Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Zamień słowa na smartfona w konkursie Raiffeisen Polbanku

Zamień słowa na smartfona w konkursie Raiffeisen Polbanku
Czas trwania
Cel (zysk) Do wygrania jeden z: 25 smartfonów Samsung Galaxy S9 i 150 zegarków sportowych Polar M200.
Po drodze Należy, w trakcie trwania konkursu, wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 100 zł i najważniejsze odpowiedzieć na pytania: Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?
25 smartfonów Samsung Galaxy S9 i 150 zegarków sportowych Polar M200 – oto nagrody w konkursie ogłoszonym przez Raiffeisen Polbank. Wystarczy, że napiszesz odpowiedź na pytanie „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?” i wykonasz transakcje bezgotówkowe o wartości 100 zł, a jedna z tych nagród może być Twoja! Rusz głową, wymyśl coś kreatywnego!

Organizatorem konkursu jest Raiffeisen Bank Polska S.A., który tym razem nie wymaga założenia konta, wpłacenia nowych środków czy systematycznego korzystania ze swoich produktów. Oczekuje jedynie od swoich klientów, by przy okazji normalnego korzystania z kart płatniczych wykazali się kreatywnością podczas udzielania odpowiedzi na konkursowe pytanie. Można ich udzielić do 23 września 2018 r.

Kto może wziąć udział w akcji?

W konkursie mogą brać udział posiadacze konta lub karty kredytowej w Raiffeisen Polbanku, którzy przed rozpoczęciem konkursu lub w trakcie jego trwania nie złożyli sprzeciwu wobec przetwarzania ich danych osobowych w celach marketingowych. Wspomniane produkty bankowe muszą pozostać otwarte do 30 września 2018 r. włącznie.

25 smartfonów i 150 smartwatchy dla pomysłowych klientów

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by jedna ze 175 nagród była Twoja!

  1. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie do 23 września 2018 r. zgłoszenia na stronie konkursu. Musisz w nim podać swoje personalia, numer PESEL, dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu) i adres oraz złożyć oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem konkursu, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na przesyłanie informacji handlowej przez organizatora za pomocą środków komunikacji elektronicznej do celów związanych z realizacją konkursu.
  2. Warunkiem oceniania przez pięcioosobową komisję konkursową powołaną przez bank Twojego zgłoszenia jest wykonanie w trakcie trwania konkursu transakcji bezgotówkowych w punktach stacjonarnych lub w Internecie o łącznej wartości nie mniejszej niż 100 zł. W przypadku, gdybyś dokonał transakcji w innej walucie, to zostaną one przeliczone po średnim kursie NBP z dnia ich dokonania.
    • Bank dopuszcza zarówno transakcje kartą debetową, jak i kredytową, w tym naklejką zbliżeniową.
    • Transakcje możesz również dokonać np. z użyciem karty w telefonie.
  3. Rzecz najważniejsza – musisz napisać ciekawą, pomysłową, dowcipną, krótko mówiąc taką, która zwróci uwagę komisji konkursowej – odpowiedź na pytanie „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?” Do dyspozycji masz tylko 300 znaków. Musisz więc stworzyć bardzo treściwą wypowiedź.

    Nie może ona zawierać treści politycznych, religijnych, kontrowersyjnych społecznie oraz dyskryminujących, wulgarnych, obrażających uczucia religijne, naruszających dobre obyczaje i sprzecznych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i normami społecznymi. Wypowiedź musi być autorska, opracowana samodzielnie, nie może naruszać praw autorskich osób trzecich.

Wybór zwycięzców

Zwycięzcy zostaną wybrani przez komisję konkursową w ciągu 14 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu. Będzie to subiektywna opinia jej członków dokonana w oparciu o kryterium pomysłowości, oryginalności, kreatywności, walorów artystycznych, humoru oraz zgodności z tematem.

Lista zwycięzców konkursu zostanie opublikowana w serwisie konkursowym w ciągu 15 dni roboczych od chwili wyłonienia nagrodzonych.

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana zwycięzcom na adres e-mail podany w zgłoszeniu do konkursu, a sama nagroda trafi do nich pocztą kurierską.

Pamiętaj, że...

Wspomniane transakcje bezgotówkowe muszą zostać zarejestrowane na koncie lub rachunku karty kredytowej najpóźniej do 3 dni po zakończeniu konkursu. Nie będą uwzględniane transakcje typu Quasi Cash, czyli sprzedaż towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych, w tym transakcje internetowe), przekazy pieniężne (w tym internetowe), zakłady bukmacherskie, transakcje dokonane w kasynach (w tym kasynach internetowych).

Oczywiście pod uwagę nie będą też brane transakcje bezgotówkowe, dla których punkt handlowy lub usługowy dokonał korekty lub zwrotu środków na konto lub rachunek karty kredytowej uczestnika.

Kilka słów o Wymarzonym Koncie Osobistym

Konkurs Raiffeisen Polbanku dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów banku. Jeśli zaliczasz się do pierwszej grupy, powinieneś wiedzieć, jak wyglądają podstawowe parametry głównego rachunku w ofercie Raiffeisena - Wymarzonego Konta. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a karta debetowa Mastercard kosztuje 6 zł miesięcznie. Bank oferuje także bezpłatne przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów w kraju, a sam rachunek jest oprocentowany.

Posiadacze Wymarzonego Konta mogą korzystać m.in. z nowoczesnej aplikacji mobilnej, płatności mobilnych Blik, Google Pay i Apple Pay i internetowej platformy wymiany walut R-Dealer.

Co więcej, jako Wymarzone Konto możesz założyć w ramach promocji jako nowy klient i zyskać nawet 550 zł premii za aktywne korzystanie z usług banku. O tej promocji piszemy w tym tekście.

Korzyści dla uczestników i banku

Zgodnie z regulaminem, wartość smartfona Samsung Galaxy S9 wynosi 2601,45 zł (organizator do każdego z nich przyznaje dodatkową nagrodę pieniężną na pokrycie podatku dochodowego od osób fizycznych). Wartość każdego ze 150 zegarków sportowych Polar M200 stanowiących nagrodę dodatkową wynosi 456,75 zł.

Jest więc o co walczyć. Warto nieco pomyśleć nad krótką, celną wypowiedzią, która zaintryguje, rozbawi, zaciekawi komisję konkursową.

Bank rozda uczestnikom konkursu atrakcyjne nagrody i nie robi tego wcale bezinteresownie. Akceptując regulamin, każdy uczestnik konkursu zgadza się na przeniesienie na organizatora autorskich praw majątkowych do swojej wypowiedzi na wszystkich możliwych polach eksploatacji bez żadnych ograniczeń terytorialnych, czasowych i ilościowych. Najciekawsze wypowiedzi lub ich fragmenty bank będzie mógł więc wykorzystywać w przyszłości w prowadzonych przez siebie działaniach promocyjnych.

Krystian

Autor tekstu o promocji