Wróć

45 zł do Frisco.pl za aktywowanie lub ponowne użycie aplikacji mobilnej Alior Banku

45 zł do Frisco.pl za aktywowanie lub ponowne użycie aplikacji mobilnej Alior Banku
Czas trwania Zakończona (12.02.2023)
Cel (zysk) 45 zł do wykorzystania na Frisco.pl
Uczestnik Klient Alior Banku, który nie korzysta dotąd z aplikacji Alior Mobile lub nie logował się do niej między 1 września a 11 grudnia 202 r.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest pobranie aplikacji Alior Banku i zalogowanie się do niej.
Jeśli dotąd nie korzystasz z aplikacji mobilnej Alior Banku lub nie logowałeś się do niej w ostatnich tygodniach, to możesz otrzymać 45 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Frisco.pl. Wystarczy, że zalogujesz się do Alior Mobile, bez obowiązku korzystania z aplikacji przez określoną liczbę tygodni czy miesięcy. Sprawdź, czy spełniasz warunki akcji i zostałeś do niej zaproszony przez bank.

Proste warunki, szybka i atrakcyjna nagroda, to przepis na ciekawą promocję. Właśnie taką akcję przygotował Alior Bank dla wybranych przez siebie klientów. Zdobycie nagrody i jej wykorzystanie możesz załatwić zaledwie w ciągu kilkunastu minut.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Obierz swój kod rabatowy Frisco – aktywuj aplikację Alior Mobile” trwa do 12 lutego 2023 r. Skierowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadających w dniu startu promocji (12 grudnia 2022 r.) rachunek osobisty w Alior Banku. Dodatkowy wymóg to otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Może ono zostać przekazane sms-em, na adres e-mail lub w poczcie w bankowości elektronicznej.

Zaproszenia mogą się spodziewać ci, którzy dotąd nie korzystają z Alior Mobile oraz osoby, które nie logowały się do aplikacji Alior Banku od 1 września do 11 grudnia 2022 r.

Niezbędne działania

Działania, które musisz wykonać, by otrzymać 45 zł na zakupy na Frisco.pl, sprowadzają się do kilku czynności:

 • Krok 1.

  Do 12 lutego 2022 r. pobierz aplikację Alior Mobile ze sklepu App Store (iOS), Google Play (Android™) lub AppGallery, po czym dokonaj jej aktywacji.

  Jeśli masz ją już zainstalowaną na swoim smartfonie, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2.

  Do 12 lutego 2023 r. zaloguj się do Alior Mobile.

 • Premia.

  Nagroda, czyli voucher o wartości 45 zł do wykorzystania na Frisco.pl, będzie od razu dostępna po zalogowaniu się do Alior Mobile. Znajdziesz ja w zakładce Oferta dla Ciebie.

Mission complete!

Na wykorzystanie e-kodu masz czas do 12 lutego 2023 r. Po tej dacie nagroda bezpowrotnie przepadnie. Elektroniczny kod rabatowy możesz wykorzystać podczas zakupów o minimalnej wartości 145 zł w sklepie internetowym Frisco S.A., przy transakcji na kwotę min. 200 zł dostawa będzie darmowa.

I jeszcze jedna dobra wiadomość - bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed fiskusem.

Raz, dwa, trzy i nagroda jest Twoja

Kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Potem wystarczy tylko pobrać aplikację, zalogować się do niej i odebrać nagrodę. Na tym etapie pojawią się problemy, bo trzeba będzie zdecydować, co kupić na Frisco.pl 😀 Cóż, obyśmy tylko takie problemy mieli 😀

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji