150 zł premii za aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie MOVE! w Credit Agricole

Publikacja:
150 zł premii za aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie MOVE! w Credit Agricole
Czas trwania
Cel (zysk) Do 150 zł przez 12 miesięcy (3% zwrotu za transakcje kartą).
Uczestnik Nowy klient banku Credit Agricole w wieku 18-26 lat, który nie posiadał w Credit Agricole konta po 31 grudnia 2020 r.
Po drodze Po założeniu Konta dla Ciebie MOVE trzeba z niego aktywnie korzystać, tzn. w każdym z kolejnych 12 miesięcy wykonać min. 5 transakcji kartą. Bank zwróci 3% wydatków.
Bez chwili zwłoki bank Credit Agricole rozpoczął 5. edycję promocji Konta dla Ciebie MOVE!, które jest adresowane do młodych ludzi w wieku 18-26 lat. Pięć transakcji kartą w miesiącu daje prawo do otrzymania zwrotu części wydatków, maksymalnie 150 zł w ciągu roku.

Zasady dobrej promocji powinny być dopasowane do specyfiki osób, do których jest kierowana. Propozycja banku Credit Agricole spełnia ten warunek, gdyż jej adresatami są osoby w wieku 18-26 lat, często i chętnie korzystające z płatności bezgotówkowych. Spójrzmy, kto może wziąć udział w trwającej do 31 marca 2023 r. akcji "Konto MOVE z premią do 150 zł V".

Propozycja dla nowych klientów

Regulamin tej promocji zawiera tylko jedno wykluczenie. Nie możesz wziąć w niej udziału, jeśli byłeś posiadaczem konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r. Z ogólnych warunków prowadzenia Konta dla Ciebie MOVE! wynika, że musisz być w wieku 18-26 lat.

Prosta droga po nagrodę

Realizacja warunków, które dają prawo do otrzymania bonusu, z pewnością nie sprawi Ci kłopotów.

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2023 r. zawnioskuj o Konto dla Ciebie MOVE! wraz z kartą na stronie internetowej banku, przez infolinię bądź w placówce Credit Agricole, po czym podpisz z bankiem niezbędne dokumenty. Cały proces możesz też przeprowadzić w aplikacji CA24 Mobile.

  W trakcie formalności musisz:

  • wyrazić zgody marketingowe,
  • zdecydować się na wyciągi z konta w formie elektronicznej (wysyłane na Twój adres email lub dostępne w CA24 ebank).
 • Krok 2

  Aktywuj dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24: CA24 ebank lub CA24 Mobile.

 • Krok 3

  Zapłać kartą / Blikiem w stacjonarnych placówkach handlowo-usługowych lub w sklepach internetowych przynajmniej 5 razy w każdym z 12 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś konto.

 • Informacja

  Bank będzie Ci zwracał 3% wydatków kartą, maksymalnie 12,50 zł / mies., czyli maksymalna premia może wynieść 150 zł.

 • Premia

  Należną Ci premię otrzymasz na nowo otwarte Konto dla Ciebie Move! nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, w którym spełnisz warunki jej otrzymania.

Mission complete!

Dla łatwiejszego ogarnięcia tych ogólnych zasad, bank zapisał w regulaminie promocji konkretny przykład:

Otworzyłeś konto 20 stycznia 2023 r. W lutym 2023 r. wykonałeś 5 płatności na łączną kwotę 500 zł. 3% z tej wartości to 15 zł, w związku z tym wypłacimy Ci premię w wysokości 12,50 zł. Zrobimy to najpóźniej do 31 marca 2023 r.

Przydatne informacje

Realizując wymagane płatności, możesz korzystać z Blika lub wybranego przez siebie portfela cyfrowego, do którego dodasz kartę banku Credit Agricole. Możesz też płacić zegarkiem, jeśli dodałeś do niego kartę Credit Agricole (bank obsługuje płatności Fitbit Pay, Garmin Pay).

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (np. związanych z grami hazardowymi czy internetowymi przekazami pieniężnymi). Niedozwolone są także przelewy na telefon Blikiem, wypłaty z bankomatów, przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych z użyciem systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.

Jeśli w którymś miesiącu wykonasz mniejszą liczbę płatności, za ten okres nie otrzymasz premii, ale nie wykluczy Cię to z udziału w promocji w następnych.

Przyznany Ci zwrot wydatków jest zwolniony z podatku dochodowego, nie musisz go wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Konto dla Ciebie MOVE!

Rachunek prowadzony jest za darmo, o ile wykonasz w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Spełnienie tego warunku daje też prawo do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 • Konto
  0 zł / 3 zł

 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł / 3 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł

Warto jeszcze wspomnieć o Rachunku Oszczędzam, na którym w promocji "Lojalni zyskują" Twoje oszczędności będą oprocentowane na specjalnych warunkach.

 • Oprocentowanie
  1,65%

 • Okres obowiązywania
  bezterminowo
 • Zakres kwot
  bez limitu
 • Konto osobiste
  TAK

Moneyback na początek

Wysokość moneybacku za otwarcie Konta dla Ciebie MOVE! nie jest oszałamiająca, ale na co dzień możesz korzystać z rabatów w blisko 10 tys. punktach handlowo-usługowych w ramach Klubu Rabatowego. Dodatkową korzyścią z zakupów opłacanych kartą jest usługa CAsaver, która pozwala na zebranie oszczędności przez zaokrąglenie transakcji do kwoty wybranej przez posiadacza karty.

Jako klient banku Credit Agricole będziesz mógł rekomendować jego produkty innym i za skuteczne polecenie otrzymasz premię.

Być może będzie miała dla Ciebie znaczenie informacja, że karty wydawane przez Credit Agricole wykonane są z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik, a równocześnie jest tak samo trwałe. Co ciekawe, udział w tej promocji daje także możliwość bezpłatnego wyboru wizerunku karty spośród 180 propozycji.

Jak widzisz, nagroda za nawiązanie współpracy może być tylko wstępem do zgarniania kolejnych bonusów od banku. Czas na Twoją decyzję.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos