Wróć

Money Mania X: 560 zł premii za otwarcie Konta 360˚ i szansa na dodatkowe 1500 zł!

Money Mania X: 560 zł premii za otwarcie Konta 360˚ i szansa na dodatkowe 1500 zł!
Czas trwania
Cel (zysk) 460 zł w gotówce, bon 100 zł na wakacje.pl oraz szansa na dodatkowy bon o wartości 1500 zł.
Po drodze W czerwcu i lipcu należy zasilić konto kwotą min. 1000 zł oraz aktywnie korzystać z karty debetowej i płatności BLIK.
Na uczestników 10 edycji Money Manii czekają atrakcyjne nagrody: 100 zł premii za założenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student w Banku Millennium oraz stuzłotowy bon podarunkowy. Ponadto uczestnicy akcji mogą skorzystać z równoległej promocji banku, umożliwiającej zdobycie 360 zł w ramach moneyback. Jeżeli zatem połączymy obie akcje, możemy zgarnąć nawet 560 zł i - dodatkowo - zyskać szansę na nagrodę w postaci bonu o wartości 1500 zł.

Organizatorem promocji „Money Mania 10” oraz fundatorem premii jest Money.pl Sp. z o.o., właściciel znanego portalu o tematyce finansowej. Natomiast współorganizatorami są: Bank Millennium S.A. oraz firma Enovatis S.A., lider rynku turystyki online w Polsce.

460 zł w gotówce, 100 zł bon rabatowy i dodatkowe nagrody

W najnowszej – w pewien sposób jubileuszowej, bo dziesiątej - edycji Money Manii mamy do czynienia z prawdziwą kumulacją nagród. Po spełnieniu niezbyt trudnych warunków możemy zdobyć następujące profity:

 • premię gotówkową w wysokości 100 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium;
 • bon podarunkowy o wartości 100 zł do zrealizowania w serwisie wakacje.pl.

Ponadto organizator promocji przygotował 4 nagrody dodatkowe w postaci bonu o wartości 1500 zł (do wykorzystania na dowolną wycieczkę z serwisu wakacje.pl).

Jakby tego było mało, najnowsza edycja Money Manii łączy się z prowadzoną równolegle przez Bank Millennium promocją „Zyskaj 360 zł – 5 edycja”, w której za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student możemy zyskać kolejne 360 zł w formie moneybacku.

Reasumując, osoby, które skorzystają z obu tych akcji, mogą otrzymać:

 • 460 zł w gotówce (100 zł premii powitalnej od organizatora promocji + 360 zł premii moneyback od Banku Millennium);
 • stuzłotowy bon wycieczkowy od organizatora promocji.

Nietrudno więc obliczyć, że ta swoista kumulacja ofert specjalnych łącznie może nam przynieść aż 560 zł premii. Ponadto – pod warunkiem, że dopisze nam szczęście - możemy stać się właścicielami dodatkowej nagrody o wartości 1500 zł.

Kto może wziąć udział w Money Manii 10?

W promocji Money Mania X mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które po 1 kwietnia 2015 r. nie miały zawartej umowy z Bankiem Millennium dotyczącej produktów lub usług (nawet jako współposiadacz, pełnomocnik, opiekun lub kurator posiadacza, a także przedstawiciel ustawowy rachunku prowadzonego w tym banku).

Jeżeli nigdy nie miałeś konta ani żadnego innego produktu w tym banku to możesz wziąć udział w tej promocji.

Jak zdobyć 100 zł premii i stuzłotowy bon wakacyjny?

O dziwo, warunki akcji wcale nie są trudne (choć jest ich dość dużo). Aby otrzymać obie gratyfikacje, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 28 maja 2017 r. zarejestrować się na i założyć swój profil w aplikacji promocyjnej, podając adres e-mail oraz imię i nazwisko oraz potwierdzić rejestrację, klikając w link umieszczony w wiadomości e-mail, przesłanej przez organizatora promocji.
 2. Na stronie banku, która pojawi się po kliknięciu linku wypełnić wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student. Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić zgodę na:
  • przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz współpracujących z nim podmiotów,
  • przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji,
  • nie odwołać tych zgód w czasie trwania akcji.
 3. Do dnia 31 maja 2017 r. (włącznie) podpisać umowę o prowadzenia Konta 360˚ lub Konto 360˚ Student wraz kartą debetową, a następnie aktywować rachunek za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.
 4. W czerwcu i lipcu 2017 r. zasilić konto kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem (warunek ten trzeba spełnić w każdym z obu miesięcy)
  • pod uwagę będą brane wyłącznie płatności kartą lub BLIk-iem dokonane w sklepach stacjonarnych lub internetowych, zaksięgowane przez bank na koncie. Organizator nie będzie uwzględniał wypłat z bankomatów, przelewów i transakcji anulowanych.
 5. Do dnia 31 lipca 2017 r. podać w aplikacji promocyjnej numer założonego wcześniej rachunku, aby organizator promocji wiedział, na jakie konto ma przelać premię.
 6. Do dnia 16 sierpnia 2017 r. posiadać aktywne konto – zamknięcie rachunku przed tym terminem uniemożliwi organizatorowi przelanie nagrody.

Z jednego profilu w aplikacji można założyć tylko jedno konto objęte promocją. Jeżeli chcesz, aby członkowie Twojej rodziny skorzystali z promocji i zgarnęli premię, to każdy z nich powinien otworzyć osobny profil na .

Szansa na bon o wartości 1500 zł

Także i ta nagroda ma formę bonu wycieczkowego, który możemy zrealizować na serwisie wakacje.pl. Aby jednak mieć szansę na uzyskanie tego profitu, musimy dodatkowo:

 • aktywować aplikację mobilną;
 • wykonać minimum 5 transakcji BLIK-iem w każdym z dwóch miesięcy (tj. w czerwcu i lipcu 2017 r.) na dowolną kwotę.

Spośród uczestników, którzy spełnią te warunki, bank wyłoni czterech laureatów według następującego klucza – sprawdzi datę aktywacji aplikacji mobilnej i przyzna nagrodę tym klientom, którzy przeprowadzili aktywację jako osoba 90 (dziewięćdziesiąta), 180 (sto osiemdziesiąta), 270 (dwieście siedemdziesiąta) i 360 (trzysta sześćdziesiąta). Tak więc aby otrzymać dodatkowy bonus, potrzebny nam będzie przysłowiowy łut szczęścia.

Wypłata nagród przez organizatora

Premia gwarantowana o wartości 100 zł oraz bon o wartości 100 zł zostaną przekazane przez organizatora na aktywne konto uczestnika akcji w terminie do dnia 16 sierpnia 2017 r. Wartość obu bonusów jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Natomiast w przypadku 4 uczestników, którzy zdobędą nagrodę w wysokości 1500 zł, organizator zobowiązuje się do ufundowania dodatkowej nagrody pieniężnej przeznaczonej na zapłatę podatku i przekaże należność na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego.

Jak zyskać 360 zł premii od Banku Millennium?

Jak już wspomnieliśmy, uczestnicy Money Manii mają prawo wziąć udział w wewnętrznej promocji Banku Millennium, w której można otrzymać przez 6 kolejnych miesięcy do 60 zł zwrotu miesięcznie za płatności kartą lub BLIK-em, łącznie zyskując nawet 360 zł.

Warto więc porównać warunki obu akcji i sprawdzić, czy będziemy w stanie im sprostać. W promocji „Zyskaj 360 zł” bonus przypadnie tym uczestnikom, którzy:

 • przez 6 kolejnych miesięcy przynajmniej raz w miesiącu zalogują się do aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonają przynajmniej jedną płatność kartą debetową lub BLIK-iem – pod uwagę brane będą wyłącznie transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez Internet oraz – co istotne - zaksięgowane w danym miesiącu na koncie;
 • w przypadku Konta 360° zapewnią w danym miesiącu kalendarzowym wpływy na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł (posiadacze Konta 360° Student nie muszą spełniać tego warunku).

Szczegółowy opis promocji „Zyskaj 360 zł” znajdziesz tutaj.

Opłaty za Konto 360° oraz Konto 360° Student

Poniżej przedstawiamy podstawowe opłaty dotyczące rachunków objętych ofertą specjalną.

Konto 360° Konto 360° Student
Warunek uniknięcia opłat Opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty i wypłaty z bankomatów można uniknąć, o ile na konto wpłynie 1000 zł miesięcznie oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja kartą debetową lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK Opłat za obsługę karty i bankomaty można uniknąć jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK
Prowadzenie rachunku 8 zł - można uniknąć 0 zł
Obsługa karty debetowej 7 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć 4 zł – można uniknąć
Wypłaty z bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

Przelewy internetowe 0 zł 0 zł
Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku 0 zł 0 zł

Komentarz redakcji

Atrakcyjna premia, nieskomplikowane warunki, możliwość skorzystania z równoległej oferty specjalnej – to największe atuty najnowszej Money Manii. Uczestnicy promocji, którzy założą Konto 360° lub Konto 360° Student, zapewnią w czerwcu i lipcu miesięczny wpływ na konto w wysokości 1000 zł oraz przeprowadzą minimum jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem, otrzymają od organizatora akcji aż dwie nagrody: premię gotówkową w wysokości 100 zł oraz stuzłotowy voucher do wykorzystania na portalu wycieczkowym. Ponadto jeżeli aktywują aplikację mobilną oraz w czerwcu i lipcu wykonają minimum 5 transakcji BLIKIEM, zyskają szansę na zdobycie dodatkowej premii wynoszącej aż 1500 zł.

Co więcej, warunki aktywności obowiązujące w Money Manii 10 pokrywają się z warunkami równoległej promocji Banku Millennium. Także w akcji „Zyskaj 360 zł” należy zapewnić odpowiednie wpływy na konto i aktywnie posługiwać się kartą lub BLIK-iem (aczkolwiek trzeba spełniać te wymogi dłużej, bo przez 6 kolejnych miesięcy). Dzięki temu można zyskać dodatkowe 360 zł w formie zwrotu za płatności kartą.

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden szczegół: spełniając warunki obu ofert, unikniemy opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłatę środków z bankomatów. W efekcie oprócz premii wynoszącej nawet 560 zł otrzymamy praktycznie darmowy rachunek.

W naszej opinii promocja Money Mania 10 to oferta warta rozważenia - tym bardziej, że Konto 360° Banku Millennium plasuje się w czołówce najlepszych rachunków osobistych na rynku.

Krystian

Autor tekstu o promocji