Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł do wykorzystania na Allegro za… odblokowanie serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej PKO BP

Publikacja:
20 zł do wykorzystania na Allegro za… odblokowanie serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej PKO BP
Czas trwania
Cel (zysk) 20 zł w formie kodu elektronicznego na Allegro
Uczestnik Obecny klient banku, który przed 27 lipca 2020 r. zablokował dostęp do serwisu iPKO lub aplikacji IKO.
Po drodze Należy odzyskać dostęp do zablokowanego kanału bankowości elektronicznej, wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie banku i wyrazić zgody marketingowe
Od czasu do czasu trafiają się akcje, które potrafią zaskoczyć nawet naszą zaprawioną w bojach redakcję. Bez wątpienia można do nich zaliczyć najnowszą promocję PKO BP, w której za odblokowanie dostępu do iPKO lub IKO można dostać 20 zł na Allegro. Oferta – ewidentnie przeznaczona dla obecnych klientów – jest dostępna do 31 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania puli 4500 nagród.

Kto może ubiegać się o nagrodę?

Aby wziąć udział w tej nietypowej akcji, należy posiadać dowolne konto w PKO BP, pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Bank stawia jeszcze jeden warunek – uczestnik promocji musi mieć zablokowany dostęp do serwisu iPKO lub aplikacji IKO przed 27 lipca 2020 r.

Aby zgarnąć nagrodę, wystarczy kilka prostych czynności

Co musisz zrobić, aby otrzymać 20 zł do wykorzystania na Allegro? Oto mega krótka instrukcja:

Start
 • Krok 1

  Najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r. odblokuj dostęp do aplikacji mobilnej IKO lub/i serwisu internetowego iPKO (w zależności, który z tych kanałów zablokowałeś przed 27 lipca 2020 r.),

 • Krok 2

  Także do 31 sierpnia 2020 r.

  • wypełnij formularz rejestracyjny, dostępny na stronie https://www.pkobp.pl/lpk/odblokuj-20
  • zweryfikuj (ewentualnie uzupełnij lub zaktualizuj) swoje dane osobowe dostępne w serwisie internetowym iPKO, takie jak: dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny,
  • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jeśli taką zgodę wyraziłeś już wcześniej – nie odwołuj jej do dnia wydania nagrody.
 • Premia

  E-kartę o wartości 20 zł otrzymasz najpóźniej do dnia 30 września 2020 r. Bank prześle ją na Twój adres e-mail lub w powiadomieniu push w aplikacji mobilnej. Informację na temat sposobu realizacji bonusu znajdziesz na stronie Allegro.pl.

Mission complete!

Jak odblokować oba kanały dostępu?

Aby ułatwić Ci wywiązanie się z warunków akcji, bank przygotował krótką instrukcję, z której dowiesz się, jak w prosty sposób odzyskać utracony dostęp.

Aplikacja mobilna

Zaloguj się do serwisu internetowego iPKO i wejdź w zakładkę: Moje produkty > Aplikacja IKO, a następnie wybierz kafelek z numerem telefonu, do którego przypisana jest Twoja aplikacja. W Ustawieniach aplikacji kliknij "zmień PIN do aplikacji”.

W dalszej kolejności podaj kod z Twojego narzędzia autoryzacji (hasło SMS, kod z karty kodów jednorazowych lub hasło z tokena). Jeśli korzystasz z mobilnej autoryzacji – zadzwoń na infolinię (800 302 302).

Po wykonaniu tych czynności w iPKO wyświetli się kod autoryzacyjny. Teraz otwórz aplikację IKO, wprowadź kod we wskazanym miejscu i nadaj nowy PIN do logowania, a na koniec zaloguj się nim do aplikacji. Gotowe! Twoja aplikacja jest odblokowana.

Serwis transakcyjny

Jeśli natomiast zablokowałeś sobie dostęp do serwisu (np. po nieudanych logowaniach), możesz zmienić swoje hasło na stronie www.ipko.pl (Pomoc w logowaniu) lub w aplikacji mobilnej IKO (Zmiana hasła do iPKO).

W obu tych przypadkach do odblokowania kanału będą Ci potrzebne:

 • numer klienta lub przyjazny login (numer znajdziesz na pierwszej stronie umowy)
 • Twoje narzędzie autoryzacji (kod SMS, kod z karty kodów lub mobilna autoryzacja w aplikacji mobilnej IKO).

Dokładny opis czynności, które będziesz musiał wykonać, znajdziesz na tej stronie banku.

20 zł praktycznie za nic

Przypadkowe zablokowanie bankowości elektronicznej może się zdarzyć każdemu. Niemniej do tej pory nie spotkaliśmy się z sytuacją, w której odzyskanie dostępu do systemu transakcyjnego byłoby nagradzane premią...

Widocznie jednak PKO BP uznał, że warto zmotywować swoich klientów do przeprowadzenia tej operacji i dlatego odpalił tak nieszablonową akcję.

Cóż możemy więcej dodać… Jeśli macie szansę skorzystać z najnowszej oferty – nie czekajcie zbyt długo z podjęciem decyzji. Nagrody trafią do 4500 osób, które najszybciej zarejestrują się w promocji, zadbajcie więc o to, aby znaleźć się w ich gronie.

Beata Szymańska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(9)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Mrówka
Gość

No proszę, czyli czasami warto być ciamajdą ???

Odpowiedz

L
Lukasz
Gość

Jest Pani na 100% tego pewna? Moim zdaniem warto próbować się rejestrować, nawet gdy zakładamy nowe konto.

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Lukasz

Dostęp do IKO/iPKO powinien być zablokowany przed 27 lipca - jeśli chciałbyś teraz założyć nowe konto w PKO BP, to może nie przejść, bo przed tą datą nie byłeś przecież klientem banku.

Odpowiedz

W
Wiwi
Gość

Czy podatek za ten bon odprowadza bank, czy też musimy zrobić to na własną rękę?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Wiwi

Rozliczeniem podatku zajmie się bank, nie trzeba się więc o to martwić.

Odpowiedz

K
Kamil
Gość

Faktycznie dziwna ta akcja. Chyba mało kto świadomie i z premedytacją blokuje sobie dostęp do bankowości. Jak już zrobi to przez jakiś błąd, to raczej zaraz dąży do odblokowania, by mieć dostęp do pieniędzy.

Odpowiedz

T
Teresa
Gość

Czy jako nowy klient który dopiero zakłada konto mam zablokowaną aplikację i zyskam 20 zł gdy aktywuję dostęp?

Odpowiedz

Beata Szymańska
Członek załogi
@Teresa

Niestety nie ? Do promocji kwalifikują się tylko osoby, które zablokowały dostęp do aplikacji przed 27 lipca 2020. Myślę, że bank w ten sposób zabezpieczył się przed sytuacją, w której klienci zaczną masowo blokować aplikację, żeby ją potem odblokować i zgarnąć premię :-)

Odpowiedz

B
Browarek
Gość

Najpierw mało nie umarłem ze śmiechu?... ale potem przypomniałem sobie odsetki, jakie zarobiłem na KO w pewnym banku i doszedłem do wniosku, że 20 zeta za nic to całkiem fajny bonus?.

Odpowiedz