Wróć

200 euro do wydania w serwisie Amazon w konkursie „Zakupy z CitiKonto walutowe” w Citibanku!

4 komentarze / opinie
200 euro do wydania w serwisie Amazon w konkursie „Zakupy z CitiKonto walutowe” w Citibanku!
Czas trwania
Cel (zysk) Voucher 200 euro (nagroda I stopnia) oraz 10 bonów po 50 euro (nagrody II stopnia) do wykorzystania na Amazon.de.
Uczestnik Osoba pełnoletnia posiadająca konto na Facebooku.
Po drodze Pod postem konkursowym należy w interesujący sposób opisać prezent dla najbliższych.
CitiKonto obecne od niedawna w ofercie banku Citi Handlowy otwiera dostęp do atrakcyjnych ofert walutowych, a tym samym kupowania prezentów w zagranicznych sklepach internetowych. Jeśli masz pomysł na niebanalny upominek dla bliskich, napisz go w komentarzu pod konkursowym postem na profilu banku na Facebooku. Do zdobycia nagroda główna – 200 euro na zakupy na Amazon i 10 nagród pocieszenia po 50 euro.

Banki starają się za wszelką cenę wyróżnić spośród konkurencji i zwrócić uwagę na swoją ofertę oryginalnością lub wartością nagród w promocjach, loteriach i innych akcjach specjalnych. Dobrym tego przykładem jest konkurs „Zakupy z CitiKonto walutowe” przygotowany przez spółkę Golden Submarine na zlecenie Banku Handlowego, oferującego swoje produkty jako Citi Handlowy.

Uczestnicy i termin konkursu

Konkurs trwa do 9 grudnia 2020 r. na profilu banku na Facebooku. Może w nim wziąć udział każda osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkała na terenie Polski, która umieści wpis dotyczący zadania konkursowego. Ważne, by Twoje konto na Facebooku było prawdziwe, nie było profilem fikcyjnym.

200 euro na zakupy na portalu Amazon.de czy choćby nagrody II stopnia po 50 euro wyglądają kusząco, więc spójrzmy, co dokładnie trzeba zrobić, by zdobyć jedną z nich.

Prezent dla bliskich

Zadanie nie jest trudne. Wymagana jest jedynie kreatywność.

Start
 • Krok 1

  Do godziny 23:59 w dniu 9 grudnia 2020 r. odwiedź profil Citibanku na Facebooku i pod postem konkursowym umieść opis swojego pomysłu na interesujący prezent dla swoich bliskich. Nie zapomnij opatrzyć go hashtagiem #CitiKonto.

 • Informacja

  Umieszczenie wpisu oznacza akceptację regulaminu konkursu oraz wyrażenie zgody na wykorzystanie Twojego pomysłu przez organizatora oraz bank na wszystkich polach eksploatacji, np. w różnego rodzaju materiałach promocyjnych.

  Możesz zamieścić wiele wpisów, ale wszystkie w ramach jednego konta. Gdybyś zamieścił swoje wypowiedzi z różnych profili, zostaniesz zdyskwalifikowany.

  Jury składające się z przedstawicieli organizatora oraz banku wyłoni zwycięzców oceniając wpisy pod kątem ich oryginalności, kreatywności i innowacyjności.

 • Premia

  Laureaci dowiedzą się o wygranej, którą stanowi bon o wartości 200 euro (nagroda I stopnia) lub jeden z 10 voucherów po 50 euro (nagrody II stopnia), z wiadomości prywatnej wysłanej do nich na Facebooku w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Oprócz gratulacji znajdą się w niej wskazówki co do terminu i warunków odbioru nagrody. Na ich zrealizowanie będziesz miał 3 dni robocze. Gdybyś ich nie dopełnił, Twoja nagroda przepadnie.

Mission complete!

Dodajmy, że rozliczeniami z urzędem skarbowym zajmie się organizator. Ty będziesz mógł spokojnie zająć się robieniem zakupów w serwisie Amazon.

Jak wykorzystać voucher na Amazon?

Jako że vouchery do wykorzystania na Amazon nie są nazbyt popularne, warto poznać podstawowe zasady korzystania z nich. Najważniejsze, że bony zdobyte w konkursie mogą być wykorzystane tylko na stronach Amazon.de i Amazon.at i tylko do zakupu produktów zatwierdzonych do opłacenia z użyciem vouchera. Z bonów można korzystać wielokrotnie aż do momentu wyczerpania środków, przy czym ostateczny termin ich wykorzystania to 14 listopada 2030 r.

Bliższe informacje na ten temat zawarte są w regulaminie konkursu oraz na stronie Amazon.de.

Nagroda robi wrażenie

Zadanie nie jest skomplikowane, daje uczestnikom pole do popisania się kreatywnością, popuszczenia wodzy fantazji. Sądzimy, że tworzeniu niebanalnych wpisów będzie sprzyjała wizja niezwykle atrakcyjnej nagrody. Wszak 200 euro to ok. 900 zł!

Nie zatrzymujemy więc dłużej, nie przeszkadzamy w obmyślaniu oryginalnego wpisu. Życzymy powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
Z
Zakupoholiczka
Gość

W środę narzekałam przy akcji mBanku z AliExpress, że wszyscy rozdają bony na Allegro, pytałam kiedy w końcu będą na Amozona. No i są ? Spróbuję swych sił, może zgarnę choć 50 euro.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Zakupoholiczka

Życzę powodzenia, wygrania 200 euro i udanych zakupów.?

Odpowiedz

A
Adrian
Gość
@Zakupoholiczka

Niemiecki amazon jest w Polsce niedoceniany a to ciekawa platforma. Można kupić dobry sprzęt po niezłych cenach lepszych niż na allegro.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Adrian

To prawda, ale dochodzą jeszcze koszty dostawy, a te jednak są wyższe :)

Odpowiedz