Wróć

Łatwe 200 zł za Konto Jakie Chcę z Bonusem + 350 zł w pozostałych promocjach Santander Bank Polska!

Publikacja:
Łatwe 200 zł za Konto Jakie Chcę z Bonusem + 350 zł w pozostałych promocjach Santander Bank Polska!
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł premii i do 350 zł w innych promocjach (łącznie 550 zł).
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba która po 5 marca 2019 r. nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska.
Po drodze Należy otworzyć konto, wykonać co najmniej 5 transakcji kartą lub Blikiem w każdym z dwóch miesięcy oraz zapewnić wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Santander Bank Polska - we wspólnej akcji ze spółką Rankomat - po raz kolejny proponuje premię dla nowych posiadaczy Konta Jakie Chcę. Po otwarciu rachunku i spełnieniu w sumie prostych warunków możesz otrzymać bonus w wysokości 200 zł. Co więcej, nie jest to jedyna możliwość zgarnięcia premii od banku — aktualnie trwają bowiem dwie inne promocje, w których łącznie da się zarobić 350 zł. To prawdziwa kumulacja okazji!

Sprawdź, czy spełniasz warunki uczestnictwa

Uczestnikiem akcji „Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja IV" może być każda osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, posiadająca adres zamieszkania na terytorium Polski oraz pełną zdolność do czynności prawnych.

Musisz jednak wiedzieć, że bank stawia jeszcze jeden warunek – jeśli po 5 marca 2019 r. posiadałeś lub współposiadałeś konto osobiste prowadzone w złotówkach w Santander Bank Polska, informujemy Cię, że niestety udział w tej akcji jest dla Ciebie niedostępny.

Co ciekawe, bank nie stawia takich przeszkód posiadaczom kont biznesowych. Tak więc osoby, które posiadają lub posiadały w Santanderze rachunek płatniczy związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, śmiało mogą skorzystać z najnowszej oferty.

Krok po kroku do premii

Jesteś ciekawy, co należy zrobić, by otrzymać 200 zł premii gotówkowej? Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję.

Start
 • Krok 1

  Do 15 kwietnia 2020 r. zarejestruj swój profil uczestnika na specjalnej stronie promocji. Wypełniając formularz wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi (konieczne do przekazania premii) oraz zaakceptuj regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola.

  Aktywacja profilu nastąpi poprzez kliknięcie w link, który otrzymasz na adres e-mail. Zostaniesz także automatycznie zalogowany.

 • Krok 2

  Także do 15 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (ważne!). Pamiętaj, aby zrobić to z poziomu swojego profilu w serwisie organizatora, wybierając zakładkę „KONTO BONUS” i klikając przycisk "Otwórz konto", skąd zostaniesz przeniesiony na stronę banku. Wypełniając wniosek musisz podać taki sam adres e-mail, jaki podałeś podczas rejestracji w serwisie organizatora.

  Uwaga: jeśli we wniosku podasz kod polecenia, możesz dodatkowo otrzymać 50 zł w programie poleceń. Jeśli nie dysponujesz takim kodem, skorzystaj z naszego: 1013953301

 • Informacja

  Aktualnie jedyną metodą weryfikacji tożsamości po złożeniu internetowego wniosku jest rozmowa wideo z doradcą, podczas której trzeba wylegitymować się dowodem osobistym. Doradcy online pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.

 • Krok 3

  Nie później niż do 30 kwietnia 2020 r. podpisz z bankiem umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługą Santander online.

 • Krok 4

  Do 15 maja 2020 r. wyraź na rzecz banku wymagane zgody:

  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych (w tym taryfy opłat i prowizji);
  • na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
  • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

  Wskazówka: zaznacz wymagane zgody już na etapie wypełniania wniosku, aby nie musieć później o nich pamiętać.

  Ważne! Utrzymaj wszystkie te zgody co najmniej do 31 sierpnia 2020 r.

 • Krok 5

  W każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesięcy po otwarciu konta (jednak nie później niż do 31 lipca 2020 r.) wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.

  Za wywiązanie się z tego zadania bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł.

 • Krok 6

  Do 31 lipca 2020 r. zapewnij wpływy na Konto Jakie Chcę w łącznej wysokości min. 1000 zł.

  Za spełnienie warunku dotyczącego wpływów oraz wywiązanie się z wszystkich zadań opisanych powyżej otrzymasz drugą część bonusu w wysokości 100 zł (czyli łącznie 200 zł).

 • Premia

  Do 10 sierpnia 2020 r. organizator poinformuje Cię w wiadomości e-mail o przyznaniu premii. Uwaga! Znajdziesz w niej link do strony z formularzem, w którym będziesz musiał podać numer nowo otworzonego konta. Musisz to zrobić w terminie 7 dni od momentu wysłania wiadomości, bo inaczej stracisz prawo do nagrody!

  Bonus w wysokości 200 wpłynie na Twój rachunek najpóźniej 31 sierpnia 2020 r.

Mission complete!

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. To dobra wiadomość, ponieważ możesz skorzystać z pełnej kwoty otrzymanej nagrody.

Zwróć uwagę na kilka ważnych szczegółów

Choć warunki, które musisz spełnić w tej promocji, nie są w gruncie rzeczy trudne, to regulamin zawiera jednak kilka drobnych haczyków, na które powinieneś zwrócić baczniejszą uwagę. Byłoby szkoda, gdybyś przez zwykłe niedopatrzenie zaprzepaścił szansę na otrzymanie nagrody.

Po pierwsze - terminy

Zapis dotyczący terminów, w jakich musisz wykonać wymagane płatności kartą, jest – delikatnie mówiąc – tak niejasny, że może Ci sprawić nieco trudności. Bank wymaga bowiem, byś przeprowadził „co najmniej po 5 Transakcji bezgotówkowych najpóźniej do dnia 31.07.2020 w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę w ramach Akcji”. Wyjaśniamy — w praktyce mogą być to następujące miesiące:

 • marzec i kwiecień lub
 • kwiecień i maj lub
 • maj i czerwiec lub
 • czerwiec i lipiec.

Po drugie – wpływy

Co ciekawe, w regulaminie nie znajdziemy definicji „wpływów”. Skoro tak, to możemy przyjąć, że bank uwzględni każdy rodzaj zasilenia rachunku, w tym przelew ze swojego innego konta czy nawet wpłatę gotówkową.

Po trzecie – transakcje bezgotówkowe

Natomiast w przypadku transakcji bezgotówkowych bank będzie honorował płatności kartą lub Blikiem zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Łącz promocje i zyskaj dodatkowo nawet 350 zł

Jak już wiesz, najnowszą akcję możesz połączyć z innymi specjalnymi ofertami i znacząco podwyższyć swoją pulę nagród.

Mała rada

Jeśli chcesz się załapać na 50 zł premii w programie poleceń, we wniosku o rachunek wpisz kod polecenia otrzymany od obecnego klienta banku, a następnie spełnij dodatkowe warunki (do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzyłeś konto zaloguj się w aplikacji Santander mobile lub Santander internet oraz dokonaj płatności kartą debetową albo Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł).

Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci taki kod przekazać, zawsze możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Konto Jakie Chcę w czołówce najlepszych kont bankowych

Sztandarowy rachunek Santander Banku to ciekawa propozycja, plasująca się w ścisłej czołówce naszego rankingu kont osobistych.

Poniżej przedstawiamy jego parametry.

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
Konto
0 zł / 6 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

0 zł / 6 zł


opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta
0 zł / 8 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 8 zł

jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

od 1 lipca 2023 r. opłata będzie wynosić 9 zł, a unikniesz jej, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Bankomaty
0 zł / 5 zł
Bankomaty 0 zł / 5 zł

 • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
 • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
 • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

Przelew internetowy
0 zł
Zwykły przelew internetowy

0 zł


+ darmowe przelewy natychmiastowe bez ograniczeń

 • Szczegóły oferty

Konto

Karta

Bankomaty i operacje gotówkowe

Przelewy

Inne

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 13. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł / 6 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku

  opłaty unikniesz, jeśli masz mniej niż 26 lat lub zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł/mies. i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

Karta

 • Typy kart płatniczych

  Karta Dopasowana (Mastercard / Visa)

 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback
  • 3D Secure
  • wielowalutowość
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  15 zł dla osób powyżej 26. roku życia

 • Miesięczna opłata za kartę

  0 zł / 8 zł

  od 1 lipca 2023 r. opłata za kartę wyniesie 9 zł

 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  jeżeli masz mniej niż 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  jeżeli masz powyżej 26 lat, opłaty unikniesz, jeśli spełnisz ten sam warunek co przy zwolnieniu z opłaty za konto, czyli zapewnisz wpływ na konto min. 500 zł i wykonasz 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem

  od 1 lipca 2023 r. opłaty unikniesz, jeśli wykonasz transakcje kartą lub Blikiem na min. 300 zł/mies.

 • Płatność kartą za granicą

  2,8% za przewalutowanie transakcji

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce
  • 0 zł - za wszystkie bankomaty dla klientów do 26. roku życia
  • 0 zł - bankomaty Santander Bank Polska
  • 5 zł za pozostałe maszyny dla klientów powyżej 26 lat

  możesz także wykupić miesięczny pakiet bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów za 7 zł/mies.

  od 1 lipca 2023 r. wypłata z bankomatów obcych będzie kosztować 3 zł (koszt pakietu bezpłatnych wypłat będzie wynosić 5 zł/mies.)

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem

  0 zł

 • Wypłata z bankomatów za granicą

  dla klientów do 26. roku życia:

  • 0 zł

  dla klientów powyżej 26. roku życia:

  • 5 zł - wypłata EUR
  • 10 zł - pozostałe waluty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie

  0 zł - wpłatomaty własne banku

 • Cashback
  • 0 zł dla osób do 26 lat
  • 1,50 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  0 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  0 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku
  • 5 zł dla osób do 26 lat
  • 10 zł dla osób powyżej 26 lat
 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 20 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne

Jak widzisz, konto jest prowadzone bezpłatnie, a opłaty za kartę możesz stosunkowo łatwo uniknąć wykonując min. 5 transakcji plastikiem w miesiącu. Wypłaty z bankomatów Santander Bank Polska są bezpłatne, a do darmowego pobierania gotówki z maszyn obcych możesz użyć Blika.

Unikalnym wyróżnikiem oferty Santander Bank Polska są bezpłatne przelewy natychmiastowe, które dochodzą do adresata w kilka minut (także w weekendy i po "godzinach roboczych"). Warto także wspomnieć o pełnym pakiecie płatności mobilnych (Blik, Google Pay, Apple Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay).

Łatwe 200 zł do zdobycia

200 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia. Zdobycie pełnej premii (2 x 100 zł) sprowadza się do wykonania zaledwie 10 transakcji kartą lub Blikiem oraz zasileniu konta kwotą co najmniej 1000 zł. Sam przyznasz, że nie są to szczególnie wygórowane żądania i zdobycie premii nie powinno Ci sprawić większych trudności.

Do tego dochodzi kwestia samego rachunku, który również może Ci przynieść dodatkowe zyski - do 50 zł za otwarcie konta z polecenia (+ 50 zł za każde skuteczne polecenie) oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie domowych rachunków. Reasumując, najnowsza oferta specjalna Santander Bank Polska ma sporo atutów i jeden mały minus – chwilami trudny do przebrnięcia regulamin ;)

Przydatne dokumenty

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(20)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
J
JORDAN
Gość

Jest szansa na powrót premii za przelew wynagrodzenia?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@JORDAN

Trudne pytanie - banki zdają się teraz ostrożnie podchodzić do promocji. Myślę, że jutro okaże się, które akcje się odnowią, a czy Santander wróci do tej z wynagrodzeniem? Ja osobiście wątpię.

Odpowiedz

K
Krzysieeek
Gość

Przeszedłem cały wniosek i nie widziałem pola na wpisanie kodu rekomendacyjnego. Napewno można połączyć obie promocje? Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Krzysieeek

Można połączyć. Miejsce na kod poleceń jest widoczne we wniosku o konto na etapie wyboru karty debetowej. Należy kliknąć "Mam kod polecającego" (1) i wspomniane pole się rozwinie (2):

Miejsce na kod polecającego we wniosku o Konto Jakie Chcę Santander Bank Polska

Odpowiedz

E
e23
Gość

Sugeruję żebyście w swoich opisach podawali informację o sposobie finalizacji umowy. Dla mnie i pewnie dla wielu to istotne, czy konieczna jest wizyta w oddziale czy można załatwić sprawę przelewem sprzed komputera.

Odpowiedz

A
AlicjaG
Gość
@e23

Przed chwilą wypełniałam wniosek i dostępna była tylko możliwość podpisania umowy za pośrednictwem kuriera.

Konto ma być być aktywne po dostarczeniu przez kuriera dokumentów do banku.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Gość
@AlicjaG

Zgadza się - sprawdziliśmy i również nie widzimy innej opcji niż kurier.

Odpowiedz

B
Browarek
Gość

Cześć Misiaczki! chyba Wam sie pomylił organizator. Jak się wchodzi we wniosek, to jest tam Bonus eBroker Partner, a nie rankomat

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Browarek

A jednak Rankomat ? Mówi o tym wyraźnie punkt 1 regulaminu. Bonus eBroker partner to marka.

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@Browarek

"Misiaczki"? Chyba za dużo "browarku".

Odpowiedz

J
Jan_1958
Gość

Jeśli wykonam warunki w marcu i kwietniu, to i tak muszę czekać na premię do sierpnia? Jeśli tak to kiepsko, inflacja coraz wyższa, wrrr

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@Jan_1958

Tak, wszystkie premie zostaną wypłacone w jednym czasie.

Odpowiedz

M
merlin
Gość

Skoro w promocji liczą się wpłaty, to zastanawia mnie jaką bank pobiera prowizję za wpłaty we wpłatomacie?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@merlin

Wpłaty we wpłatomatach Santandera są bezpłatne. Niestety nie ma możliwości wpłaty w "obcych" urządzeniach.

Odpowiedz

E
Elwirka
Gość
@merlin

Dokładnie, Wpłatomaty Santandera masz za free, a inne to nie wiem.

Odpowiedz

B
BankowyNowicjusz
Gość

Tak się tylko upewnię - jeśli wykonam te obowiązkowe transakcje na przykład w marcu i w maju, to bank ich nie uzna, tak? Bo muszą być w kolejnych miesiącach?

Odpowiedz

Beata Szymańska
Gość
@BankowyNowicjusz

Dokładnie tak - w dwóch następujących po sobie miesiącach ?

Odpowiedz

M
Monia
Gość

W poprzedniej edycji dawali 300 zł... Coraz oszczędniejsze są te ich premie ?

Odpowiedz

Ł
łukasz
Gość
@Monia

Za dobrze im poszła poprzednia promocja więc sprawdzają, czy mogą sobie pozwolić obniżyć premię. 250 zł to wciąż top w bankach, więc popularność pewnie nie będzie dużo niższa.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Gość
@łukasz

Cóż, kto skorzystał z poprzedniej promocji, ten jest "do przodu".

To dobry przykład, że warto korzystać z dostępnych okazji, a nie czekać na coś specjalnego, jak ten gość z reklamy Lotto, który nie gra, bo czeka na kumulację ?

Odpowiedz