Wróć

50 zł w formie bonu na Empik.com za Konto 360° Junior w Banku Millennium

4 komentarze / opinie
50 zł w formie bonu na Empik.com za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) 50 zł w formie bonu do Empik.com
Po drodze Wystarczy założyć dla dziecka Konto 360° Junior, a następnie zasilić rachunek kwotą min. 100 zł. Jeśli dziecko ma ponad 13 lat, powinno również dokonać jednej transakcji kartą lub aktywować aplikację mobilną banku.
Posiadasz konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium? Jeśli tak – w prosty sposób możesz zdobyć fajny prezent dla swojej pociechy. Wystarczy, że otworzysz swojemu dziecku Konto 360° Junior i wpłacisz na nie minimum 100 zł, a otrzymasz e-kartę podarunkową o wartości 50 zł na zakupy na empik.com. Idealny prezent na Gwiazdkę lub Mikołajki.

Tradycyjnie zacznijmy od wymogów formalnych, które musisz spełnić, aby wziąć udział w najnowszej promocji. Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które łącznie spełnią następujące warunki:

  • posiadają konto osobiste lub kartę kredytową w Banku Millennium oraz zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE,

  • mają wyrażone zgody na: przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firmom współpracującym z Millennium, otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Sam więc widzisz, że bank nie stawia uczestnikom promocji restrykcyjnych wymagań, a warunki uczestnictwa są więcej niż proste. Sprawdź teraz, co konkretnie musisz zdobyć, by otrzymać promocyjny bonus.

50 zł za niewielką aktywność

Prawdę mówiąc, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Aby stać się posiadaczem bonu o wartości 50 zł, powinieneś wykonać kilka prostych kroków:

  1. Najpóźniej do 16 grudnia 2018 r. otwórz dla swego małoletniego dziecka Konto 360° Junior za pośrednictwem Millnetu i zaakceptuj regulamin niniejszej promocji.
  2. Zasil konto swojej pociechy kwotą co najmniej 100 zł. Ten warunek musisz spełnić również do 16 grudnia.
  3. Jeśli Twoje dziecko ukończyło 13. rok życia, dopilnuj, by wykonało min. 1 transakcję kartą debetową wydaną do konta LUB aktywowało aplikację mobilną banku (jeśli jednak Twoja pociecha jest w młodszym wieku, ten ostatni warunek Was nie dotyczy).

Najpóźniej do 21 grudnia 2018 r. na numer telefonu, na który otrzymujesz kody do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej, bank wyśle Ci sms-a z elektroniczną kartą prezentową, którą będziesz mógł wykorzystać w sklepie internetowym Empiku. Bon nie podlega zamianie na równowartość pieniężną i zachowuje ważność w ciągu 60 dni.

Kilka kwestii, o których warto pamiętać

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną ważną informację – jeśli posiadasz większą liczbę małoletnich dzieci, możesz wziąć udział w promocji kilkukrotnie i założyć Konto Junior 360° dla każdej pociechy. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.

Pamiętaj też, że jeśli w systemie będzie figurował Twój nieaktualny numer telefonu lub pomyłkowo skasujesz otrzymane kody, bank nie wyśle Ci ponownie nagrody. I jeszcze jedno – aby bonus trafił w Twoje ręce, nie możesz do 21 grudnia 2018 r. rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać wyrażonych wcześniej zgód.

Oczywiście, wartość nagrody jest zwolniona z podatku od osób fizycznych i nie musisz jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Konto 360° Junior - garść informacji

Zapewne zadajesz sobie pytanie, czy warto zakładać małolatowi konto w banku i ile taki rachunek może Cię kosztować. Uspokajamy - Konto 360° Junior prowadzone jest za darmo, bezpłatne są także przelewy internetowe i na telefon. Także obsługa karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są zwolnione z opłat – wystarczy wykonać w miesiącu 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. W przypadku, gdy ten warunek nie zostanie spełniony, bank pobierze 4 zł tytułem prowizji za kartę, 1 zł za wypłatę w bankomatach sieci Santandera i Planet Cash oraz 5 zł za skorzystanie ze wszystkich innych bankomatów w Polsce.

Wraz z własnym rachunkiem Twoje dziecko zyska dostęp do różnych ciekawych funkcjonalności (choćby takich jak płatności telefonem i Blikiem), dzięki którym szybciej oswoi się ze światem finansów. Natomiast Ty będziesz miał cały czas podgląd na sytuację finansową dziecka poprzez bankowość elektroniczną Millenet.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Najnowsza promocja Banku Millennium może być dla Ciebie dobrą okazją, by z jednej strony zadbać o finansową edukację pociechy, a przy okazji zyskać 50 zł w formie bonu na zakupy w sklepie internetowym Empiku. Warunki akcji są banalnie proste: aby otrzymać od banku nagrodę, wystarczy założyć Konto 360° Junior i przelać na nie 100 zł.

Właściwie jedynym minusem tej oferty specjalnej jest konieczność posiadania przez rodzica konta osobistego w Banku Millennium. Warto jednak podkreślić, że to rozwiązanie umożliwia osobie dorosłej nadzór nad finansami dziecka (małoletni klient banku nie może samodzielnie dysponować środkami, robi to jego rodzic w granicach zwykłego zarządu).

Jeśli więc nie masz rachunku w Banku Millennium, a najnowsza akcja przypadła Ci do gustu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś otworzył konto również dla siebie. Tym bardziej, że aktualnie trwa świetna promocja "konta dla dorosłych", w której można zdobyć 200 zł łatwej premii. Reasumując, jeśli połączysz obie oferty, możesz zgarnąć nie 50 a 250 zł. Przed świętami taki zastrzyk gotówki przyda Ci się na pewno.

Krystian

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(4)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Maciej Kasjan
Gość

Czy z promocji może skorzystać jednocześnie mąż i żona zakładając konto na to samo dziecko ?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Maciej Kasjan

Niestety, nie. W banku potwierdzono nam, że jeden rodzic (ojciec/matka) może założyć konto dla każdego ze swoich dzieci, ale nie jest możliwe, by każdy z rodziców założył konto dla tego samego dziecka. Krótko mówiąc - dziecko może mieć tylko jedno konto i tym samym otrzymać jeden bonus.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy „zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 PLN” oznacza jednorazową wpłate na co najmniej tyle czy też jak będzie zasilone 50 zł a potem w okresie trwania promocji znów 50 zł to będzie OK?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Michał

Mogą to być dwie wpłaty po 50 zł - ważne, aby obie zostały dokonane (i zaksięgowane) do 16 grudnia 2018 r.

Odpowiedz