Wróć

Nawet 250 zł za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej ING Banku Śląskiego

Nawet 250 zł za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 5 x 50 zł w gotówce na rachunek karty.
Po drodze Należy wyrobić kartę kredytową Mastercard i od maja do września 2019 r. wykonać nią min. 2 transakcje w miesiącu.
ING Bank Śląski zachęca do sięgnięcia swoich klientów po kartę kredytową z logo Mastercard z jego oferty. Za aktywne korzystanie z niej od maja do września proponuje nagrodę w maksymalnej wysokości 250 zł. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem tego banku, powinieneś wiedzieć, że za otwarcie konta w ING możesz teraz zyskać do 140 zł.

Premia oferowana przez ING Bank Śląski jest nieco niższa od nagród proponowanych w promocjach kart kredytowych innych banków, ale warunki do spełnienia są dużo prostsze. Wystarczy dokonanie w każdym z 5 miesięcy tylko 2 transakcji kartą kredytową na dowolną kwotę. Przyjrzyjmy się więc bliżej tej akcji, w której nagrodzonych zostanie 3600 osób, które jako pierwsze podpiszą umowę z ING Bankiem Śląskim o kartę kredytową.

Uczestnicy promocji

W akcji „Nawet 250 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych” mogą brać udział osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które od 1 października 2018 r. nie posiadały w ING Banku Śląskim karty kredytowej.

Wnioski o wydanie karty można składać do 29 kwietnia 2019 r., tylko w systemie bankowości internetowej Moje ING. Być może nie jesteś jeszcze klientem tego banku i opanował Cię smutek, że okazja przejdzie Ci koło nosa. Nic straconego. Aktualnie trwa inna akcja ING Banku Śląskiego, w której za otwarcie jego konta możesz zdobyć nawet 140 zł. Jej zasady opisaliśmy w tym tekście.

Kryterium dochodowe zastosowane przez bank w tej promocji wykluczy z niej część osób. W regulaminie zapisano bowiem, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie będą uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING w ramach tej akcji.

Dodajmy jeszcze, że bank przewidział tylko 3600 bonusów. W przypadku wyczerpania się puli nagród, poinformuje o tym na swojej stronie internetowej.

Niezbędne czynności

Załatwienie formalności związanych z uzyskaniem karty kredytowej biorącej udział w promocji nie powinno Ci sprawić żadnych kłopotów. Oto niezbędne działania:

  1. Do 29 kwietnia 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową z logo Mastercard w bankowości internetowej Moje ING;
  2. Wpisz we wniosku kod promocyjny KM190417922. Znajdziesz go na stronie promocji, ale możesz go też otrzymać w placówce banku.
  3. Do 30 kwietnia 2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o korzystanie z karty kredytowej. Jest to możliwe zarówno w bankowości internetowej Moje ING, jak i w oddziale ING Banku Śląskiego.

Nagradzane aktywności

Oczekiwania banku nie są wygórowane, wręcz banalnie proste. Nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za każdy z 5 miesięcy od maja do września, w którym wykonasz min. 2 transakcje kartą kredytową na dowolną kwotę. W sumie możesz więc zdobyć 250 zł.

Podkreślmy, że gdybyś w którymś miesiącu nie wywiązał się z postawionego przed Tobą przez bank zadania, to po prostu za ten miesiąc nie otrzymasz premii. Nie wykluczy Cię to jednak z możliwości ubiegania się o nagrodę w kolejnych okresach.

Przekazanie premii

Warunkiem przekazania przez ING Bank Śląski należnej Ci premii jest terminowe spłacanie zadłużenia otrzymanej „kredytówki” od chwili przystąpienia do promocji do 31 października 2019 r. Do tego dnia nie możesz też rozwiązać zawartej z bankiem umowy. Musisz być też użytkownikiem Systemu Moje ING.

Nagroda będzie wpłacana przez bank na rachunek Twojej karty kredytowej do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunków promocji, czyli wykonałeś 2 transakcje bezgotówkowe kartą.

Otrzymana kwota będzie w całości do Twojej dyspozycji, gdyż bank zajmie się rozliczeniami z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Mastercard

Karta wydawana jest za darmo. Standardowa opłata roczna wynosi 50 zł. Możesz jej uniknąć, jeśli w ciągu roku wydasz „kredytówką” min. 6000 zł (średnio 500 zł miesięcznie).

Karta kredytowa nie służy do wypłacania pieniędzy z bankomatu, ale gdyby Ci taka myśl przyszła do głowy, to musisz wiedzieć, że taka operacja kosztuje 3%, min. 9 zł.

Atrakcyjna nagroda za niewielką aktywność

Wymóg wykonania tylko 2 płatności kartą kredytową w miesiącu, by zasłużyć na 50 zł nagrody, to naprawdę niewiele. Na dodatek premia będzie wypłacana na bieżąco za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz to zadanie. Nawet niespełnienie warunku w jednym z okresów nie pozbawi Cię prawa do ubieganie się o bonus w kolejnym miesiącu. Podoba nam się, że ING Bank Śląski stawia bardzo proste wymagania i oferuje atrakcyjną nagrodę. To dobry sposób, by zachęcić do sięgnięcia po kartę kredytową.

My ze swej strony radzimy tym, którzy nie korzystali jeszcze z tego produktu, by zapoznali się z naszym poradnikiem dotyczącym zasad bezpiecznego korzystania z „kredytówek”. Potem , a w następnym kroku sięgnij po kartę kredytową. 390 zł z pewnością Ci się przyda.

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji