200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym

Publikacja:
200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient Alior Banku, czyli osoba, która nie posiadała w tym banku rachunku osobistego lub Karty Kibica w ciągu roku przed datą złożenia wniosku.
Po drodze Wymagana jest aktywność w każdym z 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta: zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 500 zł, wykonanie 3 transakcji kartą i zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Banku.
To już 22. edycja popularnej Money Manii, a jej partnerem ponownie jest Alior Bank. Z radością stwierdzamy, że choć premia jest wyższa niż poprzednio (wynosi 200 zł), to warunki do zrealizowania są… prostsze! Tym razem do zgarnięcia bonusu wystarczy aktywność w 3 kolejnych miesiącach - zapewnienie wpływu w wysokości min. 500 zł, wykonanie przynajmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą i zalogowanie się w aplikacji mobilnej.

Tradycyjnie organizatorem Money Manii (cyklicznej akcji dla osób korzystających z promocji bankowych) jest Totalmoney.pl sp. z o.o.

Czasu na podjęcie decyzji o przystąpieniu do akcji jest dużo – akcja trwa do 30 kwietnia 2020 r., ale w regulaminie znajduje się zapis pozwalający organizatorowi na jej zakończenie wcześniej, po podaniu takiej informacji z 7-dniowym wyprzedzeniem. Lepiej więc nie kusić losu i jak najszybciej podjąć decyzję. Tym bardziej, że wcześniejsze założenie konta i spełnienie warunków aktywności oznacza szybsze otrzymanie nagrody.

Kto ma szansę na bonus?

W tej akcji specjalnej mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które zaakceptują regulamin promocji. Konieczne też jest posiadanie polskiego dowodu osobistego.

Wykluczenie z udziału dotyczy:

 • osób, które w ciągu roku przed złożeniem wniosku o Konto Jakże Osobiste w ramach 22. edycji Money Manii posiadały w Aliorze konto osobiste (w złotówkach lub walutach obcych) i/lub Kartę Kibica Alior Banku;
 • pracowników i współpracowników organizatora oraz Alior Banku;
 • klientów posiadających w Aliorze konto wspólne z pracownikiem lub współpracownikiem organizatora lub Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego (także walutowego), rachunku firmowego lub konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz ROR w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza z udziału w promocji.

Najpierw formalności, potem aktywność

Punktem wyjścia w drodze po nagrodę jest zarejestrowanie się w Money Manii. Jeśli brałeś udział w jej poprzednich edycjach, pomijasz ten etap (dotyczy on tylko nowych uczestników) i zaczynasz działania od Kroku 2:

Start
 • Krok 1

  Do 30 kwietnia 2020 r. zarejestruj się i załóż profil na stronie Money Manii. Na tym etapie musisz podać jedynie swoje dane osobowe i adres e-mail, na który otrzymasz link umożliwiający potwierdzenie przystąpienia do grona “money maniaków”.

 • Krok 2

  Do 30 kwietnia 2020 r. zaloguj się na stronie Money Manii i kliknij w aktywny link Wyślij wniosek, który przekieruje Cię na stronę Alior Banku. To na niej musisz złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.

  Pamiętaj, że adres podany we wniosku o rachunek musi być identyczny z zapisanym w profilu Money Manii oraz że musisz wyrazić zgodę, by bank przekazał organizatorowi informacje objęte tajemnicą bankową. Brzmi groźnie, ale chodzi tylko o poinformowanie organizatora, że spełniłeś warunki akcji i należy Ci się nagroda.

 • Krok 3

  Do 31 maja 2020 r. podpisz z Alior Bankiem umowę o wspomniane produkty, czyli Konto Jakże Osobiste i kartę debetową.

 • Krok 4

  Do 31 sierpnia 2020 r. musisz wykonać wszystkie poniższe zadania. Regulamin wymaga, byś w każdym z trzech kolejnych miesięcy po założeniu rachunku:

  • zapewnił wpływ na konto w łącznej wysokości min. 500 zł;
  • wykonał otrzymaną kartą debetową przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę;
  • choć raz zalogował się do aplikacji mobilnej Alior Banku (o tym warunku najłatwiej zapomnieć, więc szczególnie na niego uczulamy).

  Przykład: jeśli konto założysz w marcu, to powyższe warunki spełniasz w kwietniu, maju i czerwcu.

 • Krok 5

  Do 31 sierpnia 2020 r. musisz też uzupełnić w swoim profilu na stronie Money Manii numer nowo otwartego konta w Alior Banku, na które ma zostać przekazana premia.

 • Premia

  Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz na adres e-mail do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania akcji, a pieniądze trafią na Twój rachunek na początku kolejnego miesiąca.

Mission complete!
Ważna informacja od organizatora: zdarza się, że podczas wypełniania wniosku o Konto Jakże Osobiste pojawia się plansza z informacją, iż nie można dokończyć wysyłania wniosku i nastąpi kontakt z infolinii Alior Banku. Taka sytuacja ma miejsce, gdy (w 99% przypadków) uczestnik promocji był kiedyś klientem Alior Banku. W takiej sytuacji należy wyrazić zgodę na kontakt infolinii. Dokończenie procesu wnioskowania o rachunek nastąpi podczas rozmowy z konsultantem. Tak złożony wniosek bierze udział w promocji!

Ramy czasowe promocji

Terminy aktywności, a zwłaszcza zasady wypłaty nagród, najlepiej przedstawić na konkretnych przykładach.

Miesiąc założenia rachunku (podpisania umowy)

Miesiące wymaganej aktywności

Termin przekazania informacji o nagrodzie

Termin wypłaty premii

Marzec 2020 r.

kwiecień, maj, czerwiec

31 lipca 2020 r.

7 sierpnia 2020 r.

Kwiecień 2020 r.

maj, czerwiec, lipiec

28 sierpnia 2020 r.

4 września 2020 r.

Maj 2020 r.

czerwiec, lipiec, sierpień

25 września 2020 r.

2 października 2020 r.

Z otrzymanej gotówki będziesz mógł się cieszyć bez ograniczeń, gdyż nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

To musisz wiedzieć, by zdobyć premię

W regulaminie akcji są zapisane bardzo istotne informacje dotyczące transakcji kartą, które mogą być wykonane w ramach tej promocji.

Płacenie „plastikiem” dozwolone jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warunków regulaminu nie spełnią za to płatności o określonych kodach MCC określających miejsce dokonania zapłaty:

 • 7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 - określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 - określający instytucje finansowe,
 • 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Oczywiście do limitu trzech obowiązkowych transakcji nie zostaną także zaliczone operacje anulowane i zwrócone.

Wśród zasad opisujących warunki promocji nie ma natomiast żadnych konkretnych wymagań odnośnie wpływów. Jedyne ograniczenie sprowadza się do tego, by łączna suma zasileń rachunku w każdym z trzech miesięcy wynosiła min. 500 zł.

Oferta Alior Banku – indywidualnie dopasowana i z wieloma korzyściami

W ramach promocji musisz założyć Konto Jakże Osobiste w Alior Banku. To wyjątkowy rachunek, bo w dużej mierze możesz go dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Bank oferuje 10 korzyści, z których 2 są bezpłatne, a za każdą następną opłata wynosi 3,50 zł/miesiąc.

 • Konto
  0 zł / 10 zł

 • Karta
  0 zł / 5 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,50 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: usługi i opłaty związane z kontem można swobodnie konfigurować w ramach tzw. korzyści, np. ustanawiać darmowe przelewy natychmiastowe i brak opłat za przewalutowanie (2 korzyści są darmowe).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną analizą Konta Jakże Osobistego od Alior Banku. Na zachętę dodamy, że jedną z korzyści jest podwyższone do 3% oprocentowanie Konta Oszczędnościowego, które dotyczy kwot do 20 000 zł. Do końca marca br. bonusową stawkę możesz otrzymać bez dodatkowych ograniczeń. Natomiast od 1 kwietnia, chcąc cieszyć się tak wysokim oprocentowaniem, powinieneś wydać kartą debetową 300 zł w miesiącu (czyli zrealizować działania zapewniające bezpłatne korzystanie z „plastiku”). Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało do 30 czerwca 2020 r.

Warto też wiedzieć o ofercie Konta Mega Oszczędnościowego, na którym dla nowych środków obowiązuje oprocentowanie od 2,1% (bez dodatkowych warunków) do 2,5% (po zapewnieniu wpływu w wysokości min. 1500 zł) dla kwot do 100 000 zł.

Dodatkowa premia dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą? To powinieneś wiedzieć o szybkiej akcji, w której wystarczy założyć rachunek firmowy po zalogowaniu się na profilu osoby indywidualnej, by zdobyć 200 zł premii. Potem, wykazując się przez rok aktywnością w korzystaniu z konta firmowego możesz zgarnąć dodatkowe 1500 zł.

Proste aktywności przepustką do atrakcyjnej premii

Malkontenci mogą narzekać, że dla zdobycia premii konieczne jest aktywne korzystanie z rachunku przez trzy miesiące. Optymiści zauważą za to zapewne, że wymagania nie są szczególnie skomplikowane. Zalogowanie do aplikacji mobilnej Alior Banku możesz zrealizować w dowolnym miejscu i czasie, wystarczy, że spędzisz w niej kilka sekund, bo regulamin nie wymaga, byś cokolwiek robił w apce. Wpływ możesz zapewnić jednym przelewem ze swojego rachunku na kwotę 500 zł lub kilkoma, których suma przekroczy wymagany limit. Nie ma przeszkód, byś zautomatyzował ten proces, ustawiając na swoim głównym rachunku zlecenie stałe do Alior Banku. Wykonanie w miesiącu 3 transakcji bezgotówkowych kartą też nie jest trudne, bo nie ma żadnych ograniczeń kwotowych.

Krótko mówiąc, wystarczy tylko trochę aktywności, by zdobyć wysoką premię. Swoje zyski możesz powiększyć, korzystając przy okazji z atrakcyjnej oferty dla oszczędzających oraz rozglądając się za ofertami specjalnymi, z których mogą korzystać klienci Alior Banku.

Masz już komplet informacji niezbędnych do podjęcia decyzji. Czas, byś zdecydował, czy przystąpisz do Money Manii.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(51)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
L
Lech
Gość

Moneymania mi napisała,że nie spełniłem warunków tj nie zapłaciłem przynajmniej 3 razy kartą w czerwcu kiedy w historii transakcji są ewidentnie 3 transakcje,co robić w takiej sytuacji?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Lech

Sugeruję przefiltrować transakcje po dacie i typie (płatność kartą), zrobić zrzut ekranu i przesłać go do nich, jako dowód spełnienia warunków. Poprosić o ponowną weryfikację.

Odpowiedz

A
Artur
Gość
@Lech

Mi też tak odpisali i okazało się że w jednym miesiącu zapłaciłem za bilet autobusowy kartą a taka transakcja wg regulaminu nie wlicza się....200 zł poszło się.......

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Artur

Przykra sprawa. Tego typu sytuacje pokazują, jak wielkie znaczenie ma dokładne przestudiowanie zasad opisanych w regulaminie. Osobiście zawsze robię 1-2 operacje więcej niż wymagana norma jeśli wśród płatności są takie, które mogą ewentualnie podpadać pod wykluczenie, tak na wszelki wypadek.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Krzysztof Duliński

Ja ze swojej strony podpowiem, że Alior Bank w historii wykonanych transakcji pokazuje kod MCC. Warto po płatnościach kartą sprawdzić, czy kod jest taki, jak się spodziewamy, czy nie jest wykluczony regulaminem.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Krystian

Dzięki za uzupełnienie. Alior faktycznie należy do nielicznych banków, które pokazują kod MCC miejsca dokonania transakcji. Jest to bardzo przydatne dla Łowców Promocji, bo niekiedy punkt wygląda na "pewny", ale kod MCC może być przypisany do firmy-matki i i może się zdarzyć, że akurat będzie objęty wykluczeniem. Inny przykład - salonik prasowy będzie miał "poprawny" kod MCC, ale zarejestrowanie płatności na terminalu związanym z Lotto sprawi, że transakcja nie zostanie na ogół zaliczona do właściwych w ramach promocji.

Poniżej zamieściłem ilustrację z zaznaczeniem miejsca, gdzie szukać kodu MCC w historii danej transakcji.

Kod MCC w szczegółach transakcji kartą Alior Banku

Odpowiedz

A
Artur
Gość

Jakaś lipa z tą promocją. Spełniłem wszystkie warunki i do dzisiaj powinienem otrzymać nagrodę a tu cisza. Nawet mail z moneymanii nie przyszedł. Napisałem do nich zapytanie, zobaczymy co odpiszą.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Artur

Brałam udział w tej promocji i mail z MM przyszedł... poprzez wiadomość w Alior Online. Jeśli nawet tam nic nie masz, to zostaje reklamacja.

Odpowiedz

A
Artur
Gość
@Aldona Derdziak

Napisałem reklamację do moneymanii, ale zero odpowiedzi....nikt nawet nie raczy odpisać. Numeru telefonu do nich nie ma nigdzie, tylko kontakt mailowy. Nie wiem co dalej robić, bo ewidentnie spełniłem wszystkie warunki promocji a 200 zł nie dostałem.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Artur

Total Money ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, więc najlepiej odczekać. Może do tego czasu coś się wyjaśni.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Dostaliście już przelewy za to?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Piotr

Osobiście mogę potwierdzić, że tak :)

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Aldona Derdziak

Bank przysłał powiadomienie że spełniłem warunki a moneymania milczy, numer konta tam wpisałem.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Piotr

W tej sytuacji pozostaje Ci złożenie reklamacji u organizatora, który odpowiada za przebieg promocji.

Odpowiedz

W
Wotek
Gość

Po jakim czasie można rozwiązać umowę z Bankiem po spełnieniu wymagań do otrzymania premii np : składam wniosek w kwietniu , podpisuje w maju ,czerwiec lipiec i sierpień spełniam warunki ,premia w październiku . Kiedy mogę zamykać i czy mogę przez internet czy osobiście?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Wotek

Na pewno po odebraniu premii. Niestety konto możesz zamknąć tylko osobiście.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość

Doładowania telefonu kartą powinny być ok (patrz komentarze niżej), inne sposoby mogą nie przejść.

Odpowiedz

P
Piotr
Gość

Są jakieś sposoby żeby zaplacic gdzieś tą kartą w internecie a później odzyskać te 300zl? Jakieś zasilanie kont? Czy coś podobnego?

Odpowiedz

S
sceptyczna
Gość

Kurcze, nie mogę założyć tego konta przelewem... Próbowałam kilka razy i ciągle odrzucało mi numer konta :(

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@sceptyczna

Wiesz co, miałam taki sam problem, ale spróbowałam potem za jakiś czas i zadziałało. Wpisałam też numer rachunku ręcznie - kto wie, może to też pomogło.

Odpowiedz

S
sceptyczna
Gość
@paladinek

Dzięki! Pomogło :)

Odpowiedz

A
Adam
Gość

Mam pytanie do promocji 200 zł za założenie konta jakże osobistego i spełnienie warunków. W miesiącu wymagane są 3 transakcje bezgotówkowe. I mam pytanie, czy te transakcje mogą być wykonane w internecie, np. na stronie doladowania.orange.pl lub na Allegro. Z użyciem danych karty debetowej ?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Adam

Kod MCC dla zakupów na Allegro to 5999 (sprawdzone). Nie znajduje się on na liście wykluczonych transakcji, zatem można spokojnie płacić kartą na Allegro w tej promocji. Co do zakupów na stronie doladowania.orange.pl też na 99% powinno być OK, ale dla pewności to sprawdzę i dam znać :)

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Krystian

Cześć. Jak się dowiesz, to napisz :)

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Adam

Wracam z odpowiedzią :) Sprawdziłem — doładowania przez doladowania.orange.pl mają MCC 4814 więc nie są wykluczone.

Odpowiedz

A
Adam
Gość
@Krystian

Dzięki

Odpowiedz

D
Darek
Gość

Czy blik traktowany jest jako transakcja bezgotówkowa w tej promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Darek

Niestety nie - transakcje trzeba wykonać kartą debetową.

Odpowiedz

M
MagDa
Gość

Jakimi sposobami można podpisać umowę? Jest opcja przelewem?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@MagDa

Można poprzez kuriera albo przelew weryfikacyjny.

Odpowiedz

G
ggg
Gość

Co ze zgodami marketingowymi?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@ggg

Regulamin nie mówi nic na ich temat, wymaga jedynie podania personaliów i adresu e-mail podczas rejestracji w Money Manii. W praktyce trzeba jednak zaznaczyć wszystkie 3 okienka pod formularzem rejestracji - zaakceptować regulamin, zgodzić się na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do realizacji promocji i w celach marketingowych oraz otrzymywanie od organizatora informacji handlowych drogą elektroniczną.


Odnośnie samego wniosku o Konto Jakże Osobiste, zapisy regulaminu promocji też są enigmatyczne. Mówią jedynie o wymogu wyrażenia zgody na przekazanie organizatorowi przez Alior Bank informacji o wywiązaniu się przez uczestnika akcji z jej warunków. W rzeczywistości, składając wniosek o rachunek, trzeba też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, by bank mógł się z nami kontaktować, np. wysyłać sms-y z kodami do potwierdzenia transakcji.

Odpowiedz

B
Bombel
Gość

Znowu ta karta kibica... Nie pamiętam już ile razy nie mogłem wziąć udziału w promocjach Aliora, bo byłem przez nią wykluczony. Ciekawe, dlaczego Alior tak często wyklucza akurat posiadaczy tej karty.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@Bombel

Może to jakaś ukryta dyskryminacja, skoro te osoby miały tylko Kartę Kibica, a nie konto? ?

Odpowiedz

F
Franc88
Gość
@Bombel

Dlaczego zdecydowałeś się wyrobić kartę? To jest kredytówka czy zwykła karta do konta?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Franc88

Karta Kibica była kartą pre-paid i dawała różne benefity dla kibiców piłki nożnej :)

Odpowiedz

F
Franc88
Gość
@Aldona Derdziak

Domyślam się. Tylko konkretnie jakie?

Ostatnio obiło mi się o uszy że inny bank, chyba PKO, ma również wydawać swoje karty kibica.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Franc88

Np. zniżki na bilety Reprezentacji Polski, pierwszeństwo w kupnie wejściówek. W PKO BP można zamówić kartę z wizerunkiem ulubionego klubu z Ekstraklasy.

Odpowiedz

T
Tuchajbej
Gość

Po dokonaniu wpływu pieniądze muszą jakiś czas leżeć w Aliorze?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Tuchajbej

Nie muszą, możesz je z powrotem przelać do innego banku.

Odpowiedz

K
Kogucik_22
Gość

A w ramach Money Manii jest jakaś karencja? Korzystałem z poprzedniej, tej z Santanderem i nie wiem czy teraz znów mogę brać udział.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Kogucik_22

Każda Money Mania to tak naprawdę inna akcja. Jeśli korzystałeś z MM z Santanderem, jak najbardziej możesz teraz przystąpić do tej z Alior Bankiem.

Odpowiedz

P
Pixel
Gość

Żeby korzystać z tych korzyści do Konta Jakże Osobistego to trzeba spełniać jakieś warunki?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Pixel

Nie - dwie korzyści można wybrać bezpłatnie, każda kolejna będzie kosztowała 3,50 zł miesięcznie.

Odpowiedz

A
Anita
Gość

Jeśli założę konta w marcu to mogę wykonać płatności i wpływy od marca do maja?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Anita

Patrząc na zapisy regulaminu, to taka opcja nie jest możliwa. Regulamin wyraźnie mówi:

dla Kont założonych w marcu: kwiecień, maj, czerwiec

dotyczy to zarówno wpływów, transakcji, jak i logowania się do aplikacji.

Odpowiedz

L
Leszek KRK
Gość

Witam! Zamknąłem rachunek na początku kwietnia zeszłego roku. Czy mogę brać udział w promocji?

Odpowiedz

E
equadore
Gość
@Leszek KRK

Gdzie uzyskałeś informację o terminie zamknięcia konta?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Leszek KRK

Tak, ale pod warunkiem, że wniosek o Konto Jakże Osobiste złożysz po upływie roku od zamknięcia rachunku. Przykładowo, jeśli poprzedni rachunek został zamknięty 6 kwietnia, to wniosek w ramach promocji możesz złożyć dopiero po tej dacie.

Zwracam uwagę, ze decydująca jest data ZAMKNIĘCIA rachunku a nie ZŁOŻENIA DYSPOZYCJI (prośby) o jego zamknięcie. Od momentu dyspozycji biegnie okres wypowiedzenia który wynosi 30 dni.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@equadore

Takiej informacji powinien udzielić doradca w placówce banku. Oczywiście można też sprawdzić we własnym archiwum - może jest w nim dokument z wnioskiem o zamknięcie rachunku. Do daty jego złożenia trzeba dodać 30 dni na okres wypowiedzenia i poznasz datę zamknięcia rachunku

Odpowiedz

L
Leszek KRK
Gość
@equadore

Ja? Z komputera :) Zapisuję terminy zamknięcia konta.

Odpowiedz