Wróć

Nawet 900 zł premii dla firm w mBanku: 600 zł na ZUS + 300 zł za mKsięgowość

Nawet 900 zł premii dla firm w mBanku: 600 zł na ZUS + 300 zł za mKsięgowość
Czas trwania
Cel (zysk) 75 zł miesięcznie przez 12 miesięcy, czyli łącznie 900 zł
Po drodze Należy opłacać składki ZUS oraz księgować dokumenty w ramach mKsięgowości
Wraz z początkiem kwietnia mBank odnowił swoją promocję dla firm. Podobnie jak we wcześniejszej edycji można zyskać nawet 900 zł premii w ciągu roku. Oprócz płatności składek ZUS (premia 50 zł miesięcznie przez rok) przedsiębiorcy otrzymają bonus za korzystanie z mKsięgowości – dodatkowo 25 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy. W celu zdobycia premii należy założyć mBiznes konto Start lub Komfort do końca kwietnia 2016 r.

600 zł za płatności składek ZUS

W kolejnej edycji promocji dla firm założenie konta w wersji Start lub Komfort i aktywne korzystanie z rachunku premiowane jest kwotą 50 zł miesięcznie przez rok (czyli łącznie 600 zł). Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które przed 28 stycznia 2016 r. posiadały rachunek bieżący (czyli firmowy) dla danego numeru NIP oraz usługę księgową w Cyber Productivity SA (operator usług księgowych). Te warunki należy traktować łącznie (jeśli np. nie posiadałeś mBiznes konta, ale korzystałeś z usług Cyber Productivity, nie możesz przystąpić do promocji, także tej związanej z 600 zł nagrody). W celu zdobycia 600 zł premii należy:

  1. Otworzyć mBiznes Konto Start lub Komfort do 30 kwietnia 2016 r.

  2. Opłacać składki ZUS na kwotę min. 250 zł miesięcznie z założonego konta przez kolejne 12 miesięcy.

  3. Dokonywać przynajmniej jednej transakcji kartą debetową miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 r. i umożliwia także zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta Komfort przez kolejne 12 miesięcy (bez spełniania warunków promocji), dlatego warto rozważyć założenie rachunku w tym wariancie (różnice w pakietach znajdziesz poniżej).

Otwórz mBiznes konto Komfort

300 zł za korzystanie z mKsięgowości

W ramach promocji można otrzymać także 25 zł miesięcznie przez cały rok za korzystanie z mKsięgowości - przystąpienie do tej części jest dobrowolne. Oprócz spełnienia wszystkich powyższych warunków (600 zł na płatności składek ZUS) należy:

  1. Zawrzeć umowę o mKsięgowość Start lub Komfort do 30 kwietnia 2016 r.

  2. Przez kolejne 12 miesięcy zaksięgować w serwisie księgowym min. 3 faktury kosztowe (każda na kwotę min. 10 zł) miesięcznie i dokonać za nie płatności zleconych z serwisu księgowego do systemu transakcyjnego mBanku (w systemie księgowym należy kliknąć "zapłać" w zakładce "Stan biznesu - komu ja zalegam").

Uczestnicy promocji zyskują także dodatkową nagrodę od operatora mKsięgowości:

  • Przez 6 miesięcy opłata za mKsięgowość Komfort nie jest pobierana - standardowa opłata to 200 zł miesięcznie. Ten pakiet umożliwia księgowanie dokumentów przez księgową (do limitu 20 dokumentów miesięcznie) i oszczędność czasu klienta.

  • W ramach mKsięgowości Start przez 6 miesięcy nie będzie pobierana opłata za sprawdzenie księgowań – po tym okresie usługa zostanie wyłączona (standardowo kosztuje 50 zł). Ta wersja usług księgowych zakłada samodzielne prowadzenie księgowości przez klienta, a wszystkie usługi są dodatkowo płatne.

Warto tu dodać, że z mKsięgowości mogą korzystać firmy rozliczające się na zasadach uproszczonej księgowości. Sam serwis księgowy jest powiązany z systemem transakcyjnym mBanku - po zalogowaniu na konto i kliknięciu w zakładkę Księgowość zostajemy przeniesieni na mbank.superksiegowa.pl (bez konieczności ponownego logowania).

Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

mBiznes Konto Start i Komfort

Promocyjne rachunki mBiznes Start i Komfort różnią się nieco parametrami, jednak w nowej promocji korzystniejszym wariantem jest zdecydowanie wersja Komfort. Poniżej mini-zestawienie podstawowych opłat dla tych kont:

Opłata mBiznes konto Start mBiznes konto Komfort
Prowadzenie rachunku

0 zł

bezpłatne przez pierwsze 12 miesięcy, jeśli założysz rachunek do 30 kwietnia;

25 zł – po okresie promocji

Przelewy internetowe

5 przelewów bezpłatnych pod warunkiem dokonania przelewu do ZUS

1,50 zł za przelew poza pakietem

20 bezpłatnych przelewów w pakiecie

1,50 zł za przelew poza pakietem

Obsługa karty debetowej

5 zł – można uniknąć, dokonując transakcji na min. 200 zł

bezpłatnie dla pierwszej karty do rachunku

Wypłaty z bankomatów

0 zł – bankomaty mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK

3% min. 5 zł - pozostałe

Opinia redakcji

W promocji dla nowych klientów firmowych mBanku można łącznie zyskać 900 zł (600 zł na ZUS + 300 zł za mKsięgowość), jednak trzeba dość aktywnie korzystać z usług księgowych. Oprócz wymaganych warunków podstawowych – płatności składek ZUS i transakcji kartą – tak postawiony wymóg może odstraszyć niektóre firmy od tej dodatkowej oferty, choć z pewnością będą i takie, które chętnie wypróbują mKsięgowość.

mBiznes konto Komfort założone do 30 kwietnia to obecnie jeden z lepszych rachunków firmowych na rynku – bezpłatne prowadzenie przez 12 miesięcy, karta debetowa bez opłat i pakiet 20 przelewów. W ramach promocji za niewielką aktywność na koncie można w łatwy sposób zyskać 600 zł premii przez rok, a to dla małych firm może stanowić cenne wsparcie.

Otwórz mBiznes konto Komfort i zgarnij 900 zł premii.

Otwórz mBiznes konto Start i zyskać 900 zł premii.

Krystian

Autor tekstu o promocji