Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł premii za aktywne korzystanie z DARMOWEJ karty kredytowej BNP Paribas.

Sam wybierasz nagrodę: 200 zł w gotówce lub 250 zł w e-kodzie Allegro za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

18 komentarzy / opinii
Sam wybierasz nagrodę: 200 zł w gotówce lub 250 zł w e-kodzie Allegro za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Czas trwania
Cel (zysk) Sam wybierasz nagrodę: 200 zł w gotówce lub 250 zł w e-kodzie Allegro.
Uczestnik Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku przez 12 ostatnich miesięcy.
Po drodze Musisz zapewnić wpływy na konto oraz wykonać przelewy i transakcje Blikiem w maju i czerwcu. Ich wartość i liczba jest uzależniona od wybranej przez Ciebie nagrody.
W najnowszej promocji o jakże aktualnym tytule „Nadal zostań w domu” możesz zdecydować, czy wolisz 200 zł premii gotówkowej, czy wyższą, 250-złotową nagrodę, ale za to w postaci e-kodu na Allegro. Zgodnie z hasłem przewodnim warunki akcji spokojnie spełnisz, korzystając wyłącznie z bankowości elektronicznej i mobilnej. Liczba uczestników promocji jest ograniczona!

Organizatorem promocji jest Ad Astra Spółka z o.o., natomiast BNP Paribas jest partnerem akcji. Tym razem otrzymujesz dwie opcje do wyboru: 200 zł w gotówce lub 250 zł w postaci e-kuponu do zrealizowania na Allegro. Wybranie jednej z możliwości oznacza równocześnie konieczność spełnienia nieco innych warunków.

Nim jednak do nich przejdziemy, spójrzmy, kto może skorzystać z tej oferty specjalnej.

Uwaga! Choć akcja „Nadal zostań w domu” przewidywana jest do 26 kwietnia 2020 r., to może się zakończyć znacznie szybciej, kiedy zostanie osiągnięta pula 3000 rejestracji w promocji. Nie warto zatem zwlekać z decyzją.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, będące obywatelami polskimi, które nie są stroną umowy ramowej z bankiem i przez ostatnie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego nie posiadały w BNP Paribas żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (również jako współposiadacz).

Spełniasz te kryteria? Zatem masz szczęście i czytaj dalej :)

Pierwsze kroki takie same dla wszystkich. Zarejestruj swój udział w promocji

Niezależnie od tego, na którą nagrodę się zdecydujesz, wpierw powinieneś wykonać następujące czynności:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej do 26 kwietnia 2020 roku (miej na uwadze limit 3000 wniosków) zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie promocji. Na tym etapie musisz zdecydować, czy wybierasz premię pieniężną czy kod na Allegro. Przemyśl swoją decyzję, bo jest ona ostateczna, nie ma już od niej odwrotu.

  Wypełniając wniosek, pamiętaj o zaznaczeniu zgód i oświadczeń wymaganych przez organizatora.

 • Informacja

  Po udanej rejestracji na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link promocyjny – będzie on niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie.

 • Krok 2

  Do 26 kwietnia za pomocą linka promocyjnego złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą.

  Pamiętaj, aby we wniosku podać dokładnie takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w promocji.

 • Krok 3

  Do 16 maja zawrzyj umowę ramową o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego przez Internet po przekierowaniu za pomocą linka promocyjnego. Dzięki temu zawarcie umowy odbędzie się w systemie partnera BNP Paribas – Autenti.

  Ostatecznie Twoją tożsamość potwierdzi kurier, który przyjedzie do Ciebie z kartą debetową do rachunku.

Mission complete!

Przejdźmy teraz do zadań koniecznych do uzyskania konkretnych nagród.

Mniej zachodu i mniej… kasy. Jak zdobyć 200 zł w gotówce?

Jeżeli wolisz otrzymać 200 zł, co do których sam zdecydujesz, na co je wydać, to musisz wykonać wszystkie poniższe kroki.

 1. W maju wykonaj min. 1 przelew z nowo otwartego konta (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) oraz min. 2 transakcje Blikiem. Dodatkowo powinieneś zapewnić na Konto Otwarte na Ciebie min. 500 zł wpływu.
 2. Za wykonanie tych czynności otrzymasz pierwszą transzę premii, czyli 50 zł.
 3. W czerwcu powtórz wszystkie kroki, które musiałeś wykonać w maju (przelew elektroniczny, transakcje Blikiem i zapewnienie wpływu na 500 zł).
 4. Za spełnienie tych warunków otrzymasz drugą część premii, czyli 150 zł.

Ważne! Jeżeli z jakichś powodów nie uda Ci się spełnić warunków promocji w maju, to niestety, druga część premii również przepada.

Większa nagroda i więcej zachodu. Jak zdobyć e-kody na 250 zł na Allegro?

Jeśli uznasz, że uzyskaną w promocji premię i tak wydasz na zakupy w sieci, i zdecydujesz się na e-kupon o wartości 250 zł, to niestety, musisz spełnić nieco więcej warunków niż w przypadku premii 200-złotowej.

 1. W maju wykonaj min. 3 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) oraz min. 3 transakcje Blikiem. Dodatkowo powinieneś zapewnić na swój nowy rachunek min. 1000 zł wpływu.
 2. Za spełnienie tych warunków otrzymasz pierwszą część nagrody: e-kupon o wartości 100 zł na Allegro.
 3. W czerwcu powtórz wszystkie kroki, które musiałeś wykonać w maju (3 przelewy elektroniczne, 3 transakcje Blikiem i zapewnienie wpływu na 1000 zł).
 4. Za spełnienie tych warunków otrzymasz drugą część premii, czyli e-bon o wartości 150 zł.

Identycznie jak w przypadku nagrody gotówkowej niespełnienie warunków promocji w maju pozbawi Cię prawa do zdobycia premii za czerwiec.

O tym musisz pamiętać! Wypłata nagrody

Wraz z informacją o przyznaniu Ci pierwszej nagrody (50 zł w gotówce lub 100 zł w postaci e-kuponu), otrzymasz z adresu [email protected] link oraz unikalny kod.

Do 25 czerwca powinieneś zalogować się na wskazanej przez organizatora stronie korzystając z przesłanego Ci kodu i podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie, na które zostanie wypłacona nagroda. Aby otrzymać drugą część nagrody, nie musisz już powtarzać tego kroku, ponieważ organizator będzie miał wszystkie potrzebne mu informacje.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej części nagrody (50 zł lub 100 zł) zostanie do Ciebie przesłana do 22 czerwca, natomiast sam bonus otrzymasz do 30 czerwca. Na wiadomość o zdobyciu drugiej części premii (150 zł) oczekuj do 24 lipca, a nagrodę otrzymasz do 31 lipca.

O czym jeszcze warto wiedzieć? Wpływy i przelewy

Pamiętaj, że warunkiem wypłaty nagrody jest aktywne konto osobiste wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, nie możesz więc z nich przedwcześnie zrezygnować.

Przyjrzymy się teraz warunkowi wpływu na konto (500 zł lub 1000 zł). Nie musi to być jednorazowy przelew, ważne jednak, aby nie pochodził z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub w BGŻOptima. Organizator nie uwzględni również wpłat gotówkowych. Najprościej będzie, gdy żądaną kwotę przelejesz ze swojego obecnego rachunku w innym banku.

Natomiast w odniesieniu do przelewów, które powinieneś zlecić z Konta Otwartego na Ciebie, nie ma ustalonych żadnych minimalnych kwot. Pamiętaj jednak, że musi to być standardowy przelew Elixir, a przelewy natychmiastowe czy wykonywane za pomocą pośredników (typu PayU czy Dotpay) nie zostaną uwzględnione.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie to standardowy rachunek osobisty w ofercie BNP Paribas. Za korzystanie z niego nie zapłacisz ani grosza prowizji, a co więcej, możesz do niego wybrać aż trzy różne karty debetowe. Należy jednak wspomnieć, że tylko jedna z nich może być bezpłatna (Karta Otwarta na Dzisiaj) i właśnie tę debetówkę rekomendujemy Ci w tej promocji.

Poniżej przedstawiamy, z jakimi opłatami możesz się zetknąć w przypadku Konta Otwartego na Ciebie:

Konto
0 zł
Karta
0 zł – 12 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł – 12 zł

opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

 • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
 • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

 • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
 • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

Bankomaty
0 zł / 7 zł
Bankomaty 0 zł / 7 zł

Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

 • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
 • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

Przelew internetowy
0 zł
Unikalne cechy: do konta można wybrać jedną z czterech kart debetowych, z których każda oferuje nieco inne usługi i opłaty.
 • Szczegóły oferty
 • Recenzja 4/ 5

Konto

 • Przeznaczenie konta

  konto osobiste dla osób powyżej 18. r.ż.

 • Oprocentowanie rachunku

  0%

 • Opłata za otwarcie konta

  0 zł

 • Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku

  0 zł

Karta

 • Typy kart płatniczych
  • Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard
  • Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • Karta Visa Filmowa (mobilna lub fizyczna)
 • Funkcjonalność karty
  • płatności zbliżeniowe
  • płatności internetowe
  • cashback (niedostępny dla Karty Visa Filmowa)
  • 3D Secure
  • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oferowane do Karty Otwartej na eŚwiat Mastercard
  • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z Podróży” oferowane do Karty Otwartej na Świat Mastercard
  • program rabatowy Mastercard Bezcenne chwile
 • Opłata za wydanie karty

  0 zł

 • Opłata za odnowienie karty

  0 zł

 • Miesięczna opłata za kartę
  • 0 zł / 2 zł / 7 zł - Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa
  • 6 zł / 8 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard
  • 10 zł / 12 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
 • Możliwość uniknięcia opłaty za kartę

  opłaty za Kartę Otwartą na Dzisiaj Mastercard lub Kartę Visa Filmowa (7 zł) unikniesz, jeżeli:

  • nie ukończyłeś 26. roku życia LUB
  • w poprzednim miesiącu wykonałeś min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub Google Pay/Apple Pay ORAZ min. 1 raz zalogujesz się w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile ORAZ wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie. Jeśli spełnisz jedynie pierwszy z podanych warunków, to opłata zostanie obniżona do 2 zł.

  W ramach oferty specjalnej (do grudnia 2023 r. włącznie – regulamin) opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat Mastercard (8 zł) oraz Kartę Otwartą na Świat Mastercard (12 zł) możesz obniżyć o 2 zł (odpowiednio 6 zł za kartę eŚwiat i 10 zł za kartę Świat), jeżeli:

  • min. 1 raz zalogujesz się w bankowości elektronicznej ORAZ
  • wyrazisz zgody na komunikację w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie

 • Płatność kartą za granicą
  • 0 zł - Karta Otwarta na Świat Mastercard
  • 5% za przewalutowanie transakcji - pozostałe karty

Bankomaty i operacje gotówkowe

 • Wypłata z bankomatów w Polsce

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa:

  • 0 zł - bankomaty własne i Planet Cash
  • 7 zł - pozostałe bankomaty(opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)

  0 zł - Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard oraz Karta Otwarta na Świat Mastercard

 • Wypłata z bankomatu w Polsce Blikiem
  • 0 zł - bankomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 5 zł - pozostałe bankomaty
 • Wypłata z bankomatów za granicą

  Karta Otwarta na Dzisiaj Mastercard i Karta Visa Filmowa

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 7 zł - wypłaty EUR w strefie EOG (opłata nie jest pobierana, jeśli użytkownik nie skończył 26. roku życia)
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na eŚwiat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 3%, min. 12 zł - pozostałe bankomaty

  Karta Otwarta na Świat Mastercard

  • 0 zł - bankomaty BNP Paribas i Global Alliance
  • 0 zł - wypłaty EUR w strefie EOG
  • 7 zł - pozostałe bankomaty
 • Wpłata gotówki we wpłatomacie
  • 0 zł - wpłatomaty zlokalizowane na terenie oddziałów banku
  • 0,5%, min. 10 zł - wpłatomaty Euronet i Planet Cash
  • 5 zł - wpłatomaty Planet Cash i pozostałe wpłatomaty znakiem systemu Blik, gdy transakcja realizowana jest Blikiem
 • Cashback

  1 zł

 • Wpłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

 • Wypłata gotówki w oddziale banku

  12 zł

Przelewy

 • Zwykły przelew internetowy

  0 zł

 • Przelew natychmiastowy

  5 zł

 • Zlecenie stałe

  0 zł

 • Polecenie zapłaty

  0 zł

 • Zwykły przelew w oddziale banku

  12 zł

 • Koszt przelewu SEPA

  0 zł

 • Koszt przelewu (zagranicznego) SWIFT

  0,2%, min. 30 zł maks. 200 zł

 • Kody SMS (autoryzacja operacji)

  0 zł

 • Przelew na telefon Blik

  0 zł

Inne

 • Płatności mobilne
  Blik: płatności kodem Blik generowanym w aplikacji banku, wypłaty z bankomatów kodem Blik (dostępność innych funkcji może się różnić w zależności od banku).
  Google Pay: płatności zbliżeniowe telefonem dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android.
  Apple Pay: płatności dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym iOS (Apple).
  Garmin Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Garmin.
  Fitbit Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami sportowymi Fitbit.
  SwatchPAY!: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami Swatch.
  Xiaomi Pay: płatności zbliżeniowe wybranymi zegarkami i opaskami Xiaomi.
 • Pozostałe

  Płatne SMS-y informujące o wybranych zdarzeniach na rachunku (0,20 zł / szt., opcjonalnie)

Zalety

 • wysokie premie dla nowych klientów za założenie konta
 • konto atrakcyjne dla poszukiwacza nowinek ze względu na płatności mobilne oraz ciekawą aplikację GOmobile
 • konto założysz za pośrednictwem kuriera lub metodą wideoweryfikacji w aplikacji

Wady

 • niewielka różnorodność usług dodatkowych
 • brak możliwości uniknięcia miesięcznej opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat i Kartę Otwartą na Świat
 • drogie wypłaty z bankomatów dla posiadaczy Karty Otwartej na Dzisiaj
 • Atrakcyjność opłat
  3.5/ 5
 • Użyteczność rachunku
  3.5/ 5
 • Jakość obsługi klienta
  4/ 5
 • Promocje i bonusy
  4.5/ 5

Wszystkie warunki do spełnienia przed ekranem

W najnowszej promocji BNP Paribas „Nadal zostań w domu” możesz wybrać opcję prostszą, za którą otrzymasz w sumie 200 zł premii gotówkowej, lub opcję dla bardziej aktywnych, ale za to z wyższą nagrodą (e-kupon o wartości 250 zł na Allegro). Wybór nagrody to ciekawy pomysł i niewątpliwy plus tej akcji. Mocną stroną oferty jest także możliwość spełnienia wszystkich warunków bez wychodzenia z domu.

Jakie widzimy minusy? Jest jeden, a mianowicie wydłużony okres karencji — do tej pory wynosił on 9 miesięcy dla byłych klientów, aktualnie trwa pełny rok.

Jeśli jednak jesteś nowym klientem, to udział w tej akcji jest zdecydowanie wart rozważenia.

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(18)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
R
robert01
Gość

Z regulaminu wynika ze warunki można spełnić bez karty. Do korzystania z blikka nie jest potrzebna karta.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@robert01

Tak, zgadza się, ale kartę w promocji wciąż trzeba zamówić.

Odpowiedz

S
ska
Gość
@robert01

"blikka"? Pisze się "BLIKA", skąd ty tam wziąłeś podwójne "ka"?

Odpowiedz

F
Francisz
Gość

Cześć, korzystam z rat od nowa na Allegro. Czy jestem wykluczony z promocji?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Francisz

Nie - raty Allegro nie wykluczają z udziału w promocji.

Odpowiedz

P
paladinek
Gość

Rejestracja została zakończona? Serio? :(

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@paladinek

Jesteśmy tym zaskoczeni tak samo jak Ty - sprawdzimy to jeszcze, ale wygląda na to, że organizator zakończył promocję.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@paladinek

Na szczęście możliwość rejestracji w promocji została przywrócona :)

Odpowiedz

M
Monia
Gość

O co chodzi z tą stroną ramową? Jak od 2 lat nie mam konta w Paribasie, to chyba nie jestem stroną umowy ramowej?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Monia

Pytanie, czy bank zamknął Ci wszystkie produkty - jeśli masz dostęp choćby do bankowości elektronicznej, to umowa ramowa może dalej być aktywna.

Odpowiedz

M
Monia
Gość
@Aldona Derdziak

Ehhhhh, no i chyba jest.... czy Jak ją teraz wypowiem (załóżmy, że bank się uwinie i załatwię tę sprawę do np. 20 kwietnia), to będę mogła skorzystać z promocji? Czy ta karencja na 12 miesięcy odnosi się tylko do konta, czy do umowy ramowej też? ?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Analityk produktów finansowych
@Monia

Karencja na szczęście odnosi się tylko do konta. Umowy ramowej nie możesz mieć aktywnej na dzień złożenia wniosku o rachunek. Jeśli zdarzyłoby się, że bank bardzo szybko zamknie Twoją umowę ramową, to możesz skorzystać z promocji :)

Odpowiedz

M
Marcin
Gość

Jak długo jest ważny e-kupon na Allegro?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Marcin

Przez rok. Co prawda regulamin promocji tego nie precyzuje, ale odsyła do regulaminu kart podarunkowych Allegro, w którym wyjaśnione jest, jak korzystać z kart: https://allegro.pl/karty-podarunkowe.

Odpowiedz

S
ska
Gość
@Justyna Kalicińska

Karty nie można używać wielokrotnie

Odpowiedz

B
Browarek
Gość

jak się rejestrujesz, po rubryczce z PESELEM a przed oświadczeniami masz napisane jak wół "Jaką nagrodę wybierasz" ?

Odpowiedz

M
Mezoo
Gość

Pytanko - na jakim etapie mogę wybierać nagrodę?

Odpowiedz

Justyna Kalicińska
Analityk produktów finansowych
@Mezoo

Trzeba to zrobić już na wstępie, przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego.

Odpowiedz