Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Toyota C-HR Hybrid z pakietem OC + AC do wygrania w konkursie związanym z ubezpieczeniem samochodu z mBankiem

Publikacja:
Toyota C-HR Hybrid z pakietem OC + AC do wygrania w konkursie związanym z ubezpieczeniem samochodu z mBankiem
Czas trwania
Cel (zysk) Toyota C-HR Hybrid lub bon na paliwo o wartości 500 zł.
Uczestnik Pełnoletni posiadacz rachunku osobistego w mBanku.
Po drodze Warunkiem udziału w konkursie jest ubezpieczenie samochodu z mBankiem oraz udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
Ubezpiecz auto z mBankiem w czasie trwania konkursu, a być może wygrasz Toyotę C-HR Hybrid (wraz z pakietem ubezpieczeń) lub jeden z 200 bonów na paliwo o wartości 500 zł. Bank oferuje też 15% zniżki na ubezpieczenie i możliwość rozłożenia składki na 12 rat. Przyjrzyjmy się bliżej tym propozycjom.

Ostatnie miesiące przysparzają kierowcom wiele stresów – rosną ceny paliw, stawki za ubezpieczenia i przeglądy. Dlatego z radością przekazujemy informacje o wszelkich promocjach, które umożliwiają obniżenie wydatków czy zdobycie atrakcyjnych nagród. W konkursach nie wszystko zależy od ich uczestników, duże znaczenie ma też szczęście, ale kto nie gra, ten nie wygrywa. Kto i co może zrobić, by dać sobie szansę na wygraną w trwającym do 13 listopada 2022 r. konkursie „Ubezpiecz samochód i wygraj samochód”?

Zacznijmy od nagród. W puli znajdują się:

 • samochód osobowy Toyota, model C-HR MY ‘22 Hybrid wersja Comfort w kolorze białym o wartości 124 900 zł. Koszty związane z rejestracją pojazdu oraz zawarciem pakietu umów ubezpieczenia komunikacyjnego–OC, AC, NNW, Assistance także są częścią nagrody.
 • 200 voucherów na paliwo o wartości 500 zł wydawanych w cyklach tygodniowych (25 voucherów w każdym z 8 tygodni trwania konkursu).

Uczestnictwo w konkursie

Organizatorem tej akcji specjalnej jest spółka Grey Worldwide Warszawa, która przygotowała ją na zlecenie mBanku. Mogą w niej uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy w mBanku i w chwili przystępowania do konkursu zamieszkują na terytorium Polski oraz posiadają obywatelstwo polskie.

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z mBankiem, to jesteś nawet w lepszej sytuacji niż jego klienci, bo masz szansę na nagrodę gwarantowaną za założenie w tym banku jednego z ROR-ów.

Jak zdobyć nagrody

  woje zadanie sprowadza się do ubezpieczenia samochodu z mBankiem. Oto szczegóły:

  Start
  • Krok 1

   Jak najszybciej załóż w mBanku wybrane konto osobiste, np. eKonto osobiste lub mKonto Intensive. Jeśli już posiadasz ROR w tym banku, pomijasz ten krok.

  • Krok 2

   Do 13 listopada 2022 r. ubezpiecz swój samochód (opłać całą składkę lub choć I ratę), korzystając z bankowości elektronicznej mBanku. Możesz kupić samo OC lub pakiet OC + AC.

  • Informacja

   Nie odstępuj od ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jego zawarcia. Do daty ogłoszenia wyników konkursu (16 grudnia 2022 r.) nie możesz też sprzedać, wyrejestrować czy zezłomować pojazdu, którego dotyczy zawarta polisa.

  • Krok 3

   Także do 13 listopada 2022 r. wypełnij formularz konkursowy. Podaj w nim swoje dane osobowe i numer zawartej polisy oraz zaakceptuj regulamin konkursu i wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jego przeprowadzenia.

   Musisz też udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe, które brzmi: „Opisz, co zrobisz, mając do dyspozycji samochód z pełnym bakiem paliwa”.

  • Informacja

   Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Komisję Konkursową na podstawie odpowiedzi udzielonej na pytanie konkursowe oraz po spełnieniu innych warunków wskazanych w regulaminie. Przy ocenie pod uwagę będą brane kreatywność i oryginalność wypowiedzi.

  • Premia

   Zdobywcy voucherów będą ogłaszani zgodnie z harmonogramem zawartym w regulaminie konkursu, natomiast ten, kto otrzyma nową Toyotę, zostanie wybrany 16 grudnia 2022 r. Jeśli otrzymasz gratulacje i wiadomość o wygranej, pamiętaj, że w ciągu 5 dni musisz odesłać do organizatora dane, o które zostaniesz poproszony.

  Mission complete!

  Kilka ważnych informacji

  Ubezpieczenie zawierane w ramach konkursu nie może być kontynuacją wcześniejszej polisy zawartej z Uniqą.

  Możesz przesłać tylko jeden formularz konkursowy. Potwierdzenie jego wysłania otrzymasz na podany adres e-mail.

  Przesłanie formularza, które jest równoznaczne z przystąpieniem do konkursu, będzie oznaczało, że udzielasz mBankowi bezterminowej, nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie licencji do korzystania z autorskich praw majątkowych do Twojej wypowiedzi konkursowej i zezwalasz, by była ona wykorzystywana w dowolnym celu, a w szczególności w działaniach promocyjnych banku, na różnych polach eksploatacji.

  Zdobycie jednego z voucherów na paliwo nie pozbawi Cię szans na wygranie samochodu.

  Nagroda główna, czyli Toyota C-HR Hybrid, nie może być przekazana innemu podmiotowi, sprzedana ani wymieniona na ekwiwalent pieniężny przez rok od ogłoszenia zwycięstwa.

  Nie musisz się martwić podatkiem od ewentualnej wygranej. Organizator zapłaci go z własnych środków i dopełni wszelkich niezbędnych formalności.

  Szczęściu trzeba pomóc

  Jak wspomnieliśmy na wstępie: kto nie gra, ten nie wygrywa. Jeśli więc w najbliższym czasie kończy Ci się ubezpieczenie samochodu, zastanów się, czy na następny okres nie zawrzeć polisy za pośrednictwem mBanku w Uniqa. Kto wie, może Twoja odpowiedź konkursowa zachwyci komisję i to Tobie przypadnie jedna z nagród, może nawet ta najważniejsza. Powodzenia.

  Krzysztof Duliński

  Autor tekstu o promocji
  Oceń promocję
  0
  (0 ocen)
  Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
  Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos