Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 600 zł moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem z oferty banku Pekao.

HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 2,5% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym

Publikacja:
HIT: Ponownie łatwe 200 zł premii za Konto Przekorzystne od Pekao SA i 2,5% do 30 000 zł na Koncie Oszczędnościowym
Popularność promocji
Czas trwania
Cel (zysk) 200 zł w gotówce.
Uczestnik Nowy klient, czyli osoba, która od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2020 r. nie posiadała w Pekao SA rachunku osobistego.
Po drodze Konieczne jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay, zapewnienie wpływu w wysokości min 500 zł na rachunek oraz wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą lub w aplikacji PeoPay. Zadanie trzeba wykonać w 4 kolejnych miesiącach.
Świetna wiadomość! Bank Pekao postanowił przedłużyć promocję Konta Przekorzystnego i ponownie oferuje 200 zł w gotówce. Do tego warunki akcji nie uległy zmianie i w dalszym ciągu są bardzo proste - wystarczy otworzyć rachunek wraz z kartą debetową oraz aplikacją PeoPay i przez 4 miesiące aktywnie z niego korzystać. Co ważne - premię możesz zgarnąć bez konieczności wychodzenia z domu!

W tej promocji nagrodą za otwarcie konta i spełnienie mało skomplikowanych warunków są dwie premie w formie przelewu na rachunek, obie o wartości 100 zł. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z atrakcyjnego konta oszczędnościowego (2,5% przez 120 dni dla środków do 30 tys. zł). Oferta obowiązuje do 20 maja 2020 r.

Sprawdź, czy możesz ubiegać się o premię

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł – edycja III” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2020 r. nie posiadały w Pekao SA (także jako współposiadacz) rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty terminowej.

Jest jeszcze jedna możliwość - jeśli przynajmniej przez jeden dzień między 1 stycznia 2019 r. a 31 marca 2020 r. posiadałeś w Pekao (również jako współposiadacz) wspomniane produkty, ale w każdym miesiącu kalendarzowym suma ich średnich miesięcznych sald wynosiła od 0 zł do 50 zł, to także możesz skorzystać z promocji.

200 zł w dwóch ratach po 100 zł

Obie premie trafią na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Start
 • Krok 1

  Do 20 maja 2020 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą i aplikacją PeoPay metodą "na selfie" (wykonując zdjęcie swojej twarzy).

  Wniosek możesz złożyć na specjalnej podstronie. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji.

 • Krok 2

  Do końca miesiąca następującego po tym, w którym przystąpiłeś do akcji, wykonaj poniższe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc za towary lub usługi;
  • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
 • Krok 3

  Pierwszy bonus, czyli 100 zł, trafi na Twoje Konto Przekorzystne do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zrealizowałeś powyższe warunki.

 • Krok 4

  W każdym z trzech kolejnych miesięcy (następujących po tym, w którym wywiązałeś się z zadań umożliwiających zdobycie pierwszego bonusu) powtórz wszystkie trzy czynności:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą PeoPay, płacąc za towary lub usługi;
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
 • Premia

  Druga połowa nagrody (kolejne 100 zł) zasili Twój rachunek do 30 sierpnia 2020 r.

Mission complete!

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, są więc w całości do Twojej dyspozycji.

Przykład: Załóżmy, że Konto Przekorzystne zakładasz w kwietniu. W maju po raz pierwszy realizujesz warunki aktywności (jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i choćby jedna transakcja bezgotówkowa kartą lub aplikacją PeoPay), a pierwsze 100 zł dostajesz do końca czerwca 2019 r. Jeśli chcesz zgarnąć kolejne 100 zł, to w czerwcu, lipcu i sierpniu 2020 r. wykonujesz dokładnie te same czynności, co w maju 2020 r.

O czym powinieneś wiedzieć?

Znasz powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach? Ta prawda odnosi się także do promocji bankowych. Jeśli chcesz prawidłowo zrealizować wymagania akcji, musisz uwzględnić następujące zasady.

Proces zakładania rachunku

Pamiętaj, że 200 zł premii otrzymasz tylko wtedy, gdy założysz Konto Przekorzystne metodą "na selfie" z poziomu komputera lub smartfona. Na etapie składania wniosku będziesz mógł wybrać, na jakim urządzeniu chcesz przejść weryfikację:

Wniosek o Konto Przekorzystne, metoda na selfie.

Jeśli z przyczyn technicznych weryfikacja on-line Twojej tożsamości nie będzie możliwa, możesz dokończyć proces zakładania rachunku w oddziale banku i nie pozbawi Cię to prawa do zgarnięcia obu nagród.

Jeśli jednak jesteś na bakier z nowoczesnymi technologami i wolisz bardziej tradycyjne metody otwierania rachunku, możesz założyć konto bezpośrednio w placówce Pekao. Niestety, jeżeli zdecydujesz się na tę opcję, Twoja maksymalna premia wyniesie tylko 100 zł. Do jej uzyskania wystarczy aktywność w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś Konto Przekorzystne.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej lub z wykorzystaniem aplikacji PeoPay. Transakcje Blikiem nie zostaną uznane.

W przypadku wpływów na konto weź pod uwagę fakt, że w promocji wykluczone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów bądź pożyczek oraz polecenia przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami uczestnika promocji. Jeśli więc chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Dla osób w wieku do 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe. Pozostali klienci zapłacą 6 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku oraz 3 zł za obsługę karty, chyba że zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł i dokonają przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej (kartą lub aplikacją mobilną PeoPay). Bank nie pobiera opłat za korzystanie z własnych bankomatów oraz za przelewy internetowe.

 • Konto
  0 zł
 • Karta
  0 zł / 4 zł

 • Bankomaty
  0 zł / 2,3% min. 5 zł

 • Przelew internetowy
  0 zł
Unikalne cechy: korzystne przewalutowania i brak prowizji za transakcje walutowe kartą.

Konto Oszczędnościowe

Jak już wiesz, w ramach oferty promocyjnej możesz też zyskać 2,5% w skali roku dla środków do 30 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym. Z tej propozycji będziesz mógł skorzystać do 20 maja 2020 r.

Konto Oszczędnościowe

Oferta nieaktywna
Bank Pekao
 • Oprocentowanie
  0,01%
 • Okres obowiązywania
  bezterminowo
 • Zakres kwot
  bez limitu
 • Konto osobiste
  TAK

Atrakcyjna premia za kilka operacji

200 zł za otwarcie rachunku i wykonanie kilku prostych operacji – tak w skrócie przedstawia się najnowsza oferta Pekao SA związana z Kontem Przekorzystnym. To naprawdę rzadkość, by spełnienie banalnie prostych warunków (wpływ na konto w wysokości min. 500 zł + 1 transakcja kartą lub za pomocą PeoPay) uprawniało do zgarnięcia tak pokaźnej premii.

W dodatku 200 zł to nie jedyny zysk, który może Ci przynieść udział w tej promocji. Jej kolejnym atutem jest 2,5% do 30 000 zł przez 4 miesiące na Koncie Oszczędnościowym, które będziesz mógł założyć, będąc już klientem banku. Warto więc przemyśleć tę propozycję, bo obie okazje prezentują się w naszej opinii naprawdę korzystnie 😊

Przydatne dokumenty

Krzysztof Duliński

Autor tekstu o promocji
Oceń promocję
0
(0 ocen)
Twój głos pomoże innym Bankonautom w podjęciu decyzji, czy warto skorzystać z tej promocji. Średnia ocen uwzględnia ocenę Bankonauty - Autora tekstu, który szczegółowo przyjrzał się ofercie.
Dziękujemy za Twój głos Dziękujemy za Twój głos

Komentarze i pytania

(33)
Sortuj od najnowszych
Dodaj swój komentarz...
M
Marta
Gość

posiada ktoś może kod polecający?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Marta

Tylko po co? ;) - jako osoba polecona nie otrzymasz benefitów za założenie konta z takim kodem. Bank Pekao premiuje aktualnie wyłącznie osoby polecające konto innym.

Możesz natomiast założyć konto bez tego kodu, zostać polecającym i np. podzielić się premią z bliską osobą lub znajomym, któremu polecisz rachunek :)

Odpowiedz

R
Radosław
Gość

Proszę o szybką odpowiedź. Otóż skończyłem niedawno 18lat. I chciałbym przenieść się z Millenium do Pekao. Czy jeśli dziś 19/05 założę konto na świecie to załapię się??? To się liczy od momentu zatwierdzenia formalności w aplikacji banku. Tak? Czy potem będę musiał coś jeszcze podpisywać?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Radosław

W okresie trwania promocji - czyli do 20 maja - trzeba zawrzeć umowę o konto. Jeśli wszystko przebiegnie pozytywnie, cały proces możesz odbyć zdalnie, przez smartfona i umowa zostanie zawarta po weryfikacji Twojej tożsamości.

Odpowiedz

J
Jan
Gość

Czy zakładając konto w maju otrzymam drugą część nagrody (nie zdążę wypełnić warunków do 30. sierpnia)?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Jan

Dlaczego 30. sierpnia? Nie chodzi czasem o 30. czerwca?

Odpowiedz

J
Jan
Gość
@Krystian

Nie, "Druga połowa nagrody (kolejne 100 zł) zasili Twój rachunek do 30 sierpnia 2020 r.". Zakładając teraz konto trzeba wpłacać w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu, czyli do terminu wypłaty nagrody nie zostanie spełniony warunek.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Jan

OK, teraz rozumiem do czego się odnosiłeś. Mam swoje przypuszczenia, o co może chodzić, ale wolę się upewnić, żeby nie wprowadzać w błąd.

W poniedziałek wrócę z odpowiedzią po konsultacjach z redakcją.

Odpowiedz

H
Hanka
Gość
@Jan

Ok.Czyli Jeśli otwarłem konto w maju. Żeby dostać pierwsze 100 zł , musze wykonać wpłate 500 zł , 1 transakcja karta i zalogowac sie do aplikacji mobilnej PeoPay i premia zostanie wypłącona mi do 31 lipca i do tego czsu należy miec konto aktywne. Natomiast jesli chodzi o drugi bonus 100 zł to nie ma nigdzie napisane ani w regulaminie ,ani tu na stronie na temat że konto należy założyc w kwietniu(bo tylko w takim miesiacu jak założyłes była szansa na dodatkowe 100 zł) .Żeby dostac drugie 100 zł należy spełnić warunki w miesiącu czerwcu,lipcu i sierpniu. To jest wprowadzania klienta w błąd bo na tą chwile promocja powinna nazywac sie 100 zł za konto przekorzystne i tyle (dokłądnie tak powinno być od 1 maja 2020) .Tak wiec na obecna chwile niezrozumiałe są dla mnie warunki do otrzymania nagrody numer 2 . Jest tylko napisana data wypłaty drugiego bonusu 30 sierpnia 2020.

Odpowiedz

Beata Szymańska
Członek załogi
@Jan

Witam! Skontaktowaliśmy się z bankiem i udało nam się ustalić, że w regulaminie prawdopodobnie wystąpił błąd. Tak więc w sytuacji, w której pierwszy warunek zostanie spełniony w czerwcu, druga część premii powinna zostać wypłacona w późniejszym terminie. Aby zweryfikować datę wysyłki, wysłaliśmy dodatkowego maila przez pocztę wewnętrzną na stronie pekao24.pl do odpowiedniego działu. Jak tylko będziemy znali konkretną datę – damy znać.

Odpowiedz

R
Radosław
Gość
@Beata Szymańska

Promocja się już kończy, dalej nic nie wiadomo

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Radosław

Niestety, nie tak łatwo uzyskać wiążące info, gdy jest bubel w regulaminie...

Osobiście nie czekałbym ze spełnianiem warunków do czerwca. Moim zdaniem lepiej je spełniać w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Wtedy jest szansa, że (regulaminowego) 30 sierpnia przeleją drugą część premii.

Odpowiedz

Beata Szymańska
Członek załogi
@Radosław

Prosimy o cierpliwość ? Nie mamy sposobu, by zmusić bank do natychmiastowej odpowiedzi, sami czekamy na wyjaśnienia. Niemniej jeden z konsultantów, którego wypytaliśmy o ten nieszczęsny termin, poradził nam, aby w przypadku nieotrzymania premii napisać reklamację, wykazać niezgodność zapisów i domagać się obu bonusów.

Odpowiedz

H
Hanka
Gość
@Krystian

Teraz to już nic nie spełnisz bo musiałbys konto założyc w kwietniu , w maju pierwszy bonus a drugi za czerwiec , lipiec oraz sierpień . Poczekajmy co odpowie bank.

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Hanka

Niekoniecznie. Zwróć uwagę na zapis:

Zapewni Wpływ na Konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po Dniu przystąpienia do Promocji oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych

Wyrażenie "zapewnij [...] do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego" to szersze pojęcie niż "zapewnij [...] w kolejnym miesiącu kalendarzowym". W tym pierwszym przypadku mamy przedział od momentu podpisania umowy (maj) do końca czerwca.

Odpowiedz

H
Hanka
Gość
@Krystian

Czyli rozumie że zamiast w czerwcu to spełniam warunki teraz w maju , a potem czerwiec lipiec oraz sierpień i ewentualnie jesli bonus nie wpłynie to jeszcze wrzesień ?

Odpowiedz

Michał Radzimiński
Członek załogi
@Hanka

Tak, spełnianie warunków od maja to dobry pomysł, bo (tak, jak pisze Krystian) daje szansę na to, by zdążyć z wywiązaniem się z warunków do końca sierpnia. W razie nieotrzymania premii w regulaminowym terminie warto spełnić warunki także we wrześniu - na pewno nie zaszkodzi, a pozwoli przynajmniej na uniknięcie opłat za konto i kartę.

W ostateczności - jak pisała Beata - pozostaje reklamacja...

Odpowiedz

H
Hanka
Gość

Ile trwa weryfikacja ? Prawie już założyłem konto ,na miała przyszły mi dokumenty do wniosku , ale w telefonie cały czas jest : Trwa weryfikacja.Może to potrwać kilka minut ? Czy oni pracuja w jakis godzinach? Wniosek składałem przed 19:00 ?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Hanka

Jak aktualnie wygląda sytuacja? Weryfikacja przebiegła pomyślnie?

Odpowiedz

P
Piotr
Gość
@Hanka

Pekao miał niedawno przerwę techniczną związaną z aktualizują systemu. Może z tego powodu miałaś problemy

Odpowiedz

H
Hanka
Gość
@Krystian

Nie niestety . I mam pytanie czy jak kiedys dawno temu miało sie konto w PEKAO to czy ma to coś wspólnego?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Hanka

Posiadanie konta nie powinno mieć na to wpływu. Próbowałaś ponownie złożyć wniosek?

Odpowiedz

Z
Zuzia
Gość

Jeśli chodzi o ten min 500 zł, czy może to być przelew z innego banku czy tylko Pekao?A jeśli dostanę ten przelew z normalnego konta (nie firmowe) w Pekao będzie to dobrze?

Odpowiedz

K
Krystian
Gość
@Zuzia

Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów.

 Przelew ze swojego (lub cudzego) konta w innym banku jest OK.

 Przelew z cudzego konta w Banku Pekao jest OK.

 Przelew ze swojego konta w Pekao nie zostanie uwzględniony.

Odpowiedz

M
Michał
Gość

Czy założenie konta od razu z poziomu aplikacji automatycznie jestem dodany do promocji ?

Odpowiedz

Krzysztof Duliński
Kapitan załogi
@Michał

Regulamin akcji nie zawiera specjalnych wskazówek dla osób zakładających konto bezpośrednio w aplikacji. Wynika z tego, że skorzystanie z tego sposobu oznacza automatyczne włączenie do grona uczestników. Oczywiście pod warunkiem spełnienia wymagań dotyczących karencji.

Odpowiedz

P
Pat
Gość
@Krzysztof Duliński

Ja tam wolę dla bezpieczeństwa skorzystać z linka do promocji, bo jest tam podlinkowany regulamin promocji z możliwością akceptacji. Lepiej dmuchać na zimne niż potem mieć problemy z premią i składać reklamacje.

Odpowiedz

S
Sabina Kuciak
Gość

Jak zakładałam to konto, oprocentowanie wynosiło 3%. Teraz jest 2,5 w opisie. O co chodzi...?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Sabina Kuciak

W nowej odsłonie promocji Konta Oszczędnościowego Bank Pekao obniżył oprocentowanie do 2,5%, stąd ta zmiana.

Odpowiedz

D
Dawid M.
Gość

Co bank rozumie przez płatności za pomocą peopay?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Dawid M.

Kiedyś pytaliśmy o to bank i uzyskaliśmy odpowiedź, że w grę wchodzą tylko płatności zbliżeniowe aplikacją (ale nie przez Apple Pay, tylko HCE).

Odpowiedz

R
Remiq
Gość

Do tej pory wzbraniałem się przed założeniem konta w Pekao, bo myślałem, że konieczne jest skorzystanie z aplikacji mobilnej. Niestety mam uszkodzoną kamerkę do selfie w swoim LG. Czy dobrze rozumiem, że zwykła kamera z laptopa wystarczy, aby przejść proces otwarcia rachunku zdalnie?

Odpowiedz

Aldona Derdziak
Członek załogi
@Remiq

Tak, konto przez selfie można także otworzyć z poziomu komputera.

Odpowiedz