HIT: Konto w lutym, czyli 300 zł naprawdę łatwej premii dla nowych klientów BNP Paribas

Publikacja:
HIT: Konto w lutym, czyli 300 zł naprawdę łatwej premii dla nowych klientów BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 300 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie miała podpisanej z tym bankiem umowy ramowej w ciągu 9 miesięcy przed przystąpieniem do promocji.
Po drodze Warunkiem zdobycia premii jest wykonanie w trzech kolejnych miesiącach po 4 przelewy w bankowości elektronicznej i zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł.
Po raz kolejny po spełnieniu bardzo prostych warunków można otrzymać 300 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas. Wystarczy dokonywać przelewów w bankowości elektronicznej i zapewnić 1000 zł wpływów przez trzy miesiące, by w czerwcu cieszyć się z nagrody (a nawet wcześniej, bo bonusy będą wypłacane po zrealizowaniu wymagań każdego z etapów).

Można powiedzieć, że Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest w permanentnej promocji. Chętni do poznania oferty tego banku nieustannie stają przed dylematem, którą akcję wybrać, z której nagrody skorzystać. Jeszcze nie skończyły się obecnie trwające działania promocyjne, a już pojawiła się kolejna szansa na bonus.

3 etapy działania, na każdym premia

Organizatorem trwającej do 16 lutego 2020 r. promocji „Konto w lutym” tradycyjnie jest spółka Ad Astra, która przyjmie tylko 3000 wniosków o Konto Otwarte na Ciebie. Możliwe, że akcja zakończy się przed podanym terminem, bo wymagania regulaminu są bardzo łatwe do spełnienia – wykonanie w trzech kolejnych miesiącach po 4 przelewy i zapewnienie wpływów w wysokości 1000 zł z pewnością nie sprawi nikomu kłopotów.

Promocja podzielona jest na 3 etapy, na każdym czekają premie: 50 zł za założenie rachunku, 150 zł za aktywność w marcu i 100 zł za działania w kwietniu i maju. W sumie jest więc do zdobycia 300 zł.

Uczestnicy promocji

W przypadku akcji dotyczących produktów BNP Paribas od dłuższego czasu obowiązują bardzo stabilne reguły. O premię mogą się ubiegać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Zgodnie z regulaminem, przystępując do akcji nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Aktywnie korzystaj z rachunku, by zdobyć nagrodę

Skoro wiesz już, czy możesz wziąć udział w tej akcji, czas, byś poznał warunki uzyskania bonusu.

Start
 • Krok 1

  Do 16 lutego 2020 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (przypominamy o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Konieczne też jest wyrażenie zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania regulaminu i przysługuje Ci nagroda.

 • Krok 2

  Po zarejestrowaniu się w promocji otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem prowadzącym na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz to zrobić do 16 lutego 2020 r. Ważna uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

 • Krok 3

  Najpóźniej 29 lutego 2020 r. podpisz w systemie Autenti umowę rachunku wraz z wybraną kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy ramowej nastąpi za pośrednictwem unikalnego kodu sms.

  Za zrealizowanie powyższych działań otrzymasz 50 zł premii.

 • Krok 4

  W marcu 2020 r.:

  • wykonaj min. 4 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.

  Spełnienie tych wymagań da Ci prawo do bonusu w wysokości 150 zł.

 • Krok 5

  Do 20 marca 2020 r. na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz informację o przyznaniu Ci 50 zł. W wiadomości znajdziesz też link, z którego musisz skorzystać, by przekazać numer nowo otwartego rachunku, na który ma trafić Twoja nagroda. Musisz to zrobić do 25 marca 2020 r., po tym terminie Twój bonus przepadnie bezpowrotnie.

 • Premia

  Pieniądze zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie rachunek najpóźniej 30 marca 2020 r.

 • Krok 6

  W kwietniu i maju 2020 r. zrealizuj dokładnie te same działania, co w marcu, czyli:

  • wykonaj min. 4 przelewy w bankowości elektronicznej BNP Paribas (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
  • zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł.

  W ten sposób zasłużysz na ostatnią premię - 100 zł.

 • Premia

  Do 20 kwietnia 2020 r. otrzymasz informację o premii za aktywność w marcu, a do końca kwietnia 150 zł znajdzie się na Twoim koncie

 • Premia

  Do 20 czerwca 2020 r. zostanie Ci przyznana nagroda za działania w kwietniu i maju. 100 zł zostanie wysłane na wskazany przez Ciebie numer rachunku do 30 czerwca 2020 r.

Mission complete!

O tym musisz wiedzieć

Warunkiem otrzymania nagród jest zrealizowanie przelewów i wpływów, które spełnią reguły opisane w regulaminie. Popatrzmy więc, jak zostały one zdefiniowane przez organizatora.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (Pl@net, GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

W przypadku akcji dotyczących produktów banku BNP Paribas wpływ jest bardzo szeroko rozumiany. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

 • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Tak więc musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, wpłata gotówkowa nie spełni wymagań regulaminu.

Nie spiesz się

Regulamin wymaga, byś do chwili otrzymania nagrody nie rozwiązał umowy konta i towarzyszących mu produktów oraz nie odwołał zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Na koniec dobra wiadomość – bonusy, które otrzymasz w ramach tej promocji, zwolnione są z podatku dochodowego, nie musisz ich wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Oferta  BNP Paribas

Zostając klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z różnych produktów i zgarnąć kilka nagród.

Konto Otwarte na Ciebie – przydatne informacje

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Wyróżnia go możliwość wyboru jednej z trzech kart. Naszym zdaniem optymalne rozwiązanie to skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona co prawda 3 zł/miesiąc, ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Opłat za pozostałe dwie karty niestety nie da się uniknąć.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Karta kredytowa Mastercard Standard

Kartę kredytową Mastercard Standard otrzymasz za darmo. Standardowa opłata miesięczna wynosi 9 zł, ale możesz jej uniknąć wykonując w poprzednim okresie rozliczeniowym transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

 • Karta
  0 zł / 12 zł

 • Bankomaty
  6%, min. 10 zł

 • Oprocentowanie
  18,5%
 • Okres bezodsetkowy
  56 dni

Otwarcie rachunku osobistego może być dobrym wstępem do sięgnięcia po kartę kredytową. Aktywne korzystanie z niej może Ci przynieść 60 000 punktów w programie lojalnościowym mamBonus, czyli równowartość 200 zł.

Motywujące do działania premie

Podoba nam się zasada stosowana od pewnego czasu w akcjach dotyczących produktów BNP Paribas, że premie są wypłacane bezpośrednio po zrealizowaniu zadań z danego etapu. To z pewnością motywuje do dalszej aktywności, zachęca do zdobycia maksymalnej nagrody.

W przypadku promocji „Konto w lutym” dodatkowe bodźce nie są chyba potrzebne, bo warunki do spełnienia są niezwykle proste, a premia bardzo atrakcyjna.

Regulamin dopuszcza możliwość, że zasilisz nowo otwarty rachunek kwotą 1000 zł ze swojego konta w innym banku, po czym „zawrócisz” pieniądze, dzieląc je na 4 transakcje. Nie ma też przeszkód, by operować mniejszymi kwotami, np. 5 razy zasilić Konto Otwarte na Ciebie kwotą 200 zł i wkrótce po pojawieniu się środków na rachunku przelać je z powrotem na swoje główne konto.

Uczestnicząc w tej promocji, nie musisz wychodzić z domu. Wszystko możesz zrobić w przytulnym miejscu w dogodnym dla siebie czasie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(16)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
O
Oliwia
Gość

Hej! Ktoś z was się orientuje, czy wypowiedzenie umowy ramowej z automatu skutkuje wypowiedzeniem dostępu do bankowości elektronicznej? Chciałabym mieć na przyszłość czyste konto w BNP, żeby ponownie skorzystać z promocji za kilka miesięcy.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Oliwia

Powinno - umowa ramowa dotyczy też bankowości elektronicznej. Warto się upewnić też przy zamykaniu konta :)

Odpowiedz

L
LoliconSuspect
Gość

Aktywny kredyt odnawialny nie stanowi problemu? Bo po tym "oraz nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji." nabrałem wątpliwości.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@LoliconSuspect

Umowa ramowa jest w regulaminie zdefiniowana tak:

Umowa ramowa - Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu

a wygląda ona tak: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1502269

Jest w niej mowa o:
* koncie osobistym
* rachunku oszczędnościowym
* rachunku walutowym
* lokacie terminowej
* karcie debetowej

Umowa nie dotyczy kredytu, więc jeśli tylko nie posiadasz konta osobistego do tego kredytu to mam dobrą wiadomość, bo możesz brać udział :)

Odpowiedz

L
LoliconSuspect
Gość
@najlepszekonto.pl

Trochę nieprecyzyjnie napisałem, chodzi o ten limit z Allegro. Technicznie to karta wirtualna, ale nie mam żadnego dostępu online.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@LoliconSuspect

Chodzi zapewne o Raty Od.nowa. Prawdopodobnie zaakceptowałeś tam umowę o limit Allegro: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1514691 oraz regulamin limitu odnawialnego Allegro: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1514692

Dokumenty powinieneś móc znaleźć na swojej skrzynce pocztowej, więc możesz w wolnej chwili zerknąć.

W każdym razie, nie widać tutaj "Umowy ramowej" o której mowa w promocji :)

Odpowiedz

L
LoliconSuspect
Gość
@najlepszekonto.pl

Dzięki. Mam nadzieję, że nie będzie problemu.

Odpowiedz

Ł
łowca okazji
Gość

Czyli wystarczy ,że przeleje 1000zł z konta np ING do BNP Paribas a na drugi dzien po 4x po 250zl z BNP paribas do ING?
(zapewniny wpływ i zrobione 4 przelewy)
Tak to działa ?!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@łowca okazji

Tak, tym sposobem zostaną spełnione oba warunki. Trzeba tylko pamiętać, by te same czynności wykonać w każdym z 3 kolejnych miesięcy (marzec, kwiecień, maj).

Odpowiedz

P
Paweł89
Gość
@łowca okazji

Możesz nawet wykonać przelewy tego samego dnia zaraz po otrzymaniu wpływu.

Jeśli masz swoje główne konto np. w Santanderze i darmowe przelewy natychmiastowe to ogarniesz to w ciągu 3 minut.

Odpowiedz

M
Matusiak
Gość

Wszystkie przelewy muszą być wykonane z jednego "rodzaju" bankowości elektronicznej, czy mogę część zrobić w apce a część w internecie?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Matusiak

Regulamin nic nie mówi na ten temat. Wygląda więc na to, że jest swoboda w wyborze kanałów bankowości elektronicznej.

Odpowiedz

M
Marynarz
Gość

Czy posiadanie rachunku firmowego nie jest przeszkodą, bym skorzystał z tej oferty?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Marynarz

Nie, nie jest przeszkodą. Wykluczeni z udziału są jedynie posiadacze oraz współposiadacze kont osobistych w BNP Paribas dla klientów indywidualnych (obecnie lub w okresie ostatnich 9 miesięcy).

Odpowiedz

D
Daniel Kubis
Gość

Przejdzie przelew, jeśli zapewnię go ze swojego konta firmowego w MBanku?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Daniel Kubis

Taki przelew zostanie zaakceptowany.
Zgodnie z regulaminem przelew nie może pochodzić z

Innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez Bank w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima).

Jak widzisz, zabronione są tylko przelewy z rachunków których jesteś posiadaczem (lub współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas.

Odpowiedz