HIT! Nawet 1950 zł za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

Publikacja:
HIT! Nawet 1950 zł za BEZTERMINOWO DARMOWE Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 1950 zł: 450 zł na start + 900 zł moneybacku za transakcje kartą + 300 zł za kredyt + 300 zł za leasing.
Uczestnik Przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, który w okresie między 1 stycznia 2022 r. a dniem przystąpienia do promocji nie posiadał rachunku firmowego w Santander Bank Polska.
Po drodze Aby zdobyć 450 zł, wystarczy otworzyć konto firmowe z poziomu profilu uczestnika na stronie organizatora, wyrazić zgody marketingowe, a następnie wykazać się prostą aktywnością.
Wystartowała nowa promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia z oferty Santander Bank Polska. Organizator akcji przyznaje przedsiębiorcom 450 zł premii za spełnienie bardzo prostych warunków. To dopiero początek. W równoległej akcji bank oferuje do 900 zł zwrotu za płatności kartą i zwalnia bezterminowo z opłat za konto oraz podstawowe operacje. Do zdobycia jest też 300 zł za skorzystanie z kredytu i tyle samo za podpisanie umowy leasingu. W sumie można więc zgarnąć 1950 zł!

Organizatorem kolejnej edycji akcji "Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM" jest spółka Rankomat. Santander ma w tym przypadku status współorganizatora. Z oferty można skorzystać do 19 marca 2023 r. i po spełnieniu prostych warunków zyskać 250 zł i 200 zł, czyli w sumie 450 zł.

Równolegle trwa akcja "Promocja godna polecenia. Edycja 4" przygotowana samodzielnie przez Santander Bank Polska. Możesz do niej przystąpić do 31 lipca 2023 r. i otrzymać bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje bankowe oraz zgarnąć do 900 zł moneyback za aktywne korzystanie z karty, 300 zł za podpisanie z bankiem umowy o kredyt oraz 300 zł za umowę leasingową.

W obu promocjach obowiązują takie same warunki przystąpienia. Nie ma więc przeszkód, byś wziął udział w obu i zmaksymalizował zyski.

Propozycja dla JDG

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Wymagana jest rzecz jasna pełna zdolność do czynności prawnych, a ponadto polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania na terytorium naszego kraju.

Regulaminy obu akcji mówią, że mogą w nich wziąć udział osoby, które w okresie od 1 stycznia 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santanderze rachunku firmowego. Posiadanie (aktualnie lub w przeszłości) konta osobistego nie pozbawia możliwości udziału w promocji.

Bezterminowe zwolnienie z opłat

Dla wielu przedsiębiorców od doraźnych korzyści na powitanie mogą być ważniejsze warunki prowadzenia konta firmowego na co dzień. Santander doskonale to rozumie i dlatego proponuje zwolnienie z opłat za konto i podstawowe operacje. Uczestnicząc w akcji "Promocja godna polecenia. Edycja 4", nie zapłacisz prowizji m.in. za prowadzenie rachunku, przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej, przelewy w EUR do krajów EOG innych niż Polska a także – pod warunkiem wyrażenia i utrzymania zgód marketingowych – za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN oraz wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Pełny wykaz bezpłatnych usług znajdziesz w analizie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

Pora sprawdzić, jakich działań wymaga spółka Rankomat w związku z przyznaniem premii 450 zł, a czego oczekuje Santander Bank Polska od ubiegających się o 900 zł moneyback. Przedstawimy je w jednym harmonogramie, by łatwiej Ci było zapanować nad koniecznymi działaniami.

Wystarczy niewielka aktywność, by zdobyć 1350 zł

Poniżej lista warunków, tym razem są one wyjątkowo proste:

Start
 • Krok 1

  Do 19 marca 2023 r. załóż Profil uczestnika na stronie organizatora. Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na ujawnienie organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie spełnienia warunków promocji.

 • Krok 2

  Również do 19 marca 2023 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia za pośrednictwem swojego Profilu uczestnika. W tym celu wejdź w zakładkę "KONTO BONUS" i kliknij link, który przekieruje Cię do wniosku.

  Na etapie wnioskowania wyraź zgody na kontakt w sprawie realizacji wniosku oraz na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.

 • Krok 3

  Do 26 marca 2023 r. zawrzyj umowę o rachunek firmowy.

 • Krok 4

  Do 9 kwietnia 2023 r.

  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile. Nagrodą za spełnienie tego warunku (oraz za wspomniane wcześniej wyrażenie zgody marketingowej) jest 250 zł;
  • wykonaj przelew LUB transakcję kartą LUB zapewnij dowolny wpływ na konto. Premia za zrealizowanie przelewów wynosi 200 zł.
 • Krok 5

  Do 21 kwietnia 2023 r. zostaniesz powiadomiony o spełnieniu warunków promocji za pośrednictwem wiadomości mailowej od organizatora.

  Od momentu otrzymania maila masz tylko 3 dni (tj. do 24 kwietnia 2023 r.) na wypełnienie formularza, do którego link znajdziesz w wiadomości (będzie on dostępny również na profilu uczestnika w zakładce "WYPŁATA"). Należy w nim podać numer nowo otwartego Konta Firmowego Godnego Polecenia.

 • Premia

  Wypłata należnej premii nastąpi najpóźniej 28 kwietnia 2023 r. w formie przelewu na Konto Firmowe Godne Polecenia.

 • Krok 6

  Przez 6 następujących po sobie miesięcy, licząc od tego, w którym otworzyłeś konto, płać aktywnie kartą debetową

 • Krok 7

  Przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj do 20. dnia miesiąca przynajmniej jeden przelew do ZUS na min. 200 zł.

 • Premia

  Zwrot 3% wydatków kartą, max. 150 zł / mies., trafi na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym transakcje zostały wykonane.

Mission complete!

Wyjaśnijmy na przykładzie zasady związane z transakcjami kartą i przelewami do ZUS. Jeśli założysz konto w styczniu, to w tym miesiącu powinieneś już wykonywać transakcje "plastikiem", natomiast pierwszy przelew do ZUS na kwotę min. 200 zł powinieneś zrobić po raz pierwszy w lutym. Po spełnieniu tych warunków bank zwróci Ci do połowy marca 3% wydatków ze stycznia.

Istotne szczegóły

 • We wniosku o rachunek podaj ten sam adres e-mail co podczas rejestracji na stronie organizatora.
 • Gdybyś z jakiegoś powodu nie wyraził zgód marketingowych na etapie wypełniania wniosku, to możesz to nadrobić w bankowości internetowej lub na infolinii. Ważne, byś udzielił ich najpóźniej 9 kwietnia 2023 r. Nie warto z tym jednak zwlekać, zalecamy wyrażenie wszystkich wymaganych zgód już przy wnioskowaniu o Konto Firmowe Godne Polecenia.
 • W promocji zostaną uznane wszystkie płatności kartą w sklepach stacjonarnych i w Internecie (w tym płatności telefonem z podpiętą kartą do konta firmowego). Organizator nie stawia też żadnych ograniczeń w kontekście promocyjnego przelewu i wpływu na konto – nie ma znaczenia ani kwota, ani odbiorca przelewu, ani źródło wpływu.
 • Zamknięcie konta przed dniem wypłaty bonusów pozbawi Cię prawa do premii.
 • Ważne! Premia stanowi przychód Twojej firmy, musisz się więc z niej rozliczyć z właściwym urzędem skarbowym według zasad, jakie stosujesz w swojej działalności gospodarczej.

Do 600 zł za finansowanie

We własnej promocji Santander przewidział także dodatkową premię w wysokości:

 • 300 zł za zawarcie umowy kredytu z Santander Bank Polska oraz
 • 300 zł za skorzystanie z leasingu / pożyczki leasingowej z Santander Leasing SA.

w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunkiem wypłaty premii są aktywne zgody marketingowe i comiesięczne opłacanie składek do ZUS.

Nagrody zostaną przekazane na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni po miesiącu podpisania umowy o kredyt/leasing.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Propozycja Santander Bank Polska dla małych przedsiębiorców, czyli Konto Firmowe Godne Polecenia, to jeden z najpopularniejszych rachunków firmowych na rynku. Poniżej jego najważniejsze parametry:

Konto Firmowe Godne Polecenia

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł

 • Karta
  0 zł

 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Unikalne cechy: pakiet darmowych przelewów ekspresowych Blue Cash i bezpłatne wpłatomaty banku.

Zwróć uwagę na BEZTERMINOWE zwolnienie z opłat za konto, kartę i podstawowe operacje bankowe, o których pisaliśmy powyżej.

Premia dla klienta indywidualnego

Jeśli zainteresowała Cię promocja dla przedsiębiorców, ale zniechęca Cię fakt, że konto osobiste masz w innym banku, popatrz na ofertę dla klientów indywidualnych. Może przygotowane dla nich bonusy przekonają Cię, by korzystać z usług Santandera kompleksowo.

Atrakcyjny zestaw promocyjny

W kontekście licznych zalet Konta Firmowego Godnego Polecenia premia 450 zł jest dodatkowym atutem. Na uwagę zasługują przede wszystkim proste warunki uzyskania bonusu oraz promocje towarzyszące. W rezultacie Twój zysk za nawiązanie współpracy z Santanderem może być liczony nie w setkach, ale w tysiącach złotych! Na pozytywną ocenę tego rachunku duży wpływ ma bezterminowe zwolnienie z wielu związanych z nim opłat.

Zdecydowanie warto rozważyć.

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(6)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Damian
Gość

Otrzymaliście odpowiedź na reklamację? Mi odpisali głupoty. Mianowicie, że wniosek został złożony w oddziale banku, zatem nie bierze udziału w akcji. Mam potwierdzenie zawarcia umowy online.

Odpowiedz

B
Borys
Gość
@Damian

Tak samo u mnie było, odpisałem, żeby sprawdzili to ponownie, bo mam dokumenty na złożenie przez internet - przesłali podobno do banku w celu wyjaśnienia.

Odpowiedz

P
paweł
Gość

U brachola przyszedl mail w czwartek 20.04, a kasa wczoraj juz wplynela na konto. U mnie - cisza. Reklamacja złożona. Nieładnie

Odpowiedz

D
Damian
Gość

Dostaliście maila o nagrodzenie i linkiem do formularza celem uzupełnienia nr konta do wypłaty premii?

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Damian

Ja nie dostałem :(

Odpowiedz

B
Borys
Gość
@Damian

Nie, nie dostałem. Złożyłem reklamację w piątek i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz