Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

70 zł do CCC i 25% rabatu na zakupy w HalfPrice za skorzystanie z usługi Płacę później w PKO BP

Publikacja:
70 zł do CCC i 25% rabatu na zakupy w HalfPrice za skorzystanie z usługi Płacę później w PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 70 zł do CCC + 25% rabatu za zakupy w HalfPrice.
Uczestnik Klient PKO BP korzystający z limitu płatniczego PKO Płacę później.
Po drodze Warunkiem otrzymania bonusów jest wykonanie choć jednej transakcji w ramach przyznanego limitu PKO Płacę później i wyrażenie zgód marketingowych.
Coraz częściej możliwe jest, by za zakupy zapłacić z pewnym opóźnieniem. Od niedawna taką możliwość mają też klienci PKO BP korzystający z usługi Płacę później. Chcąc ją szerzej rozpropagować, bank zachęca do skorzystania z niej voucherem o wartości 70 zł do CCC oraz kodem uprawniającym do otrzymania 25% rabatu na zakupy w HalfPrice. Przypatrzmy się szczegółom tej akcji.

Nieoczekiwana awaria albo okazja zakupowa potrafią zaskoczyć w nieodpowiednim momencie, gdy stan naszych finansów nie jest najlepszy. Na szczęście istnieją swoiste koła ratunkowe, które pozwalają skorzystać z pieniędzy banku lub innego podmiotu. Karta kredytowa czy limit w rachunku są znane od wielu lat, korzysta z nich mnóstwo osób. Od pewnego czasu furorę robią usługi typu kup dzisiaj - zapłać później.

Istotą ich funkcjonowania jest przyznanie klientowi limitu, który może wykorzystywać według własnego uznania. Ważne, by oddał pieniądze w określonym w umowie czasie, najczęściej maksymalnie w ciągu 30 dni. Jeśli spełni ten warunek, to nie poniesie żadnych kosztów. Gdyby tak się nie stało, to na ogół pojawia się możliwość rozłożenia należności na raty, a zawsze trzeba się liczyć z koniecznością zapłacenia odsetek. Na takiej zasadzie działają Allegro Pay, PayPo i wiele innych rozwiązań. Tkwiący w nich potencjał dostrzegły także banki; Alior Bank wprowadził Alior Pay, a bank PKO PB - PKO Płacę później.

Poznaj PKO Płacę później

Usługa PKO Płacę później to limit płatniczy przyznawany przez bank PKO BP. Korzystając z niego, podobnie jak w przypadku karty kredytowej, nie angażujesz swoich pieniędzy od razu, ale dopiero w momencie, gdy przychodzi dzień spłaty. W usłudze Płacę później przypada on po 30 dniach od dokonania płatności. Należność pobierana jest automatycznie z rachunku wskazanego we wniosku o aktywację usługi. Gdybyś nie zapewnił środków na spłatę, powstanie zadłużenie przeterminowane. Do czasu jego spłaty nie będziesz mógł korzystać z PKO Płacę później, a bank będzie naliczał odsetki za zwłokę. Nie ma przeszkód, by płatności dokonać wcześniej i tym samym odnowić dostępny limit.

Aktywacja PKO Płacę później uzależniona jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Usługa działa przy zakupach w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych z wykorzystaniem Blika lub funkcji Płacę z iPKO, wystarczy by kwota transakcji wynosiła min. 50 zł.

Szczegółowe wskazówki dotyczące wnioskowania, aktywacji i korzystania z PKO Płacę później znajdziesz na stronie banku.

Uczestnicy i bonusy w promocji PKO BP

Promocja "Kupuję teraz, spłacam później" przygotowana przez bank PKO BP trwa do 31 marca 2023 r. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające w tym banku rachunek osobisty i miejsce zamieszkania w Polsce.

Do zdobycia są 2 bonusy:

 • 70 zł do wykorzystania na zakupy na stronie ccc.eu lub w aplikacji CCC przy minimalnej wartości transakcji 200 zł;
 • kod rabatowy pozwalający uzyskać 25% zniżki na zakupy w sklepach stacjonarnych HalfPrice i na stronie halfprice.eu.

E-kody możesz wykorzystać, tylko jeśli jesteś członkiem Klubu CCC lub Klubu HalfPrice. Jeśli jeszcze do nich nie należysz, będziesz mógł do nich przystąpić podczas dokonywania zakupów online lub w sklepach stacjonarnych.

Jak zdobyć nagrody

Skoro ustaliliśmy już, co jest do zdobycia i jak działa nowa usługa Płacę później od banku PKO BP, to czas na informacje o tym, co trzeba zrobić, by otrzymać bonusy.

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej złóż wniosek o PKO za Zero i podpisz z bankiem umowę o ten rachunek.

  Jeśli już jesteś klientem tego banku, pomijasz ten krok.

 • Krok 2

  Do 31 marca 2023 r. zawrzyj z PKO BP umowę o limit płatniczy PKO Płacę później.

  W przypadku, gdy już z niego korzystasz, od razu przechodzisz do następnego działania.

 • Krok 3

  Jeśli posiadałeś wcześniej limit płatniczy, do 31 marca 2023 r. wykonaj choć 1 transakcję w ramach przyznanego Ci limitu PKO Płacę później.

  Przypominamy, że usługa działa przy płatnościach na kwotę min. 50 zł.

  Uwaga: ten wymóg nie dotyczy osób, które dopiero teraz podpiszą z PKO BP umowę o limit płatniczy.

 • Krok 4

  Sprawdź, czy posiadasz wyrażone na rzecz PKO BP zgody marketingowe. Gdybyś nie wyraził ich wcześniej, a chcesz otrzymać nagrodę, to musisz to zrobić teraz. Przydatne podpowiedzi znajdziesz na stronie banku.

 • Premia

  Nagrodę - voucher o wartości 70 zł do CCC i kod na 25-procentowy rabat na zakupy w sklepach HalfPrice - otrzymasz na skrzynkę pocztową w serwisie iPKO lub w powiadomieniu w aplikacji IKO, najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji.

Mission complete!

Każdy z kodów jest ważny do 20 maja 2023 r. Można go wykorzystać na zakup towarów, które nie zostały przecenione, nie ma przy tym możliwości, by przy zapłacie połączyć kod otrzymany w tej akcji z jakimś innym voucherem lub opłacić nim koszty przesyłki.

Do chwili otrzymania voucherów nie możesz zrezygnować z limitu PKO Płacę później, odstąpić od transakcji wykonanej w jego ramach ani odwołać udzielonej zgody na marketing elektroniczny.

Opisywana akcja nie łączy się z innymi promocjami. Zdobyte w niej nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Wypróbuj i zdecyduj

Bank PKO BP wprost pisze w regulaminie, że opisywaną promocję zorganizował, żeby zachęcić swoich klientów do aktywacji i korzystania z usługi PKO Płacę Później. Skoro tak, to - naszym zdaniem - można ją wypróbować, pamiętając, że to kolejne zobowiązanie, z którego skorzystamy, nie ponosząc żadnych kosztów tylko przez 30 dni od dokonania transakcji. Po upływie tego czasu bank automatycznie pobierze należność z rachunku, a gdyby nie było to możliwe, zacznie naliczać odsetki z tytułu przeterminowanego zadłużenia.

Krótko mówiąc: nagrody kuszą, ale nie można dać się ponieść emocjom i przeszarżować z wydatkami. Trzeba zachować rozsądek i spokojnie planować zakupy zgodnie ze swoimi możliwościami finansowymi.

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Kupuję teraz, spłacam później"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos