Wróć
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + Konto Oszczędnościowe na 7%.

Darmowe szkolenie o wartości kilkuset złotych w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w Pekao

Publikacja:
Darmowe szkolenie o wartości kilkuset złotych w promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w Pekao
Czas trwania
Cel (zysk) Darmowe szkolenie na platformie OK, GO!.
Po drodze Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą debetową należy pobrać kod dostępu do platformy OK, GO! i wybrać na niej udział w 1 z 30 szkoleń.
Wiedza i umiejętności są bezcenne. Stąd nie sposób przeliczyć na pieniądze nagrody – modułu szkoleniowego przygotowanego przez ekspertów wysokiej klasy - w II edycji promocji „OK, GO” dotyczącej Konta Przekorzystnego dla młodych poniżej 26. roku życia z oferty Banku Pekao. Według nas wartość bonusu to kilkaset złotych!

Na ogół w promocjach możesz otrzymać gotówkę, vouchery do różnych sklepów, bony rabatowe czy nagrody rzeczowe. W akcji "OK, GO!" Bank Pekao proponuje za otwarcie Konta Przekorzystnego dla młodych, czyli poniżej 26 r.ż., możliwość zdobycia cennej wiedzy i umiejętności, które mogą się przydać w rozwoju osobistym i karierze zawodowej. Uczestnicząc w promocji otrzymasz bezpłatny dostęp do 1 z 30 modułów szkoleniowych z sześciu obszarów tematycznych oraz dodatkowe bonusy. Łączną wartość nagród szacujemy na kilkaset złotych!

Do akcji „OK, GO!” możesz przystąpić do 31 grudnia 2019 r. Nie odkładaj jednak decyzji na później, gdyż do zdobycia jest tylko 3 800 nagród.

Zainwestuj w siebie

Przystąpienie do wspomnianej akcji specjalnej jest banalnie proste.

  1. Do 31 grudnia 2019 r. załóż Konto Przekorzystne dla młodych. Najłatwiejszy sposób, to oczywiście złożenie wniosku on-line, ale niestety mało skuteczny. Kod dostępu do platformy "OK, GO!" możesz bowiem otrzymać tylko po dopełnieniu niezbędnych formalności w oddziale. Tak więc, nawet po wypełnieniu wniosku w internecie, i tak będziesz musiał udać się do placówki, by tam podpisać umowę.
  2. W trakcie zakładania rachunku wypełnij formularz przystąpienia do promocji “OK, GO!” Musisz w nim wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Pekao Twoich danych osobowych na potrzeby tej akcji. Konkretnie chodzi o możliwość wysłania na Twój numer telefonu sms-a z kodem umożliwiającym Ci dostęp do platformy szkoleniowej.
    Pamiętaj, że musisz wyrazić zgodę na marketing banku i współpracujących z nim podmiotów w zakresie przesyłania Ci informacji o produktach i usługach.

Platforma OK, GO!

Posiadanie Konta Przekorzystnego dla młodych z oferty banku Pekao, to „przepustka” uprawniająca do sięgnięcia po wiedzę i doświadczenie ekspertów dostępne na platformie OK, GO! Na co dzień możesz poznawać studia przypadków przygotowane przez „Harvard Business Review Polska” i czytać artykuły fachowców z Banku Pekao S.A.

W ramach II edycji promocji „OK, GO!” zyskujesz dodatkowo prawo skorzystania z 1 z 30 modułów szkoleniowych z 6 obszarów tematycznych: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, zarządzanie, przywództwo, strategia.

Pełny wykaz tematów szkoleniowych znajdziesz w załączniku do regulaminu promocji „OK, GO!”.

Kod do wiedzy

Otrzymasz go w ciągu 7 dni od podpisania umowy o Konto Przekorzystne dla młodych. Od momentu rejestracji na platformie OK, GO! masz 3 miesiące na wybór interesującego Cię szkolenia i zapisanie się na nie, a potem kolejne 3 miesiące na jego realizację.

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz prestiżowy certyfikat ICAN Institute i Banku Pekao S.A., sygnowany marką „Harvard Business Review Polska”. Zyskasz też 3-miesięczny dostęp do prenumeraty cyfrowej „Harvard Business Review Polska” - prestiżowego magazynu o zarządzaniu, przywództwie i biznesie.

Gdyby zainteresowało Cię jeszcze jakieś szkolenie, to możesz je wykupić z 75-procentowym rabatem.

Przypominamy, że bank rozda tylko 3 800 kodów dostępu. W regulaminie zapisano, że informację o ich dostępności otrzymasz przed zawarciem umowy o rachunek. Wszystkie dokumenty podpisane tego samego dnia bank traktuje jako zawarte równocześnie, co może skutkować wydaniem większej liczby bonusów.

Masz więc pewność, że jeśli doradca poinformuje Cię o dostępności kodów promocyjnych, to na pewno otrzymasz swoją nagrodę.

Konto Przekorzystne dla młodych

Rachunek w tej wersji dostępny jest dla osób, które ukończyły 18 r.ż., ale nie skończyły jeszcze 26 lat. Charakteryzuje go bardzo wiele zer. 0 zł dotyczy otwarcia i prowadzenia Konta Przekorzystnego dla młodych, obsługi wielowalutowej karty debetowej i korzystania ze wszystkich bankomatów na świecie.

Jako klient Pekao będziesz miał dostęp do programu Galeria Rabatów, w ramach którego możesz zyskać zniżki sięgające 30%.

W życiu liczą się nie tylko pieniądze

W naszej opinii, wiedza, którą możesz zdobyć w tej promocji, jest znacznie cenniejsza niż nagrody gotówkowe. Tylko od Ciebie zależy, które szkolenie wybierzesz i jak wykorzystasz zdobyte informacje.

Przemyśl bardzo poważnie propozycję Pekao. Możesz sprawdzić tematykę szkoleń i cenę pełnych pakietów szkoleniowych. Co prawda Ty będziesz miał dostęp tylko do jednego z nich, a drugie możesz kupić z rabatem 75%, ale to i tak nagroda o wartości kilkuset złotych.

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos