Wróć

Nawet 400 zł do Circle K z kartą kredytową Mastercard od ING Banku Śląskiego

2 komentarze / opinie
Nawet 400 zł do Circle K z kartą kredytową Mastercard od ING Banku Śląskiego
Czas trwania
Cel (zysk) 8 bonów do Circle K o łącznej wartości 400 zł
Po drodze Wystarczy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard i w maju oraz czerwcu wykonać po minimum dwie transakcje kartą.
Dość nieoczekiwanie ING Bank Śląski uruchomił niemal ekspresową promocję swojej karty kredytowej Mastercard. Za jej zamówienie przez bankowość internetową i niewielką aktywność możesz zyskać bony zakupowe do Circle K o łącznej wartości 400 zł.

To naprawdę szybka akcja. Rozpoczęła się zaledwie wczoraj, a zakończy już w czwartek, 16 maja 2019 r. Obok Citibanku, który aktywnie promuje swoje karty kredytowe, ING również cyklicznie uruchamia oferty zachęcające do skorzystania z tego produktu.

Co zyskasz w tej akcji?

Nagrodą w promocji "Odbierz 400 zł do Circle K z kartą kredytową Mastercard_13.05-16.05.2019" - jak sama nazwa wskazuje - są bony rabatowe do wykorzystania na stacjach Circle K. Premia ma formę 8 voucherów o wartości 50 zł każdy (2 x 4 bony), zatem łączna wartość nagród wynosi aż 400 zł!

Oferta nie tylko dla zmotoryzowanych

Na szczęście promocja skierowana jest nie tylko do kierowców. Bank przygotował ją dla nowych posiadaczy kart kredytowych, czyli osób posiadających dostęp do bankowości internetowej Moje ING, którzy nie posiadali w ING Banku Śląskim żadnej karty kredytowej od 1 października 2018 r.

Jak otrzymać 400 zł do Circle K?

Z oferty ING możesz skorzystać zarówno przez bankowość elektroniczną Moje ING, jak i w oddziale banku bądź przez infolinię. Dla najłatwiejszego z tych sposobów - przez Moje ING - wystarczy wykonać poniższe kroki:

  1. Do 16 maja 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard, pamiętając o podaniu kodu promocji MK190329922.
  2. Najpóźniej 17 maja 2019 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową - możesz to zrobić elektronicznie w Moim ING lub w oddziale.
  3. W maju i czerwcu 2019 r. wykonaj po minimum 2 transakcje otrzymaną kartą - bank uznaje tu zarówno transakcje gotówkowe, jak i bezgotówkowe, w tym przelewy z rachunku karty i płatności internetowe.
  4. Do momentu otrzymania nagrody prawidłowo spłacaj zadłużenie na rachunku karty i nie rozwiązuj umowy co najmniej do dnia 31 lipca 2019 r.

Jeśli wniosek o kartę złożyłeś w placówce lub telefonicznie, będziesz musiał dodatkowo podpisać oświadczenie o przystąpieniu do promocji.

Co jeszcze warto wiedzieć

Bank zastrzega, że przy wnioskowaniu o kartę kredytową nie będzie brał pod uwagę dochodów z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego, chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej.

Brak spełnienia warunków promocji w jednym z miesięcy nie uniemożliwia Ci uzyskania premii w drugim miesiącu.

Kilka słów o nagrodach

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. 2 transakcje kartą kredytową, otrzymasz 4 bony do Circle K o wartości 50 zł każdy. Nagroda zostanie przekazana w systemie Moje ING w dwóch etapach: do 30 czerwca 2019 r. za maj oraz do 31 lipca 2019 r. za czerwiec. W momencie wydania nagrody należy posiadać aktywną kartę kredytową Mastercard.

Bony należy wykorzystać do 31 sierpnia 2019 r. Podczas jednej transakcji możesz użyć maksymalnie 10 voucherów - należy je okazać przed zakończeniem płatności.

Karta kredytowa Mastercard w ING

Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądają opłaty za "kredytówkę" Mastercarda w ING, odpowiadamy: nieźle. Nie zapłacisz nic za wydanie tej karty, a opłaty rocznej - 50 zł - unikniesz, jeśli średnio w miesiącu wydasz min. 500 zł. Nie polecamy wypłacania gotówki z bankomatów kartą kredytową, jeśli jednak będziesz musiał to zrobić, zapłacisz 3% prowizji (min. 9 zł).

Mocne 400 zł za kartę kredytową

Przyzwyczailiśmy się już, że to Citibank raczył nas wysokimi premiami i cennymi bonami zakupowymi za skorzystanie z karty kredytowej. Tym razem to ING zaskoczyło niezłą nagrodą - nawet 400 zł do Circle K. Warunki do spełnienia - raptem 4 transakcje "kredytówką" - są naprawdę proste, wystarczy tylko pamiętać o okresie karencji i dostępie do Mojego ING.

Jeśli spełniasz wymagania banku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z tej okazji i zgarnął sporą premię do wykorzystania chociażby na paliwo. Pamiętaj jednak, że karta kredytowa to specyficzny produkt i korzystanie z niego niesie ze sobą zarówno korzyści, jak i pewne ryzyko. Przed zamówieniem "kredytówki" zapoznaj się z naszym poradnikiem, a następnie bez zwłoki skorzystaj z promocji i ciesz się nagrodą.

Aldona Derdziak

Autor tekstu o promocji

Komentarze i pytania

(2)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
T
Tobiasz
Gość

Witam, czy można uniknąć opłaty rocznej 50 zł wypowiadając umowę o kartę przed upływem roku, np. we wrześniu?

Odpowiedz

Redakcja Moneteo
Redakcja Moneteo
@Tobiasz

Można - pracownik banku potwierdził nam, że jeśli wypowiemy umowę wcześniej, opłata roczna nie zostanie nam naliczona :)

Odpowiedz