Megazegarek z opaską do umieszczenia karty płatniczej oraz usługa "Gdzie jest Dziecko" za Konto Karty Samodzielniaka w BNP Paribas

Publikacja:
Megazegarek z opaską do umieszczenia karty płatniczej oraz usługa "Gdzie jest Dziecko" za Konto Karty Samodzielniaka w BNP Paribas
Czas trwania
Cel (zysk) Zegarek GJD.06 firmy Locon za 196,19 zł z dedykowaną opaską do umieszczenia karty płatniczej oraz roczny dostęp do aplikacji z usługą „Gdzie jest Dziecko” o wartości 137,15 zł.
Uczestnik Pełnoletni klient BNP Paribas, który założy rachunek dla swojego dziecka w wieku 7-13 lat.
Po drodze Do zdobycia nagrody wystarczy zarejestrowanie się w promocji i założenie dziecku Konta Karty Samodzielniaka.
BNP Paribas postanowił przypomnieć o swojej ofercie dla dzieci i nastolatków. Stara się przekonać do skorzystania z niej nie tylko opisem na stronie internetowej, ale i nagrodą za otwarcie konta dla małoletniego. Oto akcja skierowana do rodziców dzieci w wieku 7-13 lat. Do zdobycia jest wielofunkcyjny zegarek GJD.06 firmy Locon o wartości blisko 200 zł (na zawsze) oraz bezpłatny dostęp do aplikacji z usługą „Gdzie jest Dziecko” (na rok).

Od czasu do czasu banki zachęcają rodziców, by ci założyli rachunki dzieciom, a w zamian oferują małoletnim nagrody pieniężne lub vouchery do wybranych sklepów. Bank BNP Paribas proponuje natomiast zestaw, który z pewnością zadowoli zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Naszym zdaniem korzystanie z niego będzie znakomitym punktem wyjścia do rozmów o bankowości oraz bezpieczeństwie.

Spójrzmy więc na zasady akcji "Konto z Megazegarkiem", która potrwa do 31 maja 2022 r. lub do momentu, gdy zostanie złożonych 400 wniosków o Konto Karty Samodzielniaka (dla dzieci w wieku 7-13 lat).

Zestaw promocyjny

Jeśli otworzysz Konto Karty Samodzielniaka dla swojego dziecka, otrzyma ono na zawsze wielofunkcyjny zegarek GJD.06 firmy Locon (o wartości 196,19 zł) z dedykowaną opaską do umieszczenia karty płatniczej, natomiast Ty zyskasz bezpłatny roczny dostęp do aplikacji z usługą „Gdzie jest Dziecko” (jej koszt to 137,15 zł).

Nazwy zegarka i usługi pewnie niewiele Ci mówią, przyjrzyjmy się więc im bliżej.

Urządzenie posiada funkcję GPS i umożliwia płatności zbliżeniowe. Wykorzystując jego możliwości oraz dostęp do wspomnianej usługi:

 • zyskasz wiedzę o aktualnej lokalizacji dziecka;
 • będziesz mógł ustawić strefy, dzięki którym dowiesz się, że dziecko wychodzi ze szkoły i wraca do domu;
 • skontaktujesz się ze swoją pociechą telefonicznie, gdyż w skład zestawu wchodzi także 1 karta SIM z pakietem 60 minut na rozmowy w miesiącu (kartę SIM należy umieścić w zegarku firmy Locon i będzie ona działała tylko na tym urządzeniu);
 • dziecko będzie mogło wezwać pomoc za pomocą jednego przycisku SOS.
Zegarek GJD.06 firmy Locon, nagroda w promocji Konta Karty Samodzielniaka w BNP Paribas

Kto może starać się o nagrody

Regulamin promocji mówi, że mogą brać w niej udział klienci banku BNP Paribas posiadający konto osobiste. Fakt, że nie współpracujesz jeszcze z BNP, nie powinien Cię martwić. Aktualnie trwają bowiem ciekawe promocje, w których możesz zgarnąć atrakcyjne bonusy.

Uwaga dla rodzica

Będąc rodzicem lub przedstawicielem ustawowym dziecka w wieku 7-13 lat, powinieneś otworzyć dla swojego dziecka Konto Karty Samodzielniaka z Mikrokartą Samodzielniaka. Jeden uczestnik promocji może otworzyć maksymalnie 7 Kont Karty Samodzielniaka, ale w ramach tej akcji możesz dokonać maksymalnie tylko pięciu rejestracji do udziału w niej.

Jak zdobyć bonusy

Wymagana aktywność ogranicza się w zasadzie do założenia dziecku konta. Oto szczegóły:

Start
 • Krok 1

  Jak najszybciej załóż dla siebie Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas, by zdobyć premię dla siebie i otworzyć sobie drogę do zgarnięcia zegarka dla pociechy. Jeśli już posiadasz ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 31 maja 2022 r. w BNP Paribas załóż swojemu dziecku w wieku 7-13 lat Konto Karty Samodzielniaka wraz z Mikrokartą Samodzielniaka.

  Pamiętaj, aby przy zawieraniu umowy o wymienione produkty wyrazić chęć udziału w promocji.

  Aby dopełnić formalności, musisz się udać do placówki banku (ich wykaz znajdziesz tutaj). Obecność dziecka nie jest konieczna.

 • Krok 3

  Także do 31 maja 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na jej stronie internetowej, akceptując przy tym regulamin akcji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

  W formularzu rejestracyjnym podaj takie same dane jak podczas składania wniosku o konto i mikrokartę.

 • Informacja

  Po przesłaniu formularza otrzymasz informację o objęciu Cię promocją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz e-maila przesłanego na podany przez Ciebie adres.

 • Premia

  Jeśli wypełnisz formularz rejestracyjny w dniu podpisania umowy o produkty BNP Paribas, informację o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz na podany w zgłoszeniu do udziału w promocji adres e-mail w ciągu 18 dni. Gdybyś dokonał rejestracji później, to czas oczekiwania wydłuży się do 20 dni od daty wypełnienia formularza rejestracyjnego.

  Wysyłka zegarka nastąpi przesyłką kurierską w środę przypadającą po podanym wyżej terminie.

  Usługa "Gdzie jest Dziecko" będzie aktywowana nazajutrz po wysyłce zegarka.

Mission complete!

W dniu wysyłki nagrody musisz być posiadaczem produktów, które otworzyłeś w ramach tej akcji.

Aplikacja z usługą „Gdzie jest Dziecko” będzie działała przez 12 miesięcy od dnia jej aktywacji pod warunkiem, że nadal będziesz posiadał Konto Karty Samodzielniaka wraz z mikrokartą.

Zdobyta nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego, nie trzeba się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Karty Samodzielniaka

Transakcje Kartą Samodzielniaka, przeznaczoną dla dziecka w wieku 7-13 lat, mogą być wykonywane tylko w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych.

Uczestnik promocji, który otrzyma nagrodę, nie jest zobowiązany do uiszczania żadnych dodatkowych opłat. Bank pobiera co miesiąc prowizję za obsługę karty debetowej w wysokości wskazanej w „Taryfie Prowizji i Opłat Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu dla Klientów detalicznych”. Obecnie koszt ten wynosi 1 zł/miesiąc. Dodajmy, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Okazja na oswojenie dziecka z bankowością

Propozycja banku BNP Paribas to dobra okazja na pokazanie dziecku korzyści związanych z posiadaniem rachunku bankowego, dokonywaniem transakcji bezgotówkowych. Czytając nasz tekst "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku", przekonasz się, że korzyści będą dotyczyły także Ciebie i całej rodziny.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos