Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł łatwej premii za Konto Santander w Santander Bank Polska.

MoneyMania: 100 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK!

1 komentarz / opinia
MoneyMania: 100 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK!
Czas trwania
Cel (zysk) 100 zł premii + 3 x 4% na koncie osobistym (dla salda do 4000 zł)
Po drodze Należy założyć konto w promocji "Money Mania" i dokonać 5 płatności kartą (lub BLIK-iem).
Osoby poszukujące odpowiedniego konta osobistego i dodatkowej premii za jego założenie powinny zwrócić uwagę na akcję „Money Mania”, w której za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK można otrzymać premię 100 zł. Sam rachunek jest jednym z lepszych na rynku - konto jest bezpłatne i oprocentowane (4%).

Akcja „Money Mania” to de facto podwójna promocja, prowadzona przez serwis Money.pl przy współudziale Banku Zachodniego WBK. Należący do Grupy Wirtualna Polska Money.pl to popularny portal o finansach i biznesie. W ramach wspólnej akcji portalu i banku można uzyskać:

 1. 100 zł za zarejestrowanie się na stronie moneymania.pl i założenie za jej pomocą Konta Godnego Polecenia w BZ WBK (wymagana jest niewielka aktywność w korzystaniu z rachunku, o czym dalej).
 2. 4% odsetki na Koncie Godnym Polecenia w promocji BZ WBK „Konto na 4%”.

Warunki otrzymania premii

Aby otrzymać w ramach akcji „Money Mania” jednorazową premię 100 zł za założenie Konta Godnego Polecenia, należy spełnić jednocześnie poniższe warunki:

 • nie posiadać konta prowadzonego w złotówkach w BZ WBK od 15 sierpnia 2015 r. aż do chwili założenia w banku Konta Godnego Polecenia;
 • w dniach od 20 stycznia do 16 lutego 2016 r.:
  • zarejestrować się na stronie www.moneymania.pl i założyć swój profil w odpowiedniej aplikacji organizatora (należy podać swoje imię, nazwisko oraz e-mail);
  • wysłać za pomocą ww. strony wniosek o założenie Konta Godnego Polecenia w promocji „Konto na 4%” (klikając aktywny link udostępniony na stronie, który przekieruje uczestnika na stronę BZ WBK);
  • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej;
 • do 15 marca 2016 r.:
  • podpisać z BZ WBK umowę o Konto Godne Polecenia (za pomocą przelewu internetowego z rachunku w innym banku lub za pośrednictwem kuriera) - należy sprawdzić, czy dane do przelewu weryfikacyjnego są prawidłowe i należą do uczestnika promocji, ponieważ w przypadku błędnych lub nieaktualnych danych lub przelewu z konta innej osoby mogą wystąpić problemy i konto nie zostanie założone;
  • dokonać 5 płatności kartą wydaną do Konta Godnego Polecenia (lub transakcji mobilnych BLIK);
 • do 20 kwietnia 2016 r.:
  • uzupełnić na stronie www.moneymania.pl numer swojego Konta Godnego Polecenia (musi być ono wcześniej aktywne).

Uczestnikom promocji, którzy spełnią wszystkie podane warunki, premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona na ich Konto Godne Polecenia do 30 kwietnia br. Organizator o przyznaniu premii poinformuje za pomocą wiadomości e-mail oraz komunikatu na profilu w aplikacji dostępnego po zalogowaniu się.

Z jednego profilu można złożyć wniosek tylko o jeden rachunek.

Haczyki?

Właściwie jest tylko jeden. Portal Money.pl nagradza premią klientów BZ WBK, ponieważ zyskuje w ten sposób dane potencjalnych nowych klientów (marketing). Jeżeli komuś to nie przeszkadza, warto pokusić się o stuzłotowy bonus do wygodnego i taniego rachunku osobistego.

Pozostałe kryteria dla uczestników:

Uczestnikami akcji „Money Mania” mogą być osoby, które spełniają wszystkie wymienione dalej warunki:

 • nie złożyły w BZ WBK sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od BZ WBK;
 • podały w banku swój numer telefonu komórkowego;
 • nie posiadały w BZ WBK rachunku prowadzonego w złotówkach od 15 sierpnia 2015 r. aż do momentu założenia Konta Godnego Polecenia w ramach akcji.

Należy pamiętać, że udział w akcji „Money Mania” biorą wnioski o założenie Konta Godnego Polecenia wysłane wyłącznie za pomocą strony www.moneymania.pl do 26 lutego 2016 r.

Regulamin akcji „Money Mania” znajdziesz tutaj.

Promocja „Konto na 4%”

Uczestnicy akcji „Money Mania” mogą dodatkowo liczyć na udział w promocji organizowanej przez BZ WBK – „Konto na 4%”. Można do niej dołączyć do 30 czerwca 2016 r., zaś warunki promocyjne obowiązują przez kolejny rok, czyli do końca czerwca 2017 r.

W ramach promocji posiadacz Konta Godnego Polecenia otrzymuje:

 • 4% oprocentowanie w skali roku do kwoty 4000 zł (oprocentowanie zmienne);
 • 1% oprocentowanie w skali roku dla środków powyżej 4000 zł;
 • zwolnienie z części opłat za kartę do rachunku, takich jak:
  • brak miesięcznej opłaty za kartę MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni;
  • darmowe sprawdzanie w bankomatach dostępnych na koncie środków;
  Warunkiem jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych banku drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych przez bank.

Klient może otworzyć maks. 3 rachunki objęte promocją (czwarte i kolejne Konto Godne Polecenia nie będzie do niej zakwalifikowane). Oznacza to, że w łącznie można zyskać oprocentowanie 4% dla środków na rachunku do 3 x 4000 zł = 12 000 zł.

W celu wzięcia udziału w promocji „Konto na 4%” należy do 30 czerwca 2016 r.:

 • złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 za pomocą internetu, aplikacji mobilnej BZWBK24 lub przez telefon (oferta promocyjna nie jest dostępna w usłudze BZWBK24 ani w placówkach banku);
 • zawrzeć umowę o rachunek za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera.

Po upływie czasu trwania promocji, tj. po 30 czerwca 2017 r., opłaty za każdą z kart (MasterCard Omni i MasterCard Payback Omni) będą naliczone według Tabeli Opłat i Prowizji BZ WBK. Również po tym czasie oprocentowanie Konta Godnego Polecenia wróci do poziomu odpowiedniego dla tego rachunku, zgodnego z Tabelą oprocentowania kont osobistych dla klientów indywidualnych. Oprocentowanie Konta Godnego Polecenia poza promocją jest zmienne.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Godne Polecenia

Konto Godne Polecenia to sztandarowy rachunek osobisty BZ WBK. Jest on nie tylko tani, ale i wygodny w użytkowaniu, oferuje także usługi takie jak: cashback, szybkie doładowanie telefonu, efektywne zbieranie punktów Payback (z kartą MasterCard Payback Omni).

Najważniejsze parametry Konta Godnego Polecenia prezentują się następująco:

 • darmowe prowadzenie rachunku;
 • 7 zł miesięcznie za korzystanie z karty dołączonej do rachunku (opłaty można uniknąć, biorąc udział w promocji „Konto na 4%”);
 • bezpłatne przelewy internetowe Elixir oraz Przelew24;
 • bezpłatne zlecenia stałe;
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Więcej o Koncie Godnym Polecenia czytaj tutaj.

Aktualną Taryfę opłat i prowizji BZ WBK znajdziesz tutaj.

Nasza opinia

Konto Godne Polecenia, zwłaszcza z promocją „Konto na 4%”, jest interesującą propozycją na rynku rachunków osobistych, warto więc wziąć ją pod uwagę w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty.

Dołączenie do istniejącej już promocji zewnętrznej akcji „Money Mania”, w ramach której nowy klient może jednorazowo otrzymać 100 zł premii, tylko zwiększa jej atrakcyjność. Uzyskanie premii jest stosunkowo proste, należy tylko wykonywać kolejne kroki, pamiętając o wyznaczonych przez organizatora akcji terminach: zarejestrować się w serwisie organizatora, założyć przez jego stronę Konto Godne Polecenia, wykonać przynajmniej 5 płatności dołączoną do nowego rachunku kartą i na koniec podać organizatorowi akcji numer swojego nowo otwartego konta.

Krystian

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(1)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
A
agnes
Gość

Wreszcie dobre konto i banalne warunki do spełnienia. Ja założyłam przez przelew, to chyba szybsza opcja. Czekam aż przyślą mi kartę. Zapłacę 5 razy i stówka wpadnie.

Odpowiedz