Wróć

Money Mania XI: 100 zł do empik.com za otwarcie eKonta w mBanku + 650 premii moneyback

Money Mania XI: 100 zł do empik.com za otwarcie eKonta w mBanku + 650 premii moneyback
Czas trwania
Cel (zysk) Łącznie można zyskać aż 750 zł: 100 zł w formie bonu zakupowego oraz 650 zł moneybacku.
Po drodze Aby zdobyć 100 zł, wystarczy założyć eKonto standard i do 31 października 2017 roku wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę. Premię moneyback zyskasz natomiast za aktywne korzystanie z karty płatniczej.
W promocji przygotowanej przez portal finansowy Money.pl na osoby, które założą eKonto standard w mBanku, czeka bon zakupowy o wartości 100 zł do wykorzystania na empik.com. Uczestnicy akcji mogą również skorzystać z własnej promocji mBanku, w której do zdobycia jest do 650 zł premii moneyback oraz preferencyjne warunki prowadzenia konta. Łącząc obie akcje można więc otrzymać nawet 750 zł i gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata.

Lista korzyści w promocji Money Mania XI

Osoby, które zdecydują się na udział w najnowszej Money Manii, mogą liczyć na całkiem spory pakiet nagród:

 • bon o wartości o wartości 100 zł od organizatora akcji (którym jest portal finansowy Money. pl);
 • 650 zł premii moneyback za zakupy dokonane kartą lub Blikiem (fundatorem tej nagrody jest mBank);
 • dwuletnie zwolnienie z opłaty za użycie karty oraz gwarancję niezmienności opłat za następujące operacje bankowe: prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z najnowszej Money Manii mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w okresie od 1 stycznia 2016 roku do momentu złożenia wniosku w ramach promocji nie posiadały w mBanku żadnego produktu. Zapis ten wyklucza więc nie tylko posiadaczy rachunków osobistych, lecz również posiadaczy np. kart kredytowych, kont oszczędnościowych czy depozytów.

Ponadto uczestnicy akcji muszą spełnić następujące wymogi: mieć ukończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak otrzymać 100 zł do Empiku?

Aby otrzymać premię w postaci bonu o wartości 100 zł do empik.com, musimy wykonać kilka prostych czynności, dbając przy tym o zachowanie wymaganych terminów:

 1. Do 17 września 2017 r. zarejestrować się i założyć swój profil na stronie moneymania.pl (w formularzu należy podać swój adres e-mail oraz imię i nazwisko), a następnie:
  • potwierdzić rejestrację, klikając w link aktywacyjny wysłany na nasz adres e-mail,
  • kliknąć link "Wyślij wniosek", który przeniesie nas na stronę mBanku,
  • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy handlowej w zakresie określonym w formularzu oraz wypełnić wniosek o eKonto standard.
  Ważne! Z jednego profilu w aplikacji możemy założyć tylko jeden rachunek.
 2. Najpóźniej do 30 września 2017 r. podpisać umowę z mBankiem o prowadzenie eKonta w taryfie Standard.
 3. Do 31 października 2017 roku (włącznie) wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę. Organizator dopuszcza następujące formy transakcji: płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na nowo otwartym rachunku. Natomiast nie będą brane pod uwagę: wypłaty gotówki z bankomatu, przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku oraz płatności anulowane.

Przekazanie nagrody

Jeżeli spełnimy wszystkie postawione przez organizatora warunki, nagroda w postaci bonu elektronicznego o wartości 100 zł zostanie przesłana na adres e-mail, który podaliśmy podczas rejestracji najpóźniej do 30 listopada 2017 r. Voucher będzie dostępny również w naszym serwisie transakcyjnym.

Na realizację kuponu mamy czas do 29 maja 2018 r. (180 dni liczonych od 30 listopada) – po tym terminie bon utraci ważność.

Wartość premii jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Regulamin akcji znajdziesz na .

Jak otrzymać 650 zł premii moneyback od mBanku?

Jako że XI edycja Money Manii łączy się z prowadzoną równolegle promocją własną mBanku „Lepiej z eKontem”, mamy szansę na zdobycie kolejnych bonusów: 4% zwrotu od każdej transakcji kartą lub Blikiem (maksymalnie 130 zł miesięcznie przez 5 miesięcy - łącznie nawet 650 zł).

Aby jednak skorzystać z tej ciekawej oferty, musimy przez pięć kolejnych miesięcy: przynajmniej raz w miesiącu zalogować do aplikacji mobilnej banku, zasilić konto kwotą min. 1000 zł oraz zapłacić za zakupy kartą (w tym Android Pay) lub Blikiem na min. 250 zł. Jak więc widać, w tej drugiej promocji musimy się wykazać nieco większą aktywnością w posługiwaniu się rachunkiem oraz kartą.

Dodatkowo w ramach akcji otrzymamy też dwuletnią gwarancję niezmienności opłat za podstawowe operacje bankowe i - także dwuletni - brak prowizji za użytkowanie karty. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy z bankiem o prowadzenie eKonta standard, nie dłużej jednak niż do 30 września 2019 r.

Szczegółowy opis akcji „Lepiej z eKontem” znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto wybrać eKonto standard?

eKonto standard to podstawowy rachunek dla klientów indywidualnych oferowany przez mBank. Konto jest niemal bezpłatne, a przy tym daje dostęp do szeregu ciekawych funkcjonalności (np. aplikacji mobilnej, programu Payback, mOkazji, płatności Android Pay czy programu polecającego).

A jak wyglądają podstawowe opłaty za rachunek założony w promocji? Całkiem nieźle.

Po pierwsze otrzymamy gwarancję bezpłatnego prowadzenia konta przez 2 lata. Nie zapłacimy także za wydanie karty debetowej oraz jej obsługę przez okres 24 miesięcy (po tym okresie standardowa opłata miesięczna za kartę wyniesie 4 zł, ale można jej całkiem łatwo uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu).

Przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe. Bezpłatne są także wypłaty z bankomatów mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cash, ale tylko dla kwot od co najmniej 100 zł. Za wypłatę niższej kwoty z tych maszyn zapłacimy 1,30 zł, a za korzystanie z pozostałych bankomatów - 7 zł.

Pomijając zatem wypłaty z niektórych bankomatów eKonto standard można uznać za rachunek praktycznie bezkosztowy.

eKonto dokładnie przeanalizowaliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

Zasady najnowszej edycji Money Manii są naprawdę proste - jedyne, co musimy zrobić, to założyć eKonto standard i do 31 października przeprowadzić 5 transakcji na dowolną kwotę. Co ciekawe, wbrew temu, do czego przyzwyczaiły nas podobne akcje, nie muszą być to wyłącznie transakcje kartą płatniczą – organizator będzie honorował również przelewy na konto w innym banku (możemy więc wykonać 5 przelewów na swój rachunek prowadzony w innej instytucji bankowej i w ten sposób wywiązać się z warunków promocji praktycznie bez kosztów).

Za spełnienie tego nieskomplikowanego warunku otrzymamy bon zakupowy o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empiku. Dodatkowo możemy wziąć udział w równoległej promocji mBanku, w której do zyskania jest 650 zł w ramach moneybacku oraz specjalne warunki prowadzenia rachunku.

eKonto standard jest nowoczesnym i funkcjonalnym rachunkiem, od lat plasującym się w czołówce kont osobistych. Jego posiadacze mają wiele możliwości dopasowania rachunku do swoich potrzeb i skorzystania z dodatkowych usług.

Jeżeli więc szukacie wielofunkcyjnego rachunku i jednocześnie chcecie skorzystać z dodatkowych profitów, najnowsza edycja Money Manii powinna przypaść Wam do gustu.

Krystian

Autor tekstu o promocji