Wróć

Promocja "Moje Konto 360°": 100 zł za założenie i do 500 zł za polecenie rachunku Banku Millennium

Promocja "Moje Konto 360°": 100 zł za założenie i do 500 zł za polecenie rachunku Banku Millennium
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie można zyskać 600 zł: 100 zł premii i do 500 zł za polecenie konta.
Po drodze W styczniu i lutym należy zasilić konto kwotą min. 1000 zł i dokonać jednej transakcji kartą/BLIK-iem. Aby otrzymać premię za polecenie konta, polecony znajomy również musi spełnić warunki promocji.
Aż 600 zł za polecanie i aktywne korzystanie z Konta 360° można zyskać w promocji "Moje Konto 360°" organizowanej przez Agorę SA przy współpracy z Bankiem Millennium. Akcja skierowana jest do nowych klientów banku, a jej warunki są łatwe do spełnienia.

  Rejestracja w promocji trwa od 16 listopada 2016 r. do 9 grudnia 2016 r. Organizatorem akcji jest spółka Agora SA i to ona wypłaci premię uczestnikom.

  Nawet 600 zł premii

  Promocja składa się z dwóch powiązanych ze sobą części:

  • część I – „Konto 360° z premią”: do zdobycia jest 100 zł za założenie Konta 360°,
  • część II – „Polecaj konto i zarabiaj”: można zyskać do 500 zł za polecenie rachunku innym uczestnikom (50 zł za każde polecenie).

  Nagrody zostaną wypłacone na promocyjne konto do 31 marca 2017 r. Są one zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

  Ważne: akcja nie łączy się z innymi promocjami Banku Millennium dotyczącymi Konta 360°, w tym z ofertą specjalną „Zyskaj 360 zł – 4 edycja”.

  Do kogo adresowana jest promocja?

  W obu częściach promocji nagrodę może otrzymać wyłącznie nowy klient, a więc osoba, która:

  • od 1 kwietnia 2015 r. nie miała zawartej z Bankiem Millennium umowy o żaden produkt (jako właściciel, współwłaściciel, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator); wlicza się w to również karta przedpłacona;
  • przed 15 listopada 2016 r. nie była zarejestrowana przez bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu;
  • nie jest pracownikiem banku ani spółki Agora.

  Jeżeli zatem nigdy nie korzystałeś z oferty Banku Millennium lub Twoja relacja z tym bankiem zakończyła się przed 1 kwietnia 2015 r., to możesz wziąć udział w promocji.

  Jak zdobyć 100 zł za założenie konta?

  Aby skorzystać z części I akcji („Konto 360° z premią” – do zdobycia 100 zł), należy:

  1. Do 9 grudnia 2016 r. założyć profil w aplikacji na stronie promocji i podać dane: imię, nazwisko, adres e-mail, a następnie – za pomocą linku aktywacyjnego – złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Ważne: liczą się tylko wnioski złożone za pośrednictwem otrzymanego linku.
  2. Do 15 grudnia 2016 r. podpisać umowę o wybrane konto wraz z kartą debetową.
   • Pamiętaj, aby wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku i podmiotów powiązanych oraz na ujawnienie przez bank spółce Agora danych objętych tajemnicą bankową w celu wypłacenia premii.
  3. W styczniu i lutym 2017 r. zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub BLIK-iem) w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych (POS); nie wliczają się w to: wypłaty gotówki, przelewy internetowe, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi, transakcje zwrócone przed zakończeniem promocji. Warunek ten trzeba spełnić dla każdego miesiąca oddzielnie.
  4. Do 24 marca 2017 r. uzupełnić dane w aplikacji o adres zamieszkania i numer rachunku otwartego w ramach promocji.

  Z jednego profilu w aplikacji promocji można założyć tylko jeden rachunek, czyli premia za założenie konta przysługuje tylko raz.

  Jak dodatkowo zyskać 500 zł za polecenie rachunku?

  Aby skorzystać z części II akcji („Polecaj konto i zarabiaj” – do zdobycia 500 zł), należy spełnić wszystkie opisane powyżej warunki, a dodatkowo:

  1. Do 9 grudnia 2016 r. wygenerować w aplikacji specjalny kod i przekazać go osobie poleconej.
  2. Osoba polecona również musi spełnić warunki z części I (a więc być nowym klientem banku, założyć konto przez aplikację, wyrazić wymagane zgody, wpłacić co miesiąc 1000 zł i dokonać jednej transakcji bezgotówkowej), a przy zakładaniu konta podać otrzymany kod polecający.

  Za każdą poleconą w ten sposób osobę otrzymamy 50 zł premii. Maksymalnie możemy uzyskać premię za 10 osób (10 osób x 50 zł = 500 zł premii).

  Warto wspomnieć, że nowy klient może być zarówno osobą polecającą, jak i polecaną.

  Regulamin akcji „Moje Konto 360° w Banku Millennium” znajdziesz tutaj.

  Parametry Konta 360° i Konta 360° Student

  Korzystanie ze sztandarowych rachunków Banku Millennium zapewnia nam brak opłat. Przy Koncie 360° otrzymujemy:

  • 8 zł miesięcznie za prowadzenie konta (można uniknąć);
  • 0 zł za przelewy internetowe;
  • 0 zł za wypłaty w oddziale banku i w bankomatach banku;
  • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash, 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (opłata nie jest pobierana przez pierwsze dwa miesiące, a w kolejnych można jej uniknąć);
  • 7 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej (opłata nie jest pobierana przez pierwsze dwa miesiące, później można jej uniknąć).

  Na pierwszy rzut oka wygląda, że konto w Banku Millennium nie należy do najtańszych. Na szczęście opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę środków bankomatów można stosunkowo łatwo uniknąć. W tym celu należy zapewnić w danym miesiącu wpływ min. 1000 zł spoza Banku Millennium oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub BLIK-iem.

  Konto 360° Student – dostępne dla klientów poniżej 26 roku życia – zapewnia dodatkowo m.in. bezwarunkowe darmowe prowadzenie rachunku. Opłata za kartę wynosi 4 zł miesięcznie, a do jej uniknięcia wystarczy dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej (nie ma warunku wpłaty 1000 zł na konto).

  Zdaniem redakcji

  100 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków – 1000 zł wpłaty oraz jedna transakcja bezgotówkowa przez dwa kolejne miesiące – jest niewątpliwie okazją wartą rozpatrzenia. Nieco trudniej będzie o zyskanie premii z polecenia – wtedy te warunki musimy spełnić nie tylko my, ale też osoby, którym poleciliśmy rachunki Banku Millennium.

  Konto 360° można zarekomendować osobom aktywnie korzystającym z płatności mobilnych i kartą. W stosunkowo łatwy sposób mogą one uzyskać dobre, darmowe konto w jednym z czołowych banków w naszym kraju. Dodatkowo posiadacze tego rachunku mogą założyć wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe i lokatę mobilną.

  Krystian

  Autor tekstu o promocji