45 zł do Frisco.pl za aktywowanie lub ponowne użycie aplikacji mobilnej Alior Banku

Publikacja:
45 zł do Frisco.pl za aktywowanie lub ponowne użycie aplikacji mobilnej Alior Banku
Czas trwania
Cel (zysk) 45 zł do wykorzystania na Frisco.pl
Uczestnik Klient Alior Banku, który nie korzysta dotąd z aplikacji Alior Mobile lub nie logował się do niej między 1 września a 11 grudnia 202 r.
Po drodze Warunkiem otrzymania nagrody jest pobranie aplikacji Alior Banku i zalogowanie się do niej.
Jeśli dotąd nie korzystasz z aplikacji mobilnej Alior Banku lub nie logowałeś się do niej w ostatnich tygodniach, to możesz otrzymać 45 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Frisco.pl. Wystarczy, że zalogujesz się do Alior Mobile, bez obowiązku korzystania z aplikacji przez określoną liczbę tygodni czy miesięcy. Sprawdź, czy spełniasz warunki akcji i zostałeś do niej zaproszony przez bank.

Proste warunki, szybka i atrakcyjna nagroda, to przepis na ciekawą promocję. Właśnie taką akcję przygotował Alior Bank dla wybranych przez siebie klientów. Zdobycie nagrody i jej wykorzystanie możesz załatwić zaledwie w ciągu kilkunastu minut.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Obierz swój kod rabatowy Frisco – aktywuj aplikację Alior Mobile” trwa do 12 lutego 2023 r. Skierowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadających w dniu startu promocji (12 grudnia 2022 r.) rachunek osobisty w Alior Banku. Dodatkowy wymóg to otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Może ono zostać przekazane sms-em, na adres e-mail lub w poczcie w bankowości elektronicznej.

Zaproszenia mogą się spodziewać ci, którzy dotąd nie korzystają z Alior Mobile oraz osoby, które nie logowały się do aplikacji Alior Banku od 1 września do 11 grudnia 2022 r.

Niezbędne działania

Działania, które musisz wykonać, by otrzymać 45 zł na zakupy na Frisco.pl, sprowadzają się do kilku czynności:

Start
 • Krok 1

  Do 12 lutego 2022 r. pobierz aplikację Alior Mobile ze sklepu App Store (iOS), Google Play (Android™) lub AppGallery, po czym dokonaj jej aktywacji.

  Jeśli masz ją już zainstalowaną na swoim smartfonie, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

 • Krok 2

  Do 12 lutego 2023 r. zaloguj się do Alior Mobile.

 • Premia

  Nagroda, czyli voucher o wartości 45 zł do wykorzystania na Frisco.pl, będzie od razu dostępna po zalogowaniu się do Alior Mobile. Znajdziesz ja w zakładce Oferta dla Ciebie.

Mission complete!

Na wykorzystanie e-kodu masz czas do 12 lutego 2023 r. Po tej dacie nagroda bezpowrotnie przepadnie. Elektroniczny kod rabatowy możesz wykorzystać podczas zakupów o minimalnej wartości 145 zł w sklepie internetowym Frisco S.A., przy transakcji na kwotę min. 200 zł dostawa będzie darmowa.

I jeszcze jedna dobra wiadomość - bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed fiskusem.

Raz, dwa, trzy i nagroda jest Twoja

Kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Potem wystarczy tylko pobrać aplikację, zalogować się do niej i odebrać nagrodę. Na tym etapie pojawią się problemy, bo trzeba będzie zdecydować, co kupić na Frisco.pl 😀 Cóż, obyśmy tylko takie problemy mieli 😀

Przydatne dokumenty

 • Regulamin promocji "Obierz swój kod rabatowy Frisco – aktywuj aplikację Alior Mobile"

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos