Wróć

3 darmowe szkolenia dla przedsiębiorców za Konto Przekorzystne Biznes

3 darmowe szkolenia dla przedsiębiorców za Konto Przekorzystne Biznes
Czas trwania
Cel (zysk) 3 darmowe szkolenia na platformie e-learningowej.
Po drodze Sam fakt założenia Konta Przekorzystnego Biznes bank nagradza dostępem do platformy szkoleniowej, na której można bezpłatnie zrealizować 3 szkolenia. Uczestnik promocji otrzymuje też prenumeratę Harvard Business Review i 75% rabatu na kolejne szkolenia.
Kto stoi w miejscu, ten się cofa – to znane powiedzenie może być dla Ciebie motywacją do skorzystania z propozycji Banku Pekao. W zamian za założenie w nim Konta Przekorzystnego Biznes otrzymasz dostęp do platformy e-learningowej, będziesz mógł zrealizować bezpłatnie 3 szkolenia, a kolejne wykupić z 75-procentowym rabatem! Rynkowa wartość tych bonusów to kilkaset złotych.

Bank Pekao stawia nie tylko na oferowanie swoim klientom atrakcyjnych produktów bankowych, ale i wspieranie ich rozwoju zawodowego. Oto propozycja dla przedsiębiorców, realizowana we współpracy z Harvard Business Review Polska, w której możesz zdobyć bezcenną wiedzę, realizując bezpłatnie 3 szkolenia. Wybierzesz je według własnego uznania z 6 obszarów tematycznych. Na każde kolejne Pekao oferuje Ci 75% rabatu.

Promocja „OK, GO Biznes!” potrwa do 7 lutego 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród. Bank Pekao przygotował ich tylko tysiąc. Zapewnia, że informacje o liczbie szkoleń będą dostępne na bieżąco u doradców w placówkach. Zaznacza przy tym, że wszystkie osoby, które spełnią warunki promocji danego dnia, nawet gdyby oznaczało to przekroczenie puli nagród, otrzymają bonus.

Wiedza dla przedsiębiorców

Oferta adresowana jest do przedsiębiorców. W myśl regulaminu są nimi osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólnicy spółek cywilnych, a także spółki jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością, jak również fundacje, spółdzielnie i stowarzyszenia rejestrowe.

Ważne, by ich roczne przychody netto ze sprzedaży wynosiły poniżej 5 mln zł.

Warunki uzyskania nagrody

Uzyskanie dostępu do specjalnej platformy e-learningowej sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków.

  1. Do 7 lutego 2020 r. załóż Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą w Pekao. Możesz to zrobić tylko w placówce własnej banku.
  2. Wyraź zgody marketingowe na kontaktowanie się z Tobą kanałami elektronicznymi w sprawie produktów i usług banku oraz współpracujących z nim podmiotów.
  3. Wyraź zgodę na przystąpienie do promocji „OK GO Biznes!”, zaakceptuj jej regulamin i podpisz oświadczenie klienta (załącznik do regulaminu).

Dostęp do wiedzy

Nagroda, czyli dostęp do platformy szkoleniowej, zostanie Ci przekazany w ciągu 7 dni od spełnienia powyższych warunków. Kod dostępu otrzymasz w formie SMS na numer podany przy podpisywaniu umowy rachunku.

Od momentu zarejestrowania się na platformie będziesz miał 3 miesiące na wybór 3 bezpłatnych szkoleń (kolejne bank oferuje Ci ze zniżką wynoszącą aż 75%). Musisz je ukończyć w ciągu 9 miesięcy.

Ponadto otrzymasz także 3-miesięczny bezpłatny dostęp do prenumeraty cyfrowej i audiowizualnej „Harvard Business Review Polska” – prestiżowego magazynu o zarządzaniu, przywództwie i biznesie.

Dodatkowe umiejętności - bezcenne

Otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes to w tym przypadku tylko „przepustka” uprawniająca do sięgnięcia po coś znacznie cenniejszego – wiedzę i doświadczenie ekspertów dostępne na platformie OK, GO Biznes! Na co dzień możesz korzystać ze studiów przypadków przygotowanych przez „Harvard Business Review Polska” i czytać artykuły fachowców z Banku Pekao S.A.

Natomiast w ramach promocji „OK, GO Biznes!” zyskasz prawo bezpłatnego skorzystania z 3 modułów szkoleniowych z 6 obszarów tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, komunikacja i negocjacje. Dowiesz się z nich m.in., jak przekładać strategiczne cele firmy na konkretne działania, jak motywować pracowników, jakie korzyści Twojej firmie przyniesie reklama w mediach społecznościowych oraz umiejętne zabieganie o lojalność klientów.

Pełny wykaz tematów szkoleniowych znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji „OK, GO Biznes!”.

Konto Przekorzystne Biznes

Przedstawiliśmy Ci warunki, naszym zdaniem, bardzo ciekawej propozycji Pekao. W podjęciu decyzji z pewnością pomoże Ci garść informacji na temat Konta Przekorzystnego Biznes.

Warunki rachunku

Konto Przekorzystne Biznes wyróżnia się pozytywnie na rynku pod względem wysokości opłat i możliwości, jakie oferuje swoim posiadaczom.

Opłata za korzystanie z rachunku wynosi 9 zł miesięcznie, ale możesz łatwo jej uniknąć, spełniając tylko jeden z kilku warunków, np. zapewniając jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych oraz przelewów między rachunkami klienta), wykonując min. jeden przelew do ZUS lub US, ewentualnie inny podatkowy, czy rozliczając na rachunku min. 1 transakcję z terminala wydanego przez bank;

Podstawowa opłata za obsługę karty wynosi 7 zł, ale i ona może być anulowana. Wystarczy, że wydasz „plastikiem’ w danym miesiącu min. 300 zł.

Posiadacze tego rachunku mają dostęp do wielu przydatnych usług, m.in. karty wielowalutowej Mastercard Business, darmowych rachunków pomocniczych w 20 walutach, nowoczesnej aplikacji mobilnej PeoPay, płatności Blik, Apple Pay i zbliżeniowych telefonem.

Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej analizie Konta Przekorzystnego Biznes.

Inwestycja w siebie = najlepsza inwestycja

Zaczęliśmy od słów, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. Mają one szczególne znaczenie we współczesnym, błyskawicznie zmieniającym się świecie, zwłaszcza w biznesie, gdzie rywalizacja o przewagę konkurencyjną jest szczególnie zaciekła. Na co dzień często brakuje nam czasu na samodoskonalenie, tłumaczymy się brakiem środków finansowych na ten cel. W tym przypadku ta ostatnia wymówka nie ma zastosowania. Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes otrzymujesz 3 szkolenia zupełnie za darmo. Musisz tylko znaleźć czas na ich realizację, masz na to aż 9 miesięcy. To dostatecznie długo, potraktuj poświęcony na nie czas jak inwestycję. Pomyśl, że zdobyta wiedza pozwoli Ci uniknąć pewnych błędów, zdobyć przewagę nad konkurentami i wpłynie na rozwój Twojego biznesu.

W tym kontekście trudno określić wymierną wartość bonusów związanych z platformą OK Go Biznes! proponowanych przez Pekao. Krótko mówiąc: zdobyta wiedza i umiejętności – bezcenne.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji