Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Diamenty i nagrody pieniężne w kolejnej edycji Blikomanii!.

Blikomania: nawet 100 tys. zł do wygrania w loterii Blika!

Publikacja:
Blikomania: nawet 100 tys. zł do wygrania w loterii Blika!
Czas trwania
Cel (zysk) W puli są trzy rodzaje nagród: 100 zł, 1000 zł, 100000 zł.
Uczestnik Każdy użytkownik Blika, którzy skończył 13 r.ż.
Po drodze Organizator loterii akceptuje każdą transakcję, przy której użyłeś kodu, czeku lub aliasu Blik.
To, że Blik jest wygodnym rozwiązaniem płatniczym, które pomaga zaoszczędzić i czas, i pieniądze, nie jest dla naszych Czytelników żadną tajemnicą. Teraz do jego wielu zalet doszła kolejna: płacąc Blikiem, możesz zdobyć nagrody pieniężne w wysokości 100 zł, 1000 zł lub nawet 100 tys. zł. Łączna wartość nagród to aż 1 mln zł!

W najnowszej loterii Blika do wygrania jest... żywa gotówka. Za wykonywanie transakcji Blikiem przewidziane są nagrody:

 • 1 nagroda główna o wartości 100 tys. zł,
 • 157 nagród po 1000 zł (1 nagroda na każdy dzień loterii),
 • 7379 nagród po 100 zł (47 nagród na każdy dzień loterii).

Pula wszystkich nagród wynosi ponad 1 mln zł, jest więc z czego uszczknąć dla siebie przyzwoity kąsek. Organizatorem loterii jest Polski Standard Płatności, czyli spółka obsługująca płatności Blik.

Kto może wziąć udział w loterii?

Akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników Blika, nieważne, czy już korzystających z tego sposobu płatności, czy dopiero rozpoczynających z nim przygodę. Co więcej, możesz zdobyć nagrodę, nawet jeśli jesteś niepełnoletni – wystarczy, że skończyłeś 13 lat, uzyskasz pisemną zgodę swojego rodzica na udział w loterii i prześlesz ją do organizatora.

Korzystasz z Blika w kilku bankach? I tu organizator nie czyni najmniejszych problemów: możesz zarejestrować swój udział dla kilku aplikacji mobilnych, w których aktywowałeś Blika, i płacić za pomocą tej, którą w danym momencie jest Ci najwygodniej.

Jak wziąć udział Blikomanii?

To banalnie proste!

Start
 • Krok 1

  Do 21 sierpnia 2019 r. zarejestruj się na stronie loterii i podaj w formularzu wszystkie wymagane przez organizatora dane oraz zaakceptuj regulamin.

  Pamiętaj, aby w zgłoszeniu upoważnić organizatora do pozyskania od Twojego banku, w ramach którego korzystasz z Blika, informacji o wykonaniu transakcji tego typu.

 • Krok 2

  Kliknij w link aktywacyjny przesłany przez organizatora na Twój adres e-mail, który podałeś w zgłoszeniu, potwierdzając tym samym udział w akcji. I tyle! Teraz możesz śmiało płacić Blikiem jako pełnoprawny uczestnik loterii.

 • Informacja

  Pamiętaj, wszystkie te czynności musisz wykonać dla każdej z aplikacji mobilnych wyposażonych w Blika, których używasz! Inaczej mówiąc, masz na swoim smartfonie aplikacje z Aliora i Banku Millennium i chcesz, by każda z nich dawała Ci szansę na wygraną, to każdą z nich musisz zarejestrować w loterii, dla każdej z nich otrzymasz osobne ID.

 • Premia

  Jeśli los przydzieli Ci nagrodę w wysokości 1000 zł lub 100 zł zostaniesz powiadomiony o tym fakcie w ciągu 2 dni na adres e-mail. Bonus ma postać elektronicznego czeku. Możesz go zrealizować bankomatach: PKO BP, ING Banku Śląskiego, Banku Millennium, Santander Bank Polska, BGŻ BNP Paribas, Euronet, Planet Cash i Bank BPS.

  Czek ważny jest przez 15 dni od chwili doręczenia.

  Gdybyś wygrał 100 000 zł, to zostaniesz poproszony o odesłanie do organizatora specjalnego formularz otrzymanego po przyznaniu nagrody. Będziesz miał na to tylko 7 dni roboczych.

  Nagroda zostanie przelana na konto bankowe szczęśliwego laureata do 15 września 2019 r.

Mission complete!

Jakie transakcje brane są pod uwagę w loterii?

Najprościej rzecz ujmując: wszystkie. Organizator loterii akceptuje każdą transakcję, przy której użyłeś kodu, czeku lub aliasu Blik.

A zatem liczą się płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, pobranie lub wpłata środków w bankomacie/wpłatomacie, przelewy na telefon, a nawet zlecenia płatności cyklicznych realizowanych z wykorzystaniem kodu Blik.

Jak przebiega losowanie nagród?

Organizator losuje Twój numer ID, który nadał Ci przy zgłoszeniu do loterii, i weryfikuje w Twoim banku, czy w okresie, którego dotyczy losowanie, wykonałeś choć jedną transakcję Blikiem. Jeśli tak, to gratulacje – nagroda jest Twoja! Jeśli nie, przechodzi ona do laureata zastępczego, oczywiście pod warunkiem, że wykonał on żądaną płatność.

Losowania nagród odbywają się co tydzień, począwszy od 25 marca 2019 r. do 22 sierpnia 2019 r. W dniu losowania przeprowadzanych jest 7 kolejnych losowań, w których wyłaniani są laureaci za każdy dzień minionego tygodnia trwania loterii. W każdym losowaniu do wygrania jest jedna nagroda dzienna o wartości 1000 zł i 47 nagród dziennych o wartości 100 zł. W ostatnim losowaniu w dniu 22 sierpnia 2019 r. wyłaniany jest dodatkowo jeden szczęśliwiec, który otrzyma nagrodę główną, czyli 100 000 zł.

Harmonogram losowań loteria Blikomania

Przykład: W dniu 25 marca odbędzie się 7 losowań. W losowaniu nr 6 wyłanianych jest 48 laureatów. Laureatem jest osoba, która w dniu 23 marca wykonała przynajmniej jedną transakcję Blik w ramach danej aplikacji.

Pamiętaj, że choć możesz w danym losowaniu możesz wygrać tylko jedną nagrodę, to ciągle możesz brać udział w kolejnych losowaniach. Dokładny kalendarz loterii znajdziesz w jej regulaminie w Załączniku nr 1.

Czy liczba transakcji zwiększa szansę na nagrodę?

I tak, i nie. "Kuponem" w loterii nie jest każda płatność Blikiem, ale Twój identyfikator w akcji. Tym samym, im więcej aplikacji mobilnych różnych banków zarejestrujesz w loterii, tym większa będzie Twoja szansa na nagrodę. Nie ma natomiast znaczenia, czy w ramach jednej aplikacji mobilnej wykonasz w danym dniu jedną, czy więcej transakcji. Ważne, by praktycznie codziennie płacić Blikiem każdą z aplikacji zarejestrowanych w loterii.

Nagroda główna: 100 tys. zł

Losowanie nagrody głównej - 100 000 zł - odbędzie się 22 sierpnia 2019 r. Powędruje ona do szczęśliwca, który w całym okresie trwania loterii (a więc od 18 marca do 21 sierpnia) wykonał choć jedną transakcję Blik.

Do nagrody głównej organizator dołącza kwotę konieczną do uiszczenia odpowiedniego podatku.

Czym jest Blik?

Blik to stale zyskujący na popularności system płatności mobilnych stworzony przez spółkę Polski Standard Płatności. Opiera się on na generowanych w telefonie jednorazowych kodach, a do skorzystania z niego nie jest wymagane instalowanie żadnych dodatkowych aplikacji (poza oczywiście aplikacją mobilną Twojego banku).

Blik umożliwia wygodne zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych (gdzie z powodzeniem może zastąpić płatności typu pay-by-link), jednak najczęściej służy on użytkownikom do płatności internetowych. Niezwykle przydatną funkcjonalnością Blika jest także możliwość dokonywania szybkich przelewów na numer telefonu odbiorcy, przy których nie trzeba podawać numeru rachunku bankowego.

Nie wszystkie banki udostępniają jednak usługę Blik. Do instytucji, które umożliwiają tę formę płatności należą:

 • Alior Bank (także T-Mobile Usługi Bankowe),
 • Bank Millenium,
 • Credit Agricole,
 • Getin Noble Bank,
 • ING Bank Śląski,
 • mBank,
 • Orange Finanse,
 • PKO BP,
 • BGŻ BNP Paribas,
 • Bank Pekao S.A.,
 • Raiffeisen Polbank,
 • Santander Bank Polska.

Proste zasady, wygoda na co dzień i szansa na atrakcyjną nagrodę

...tak w skrócie da się podsumować najnowszą loterię Blika. Co tydzień możesz zdobyć 1000 zł lub 100 zł nagrody, a do tego masz szansę na wylosowanie nagrody głównej w wysokości aż 100 tys. zł. Wystarczy, że zarejestrujesz się w loterii i będziesz w dowolny sposób korzystał z tej formy płatności.

Czego chcieć więcej? Może tylko łutu szczęścia, a zatem: powodzenia!

Przydatne dokumenty

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(17)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Aleksandra
Gość

Dziś otrzymałam smsa z informacją, że wygrałam 100 zł. Dzięki za info o loterii!

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Aleksandra

Gratulacje! Cieszymy się razem z Tobą :)
Mamy nadzieję, że wśród naszych Czytelników będą kolejni zwycięzcy. Trzymamy za Was kciuki :)

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Moim zdaniem najłatwiej skorzystać z przelewu na telefon. Zastanawia mnie czy jest narzucona kwota minimalna takiego przelewu.

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Michał

Nie, regulamin nic nie mówi o minimalnej kwocie takiego przelewu.

Odpowiedz

M
Maggy
Gość

Czy za Blika coś się płaci?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Maggy

Samo korzystanie z Blika jest bezpłatne, ale niektóre banki pobierają opłaty za wypłaty Blikiem z bankomatów - zobacz tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/blik

Odpowiedz

M
milosz_sosnowiec
Gość

Im więcej aplikacji zarejestruję, tym lepiej, bo większe szanse, że mnie wylosują. To dla mnie jasne.
Ale jak, którąś wylosują, a akurat nią nie wykonam danego dnia niczego z Blikiem, to nagroda mi przepadnie... Tak rozumiem co piszecie...

No, a gdybym każdą apką coś robił każdego dnia? Mam z 3 banków. Powiedzmy jedną bym coś zapłacił, drugą wypłacił kasę, a trzecią wpłacił ją z powrotem... To będzie dobrze? Można tak?

Niby dużo zachodu, ale żal byłoby stracić kasę, gdyby mnie wylosowali

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@milosz_sosnowiec

Wykonywanie 3 operacji każdego dnia przez najbliższe kilka miesięcy w opisany przez Ciebie sposób, byłoby z pewnością kłopotliwe i pracochłonne. Trochę prostsze wydaje nam się robienie przelewów Blikiem na telefon, np. dziewczyny/żony czy kogoś innego zaufanego, kto odda pieniądze :)

Zobaczymy, może inni Czytelnicy coś jeszcze podpowiedzą

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Tak z ciekawości. Jakie macie numery id zgłoszeń i kiedy się rejestrowaliście?

Odpowiedz

A
aaaa
Gość
@Piotr

Rejestrowałem się wczoraj ok. 20:30. U mnie końcówka jest taka: 536204.

Odpowiedz

K
kajko
Gość

Jakie zgody są wymagane w formularzu rejestracyjnym do loterii?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@kajko

Pierwsze dwie od góry - wystarczy akceptacja regulaminu i upoważnienia. Zgody marketingowe nie są wymagane, bo zgodnie z regulaminem:

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne, a brak jej wyrażenia umożliwia udział w Loterii.

Odpowiedz

A
Adam N
Gość

Czy dobrze rozumiem, że może się zdarzyć, że nagroda przepadnie?

W regulaminie czytam: W przypadku wyczerpania listy Laureatów Rezerwowych wyłonionych w danym losowaniu nagroda nie jest przyznawana i pomniejsza pulę nagród przyznawanych w Loterii.

Jak to możliwe?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Adam N

Może się tak zdarzyć. Organizator nie losuje bowiem id wykonanych w danym dniu transakcji Blik. Zamiast tego losowane są "ID", rozumiane, jako identyfikatory Użytkownika posługującego się daną aplikacją. Jeśli zgłosisz swój udział korzystając z dwóch apek - np. Banku Millennium i Alior Banku to otrzymasz dwa takie numery.

W każdym losowaniu (za dany dzień) wybieranych jest 48 laureatów i dodatkowo tworzona jest lista 50 laureatów rezerwowych. Łącznie 98 numerów ID. Lista ta jest następnie dzielona wg banków i wysyłana do każdego banku osobno celem potwierdzenia, czy dany nr ID wykonał przynajmniej jedną transakcję Blik w danym dniu.

Nie trudno sobie wyobrazić, żeby przynajmniej kilka osób w danym dniu nie zrealizowało transakcji Blik. Istnieje zatem znaczące prawdopodobieństwo, że kilka nagród przepadnie.

Odpowiedz

D
Darek
Gość

Czy w tej loterii przejdą przelewy BLIK na własny numer telefonu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Gość
@Darek

Dobre pytanie! Regulamin loterii bardzo szeroko określa dopuszczalne transakcje jako po prostu płatności wykonywane przy użyciu kodu, czeku i aliasu Blik.

Z drugiej strony w regulaminie mamy następujący zapis:

W Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK wykonane jako zapłata za towary lub usługi nabywane z wykorzystaniem serwisów i platform umożliwiających realizację płatności z wykorzystaniem sieci Internet, zapłata w sklepach stacjonarnych oraz punktach sprzedaży automatycznej, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa.

Tak więc przelew Blik na swój numer telefonu może nie przejść.

Odpowiedz

P
Przemysław
Gość
@najlepszekonto.pl

A mi się wydaje że przejdą. Przy losowaniu organizator wysyła do banku zapytanie o potwierdzenie czy dane ID wykonało transakcję BLIK i tylko o to. Na to jest jedna ze zgód którą zaznaczamy. Nie ma tam (ani w regulaminie) mowy o tym by bank udostępniał dane do kogo był realizowany przelew, byłoby to udostępnienie danych odbiorcy, na co on chyba musiałby wyrazić zgodę. Poza tym w historiach przelewów BLIK nie widać numerów tel. odbiorców.

Odpowiedz