Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

BGŻ BNP Paribas: 100 zł do bonprix.pl lub na Allegro i 300 zł moneybacku za otwarcie konta

BGŻ BNP Paribas: 100 zł do bonprix.pl lub na Allegro i 300 zł moneybacku za otwarcie konta
Czas trwania
Cel (zysk) Kod rabatowy o wartości 100 zł do bonprix.pl lub działu "Dziecko" na Allegro i 300 zł zwrotu za płatności od banku.
Po drodze Należy założyć Konto Optymalne wraz z kartą debetową w promocji, a w lipcu zapewnić wpływ na nowy rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł.
W najnowszych akcjach BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego możesz otrzymać nagrodę o wartości 100 zł. Do wyboru masz kod rabatowy do sklepu bonprix.pl lub bon do wykorzystania w dziale „Dziecko” na Allegro. Obie promocje łączą się z jeszcze jedną ofertą specjalną banku, w której do zgarnięcia jest nawet 300 zł w ramach moneyback. Warto się jednak pospieszyć, gdyż liczba kont w promocji jest limitowana.

Aktualnie trwa także jeszcze jedna promocja Konta Optymalnego, w której do zgarnięcia jest 100 zł kupon podarunkowy do drogerii Rossmann. Dokładnie opisaliśmy ją w tym artykule.

100 zł do Bonprix lub na Allegro

BGŻ BNP Paribas intensywnie promuje swój najnowszy rachunek osobisty, Konto Optymalne; nowym klientom proponuje teraz:

 • 100 zł na zakupy w sklepie internetowym bonprix.pl – w promocji „Modne konto” lub
 • 100 zł na zakupy w dziale „Dziecko” na allegro.pl – w akcji „Premia dla rodzica”.

Organizatorem obu akcji jest Ad Astra Sp. z o.o., zaś partnerami – BGŻ BNP Paribas, Bonprix oraz Grupa Allegro.

Organizator promocji pozostawia Ci wybór, z której oferty specjalnej chcesz przystąpić i o jaką nagrodę zawalczyć. Obie akcje łączą się z promocją „Konto z Money Back”, w ramach której możesz zyskać aż 300 zł premii moneyback (maks. 25 zł przez 12 miesięcy). Do zdobycia jest więc łącznie nawet 400 zł.

Tylko 1000 kont w promocji

Pamiętaj jednak, że liczba promocyjnych rachunków jest ograniczona; kiedy liczba rejestracji na stronie danej promocji dojdzie do 1000, akcja zostanie zakończona, warto więc się pospieszyć. W przypadku poprzedniej tego typu promocji pula ta rozeszła się zaledwie w ciągu kilku dni.

Z formularza rejestracyjnego dowiesz się czy zostałeś objęty promocją, dodatkowo potwierdzenie zostanie też wysłane na Twój adres e-mailowy.

Promocje „Modne konto” i „Premia dla rodzica” trwają najpóźniej do 19 czerwca 2017 r., jednak, jak już wspomnieliśmy, najprawdopodobniej zakończą się znacznie szybciej.

Krótki okres karencji dla byłych klientów

Oferta skierowana jest do osób, które od 26 listopada 2016 r. do 25 maja 2017 roku nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas, a także obecnie nie są stroną umowy o rachunek, kartę czy Elektroniczne Kanały Dostępu w banku. Zasada ta dotyczy również współwłaścicieli rachunku.

Konto BGŻOptima się jednak nie wlicza - jeżeli przechowujesz swoje oszczędności na tym rachunku, to wciąż możesz wziąć udział w opisywanej promocji.

Jak zdobyć bonus o wartości 100 zł?

Niezależnie od tego, czy wybierasz kod rabatowy do sklepu bonprix.pl czy na Allegro, aby otrzymać nagrodę, powinieneś spełnić wszystkie poniższe warunki:

 1. Do 19 czerwca (lub do wyczerpania promocyjnej puli) zarejestrujesz się na stronie wybranej promocji:
  • www.modnekonto.pl – jeżeli wybierasz 100 zł kod rabatowy do sklepu bonprix.pl,
  • www.premiadlarodzica.pl – jeżeli decydujesz się na 100 zł bon do działu „Dziecko” na Allegro.
  a następnie złożysz wniosek o Konto Optymalne wraz kartą debetową za pomocą linka promocyjnego z ww. stron. W trakcie rejestracji w promocji musisz wyrazić odpowiednie zgody:
  • zgodę na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz przekazywanie ich do banku,
  • zgodę na przekazywanie przez bank Twoich danych organizatorowi w zakresie niezbędnym do prowadzenia promocji.
 2. Do 30 czerwca 2017 r. podpiszesz umowę o Konto Optymalne wraz z kartą za pośrednictwem kuriera.
 3. W lipcu zapewnisz wpływ zewnętrzny na Konto Optymalne w wysokości min. 1000 zł (oznacza to, że nie możesz przelać środków m.in. z innych Twoich rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas czy wpłacić gotówki na nowe konto) oraz wykonasz transakcje bezgotówkowe nową kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł.

W promocji możesz wziąć udział tylko raz. O przyznaniu Ci kodu rabatowego zostaniesz poinformowany najpóźniej do 28 sierpnia 2017 r. Pamiętaj, że Twoje nowo otwarte Konto Optymalne i karta powinny pozostać aktywne aż do momentu przekazania Ci nagrody, najdalej do 15 września 2017 r.

Zasady korzystania z nagród

Jak już wspomnieliśmy, organizator przewidział dwa rodzaje nagród: kod rabatowy do sklepu internetowego bonprix.pl lub kod do działu dziecięcego na Allegro. Wybrana przez Ciebie nagroda zostanie przekazana w wiadomości SMS na Twój numer telefonu, który podałeś w trakcie rejestracji.

Kod rabatowy do sklepu bonprix.pl może być użyty do 31 grudnia 2017 r. Kod rabatowy na Allegro ważny jest nieco dłużej, bo do 28 lutego 2018 r.

Pamiętaj, że jeżeli wartość Twoich zakupów będzie niższa niż 100 zł, niewykorzystana wartość kodu przepadnie. Kod nie może być również użyty na pokrycie kosztów transportu.

Regulamin promocji „Modne konto” znajdziesz w tym pliku. Z kolei z regulaminem akcji „Premia dla rodzica” możesz zapoznać się tutaj.

Dodatkowe 300 zł premii moneyback od banku

Opisywane akcje możesz również połączyć z prowadzoną równolegle w BGŻ BNP Paribas promocją Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest nawet 300 zł premii w ramach moneyback: 2% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową (maks. 25 zł przez 12 miesięcy). Warunki przystąpienia do akcji „Konto z Money Bank” są bardzo podobne do wymagań stawianych uczestnikom ofert specjalnych z kuponami rabatowymi.

Szerzej o promocji „Konto z Money Bank” piszemy w tym artykule.

Opłaty za Konto Optymalne

Kilka tygodni temu BGŻ BNP Paribas zupełnie odmienił swoją ofertę kont osobistych i wprowadził do niej nowe rachunki, m.in. Konto Optymalne. Otwarcie i prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne, bank nie wymaga również żadnych stałych wpływów na konto. Podobnie nie jest pobierana opłata za wydanie i korzystanie z karty debetowej. Warto jedynie pamiętać, że darmowe są wyłącznie bankomaty własne banku, a wypłata środków z pozostałych maszyn krajowych to już koszt 5 zł za transakcję.

Więcej przydatnych informacji o Koncie Optymalnym znajdziesz w naszej analizie.

Komentarz redakcji: "Konto z moneybackiem jeszcze bardziej korzystne"

Po całkowitej zmianie oferty dla klientów detalicznych BGŻ BNP Paribas aktywnie promuje swoje nowe rachunki kolejnymi promocjami. Tym razem za założenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową możesz otrzymać kod rabatowy o wartości 100 zł do sklepu internetowego bonprix.pl lub do działu „Dziecko” na Allegro. Warunkiem jest zapewnienie w lipcu wpływu na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Co ważne, obie akcje łączą się z trwającą równolegle ofertą specjalną „Konto z Money Bank”, w której możesz zyskać nawet 300 zł premii przez 12 miesięcy w ramach moneyback (2% wartości transakcji kartą).

Dla osób poszukujących dobrego rachunku osobistego i chcących równocześnie cieszyć się atrakcyjnymi profitami, wybór Konta Optymalnego objętego ofertami specjalnymi może być naprawdę trafionym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak, że liczba kont objętych promocją jest ograniczona do 1000, a o udziale w akcji decyduje data zarejestrowania się w akcji, warto się więc spieszyć z podjęciem decyzji.

Krystian

Autor tekstu o promocji