursie "Specjalne Walentynki z Citi" dla klientów banku Citi Handlowy
Czas trwania
Cel (zysk) 150 zł w gotówce.
Uczestnik Posiadacz konta osobistego lub karty kredytowej w banku Citi Handlowy.
Po drodze Szansę na zdobycie nagrody daje skorzystanie z walentynkowej promocji i opisanie w ciekawy sposób pomysłu na spędzenie Walentynek.
Citibank postanowił wydłużyć tegoroczne Walentynki i już teraz zaprasza do okolicznościowego konkursu. Wystarczy, że skorzystasz z jednej ze specjalnych promocji i opiszesz, jak spędzasz Dzień Zakochanych, a być może znajdziesz się wśród 100 osób, które otrzymają od banku 150 zł.

Dzień Zakochanych, czyli Walentynki, zaczęto świętować niedawno, ale święto szybko się przyjęło i już na przełomie stycznia oraz lutego jesteśmy informowani o przeróżnych akcjach specjalnych z nim związanych. Potencjał marketingowy Walentynek wykorzystują również banki, czego dowodzi konkurs „Specjalne #WalentynkizCiti”. Na zlecenie banku Citi Handlowy przygotowała go spółka GoldenSubmarine.

Kto może wziąć udział?

Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające konto osobiste (nie może to być rachunek wspólny) i/lub kartę kredytową w Citibanku. Dodatkowe warunki to miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz posiadanie prawdziwego, osobistego profilu na Facebooku.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Citibanku...

... to nic straconego. Jest jeszcze dużo czasu, byś to zmienił! Możesz otworzyć konto w Citi Handlowym lub sięgnąć po jedną z jego kart kredytowych i tym samym spełnić podstawowy warunek uczestnictwa. Uczestnicząc w wybranej promocji, zdobędziesz dodatkowo atrakcyjną premię. Spójrz, co aktualnie można otrzymać od banku na powitanie:

Kup prezent, zamieść post

Musisz wykonać tylko 2 działania, by dać sobie szansę na nagrodę:

Start
 • Krok 1

  Do 19 lutego 2022 r. skorzystaj z jednej z promocji na stronie Citibanku i zapłać za zakupy kartą debetową lub kredytową wydaną przez Citibank.

 • Krok 2

  Także do 19 lutego 2022 r. pod postem poświęconym konkursowi na Facebooku wrzuć komentarz będący odpowiedzią na pytanie: „Pokaż nam jak świętujesz Walentynki!”, zawierający zdjęcie, krótki opis tekstowy oraz hasztag #WalentynkizCity.

  Uwaga: brak któregokolwiek z tych elementów spowoduje, że komentarz nie weźmie udziału w konkursie.

 • Informacja

  Komisja konkursowa wyłoni 100 laureatów po ocenie wszystkich zamieszczonych komentarzy. Pod uwagę brana będzie oryginalność, kreatywność i innowacyjność wypowiedzi.

  Zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu im nagrody w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Jeśli będziesz jednym z nich, otrzymasz prywatną wiadomość na Facebooku. Znajdziesz w niej informacje na temat terminu i warunków odbioru nagrody. Jedna z nich mówi o przekazaniu organizatorowi danych, o które zostaniesz poproszony. Musisz to zrobić w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania zawiadomienia.

 • Premia

  Przelew na wskazany przez laureata rachunek w Citibanku zostanie wykonany w ciągu 10 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników.

Mission complete!

Zamieszczenie postu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu oraz udzieleniem licencji na wykorzystanie wpisu przez bank.

Komentarz oraz zdjęcie nie mogą oczywiście naruszać praw osób trzecich, zawierać treści obraźliwych, naruszających dobre obyczaje i niedozwolonych prawem.

Regulamin dopuszcza zamieszczenie kilku komentarzy, ale każdy z nich musi być związany z innym zakupem w ramach oferty walentynkowej.

Organizator przekaże do urzędu skarbowego należny podatek i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności.

Kto nie świętuje, ten nie wygrywa

Dzięki propozycji Citibanku kupno prezentu dla bliskiej osoby i relacja ze świętowania Dnia Zakochanych może Ci przynieść atrakcyjną nagrodę. Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz ją samodzielnie, czy z ukochaną/ukochanym 😀

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos