Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 490 zł za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Aż 350 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

Publikacja:
Aż 350 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 250 zł premii w gotówce + 100 zł za bramki w ćwierćfinałach, półfinałach i finale EURO 2020.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed datą złożenia wniosku o ROR.
Po drodze Należy otworzyć Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową, a następnie od lipca do września spełniać warunki aktywności (przelewy, transakcje Blikiem, wpływy). Część premii uzależniona jest od liczby bramek na EURO 2020.
W nowej promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas możesz otrzymać 350 zł premii. 250 zł zależy od Ciebie, musisz spełnić warunki akcji. Natomiast druga część nagrody, 100 zł wynika z... liczby bramek, jakie padły w decydującej fazie piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020.

Spółka Hagen, organizator promocji konta osobistego w BNP Paribas, po raz kolejny zaskoczyła pomysłowością. W najnowszej akcji premia uzależniona jest nie tylko od aktywności jej uczestnika na rachunku, ale i od skuteczności piłkarzy w meczach ćwierćfinałowych, półfinałowych i finale UEFA EURO 2020. Samodzielnie musisz zapracować na 250 zł, natomiast wypłata 100 zł  zależy od zawodników. Bonus za każdą bramkę zdobytą na wspomnianych etapach rozgrywek wynosi 10 zł, ale nie więcej niż wspomniane 100 zł.

Zaintrygowany? Czytaj dalej!

To już pewne! Nagroda za skuteczność piłkarzy na EURO 2020 wyniesie 100 zł. W meczach ćwierćfinałowych rozegranych 2 i 3 lipca padło 14 bramek, czyli został spełniony warunek wypłaty maksymalnej premii.

Roczna karencja

Akcja "Mistrzostwa z bankiem" trwa do 11 lipca 2021 r. lub do wyczerpani puli promocyjnych wniosków, których tym razem przygotowano 3000.

Mogą w niej brać udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polski dowód osobisty niezbędny do zawarcia umowy rachunku, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadały w BNP Paribas rachunku osobistego, także jako współposiadacz.

Dodatkowym warunkiem jest brak aktywnej Umowy ramowej Rachunków bankowych, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu na dzień składania wniosku o ROR w promocji.

Postaraj się o 250 zł i kibicuj piłkarzom, by otrzymać 100 zł

Jak wspominaliśmy, w tej promocji zdobycie 250 zł premii uzależnione jest od Twojej aktywnością, zaś 100 zł zależy od skuteczności piłkarzy na EURO 2020 i już wiadomo, że oni swoje zadanie wykonali, strzelili ponad 10 bramek.

Start
 • Krok 1

  Do 11 lipca 2021 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, PESEL i numer telefonu. Na tym etapie wyraź też wymagane zgody dotyczące przetwarzania Twoich danych i zaakceptuj regulamin promocji.

 • Krok 2

  Także do 11 lipca 2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem linka promocyjnego. Link wyświetli Ci się na ekranie komputera, otrzymasz go także na adres e-mail podany w promocji.

 • Informacja

  Oglądaj mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finał Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 i kibicuj piłkarzom. Za każdą uznaną bramkę w regulaminowym czasie gry otrzymasz dodatkowe 10 zł. W ćwierćfinałach padło 14 bramek, więc bonus za skuteczność piłkarzy będzie na maksymalnym poziomie, czyli wyniesie 100 zł.

 • Krok 3

  Zawrzyj umowę o wymienione produkty z wykorzystaniem kodu SMS w systemie partnera banku - Autenti oraz najpóźniej do 25 lipca 2021 r. nadaj PIN do karty (powinieneś to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z "debetówką").

 • Krok 4

  W lipcu wykonaj minimum 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

 • Krok 5

  Do 18 sierpnia 2021 r. otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci 50 zł za aktywność w lipcu oraz bonusie za liczbę strzelonych bramek na EURO 2020. W mailu znajdziesz link i unikalny kod, które posłużą Ci do zalogowania na stronie organizatora, gdzie powinieneś podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 25 sierpnia!

 • Premia

  50 zł premii gwarantowanej oraz bonus uzależniony od liczby bramek wpłyną na Twoje konto do 31 sierpnia 2021 r.

 • Krok 6

  W sierpniu wykonaj następujące działania:

  • zrealizuj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Wiadomość o nagrodzie 100 zł za aktywność w sierpniu otrzymasz do 27 września, natomiast premia zasili Twoje konto do końca tego miesiąca.

 • Krok 7

  We wrześniu spełnij dokładnie te same warunki aktywności co w sierpniu, czyli:

  • zrealizuj min. 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
 • Premia

  Wiadomość o przyznaniu nagrody 100 zł za wrzesień zostanie przesłana do Ciebie do 27 października, natomiast premia wpłynie na Twój rachunek do końca miesiąca.

Mission complete!

Jeżeli w podanym wyżej terminie nie wskażesz numeru konta otwartego w tej promocji, nie stanie się nic strasznego. Należną Ci premię otrzymasz po tym, jak podasz numer rachunku na adres e-mail: [email protected]. Musisz to zrobić najpóźniej do dnia 30 czerwca 2022 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania, zarówno ta gwarantowana, jak i ta związana z liczbą strzelonych bramek.

Garść definicji

Wymagania stawiane przed uczestnikami promocji sprawiają, że warto znać najważniejsze pojęcia, zanim przystąpimy do działania.

Wpływem na konto może być każdy przelew z wyjątkiem tych pochodzących z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (z GOonline włącznie) oraz z rachunków kredytowych. Najłatwiej spełnić ten warunek, wykonując przelew ze swojego konta w innym banku, gdyż wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Przelew to zlecenie przekazania środków w bankowości internetowej lub mobilnej. Nie będą tu wliczane przelewy natychmiastowe oraz poprzez systemy płatności internetowych, czyli PayU, Blik, Blue Media itp.

Transakcje Blik określone są dość zdawkowo - jako transakcje z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie.

Darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Sztandarowy rachunek osobisty w BNP prowadzony jest bezpłatnie. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, z których to Karta Otwarta na Dzisiaj może być darmowa przy zaledwie jednej transakcji w miesiącu. Więcej szczegółów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

 • Konto
  0 zł / 2,50 zł

 • Karta
  0 zł – 12 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 7 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z pięciu kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.

Mistrzostwa z bankiem

Opisywana promocja może zachęcić do śledzenia piłkarskich mistrzostw Europy nie tylko zagorzałych kibiców, ale i tych, którzy liczą na jak najwyższą premię. Już wiadomo, że w ćwierćfinałach padło 14 bramek, czyli został spełniony warunek wypłaty 100 zł. Teraz wszystko w Twoich rękach. Nie ma już na co czekać, bo pula promocyjnych wniosków może się szybko wyczerpać.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
K
Krzysztof
Gość

dlaczego usunięto moje komentarze ? paribas to nierzetelny i nieudolny bank, na infololinii nie jest wymagane od telefonistek udzielanie prawidłowych informacji, tak mi odpowiedziano na reklamację, odnośnie błędu telefonistki przez który straciłem 300 zł

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krzysztof

Nikt ich nie usunął - przesunęliśmy je do odpowiedniego tekstu: https://www.najlepszekonto.pl/300-zl-premii-zdobywaj-z-kontem-otwartym-na-ciebie-bnp-paribas

Odpowiedz

P
PPiotr
Gość

Jak wygląda potem możliwość zamknięcia konta? Czy bank pobiera za to prowizję?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@PPiotr

Nie ma żadnych opłat za zamknięcie konta. Dostępne sposoby przetestowaliśmy i opisaliśmy tutaj: https://www.najlepszekonto.pl/jak-zamknac-konto-osobiste-w-bnp-paribas

Odpowiedz

O
Olaf
Gość

Jest dobrze - 2 mecze, 5 bramek, czyli 5 dyszek jest już w kieszeni. Jestem pewien, że cała stówka wpadnie ?

Odpowiedz

A
Adrian
Gość
@Olaf

No i mamy to, 350 zł :-)

Odpowiedz

D
Dariusz
Gość

Wpisalem dane wkompie i skasowalem bo niemogo zrbic tam foto dowodu!teraz jak wpisuje na tablecie to juz sa wykozystane!oco chodzi???

!

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Dariusz

Co to znaczy, że skasowałeś dane? Wniosek został wysłany na komputerze?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Dariusz

Jeśli chodzi o rejestrację w promocji, to na tablecie nie rejestruj się ponownie (bo system odrzuci Twoje dane gdyż one już istnieją w bazie), tylko skorzystaj z linka przesłanego mailem przez organizatora i wypełnij wniosek o konto.

Odpowiedz

K
Kapryśny
Gość

Ja chyba poczekam do zakończenia ćwierćfinałów, by zobaczyć czy jest szansa na tę dodatkową stówę. 250 zeta to trochę mało, mimo wszystko.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Kapryśny

Taktyka wydaje się sensowna, ale żebyś się tylko nie spóźnił. Liczba bramek w 1/8 mogła skłonić już wiele osób do przystąpienia do promocji.

Odpowiedz

K
Kibicka
Gość

Bramki z meczu o 3. miejsce też się liczą?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kibicka

Według regulaminu nie - liczone będą bramki z ćwierćfinałów, półfinałów i finału.

Odpowiedz

K
Kuba
Gość
@Kibicka

Przecież na Euro nie ma meczów o trzecie miejsce...

Odpowiedz

M
Marek
Gość

Dzisiaj w jednym meczu padło 8 bramek więc 10 to raczej nie będzie problem.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Marek

Wczorajsze mecze nie liczą się do tych w promocji - organizator zapłaci 10 zł za bramki od ćwierćfinałów w górę.

Odpowiedz

A
Adam R
Gość

Witam! Czy konieczne jest zamawiane karty skoro warunki można spełnić bez płacenia nią?

Odpowiedz

M
Marek
Gość
@Adam R

Trzeba brać kartę, regulamin tego wymaga.

Odpowiedz