Wróć
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

15 zł premii za 5 płatności kartą Visa dla zaproszonych klientów Revoluta

15 zł premii za 5 płatności kartą Visa dla zaproszonych klientów Revoluta
Czas trwania
Cel (zysk) 15 zł w formie uznania konta.
Uczestnik Obecny klient Revoluta posiadający kartę Visa, który otrzymał zaproszenie do udziału w promocji.
Po drodze Wystarczy otrzymać zaproszenie do akcji i wykonać 5 płatności kartą Visa, każda o wartości min. 15 zł.
Szybka akcja dla zaproszonych posiadaczy kart Visa od Revoluta! Wystarczy wykonać 5 płatności "plastikiem", by zgarnąć szybkie 15 zł premii. Sprawdź, czy nie jesteś w gronie zaproszonych do udziału w promocji.

Ta prosta promocja dla obecnych użytkowników Revoluta trwa do 31 grudnia 2020 r.

Tylko dla zaproszonych

Fintech – od niedawna również bank – zaprasza do udziału posiadaczy wydanych przez niego kart Visa. "Zaprasza" jest tu słowem kluczowym, gdyż bez otrzymania wyraźnego zaproszenia (np. w aplikacji lub w wiadomości mailowej) nie będziesz uprawniony do skorzystania z akcji.

Sam niestety nie otrzymałem zaproszenia, ale informację o bonusie otrzymałem od jednego z Czytelników. Sprawdziłem i rzeczywiście Revolut pisze o akcji na swoim blogu.

Wystarczy 5 płatności

Oto pozostałe warunki szybkiej promocji:

Start
  • Krok 1

    Sprawdź, czy nie otrzymałeś przypadkiem zaproszenia do akcji (np. w formie powiadomienia PUSH lub w wiadomości mailowej).

  • Krok 2

    Do 31 grudnia 2020 r. wykonaj 5 płatności kartą Visa o wartości min. 15 zł każda.

  • Premia

    Premia wpłynie na Twoje konto w Revolucie najpóźniej 10 stycznia 20201 r.

Mission complete!

Dla formalności wspomnę, że każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną premię. Płatności nie mogą zostać zwrócone ani anulowane. Wygląda na to, że Revolut uzna też płatności w Internecie, o ile skorzystamy przy wykonywaniu transakcji z danych karty Visa.

Proste 15 zł premii

Wysokość bonusu może i nie rzuca na kolana, ale i tak warto docenić fakt, że Revolut nie zapomina o obecnych użytkownikach – oprócz promocji oferuje im również atrakcyjne zwroty za zakupy w wybranych sklepach. Swoją drogą, czekamy z niecierpliwością na powrót programu poleceń...

W każdym razie zostało jeszcze trochę czasu na wykonanie 5 płatności. Może nie kupiłeś jeszcze wszystkich prezentów na Święta, a może wybierzesz się na zakupy jeszcze przed ponownym zamknięciem galerii handlowych? W razie czego do dyspozycji pozostają sklepy internetowe. 😉

Przydatne dokumenty

Michał Radzimiński

Autor tekstu o promocji