1000 zł premii za założenie konta osobistego i inwestycję z BNP Paribas

Publikacja:
1000 zł premii za założenie konta osobistego i inwestycję z BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) 1000 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient banku BNP Paribas.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusu jest założenie rachunku osobistego oraz utrzymanie przez rok inwestycji w wysokości min. 50 tys. zł.
Bank BNP Paribas przygotował niecodzienną propozycję. Premię w wysokości 1000 zł można zdobyć za założenie konta osobistego oraz zainwestowanie z bankiem kwoty min. 50 tys. zł. Przyjrzyjmy się szczegółom tej oferty.

Na co dzień warunkiem otrzymania bonusu za otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego jest aktywne korzystanie z niego przez kilka miesięcy. Wymagania sprowadzają się do dokonywania określonych transakcji (np. płatności kartą lub Blikiem, realizacji przelewów) albo zapewnienia odpowiednich wpływów (przykładowo – wynagrodzenia, resztek z operacji bezgotówkowych).

Tym razem banku nie interesuje, co się będzie działo na koncie; najważniejsze jest zainwestowanie przez uczestnika promocji 50 tys. zł w produkty oferowane przez Biuro Maklerskie BNP Paribas. Utrzymanie rachunku i inwestycji przez rok zostanie nagrodzone premią w wysokości tysiąca złotych.

Uczestnicy promocji

Akcja kierowana jest do nowych klientów, czyli osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które mają polskie obywatelstwo i 9 maja 2023 r. nie były stroną umowy ramowej dotyczącej rachunków bankowych zawartej z BNP Paribas. Niedopuszczalne jest również posiadanie umowy z Biurem Maklerskim Banku BNP Paribas dotyczącej nabywania produktów inwestycyjnych.

Promocja „Inwestycja z premią” trwa do 30 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych wniosków o ROR, których bank przyjmie tylko 1000.

Inwestycja przepustką do nagrody

Jak wspomnieliśmy, warunkiem zdobycia premii jest otwarcie rachunku osobistego oraz zainwestowanie wymaganej przez bank kwoty. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Do 30 czerwca 2023 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) udaj się do wybranego oddziału BNP Paribas i otwórz indywidualne konto osobiste w planie taryfowym Konto Otwarte na Ciebie lub Moje Konto Premium.

  Nie zapomnij o przystąpieniu do promocji i akceptacji jej regulaminu oraz wyrażeniu zgody na ujawnienie przez Biuro Maklerskie BNP Paribas bankowi informacji objętych tajemnicą zawodową. Chodzi tylko o potwierdzenie, że utrzymałeś inwestycję przez wymagany okres i tym samym zasłużyłeś na nagrodę.

 • Krok 2

  W ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto:

  • wypełnij ankietę MiFID oraz zapoznaj się z „Pakietem informacji dla Klienta”;
  • dokonaj nabycia za kwotę min. 50 tys. zł adekwatnych i odpowiednich dla Ciebie produktów inwestycyjnych. Do wyboru masz jednostki uczestnictwa otwartych funduszy inwestycyjnych, lokaty strukturyzowane i papiery wartościowe zgromadzone na rachunku maklerskim (w tym certyfikaty strukturyzowane nabywane w ramach emisji) spośród aktualnej oferty Biura Maklerskiego BNP Paribas Bank Polska S.A.

  Możesz to zrobić w oddziale banku, bądź w bankowości elektronicznej.

 • Krok 3

  Utrzymaj inwestycję przez okres jednego roku. W tym czasie możesz zmieniać produkty inwestycyjne na warunkach określonych w regulaminie promocji.

 • Premia

  1000 zł bank wypłaci na założone w promocji konto osobiste w ciągu 2 miesięcy od zakończenia okresu inwestycji.

Mission complete!

Do momentu wypłaty premii nie możesz zamknąć konta osobistego.

Bonus, który dostaniesz, nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym. Natomiast jeśli Twoja inwestycja przyniesie zysk, to po jej zakończeniu zapłacisz podatek Belki.

Kilka słów na temat inwestycji

Wypełnienie ankiety MiFID służy poznaniu Twoich doświadczeń inwestycyjnych, skłonności do ryzyka, wiedzy na temat finansów, co przekłada się na propozycję produktów zgodnych z Twoim profilem inwestora.

Regulamin dopuszcza, byś skorzystał z różnych produktów inwestycyjnych i nabył je w trakcie kilku transakcji. Ważne, by w ciągu 30 dni od przystąpienia do promocji łączna wartość Twoich inwestycji wyniosła min. 50 tys. zł.

Wymagany roczny okres inwestycji liczony jest od daty wykonania czynności (złożenie zlecenia nabycia / otwarcia / zapisu) dotyczącej produktu inwestycyjnego, która spowodowała wypełnienie wymaganego poziomu inwestycji.

W rocznym okresie inwestycji dopuszczalna jest wielokrotna zamiana produktów inwestycyjnych. Obowiązuje przy tym zasada, że jeżeli za dotychczasowy produkt uzyskało się kwotę niższą niż wymagane 50 tys. zł (np. ze względu na zmianę kursu akcji), to nie ma potrzeby dopłacania, a gdyby otrzymana kwota była wyższa, to wystarczy ponowne zainwestowanie wspomnianych w regulaminie 50 tys. zł.

Konto osobiste

W ramach promocji bank wymaga otwarcia jednego z dwóch rachunków. Ze swej strony sugerujemy skorzystanie z bezwarunkowo darmowego Konta Otwartego na Ciebie, do którego można wybrać jedną z trzech kart debetowych.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Premia kusi, ale konieczna rozwaga

Rozważając udział w tej promocji, powinieneś pamiętać o ryzykach związanych z sytuacją na rynkach finansowych i wybranymi instrumentami finansowymi. Zwracamy uwagę, że zainwestowane środki będą nie do ruszenia przez rok. Wskazane jest więc, byś miał dodatkowe oszczędności, np. na lokacie lub koncie oszczędnościowym, po które będziesz mógł sięgnąć w razie potrzeby.

Powyższy opis nie jest poradą inwestycyjną, lecz tylko przedstawieniem propozycji przygotowanej przez BNP Paribas. Decyzja o tym, czy zechcesz z niej skorzystać oraz w jakie instrumenty finansowe zainwestujesz, zależy tylko od Ciebie.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos