100 000 zł do wygrania w loterii „Moc wygrywania” dla nowych i obecnych klientów Santander Bank Polska

Publikacja:
100 000 zł do wygrania w loterii „Moc wygrywania” dla nowych i obecnych klientów Santander Bank Polska
Czas trwania
Cel (zysk) Nagroda główna - 100 tys. zł, nagrody dodatkowe - 1000 zł i 100 zł
Uczestnik Posiadacz konta osobistego w Santader Bank Polska
Po drodze Należy zarejestrować się w loterii i aktywnie płacić kartą oraz korzystać z produktów i usług Santandera
Santander Bank Polska postanowił zachęcić swoich klientów do częstego używania kart płatniczych i skorzystania z jego różnych usług i produktów, kusząc atrakcyjnymi nagrodami w loterii „Moc wygrywania”. Do wygrania jest w sumie ponad 1,5 mln zł, a nagroda główna wynosi 100 000 zł. Zasada jest prostsza – im częściej korzystasz z „plastiku” Santandera i jego usług, tym większe masz szansę na wygraną.

Nagrody dla nowych klientów za skorzystanie z różnych produktów bankowych to stały element świata finansów. Akcje dla tych, którzy już z danym bankiem współpracują, organizowane są rzadziej, ale coraz więcej banków stara się docenić tę grupę klientów, organizując dla nich loterie z nagrodami rzeczowymi lub pieniężnymi. Na te ostatnie zdecydował się Santander Bank Polska, który do udziału w loterii „Moc wygrywania” zaprasza także tych, którzy dopiero teraz zdecydują się otworzyć konto osobiste.

W przygotowanej przez bank loterii do wygrania jest:

 • 6 nagród głównych po 100 000 zł,
 • 600 nagród dodatkowych po 1000 zł,
 • 3000 nagród dodatkowych po 100 zł.

Sprawdźmy, kto może zdobywać losy i co musi zrobić, by je otrzymać.

Zasady udziału i czas trwania loterii

W loterii mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i rachunek osobisty w Santander Bank Polska. Konto może zostać otwarte w trakcie trwania loterii, ale nie możesz go zamknąć do chwili wydania nagrody.

Zgłoszenie rejestracyjne może nastąpić do 13 listopada 2022 r.

Jak zdobywać losy?

W regulaminie loterii określono kilka rodzajów aktywności, których wykonanie przyniesie Ci określoną liczbę losów. Oto one:

 • 5 losów otrzymasz za sam fakt, że do 3 października 2021 roku podpisałeś przynajmniej jedną umowę o następujące produkty Santandera dla klientów indywidualnych: konto osobiste w PLN, konto oszczędnościowe, lokatę terminową, główną kartę kredytową, kredyt gotówkowy, kredyt konsolidacyjny, pożyczkę lub kredyt hipoteczny i umowa ta obowiązuje na dzień 3 października 2022 r.;
 • 1 los za otwarcie w czasie trwania loterii Konta Jakie Chcę albo Konta Select wraz z kartą do konta oraz usługami bankowości elektronicznej Santander Online (umowa o kartę do konta oraz usługę bankowości elektronicznej musi być podpisana przy otwarciu konta);
 • 1 los za zawarcie umowy o dowolną główną kartę kredytową;
 • 1 los za wykonanie od dnia rejestracji płatności bezgotówkowej dowolną kartą kredytową lub debetową wydaną do konta w PLN w punktach stacjonarnych i internetowych na kwotę min. 10 zł. Uwaga: zaliczanych jest maksymalnie 10 transakcji dziennie; los zostanie przyznany za jedną transakcję o wartości min. 10 zł, niezależnie od faktycznej kwoty płatności;
 • 1 los za wykonanie od dnia dokonania rejestracji 1 płatności bezgotówkowej w punktach stacjonarnych i internetowych za pomocą Blika na kwotę min 10 zł. W tym przypadku też obowiązują opisane wyżej zasady dotyczące liczby i kwoty płatności;
 • 1 los za wykonanie jednego przelewu na telefon Blik na kwotę min 10 zł. Uwaga: tylko pierwszy przelew tego typu jest nagradzany przyznaniem losu;
 • 1 los za wykonanie przynajmniej jednej transakcji natychmiastowej wymiany waluty przez usługę Kantor Santander. Uwaga: w loterii zaliczana jest tylko 1 transakcja tego typu;
 • 1 los za założenie w okresie trwania loterii choć jednego celu oszczędnościowego w ramach usługi „Moje cele w usługach Santander online”. Otwarcie kolejnych celów nie będzie oznaczało przyznania Ci następnych losów;
 • 1 los za pierwsze logowanie do aplikacji Santander mobile albo Santander OneApp Polska. Warunki regulaminu spełni pierwsze logowanie po pobraniu aplikacji jak i zalogowanie się do aplikacji w sytuacji, gdy nie robiłeś tego od 3 października 2021 r. do dnia rozpoczęcia loterii.

Warunek dotyczący podpisania umowy o ROR lub kartę kredytową odnosi się do osób, które nie posiadały tych produktów (w przypadku kont także jako współposiadacz) w okresie od 3 października 2021 r. do dnia rozpoczęcia loterii, czyli do 3 października 2022 r.

Szczegóły wymaganych działań

Czas przedstawić zasady zdobywania losów i podziału nagród.

Start
 • Krok 1

  Do 13 listopada 2022 r. załóż konto osobiste w Santander Bank Polska. Może to być, przykładowo, Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.

  Jeśli posiadasz już ROR w Santanderze, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Także do 13 listopada 2022 r. zarejestruj się na stronie internetowej loterii, wypełniając formularz rejestracyjny zawierający Twoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, PESEL) i zaakceptuj regulamin loterii. Po wykonaniu tego zadania losy będą naliczane automatycznie.

 • Krok 3

  W czasie trwania loterii, czyli do 13 listopada 2022 r., wykaż się jedną z aktywności, które nagradzane są przyznaniem losów. Im więcej ich wykonasz, tym Twoje szanse na wygraną będą większe.

 • Informacja

  Między 12 października a 17 listopada 2022 r. odbędzie się 6 losowań. W każdym z nich wyłonieni zostaną zdobywcy nagród po 100 zł (500 osób) i 1000 zł (100 osób) a także laureat jednej nagrody głównej, czyli 100 000 zł.

 • Premia

  Wyniki losowań (imię i pierwsza litera nazwiska) będą dostępne na stronie internetowej loterii od drugiego dnia roboczego następującego po każdym losowaniu. Niezależnie od tego każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Zdobywcy 100 000 zł mogą się spodziewać telefonu od organizatora.

  Nagrody zostaną wydane zwycięzcom w terminie 10 dni roboczych od dnia losowania w formie przelewu na rachunek osobisty prowadzony w Santanderze.

Mission complete!

Dodatkowe informacje

Zacznijmy od wyjaśnienia kilku pojęć występujących w regulaminie.

Przelew na telefon Blik to przelew wykonywany na podstawie dyspozycji składanej w Santander mobile, polegający na przekazaniu środków pieniężnych na konto odbiorcy zarejestrowanego w bazie powiązań Blik i realizowany w czasie rzeczywistym w dniu złożenia dyspozycji przelewu;

Płatności bezgotówkowe – płatność kartą kredytową (główną lub dodatkową) lub kartą debetową do konta w PLN, w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi. Do płatności bezgotówkowych w ramach loterii nie zalicza się tych wykonanych w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi cash) oraz w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie (m.in. u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, w tym wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket).

W każdym losowaniu wezmą udział wszystkie losy przyznane uczestnikom loterii od początku jej trwania z wyjątkiem tych, na które padła główna wygrana. W jednym losowaniu możesz zgarnąć tylko jedną nagrodę, ale nie ma przeszkód, byś zdobył ich kilka w różnych losowaniach. Wyjątkiem jest nagroda główna, czyli 100 000 zł, którą można wygrać tylko raz.

Nagrody dodatkowe są zwolnione z opodatkowania. Gdyby los przydzielił Ci 100 000 zł, też nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem, gdyż organizator przygotował osobną kwotę na pokrycie należnego podatku i samodzielnie zajmie się jego uiszczeniem.

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Skoro w loterii mogą wziąć udział osoby, które dopiero teraz otworzą rachunek osobisty w Santanderze, to warto przedstawić Konto Jakie Chcę.

Oferta nieaktywna
Santander Bank Polska
 • Konto
  0 zł / 6 zł

 • Karta
  0 zł / 8 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Daj sobie szansę na wygraną

Podoba nam się, że Santander Bank Polska pomyślał o nagrodzeniu swoich obecnych klientów. Zwraca uwagę fakt, że 5 losów przewidziano za sam fakt przynajmniej rocznej współpracy z bankiem. Co prawda pewne aktywności zostaną nagrodzone tylko raz (np. przelewy Blikiem), ale za standardowe transakcje kartą można zdobyć nawet 10 losów dziennie. Tak więc to od Ciebie w dużej mierze zależy, jak bardzo pomożesz szczęściu, by to właśnie do Ciebie się uśmiechnęło.

Warto też pamiętać, że w kolejnych losowaniach biorą udział wszystkie losy. Tak więc im wcześniej przystąpisz do loterii, tym więcej będzie okazji, by to Twój los został wylosowany. Powodzenia!

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(19)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
Alina
Gość

jak długo czeka się na email potwierdzający zgłoszenie do loterii Moc Wygrywania. Czekam pół godziny i nic.


Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Alina

Czy sprawdzałaś foldery typu Spam, Powiadomienia? Może wiadomość tam trafiła.

Odpowiedz

A
Alina
Gość
@Aldona Derdziak

Tak sprawdzam Spam. Jest 22.00 i nadal nie mam nic w poczcie.

A pytanie brzmiało "Jak długo czeka się na potwierdzenia zgłoszenia do loterii ?" Jest to godzina, dwie, dzień, tydzień ?

Czy można jakoś inaczej sprawdzić czy jestem zgłoszona, czy nie. Czy powtórzenie procesu zgłoszenia nie spowoduje jakiejś komplikacji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Alina

W takich sytuacjach zawsze radzimy sprawdzenie tych folderów. Co do oczekiwania na potwierdzenie zgłoszenia, to nie powinno trwać tak długo, choć może to też zależeć od systemu loterii. Najlepiej upewnić się w Santanderze, czy zgłoszenie przebiegło poprawnie.

Odpowiedz

K
Katarzyna
Bankonauta
Bankonauta

Status Bankonauta otrzymują użytkownicy, którzy wykazują się inicjatywą we wspieraniu społeczności np. poprzez komentarze w serwisie czy informowanie o promocjach.

Wygrał ktoś coś w pierwszym losowaniu??

Odpowiedz

R
Renata
Gość

Nie miałam potwierdzenia zgłoszenia w loterji więc zroiłam to raz jeszcze (miałam problemy z internetem). Czy jeśli jednak oba zgłoszenia zostały zarejestrowane to będzie to jakiś problem?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Renata

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego powinnaś otrzymać na e-maila potwierdzenie udziału w loterii. Być może trafiło do spamu lub innego nietypowego folderu. Skoro wysłałaś zgłoszenie ponownie, to sądzę, że najlepiej jest się skontaktować z bankiem, by doradca sprawdził jak sytuacja w wygląda w systemie, ewentualnie dokonał niezbędnych korekt.

Odpowiedz

D
Dorota
Gość

Gdzie zobaczę swoje losy ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Dorota

Regulamin loterii nie przewiduje takiej możliwości. Możesz spróbować ustalić to mailowo pod adresem [email protected]

Odpowiedz

K
Kazio
Gość

Czy w formularzu rejestracyjnym trzeba podawać taki sam numer telefonu który jest podany na umowie z bankiem czy to obojętne ??

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kazio

Regulamin loterii nie wspomina nic na ten temat. Na wszelki wypadek, by nie robić "zamieszania" skoro organizatorem jest Santander, sugerowałbym wpisanie takiego samego numeru.

Odpowiedz

C
Cezary
Gość

Czyli 1 losa nie dostaną osoby, które otworzyły konto między 03.10.2021 r. a 03.10.2022 r.? Dobrze zrozumiałem zapisy regulaminu?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Cezary

Jeśli między 3.10.2021 a 3.10.2022 r. nie posiadałeś konta w Santanderze i założysz je teraz, to otrzymasz 1 los. Jeśli konto założyłeś przed 3.10.2021 r. i wciąż masz je otwarte, dostaniesz 5 losów.

Odpowiedz

C
Cezary
Gość
@Aldona Derdziak

Czyli osoba, która założyła konto między 03.10.2021 r. a 03.10.2022 r. nie dostanie nic? Tak?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Cezary

Tak, osoba, która w tym okresie założyła ROR w Santanderze nie otrzyma żadnego losu "na start". Będą jej przysługiwały losy związane z aktywnością.

Odpowiedz

A
Angelika
Gość

Czy płacac telefonem również dostaje się losy?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Angelika

Definicja płatności bezgotówkowej zawarta w regulaminie brzmi następująco:

Płatności bezgotówkowe – płatność kartą kredytową (główną lub dodatkową) lub kartą debetową do konta w PLN, w punkcie handlowo-usługowym lub w internecie z wykorzystaniem danych karty, stanowiąca zapłatę za nabywane towary i usługi.

Jeśli więc korzystasz z mobilnej metody płatności, w której wykorzystywane są dane karty, to taka operacja spowoduje przyznanie Ci losu.

Odpowiedz

Ł
Łukasz
Gość

Czy "Konto Firmowe Godne Polecenia" również bierze udział w loterii?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Łukasz

Nie, loteria skierowana jest do posiadaczy kont osobistych.

Odpowiedz