Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Czekamy na upały! Nawet 350 zł premii za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

26 komentarzy / opinii
Czekamy na upały! Nawet 350 zł premii za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Do 350 zł. Wysokość premii uzależniona jest od najwyższej temperatury, jaka będzie odnotowana w lipcu w Polsce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Aktywność wymagana jest jedynie w sierpniu. W tym miesiącu trzeba wykonać 2 przelewy, 2 płatności Apple Pay lub Google Pay, transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnić wpływy min. 1000 zł.
Takiej promocji jeszcze nie było! Wyrażone w tytule oczekiwanie na upały jest jak najbardziej uzasadnione, gdyż wysokość premii w najnowszej akcji dotyczącej Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas uzależniona jest od najwyższej temperatury w lipcu, jaka zostanie odnotowana w Polsce.

Oferowane przez BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie promowane jest nie tylko często, w akcjach z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, ale i w coraz bardziej oryginalny sposób. W poprzedniej akcji premia po części była uzależniona od liczby bramek strzelonych w decydującej fazie mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020.

Tym razem mamy do czynienia z jeszcze bardziej zaskakującą propozycją. Warunki aktywności ograniczają się do wykonania kilku działań jedynie w jednym miesiącu (w sierpniu), ale o wysokości nagrody zdecyduje... pogoda! Im będzie cieplej, tym wyższy bonus zgarną uczestnicy akcji. Maksymalnie może on wynieść 350 zł. Aby została wypłacona premia w tej wysokości, termometry w Polsce muszą wskazać w Polsce min. 35 st. C.

Na stronie promocji jest oficjalna informacja, że najwyższa temperatura odnotowana w lipcu w Polsce to 35,4 st. C, więc nagroda wyniesie 350 zł!

Przygotowana przez spółkę Hagen promocja "Konto na upały" potrwa do 31 lipca 2021 r., a może krócej, gdyż przyjętych zostanie jedynie 3000 zgłoszeń. Nagrodę otrzymasz już we wrześniu.

Kilka słów o temperaturze

Zanim przejdziemy do opisu działań związanych z samym rachunkiem objętym opisywaną akcją, przedstawmy zasady ustalania premii zawarte w regulaminie promocji:

Nagrodę stanowi nagroda pieniężna o maksymalnej wysokości 350 zł („Nagroda”). Wysokość nagrody uzależniona jest od najwyższej temperatury powietrza mierzonej w Polsce w lipcu 2021 r. zgodnie z informacją otrzymaną od Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego. Temperatura mierzona jest na stacjach synoptycznych zgodnie ze standardami międzynarodowymi, a lokalizacje stacji można zobaczyć na stronie w postaci mapy.

dalej podany jest przykład:

Jeżeli w lipcu najwyższa temperatura powietrza będzie wynosić 28.1 stopni Celsjusza to Nagrodę stanowić będzie nagroda pieniężna w wysokości 281 zł. Jeżeli w lipcu najwyższa temperatura powietrza będzie wynosić 31.5 stopni Celsjusza, to Nagrodę stanowić będzie nagroda pieniężna w wysokości 315 zł.

12 miesięcy karencji

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku, oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Tylko miesiąc aktywności

Jak wspomnieliśmy, regulamin nie stawia uczestnikom promocji wyśrubowanych wymagań; wystarczy aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie w sierpniu, by zdobyć premię gotówkową.

Start
 • Krok 1

  Do 31 lipca 2021 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz:

  • zaakceptować regulamin akcji;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.
 • Krok 2

  Także do 31 lipca 2021 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej.

 • Krok 3

  Do 14 sierpnia 2021 r.:

  • w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS;
  • nadaj PIN do karty.
 • Krok 4

  W sierpniu:

  • wykonaj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji GOmobile;
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • wykonaj min. 2 transakcje za pomocą aplikacji Google Pay lub Apple Pay;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Krok 5

  Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz do 20 września 2021 r.

  Skorzystaj z załączonego linka i zaloguj się na bezpiecznej stronie internetowej. Znajdziesz tam miejsce na podanie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przesłana premia. Masz na to czas do 26 września 2021 r.

 • Premia

  Nagroda zostanie wysłana na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 30 września 2021 r.

Mission complete!

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są przejrzyste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Gdybyś nie wskazał w terminie numeru konta, na które ma być przekazana należna Ci premia, nie stanie się nic strasznego. Możesz to zrobić później, kontaktując się z organizatorem, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Ostateczny termin na podanie numeru rachunku to 27 lipca 2022 r.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności kartą za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Płatności mobilne

Zwracamy uwagę, że oprócz "standardowych" transakcji bezgotówkowych musisz obowiązkowo wykonać minimum 2 płatności mobilne z użyciem Apple Pay lub Google Pay.

Nie ma przeszkód, byś zrealizował wymagania dotyczące operacji bezgotówkowych jedynie z wykorzystaniem jednej z tych aplikacji.

Przelewy

Warunki regulaminu spełni każdy przelew wykonany w bankowości elektronicznej, o ile nie będzie natychmiastowym ani dokonanym za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Wpływ na rachunek

Pod tym względem nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką GOonline) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najłatwiej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego rachunku osobistego w innym banku.

Darmowe konto osobiste w BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart.

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Wiedz jednak, że od sierpnia ta opłata wyniesie 5 zł i wymagane będą już 3 transakcje miesięcznie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Czekamy na upały

Biorąc udział w promocji "Konto na upały", nie musisz się martwić długim okresem aktywności. Wszystkie niezbędne działania możesz zrealizować w 1-2 dni. Pogoda stanęła na wysokości zadania i na jednej ze stacji pomiarowych słupek rtęci powędrował do poziomu 35,4 st. C, więc 350 zł masz gwarantowana. I to już we wrześniu!

A gdyby tak sięgnąć po więcej?

Jak zapewne zauważyłeś, BNP chętnie promuje swój rachunek osobisty, ale akcjami specjalnymi banku objęte są również inne produkty. Sprawdź, ile możesz zyskać, korzystając z innych okazji.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(26)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mateusz
Gość

Ktoś otrzymał już maila?

Odpowiedz

A
Aneta
Gość
@Mateusz

Ja wciąż czekam na maila z informacją...

Odpowiedz

M
Małgorzata
Gość

Czy jak mam kartę kredytową i dostęp elektroniczny do niej w bankowości ale nie mam ROR to mogę skorzystać z tej promocji?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Małgorzata

Karta kredytowa ma w BNP zupełnie odrębną umowę ramową. Dzięki temu nie przeszkadza ona w uczestnictwie w promocjach rachunków osobistych. Tak więc śmiało możesz uczestniczyć w promocji i starać się o nagrodę.

Odpowiedz

N
nikky007
Gość

Czy padła już temperatura 35 stopni?

Odpowiedz

J
Jakub_15_ZG
Gość
@nikky007

Chyba nie, nic nie słyszałem w ubiegłym tygodniu o rekordach.

Nic straconego - kolejna fala upałów ma się zacząć w sobotę. Choć może lepiej, by już nie było za ciepło. 8 zł to niewielka różnica, a po upałach przychodzą burze i wyrządzają mnóstwo szkód.

Odpowiedz

P
Patryk
Gość

Wie ktoś czy 300 zł kartą można wydać doładowując jakiś portfel typu paypal lub Verse?

Odpowiedz

G
Greg
Gość
@Patryk

Nie sądzę, bo w wykluczonych MCC masz np. przekazy pieniężne w instytucjach finansowych i internetowe przekazy pieniężne. Poza tym regulamin mówi, że to ma być zapłata za towary lub usługi, więc w razie gdybyś nie otrzymał premii trudno będzie to reklamować.

Odpowiedz

D
Daniel
Gość

Witam, czy jeżeli nie jestem rezydentem Polskim to mimo wszystko mogę ubiegać się o tą promocje? oraz inne które państwo mają na stronie?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Daniel

Każda promocja odbywa się w oparciu specjalnie dla niej przygotowany regulamin, w którym wskazane są zasady uczestnictwa, określone jest, kto może w niej wziąć udział. W wielu akcjach wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa, miejsca zamieszkania na terenie Polski.

Regulamin tej promocji wymaga, by uczestnik był osobą fizyczną, obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadał dowód osobisty jako dokument tożsamości konieczny do złożenia wniosku o Konto Osobiste oraz pełną zdolność do czynności prawnych. W zapisach regulaminu nie ma mowy o kwestiach dotyczących rezydencji podatkowej.

Odpowiedz

M
Magdalena
Gość

A czy wiadomo może jakie są opłaty za to konto? Czy tylko za kartę jeśli nie wykona się transakcji? I czy jest możliwość przy tej promocji wyboru/założenia konta młodzieżowego/dla studentów (do 26 r.ż.) o ile takie istnieje w tym banku? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Magdalena

Prowadzenie konta jest bezpłatne, tylko z kartą wiążą się opłaty. W promocji można założyć tylko Konto Otwarte na Ciebie, jednak osoby poniżej 26 r.ż. nie ponoszą opłaty miesięcznej za kartę debetową.

Odpowiedz

M
Magdalena
Gość
@Aldona Derdziak

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Miłego dnia ?

Odpowiedz

M
Miłosz
Gość

Na dziś zapowiadają upał do 35 st. Może więc już dziś będzie gwarancja maksa 

Odpowiedz

B
Bartosz_Wro
Gość

Czy po założeniu konta muszę wykonać transakcje już w lipcu aby uniknąć opłaty za kartę w sierpniu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Bartosz_Wro

Niestety tak, inaczej w sierpniu bank pobierze opłatę za kartę i to już w wyższej wysokości (5 zł).

Odpowiedz

B
Bartosz_Wro
Gość
@Aldona Derdziak

W niektórych bankach nie liczą opłat za pierwszy miesiąc od otwarcia konta. Na pewno w Paribasie to nie obowiązuje? A gdybym kartę aktywował dopiero w sierpniu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Bartosz_Wro

Postaraliśmy się to rozwikłać i choć pojawiły się sprzeczne informacje, doszliśmy do takich wniosków:

1. Zakładając konto w lipcu, warunki zwalniające z opłat trzeba spełnić w sierpniu (3 transakcje).

2. Pierwsza opłata za konto, jeśli nie wykonamy transakcji, zostanie pobrana we wrześniu.

Odpowiedz

W
Wiola
Gość

Hej, czy wpływ na konto musi pochodzić od pracodawcy?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Wiola

Nie, może to być dowolny przelew spoza BNP Paribas.

Odpowiedz

N
Niedowiarek
Gość

Da się jakoś ustalić, czy organizator przyznał nagrodę zgodną z tym, o czym poinformował IMGW, z temperaturą jaka została zmierzona w lipcu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Niedowiarek

Temperaturę łatwo sprawdzić, więc nie wydaje się, aby organizator miał tu jakieś pole manewru :)

Odpowiedz

R
Remiq
Gość

Marketingowcy Citibanku jak widać w formie. Najpierw premia uzależniona od liczby bramek na Euro, a teraz od wysokości słupka rtęci. Czy to nie podpada pod grę losową?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Remiq

Hmm, ciekawa uwaga... Raczej nie, bo od tych warunków, o których wspominasz, zależy tylko wysokość premii. Warunkiem jej otrzymania jest niezmiennie założenie konta i spełnienie warunków aktywności opisanych w regulaminie.

PS. Marketingowcy Citibanku nie uczestniczyli w przygotowaniu tej akcji. Jej organizatorem jest spółka Hagen. Być może, że na warunki promocji mieli jakiś wpływ pracownicy banku BNP Paribas, którego oferty dotyczy ta promocja.

Odpowiedz

R
Remiq
Gość
@Krzysztof Duliński

Myślałem o Paribasie a napisałem Citibank któremu również zdarza się wypuścić kreatywną promocję

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Analityk produktów finansowych
@Remiq

Fakt, marketingowcy Citibanku też bywają kreatywni. Można wspomnieć o promocjach CitiKonta z premią na zakup sprzętu marki Salomon, premię do Amazona za konto walutowe czy konkurs z liczbą transakcji na stacjach BP.

Odpowiedz