Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

Łatwe 200 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.

Publikacja:
Łatwe 200 zł premii za DARMOWE Konto Przekorzystne dla Młodych od Pekao S.A.
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która od 1 stycznia 2020 r. do 23 stycznia 2022 r. nie posiadała w Pekao SA rachunku osobistego ani lokaty.
Po drodze Należy otworzyć rachunek wraz z kartą i aplikacją PeoPay, a następnie w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub zbliżeniowo.
Nie ukończyłeś jeszcze 26. roku życia? Jeśli tak, to Bank Pekao ma dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą debetową, po czym wykonasz nią kilka transakcji bezgotówkowych, a otrzymasz 200 zł premii. Pierwsza nagroda zostanie wypłacona już w kolejnym miesiącu!

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja III" mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, które nie skończyły 26 r.ż. i mają pełną zdolność do czynności prawnych. Bank stawia jeszcze jeden warunek – akcja dostępna jest wyłącznie dla tych osób, które w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 23 stycznia 2022 r. nie miały w Pekao rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej (także jako współposiadacz).

Premia składa się z 4 części (po 50 zł), wypłacanych w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków aktywności.

Jak w prosty sposób zdobyć 200 zł?

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 31 marca 2022 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy) lub przez stronę banku.

  Wniosek o konto możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

 • Premia

  Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz premię w wysokości 50 zł. Jeżeli podpiszesz umowę o konto w styczniu, bank prześle Ci bonus do 28 lutego 2022 r.

  Natomiast jeśli otworzysz ROR w lutym, nagroda pojawi się na Twoim koncie do końca marca, a jeżeli w marcu - do końca kwietnia 2022 r.

 • Krok 2

  W każdym z 3 pełnych miesięcy następujących po dniu otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę za pomocą karty debetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay.

 • Premia

  Za każdy miesiąc, w którym wykonasz warunek aktywności, otrzymasz 50 zł premii do końca następnego miesiąca. W zależności od tego, czy zawarłeś umowę w styczniu, w lutym czy w marcu 2022 r., ostatnią część premii otrzymasz odpowiednio do 31 maja, 30 czerwca lub do 31 lipca 2022 r.

  Nagroda nie podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, będzie więc w całości do Twojej dyspozycji.

Mission complete!

Przystępując do promocji w styczniu, warunki aktywności musisz zrealizować w lutym, marcu i w kwietniu. Jeżeli otworzysz konto w lutym, Twój grafik przesunie się o miesiąc, czyli transakcje bezgotówkowe będziesz musiał wykonać w marcu, kwietniu i w maju 2022 r. Jeżeli w marcu - ostatnim miesiącem aktywności będzie czerwiec.

Jeżeli w którymś z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunków aktywności, nie martw się: wciąż będziesz miał szanse na zdobycie kolejnych części premii.

O czym powinieneś wiedzieć?

Proces zakładania rachunku

Konto Przekorzystne możesz założyć na stronie internetowej. Po wejściu we wniosek będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację - z poziomu komputera czy w aplikacji mobilnej.

Wiedz jednak, że jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i zachować prawo do premii.

Transakcje bezgotówkowe

Wymagane przez bank transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Płatności Blikiem nie zostaną uznane, podobnie jak transakcje odrzucone, nieautoryzowane bądź zwrócone.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz odwołać zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz złożyć wypowiedzenia umowy rachunku.

Bonus, który zdobędziesz w tej akcji, jest zwolniony z podatku dochodowego, nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

50 lub 100 zł za każdą skuteczną rekomendację rachunku

Bank Pekao ma dla Ciebie jeszcze jedną propozycję, dzięki której powiększysz swoją pulę nagród. Będąc posiadaczem konta, będziesz mógł polecać rachunek znajomym - za każdą skuteczną rekomendację Konta Przekorzystnego bank nagrodzi Cię premią w wysokości 100 zł, natomiast zakończona sukcesem rekomendacja Konta Przekorzystnego dla Młodych przyniesie Ci 50 zł.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Konto Przekorzystne dla osób do 26. roku życia jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz więc ani grosza za prowadzenie rachunku i obsługę karty, przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów. Atutem konta są również nowoczesne płatności mobilne, karta wielowalutowa bez opłat za przewalutowanie oraz funkcjonalna aplikacja mobilna (z możliwością wykonywania transakcji Blik oraz szybkich przelewów na numer telefonu).

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł
 • Bankomaty
  0 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Atrakcyjna premia za kilka operacji

Jak na możliwość zgarnięcia 200 zł warunki oferty promocyjnej są przejrzyste i niezbyt wymagające. Otwarcie konta oraz wykonanie w sumie 15 transakcji kartą lub PeoPay wystarczy, by móc cieszyć się z dodatkowego przypływu gotówki (oczywiście pod warunkiem, że będziesz pamiętał o terminach spełnienia warunków).

Oferta jest tym bardziej godna polecenia dla tych osób do 26. roku życia, które akurat poszukują korzystnej oferty konta osobistego. Jeśli jesteś jedną z nich - do dzieła :)

Justyna Kalicińska

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(19)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
D
Dominik
Gość

nie otrzymałem nagrody za zalożenie oszuści

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dominik

Jeśli uważasz, że spełniłeś wszystkie warunki regulaminu promocji, a mimo to nie otrzymałeś premii, to powinieneś napisać reklamację do banku. Rzucanie publicznych oskarżeń bez ich udokumentowania jest złym pomysłem, może skończyć się podjęciem przez bank działań prawnych wobec Ciebie.

Odpowiedz

D
Dominik
Gość
@Krzysztof Duliński

Nie otrzymałem odpowiedzi, konto zalozyłem 29 marca byc moze dlatego sie nie załapałem, aczkolwiek promocja trwała do 31

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Dominik

Założenie konta w marcu oznacza, że bank powinien wypłacić Ci premię do końca kwietnia. Jeśli jej nie otrzymałeś, to - jak pisałem wcześniej - masz prawo złożyć reklamację. Bank ma obowiązek odpowiedzieć na nią pisemnie. Odpowiedzi można szukać nie tylko w skrzynce odbiorczej, ale i w spamie/ofertach czy innych folderach skrzynki pocztowej, bo tam często trafiają wiadomości tego typu.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość

Ogólnie to bym miał kilka pytań otóż one

Czy jak stworzyłem konto przekorzystne z ojcem przed 31 marca to czy łapie się do tej promocji

Dodam że stacjonarnie

Przypuszczam że to działa tylko na konta które były stworzone przez to selfi tak?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Krystian

Jeśli rozumiem, założyłeś konto w promocji, jednak w oddziale? Niestety w tej sytuacji promocja Cię nie obejmie, gdyż konto należało założyć przez selfie.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Aldona Derdziak

Dobrze

I dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz

M
Monika
Gość

Jak zamknęłam konto w 2019 r. to łapię się do tej promocji i otrzymam premię?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Monika

Z regulaminu wynika, że tak :)

Odpowiedz

L
lell
Gość

Czy transakcje bezgotówkowe "za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay" to mogą być też transakcje Apple Pay lub Google Pay?

Odpowiedz

P
paladinek
Gość
@lell

Moim zdaniem tak, to wciąż będzie płatność kartą przecież.

Odpowiedz

F
Ffg
Gość

Warto dopisać, że trzeba mieć ukończone 18 lat.

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Ffg

? W tekście jest stosowna informacja. Napisaliśmy, że w promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, dodaliśmy też, że muszą posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Odpowiedz

F
flovv
Gość

Hej,

można połączyć promkę z premią za skorzystanie z kodu polecenia?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@flovv

Niestety nie. Nowy klient może wziąć udział albo w opisywanej akcji, albo w programie poleceń:

Promocja łączy się z promocjami dotyczącymi Konta Oszczędnościowego, pakietu PeoPay KIDS, promocjami dla dzieci w wieku 13-17 lat oraz programem poleceń „Polecam Przekorzystnie”, z wyłączeniem klientów, którzy w związku z Poleceniem (otrzymaniem kodu - 9 cyfrowego numeru telefonu obecnego klienta banku), zawarli z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku płatniczego Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w ramach VIII Edycji Programu „Polecam Przekorzystnie” i kolejnymi edycjami tych promocji.

Odpowiedz

P
pawwol
Gość
@Michał Radzimiński

Chyba nie rozumiem. Tzn, że jeżeli wpiszę podczas zakładania rachunku kod polecającego, to on dostanie 50zł a ja nie mam szansy na 200zł?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@pawwol

Zgadza się - jeśli podasz kod polecenia, to bank "przypisze" Cię do programu poleceń, a wtedy nie skorzystasz z promocji z premią 200 zł.

Odpowiedz

W
Wojciech
Gość
@Michał Radzimiński

Z tym, że z tej notki wynika, jakoby to wyłączenie nie dotyczyło konta przekorzystnego dla młodych.

"z wyłączeniem klientów, którzy w związku z Poleceniem (otrzymaniem kodu - 9 cyfrowego numeru telefonu obecnego klienta banku), zawarli z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku płatniczego Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium w ramach VIII Edycji Programu „Polecam Przekorzystnie” i kolejnymi edycjami tych promocji."

Nie ma tu nic o koncie przekorzystnym dla młodych.

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Wojciech

Dla pewności dopytałem o to w banku i uzyskałem potwierdzenie, że promocja nie łączy się z premią za otwarcie konta z polecenia. Najwyraźniej w przypadku tego zapisu w regulaminie "Konto Przekorzystne" jest rozumiane również jako wersja tego rachunku dla osób do 26 r.ż.

Odpowiedz